Strona główna

Atrakcyjny zawód – szansą na ciekawą pracę

Napisany dnia: 30.04.2019, 07:14 , Tagi: Brak

Zespół Szkół Usługowych i Spożywczych im. Generała Józefa Hallera przedstawia ofertę edukacyjną na rok szkolny 2019/2020, skierowaną do absolwentów szkół podstawowych i gimnazjów.

Zespół Szkół Usługowych i Spożywczych to placówka, która od dziesięcioleci kształci młodzież w zawodach spożywczych, fryzjerskich, odzieżowych oraz usługowych, a nawet  w różnych unikatowych profesjach. Naukę zawodu prowadzimy w nowoczesnych pracowniach wyposażonych w profesjonalny sprzęt i urządzenia, organizujemy też specjalistyczne kursy, szkolenia i warsztaty oraz praktyki u pracodawców. Dzięki temu nasi uczniowie poznają rzeczywiste warunki pracy, zdobywają też nowe kompetencje i wysokie kwalifikacje zawodowe zgodne z potrzebami rynku pracy.

Drodzy uczniowie!

Już niedługo przed Wami poważna życiowa decyzja dotycząca dalszego kształcenia i wyboru drogi zawodowej. Możecie zdecydować czy Wasza przyszłość zacznie się właśnie u nas. W związku z tym zapoznajcie się z naszą ofertą edukacyjną, przygotowaną z myślą o Was.

Technik technologii żywności z elementami dietetyki

Jesteś zwolennikiem zdrowego odżywiania się i dietetyki? Chcesz kształtować dobre zwyczaje żywieniowe? Może interesują Cię zasady otrzymywania zdrowej żywności? Z nami poznasz tajniki produkcji szerokiej gamy wyrobów spożywczych, sposoby kontrolowania ich jakości i najnowsze trendy w branży spożywczej. Ten zawód to dobry wybór!

http://www.zsuisjaslo.nets.pl/strona/downloads/ttz_char_zaw.pdf

http://zsuisjaslo.nets.pl/strona/downloads/technik_technologii_zywnosci_wk.pdf

Technik usług fryzjerskich z elementami kosmetologii i wizażu

Jeżeli jesteś pomysłowy, odpowiedzialny i spostrzegawczy. Jeżeli cenisz niezależność, piękno i poczucie estetyki. Jeżeli chcesz tworzyć modne fryzury, wykonywać profesjonalne makijaże i stylizacje - Twoja przyszłość zaczyna się u nas – kliknij!

http://www.zsuisjaslo.nets.pl/strona/downloads/tuf_char_zaw.pdf

http://zsuisjaslo.nets.pl/strona/articles.php?article_id=136

Technik przemysłu mody z elementami kosmetologii i wizażu

Interesujesz się nowymi trendami mody, projektowaniem i stylizacją odzieży? Jesteś otwarty na zmiany? Jesteś odważny, kreatywny, posiadasz zmysł artystyczny? Zostań stylistą i kreatorem mody.  Chcesz dowiedzieć się więcej – kliknij!

http://www.zsuisjaslo.nets.pl/strona/downloads/tpm_char_zaw.pdf

http://zsuisjaslo.nets.pl/strona/downloads/technik%20przemys%C5%82u%20mody_wk.pdf

NOWOŚĆ! Technik chłodnictwa i klimatyzacji

Interesujesz się techniką nowoczesną a zarazem niezbędną w życiu codziennym ?

Chcesz prowadzić własną działalność gospodarczą w zakresie napraw i konserwacji urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych? Chcesz mieć dynamiczną i ciekawą pracę? Technik chłodnictwa i klimatyzacji to niewątpliwie zawód przyszłości. Każda firma poszukuje specjalistów w tym zakresie. Więcej o tej klasie – kliknij

http://zsuisjaslo.nets.pl/strona/articles.php?article_id=139

Oferta skierowana dla uczniów pragnących kontynuować naukę w Szkole Branżowej I- stopnia- 3-letniej

Chcesz zostać fryzjerem, cukiernikiem, ślusarzem, fotografem, złotnikiem, a może kucharzem, blacharzem samochodowym…A może masz inny pomysł? Nauczymy Cię niemal każdego zawodu na jaki się zdecydujesz. Twoja pasja może okazać się Twoim zawodem i kluczem do sukcesu. Zapraszamy!

Fryzjer

Rozwiń swoja kreatywność i zmysł artystyczny- zostań profesjonalnym fryzjerem, którego wiedza poszerzona zostanie o elementy wizażu i stylizacji.

http://zsuisjaslo.nets.pl/strona/articles.php?article_id=138

Cukiernik

Jeśli jesteś osobą pomysłową, lubisz sporządzać różne pyszności i tworzyć fantazyjne dekoracje cukiernicze ? Cieszy Cię odkrywanie nowych smaków – ten zawód jest dla Ciebie!

http://zsuisjaslo.nets.pl/strona/downloads/cukiernik_wk.pdf

http://www.zsuisjaslo.nets.pl/strona/downloads/cukiernik.pdf

Klasa wielozawodowa

Kształcimy w każdym zawodzie! Chcesz dowiedzieć się więcej kliknij!

http://zsuisjaslo.nets.pl/strona/downloads/wielozawodowa_wk.pdf

http://zsuisjaslo.nets.pl/strona/articles.php?article_id=135

Ważne!

Tryb nauki w Szkole Branżowej I- stopnia- nauka przedmiotów ogólnokształcących odbywa się w szkole, a teoretycznych zawodowych w szkole lub na kursach.

Jeżeli wybierzesz naukę zawodu u pracodawcy, stajesz się pracownikiem młodocianym i otrzymujesz wynagrodzenie.

 Praktykę możesz odbywać również w pracowniach szkolnych lub Centrum Kształcenia Zawodowego.

Jeżeli zdecydujesz się na kontynuację nauki możesz podnosić kwalifikacje w szkole branżowej II stopnia.

Zapraszamy – ZSUiS

Artykuł sponsorowany

 • Głupota, czy polityczna manifestacja?

  W miniony weekend przy wjeździe do Jasła od strony Krosna został zniszczony witacz. Wandal, który tego dokonał użył żółtej farby w spray'u malując na nim napis "#STOP447" nawołujący do manifestacji przeciwko roszczeniom żydowskim i przyjętej amerykańskiej ustawie mówiącej o zwrocie mienia ofiar Holocaustu.

 • Policjanci użyli gazu wobec agresorów

  Dwóch agresywnych mężczyzn trafiło do policyjnego aresztu po tym, jak obelżywymi słowami znieważyli funkcjonariuszy i naruszyli ich nietykalność cielesną. Do niebezpiecznej sytuacji doszło podczas interwencji w Łężynach.

 • Tłumy na Baciarach i Brathankach

  Tegoroczne Dni Gminy Skołyszyn odbyły się pod nazwą "Prozioki 2019" na stadionie sportowym w Skołyszynie. Kilka tysięcy mieszkańców powiatu jasielskiego, krośnieńskiego oraz gorlickiego przyjechało mile spędzić czas przy muzyce zespołów Baciary i Brathanki.

 • Pszczoły w sercu miasta? To możliwe!

  W maju na dachu galerii VIVO! Krosno stanęły cztery ule. Jak się okazuje centrum miasta to dla tych pracowitych owadów doskonałe miejsce do życia. Blisko 200 tysięcy pszczół z „Pasieki VIVO!” może w ciągu roku wyprodukować aż 100 kg naturalnego miodu, o kuszącym smaku i nieocenionych walorach zdrowotnych.

 • "Pojedynek z Triceratopsem" - wyzwanie dla prawdziwych łasuchów!

   

  Zapraszamy wszystkich niestrudzonych śmiałków do wzięcia udziału w drugiej edycji konkursu "Pojdeynek z Triceratopsem". Zasady pojedynku są proste: 1. Zamów Triceratops Burgera, 2. Zjedz go w całości, 3. Zrób to szybciej niż Twoi rywale.

 • Pracuj za granicą!

   

  Szukasz atrakcyjnych ofert pracy za granicą? Work Centre to rozwiązanie idealne dla Ciebie. W naszym biurze znajdziesz ciekawe oferty pracy stałej oraz sezonowej.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105