Strona główna

Atrakcyjny zawód – szansą na ciekawą pracę

Napisany dnia: 30.04.2019, 07:14 , Tagi: Brak

Zespół Szkół Usługowych i Spożywczych im. Generała Józefa Hallera przedstawia ofertę edukacyjną na rok szkolny 2019/2020, skierowaną do absolwentów szkół podstawowych i gimnazjów.

Zespół Szkół Usługowych i Spożywczych to placówka, która od dziesięcioleci kształci młodzież w zawodach spożywczych, fryzjerskich, odzieżowych oraz usługowych, a nawet  w różnych unikatowych profesjach. Naukę zawodu prowadzimy w nowoczesnych pracowniach wyposażonych w profesjonalny sprzęt i urządzenia, organizujemy też specjalistyczne kursy, szkolenia i warsztaty oraz praktyki u pracodawców. Dzięki temu nasi uczniowie poznają rzeczywiste warunki pracy, zdobywają też nowe kompetencje i wysokie kwalifikacje zawodowe zgodne z potrzebami rynku pracy.

Drodzy uczniowie!

Już niedługo przed Wami poważna życiowa decyzja dotycząca dalszego kształcenia i wyboru drogi zawodowej. Możecie zdecydować czy Wasza przyszłość zacznie się właśnie u nas. W związku z tym zapoznajcie się z naszą ofertą edukacyjną, przygotowaną z myślą o Was.

Technik technologii żywności z elementami dietetyki

Jesteś zwolennikiem zdrowego odżywiania się i dietetyki? Chcesz kształtować dobre zwyczaje żywieniowe? Może interesują Cię zasady otrzymywania zdrowej żywności? Z nami poznasz tajniki produkcji szerokiej gamy wyrobów spożywczych, sposoby kontrolowania ich jakości i najnowsze trendy w branży spożywczej. Ten zawód to dobry wybór!

http://www.zsuisjaslo.nets.pl/strona/downloads/ttz_char_zaw.pdf

http://zsuisjaslo.nets.pl/strona/downloads/technik_technologii_zywnosci_wk.pdf

Technik usług fryzjerskich z elementami kosmetologii i wizażu

Jeżeli jesteś pomysłowy, odpowiedzialny i spostrzegawczy. Jeżeli cenisz niezależność, piękno i poczucie estetyki. Jeżeli chcesz tworzyć modne fryzury, wykonywać profesjonalne makijaże i stylizacje - Twoja przyszłość zaczyna się u nas – kliknij!

http://www.zsuisjaslo.nets.pl/strona/downloads/tuf_char_zaw.pdf

http://zsuisjaslo.nets.pl/strona/articles.php?article_id=136

Technik przemysłu mody z elementami kosmetologii i wizażu

Interesujesz się nowymi trendami mody, projektowaniem i stylizacją odzieży? Jesteś otwarty na zmiany? Jesteś odważny, kreatywny, posiadasz zmysł artystyczny? Zostań stylistą i kreatorem mody.  Chcesz dowiedzieć się więcej – kliknij!

http://www.zsuisjaslo.nets.pl/strona/downloads/tpm_char_zaw.pdf

http://zsuisjaslo.nets.pl/strona/downloads/technik%20przemys%C5%82u%20mody_wk.pdf

NOWOŚĆ! Technik chłodnictwa i klimatyzacji

Interesujesz się techniką nowoczesną a zarazem niezbędną w życiu codziennym ?

Chcesz prowadzić własną działalność gospodarczą w zakresie napraw i konserwacji urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych? Chcesz mieć dynamiczną i ciekawą pracę? Technik chłodnictwa i klimatyzacji to niewątpliwie zawód przyszłości. Każda firma poszukuje specjalistów w tym zakresie. Więcej o tej klasie – kliknij

http://zsuisjaslo.nets.pl/strona/articles.php?article_id=139

Oferta skierowana dla uczniów pragnących kontynuować naukę w Szkole Branżowej I- stopnia- 3-letniej

Chcesz zostać fryzjerem, cukiernikiem, ślusarzem, fotografem, złotnikiem, a może kucharzem, blacharzem samochodowym…A może masz inny pomysł? Nauczymy Cię niemal każdego zawodu na jaki się zdecydujesz. Twoja pasja może okazać się Twoim zawodem i kluczem do sukcesu. Zapraszamy!

Fryzjer

Rozwiń swoja kreatywność i zmysł artystyczny- zostań profesjonalnym fryzjerem, którego wiedza poszerzona zostanie o elementy wizażu i stylizacji.

http://zsuisjaslo.nets.pl/strona/articles.php?article_id=138

Cukiernik

Jeśli jesteś osobą pomysłową, lubisz sporządzać różne pyszności i tworzyć fantazyjne dekoracje cukiernicze ? Cieszy Cię odkrywanie nowych smaków – ten zawód jest dla Ciebie!

http://zsuisjaslo.nets.pl/strona/downloads/cukiernik_wk.pdf

http://www.zsuisjaslo.nets.pl/strona/downloads/cukiernik.pdf

Klasa wielozawodowa

Kształcimy w każdym zawodzie! Chcesz dowiedzieć się więcej kliknij!

http://zsuisjaslo.nets.pl/strona/downloads/wielozawodowa_wk.pdf

http://zsuisjaslo.nets.pl/strona/articles.php?article_id=135

Ważne!

Tryb nauki w Szkole Branżowej I- stopnia- nauka przedmiotów ogólnokształcących odbywa się w szkole, a teoretycznych zawodowych w szkole lub na kursach.

Jeżeli wybierzesz naukę zawodu u pracodawcy, stajesz się pracownikiem młodocianym i otrzymujesz wynagrodzenie.

 Praktykę możesz odbywać również w pracowniach szkolnych lub Centrum Kształcenia Zawodowego.

Jeżeli zdecydujesz się na kontynuację nauki możesz podnosić kwalifikacje w szkole branżowej II stopnia.

Zapraszamy – ZSUiS

Artykuł sponsorowany

Burgery Jasło
Praca w Holandii
 • Podrzucają śmieci na działkę zakładu „Gamrat”

  Ogromna sterta śmieci została złożona na prywatnej działce zakładu „Gamrat”S.A. wzdłuż drogi powiatowej w Trzcinicy. Wśród porzuconych rzeczy są wielkogabarytowe, ale również farby, czy zabawki...

 • W Trzcinicy znaleziono szczątki kobiety

  Na terenie prywatnej posesji w Trzcinicy, gdzie przyjmowane są gruz i ziemia znaleziono kości najprawdopodobniej kobiety, łańcuszek, odzież i fragment trumny. Sprawą zajęła się prokuratura, która wszczęła dochodzenie w tej sprawie. Biegły z zakresu medycyny sądowej ma wydać opinię na temat wieku znalezionych ludzkich szczątków.

 • Uczczono pamięć ofiar stalinizmu

   

  W Jaśle odbyły się dzisiaj uroczystości Dnia Sybiraka. Przypada on w rocznicę agresji sowieckiej na Polskę. Pod pomnikiem „Golgoty Wschodu” złożono kwiaty i zapalono znicze upamiętniając ofiary zbrodniczego reżimu.

 • Co czeka pasażerów pociągu do Krynicy?

   

  Kiedy opadł już kurz po pojawieniu się informacji o próbnym kursie pociągu do Krynicy, zainteresowani skorzystaniem z tego połączenia mieszkańcy Jasła i okolic zaczęli żądać bardziej szczegółowych danych na jego temat. Pytają oni o sposób dystrybucji biletów, czy też szczegółowy rozkład jazdy. Dzisiaj na wiele z nich znamy już odpowiedzi.  

 • Droga połączy dwa ronda

  W przyszłym roku zostanie oddany do użytku nowy odcinek drogi wojewódzkiej 992 w Jaśle łączący dwa ronda na osiedlach Górka Klasztorna i Żółków. Wykonawca wszedł już na teren budowy i rozpoczął pierwsze prace geodezyjne dotyczące wytyczenia trasy oraz pasa drogowego. Inwestycja opiewa na blisko 27 mln zł.

 • Pies nie umarł z głodu. Sprawę umorzono

  W lipcu br. we Wrocance w stodole znaleziono martwego psa przywiązanego do łańcucha. Przyczyną śmieci zwierzęcia była niewydolność krążeniowo-oddechowa o charakterze przewlekłym.

 • 17-latek odpowie za potrącenie pieszego ze skutkiem śmiertelnym

  W miniony piątek do Sądu Rejonowego w Jaśle trafił akt oskarżenia przeciwko 17-letniemu Michałowi S., który w maju br. potrącił głuchoniemego mężczyznę. Pieszy z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala. Po niespełna tygodniu zmarł.

 • To już pewne! Z Jasła do Krynicy pojedziemy pociągiem

   

  Kilkumiesięczne zabiegi o uruchomienie połączenia kolejowego Jasło – Krynica przyniosły wreszcie efekt. Koleje Małopolskie sp. z o.o. zdecydowały się na próbny kurs pociągu 28 września bieżącego roku. Spółka zamierza zbadać, czy połączenie takie będzie cieszyć się zainteresowaniem podróżnych. Choć to zaledwie jeden kurs, daje on nadzieję, że w przyszłości pociągi na tej właśnie linii kursować będą regularnie.

 • Czas na laser!

   

  Dermatologia kliniczna i estetyczna ESTETMED. W naszym Gabinecie pracujemy na jednym  z najlepszych urządzeń medycznych do usuwania zbędnego owłosienia jakim jest laser diodowy LightSheer® oraz Alma Harmony Dye-VL™ nowoczesna technologia do zamykania naczyń i leczenia rumienia bez ryzyka powikłań.

 • Nie o pieniądze tutaj chodzi, lecz o szacunek

   

  Nauczyciele szkół, dla których organem prowadzącym jest Miasto Jasło wkrótce otrzymają wyższe dodatki za wychowawstwo. Teraz będzie to kwota, co najmniej 300 zł. Rada Miasta dzisiaj miała podjąć w tej materii właściwą uchwałę. Ożywioną dyskusję wywołała jednak kwota, jaką za wychowawstwo otrzymywać będą nauczyciele opiekujący się oddziałami przedszkolnymi. Zdaniem części radnych powinni dostawać więcej pieniędzy.

 • „Muzyka to pasjonująca przygoda”

   

  Muzyka od zawsze była wielką pasją Wojciecha Lepuckiego. Teraz dzieli się nią z innymi prowadząc szkołę muzyczną YAMAHA w Jaśle i Krośnie

 • Starosta zawiadomił prokuraturę. Doszło do oszustwa i zniesławienia?

  Starosta Adam Pawluś złożył zawiadomienie do prokuratury o podejrzeniu popełnienia przestępstwa na szkodę zarządu powiatu i Powiatowego Zarządu Dróg w Jaśle przez Stowarzyszenie na Rzecz Wszystkich Istot. Jak twierdzi zostali narażeni na poniżenie i utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska.

 • Gabinet psychoterapeutyczny dr Marek Janiak zaprasza

   

  Szanowni Państwo!
  Gabinet Psychoterapii dr Marek Janiak Cieklin-Józefów 278 będzie czynny w piątki od 8 do 22 i w soboty od 8 do 20 w wyjątkowych wypadkach w niedziele.
Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105