Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Atrakcyjny zawód – szansą na ciekawą pracę

Zespół Szkół Usługowych i Spożywczych im. Generała Józefa Hallera przedstawia ofertę edukacyjną na rok szkolny 2019/2020, skierowaną do absolwentów szkół podstawowych i gimnazjów.

Zespół Szkół Usługowych i Spożywczych to placówka, która od dziesięcioleci kształci młodzież w zawodach spożywczych, fryzjerskich, odzieżowych oraz usługowych, a nawet  w różnych unikatowych profesjach. Naukę zawodu prowadzimy w nowoczesnych pracowniach wyposażonych w profesjonalny sprzęt i urządzenia, organizujemy też specjalistyczne kursy, szkolenia i warsztaty oraz praktyki u pracodawców. Dzięki temu nasi uczniowie poznają rzeczywiste warunki pracy, zdobywają też nowe kompetencje i wysokie kwalifikacje zawodowe zgodne z potrzebami rynku pracy.

Drodzy uczniowie!

Już niedługo przed Wami poważna życiowa decyzja dotycząca dalszego kształcenia i wyboru drogi zawodowej. Możecie zdecydować czy Wasza przyszłość zacznie się właśnie u nas. W związku z tym zapoznajcie się z naszą ofertą edukacyjną, przygotowaną z myślą o Was.

Technik technologii żywności z elementami dietetyki

Jesteś zwolennikiem zdrowego odżywiania się i dietetyki? Chcesz kształtować dobre zwyczaje żywieniowe? Może interesują Cię zasady otrzymywania zdrowej żywności? Z nami poznasz tajniki produkcji szerokiej gamy wyrobów spożywczych, sposoby kontrolowania ich jakości i najnowsze trendy w branży spożywczej. Ten zawód to dobry wybór!

http://www.zsuisjaslo.nets.pl/strona/downloads/ttz_char_zaw.pdf

http://zsuisjaslo.nets.pl/strona/downloads/technik_technologii_zywnosci_wk.pdf

Technik usług fryzjerskich z elementami kosmetologii i wizażu

Jeżeli jesteś pomysłowy, odpowiedzialny i spostrzegawczy. Jeżeli cenisz niezależność, piękno i poczucie estetyki. Jeżeli chcesz tworzyć modne fryzury, wykonywać profesjonalne makijaże i stylizacje - Twoja przyszłość zaczyna się u nas – kliknij!

http://www.zsuisjaslo.nets.pl/strona/downloads/tuf_char_zaw.pdf

http://zsuisjaslo.nets.pl/strona/articles.php?article_id=136

Technik przemysłu mody z elementami kosmetologii i wizażu

Interesujesz się nowymi trendami mody, projektowaniem i stylizacją odzieży? Jesteś otwarty na zmiany? Jesteś odważny, kreatywny, posiadasz zmysł artystyczny? Zostań stylistą i kreatorem mody.  Chcesz dowiedzieć się więcej – kliknij!

http://www.zsuisjaslo.nets.pl/strona/downloads/tpm_char_zaw.pdf

http://zsuisjaslo.nets.pl/strona/downloads/technik%20przemys%C5%82u%20mody_wk.pdf

NOWOŚĆ! Technik chłodnictwa i klimatyzacji

Interesujesz się techniką nowoczesną a zarazem niezbędną w życiu codziennym ?

Chcesz prowadzić własną działalność gospodarczą w zakresie napraw i konserwacji urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych? Chcesz mieć dynamiczną i ciekawą pracę? Technik chłodnictwa i klimatyzacji to niewątpliwie zawód przyszłości. Każda firma poszukuje specjalistów w tym zakresie. Więcej o tej klasie – kliknij

http://zsuisjaslo.nets.pl/strona/articles.php?article_id=139

Oferta skierowana dla uczniów pragnących kontynuować naukę w Szkole Branżowej I- stopnia- 3-letniej

Chcesz zostać fryzjerem, cukiernikiem, ślusarzem, fotografem, złotnikiem, a może kucharzem, blacharzem samochodowym…A może masz inny pomysł? Nauczymy Cię niemal każdego zawodu na jaki się zdecydujesz. Twoja pasja może okazać się Twoim zawodem i kluczem do sukcesu. Zapraszamy!

Fryzjer

Rozwiń swoja kreatywność i zmysł artystyczny- zostań profesjonalnym fryzjerem, którego wiedza poszerzona zostanie o elementy wizażu i stylizacji.

http://zsuisjaslo.nets.pl/strona/articles.php?article_id=138

Cukiernik

Jeśli jesteś osobą pomysłową, lubisz sporządzać różne pyszności i tworzyć fantazyjne dekoracje cukiernicze ? Cieszy Cię odkrywanie nowych smaków – ten zawód jest dla Ciebie!

http://zsuisjaslo.nets.pl/strona/downloads/cukiernik_wk.pdf

http://www.zsuisjaslo.nets.pl/strona/downloads/cukiernik.pdf

Klasa wielozawodowa

Kształcimy w każdym zawodzie! Chcesz dowiedzieć się więcej kliknij!

http://zsuisjaslo.nets.pl/strona/downloads/wielozawodowa_wk.pdf

http://zsuisjaslo.nets.pl/strona/articles.php?article_id=135

Ważne!

Tryb nauki w Szkole Branżowej I- stopnia- nauka przedmiotów ogólnokształcących odbywa się w szkole, a teoretycznych zawodowych w szkole lub na kursach.

Jeżeli wybierzesz naukę zawodu u pracodawcy, stajesz się pracownikiem młodocianym i otrzymujesz wynagrodzenie.

 Praktykę możesz odbywać również w pracowniach szkolnych lub Centrum Kształcenia Zawodowego.

Jeżeli zdecydujesz się na kontynuację nauki możesz podnosić kwalifikacje w szkole branżowej II stopnia.

Zapraszamy – ZSUiS

Artykuł sponsorowany

Napisany dnia: 30.04.2019, 07:14
 • Czy doszło do profanacji ludzkich szczątków?

   

  Odkrycie w styczniu kolejnych pochówków na terenie budowy nowego odcinka drogi wojewódzkiej 992 w Jaśle ponownie skomplikowało realizację inwestycji. Sytuacja wydaje się patowa. Stanowisko Komisji Rabinicznej ds. Cmentarzy jest jasne. Jej zdaniem prace prowadzone są na tzw. „nowej” części cmentarza żydowskiego. 

 • Zbierają podpisy poparcia dla Małgorzaty Kidawy - Błońskiej - kandydatki KO

  Dzisiaj na jasielskim rynku zbierane były podpisy poparcia dla Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, kandydatki Koalicji Obywatelskiej w wyborach prezydenckich 2020. Do chwili obecnej do sztabu krajowego kandydatki z samego Jasła zebrano już 2500 podpisów.

 • „Pacjent czuje się dobrze. To typowa grypa”

  Stan zdrowia 71-letniego mężczyzny, który trafił wczoraj rano do jasielskiego szpitala poprawia się. Dyrekcja szpitala uspokaja, że u pacjenta nie stwierdzono żadnych objawów świadczących o zakażeniu koronawirusem...

 • Kolejne drzewa zniknęły z przestrzeni miejskiej

  Budowa ścieżki rowerowej mającej połączyć obiekty jasielskiego MOSiR-u z Ogrodem Jordana zbliża się ku końcowi. W piątek wycięto kolejne drzewa u zbiegu ulic Jagiełły i Słowackiego, wzdłuż których ma ona przebiegać. Rozczarowania nie kryją mieszkańcy, którzy w ubiegłym roku protestowali przeciwko wycince.

 • Przedszkole Miejskie nr 6 w Jaśle na ulicy Kopernika otwarte na dzieci i rodziców

   

  W sobotę 22 lutego 2020 r. odbył się dzień otwarty w Przedszkolu Miejskim nr 6 w Jaśle im. Pluszowego Misia, przy  ulicy Kopernika 8a w Jaśle. Była to doskonała okazja do zapoznania się z placówką oraz jej ofertą edukacyjną.

 • Przyjęto pacjenta z objawami grypy. Czy to koronawirus?

  Szpitalny Oddział Ratunkowy w Jaśle został zamknięty. Na drzwiach zamieszczono informację "Przejścia nie ma! Dezynfekcja". Dowiedzieliśmy się, że dzisiaj rano do szpitala przyjęto pacjenta z objawami grypy. Ludzie obawiają się, że może to być koronawirus. - Wszyscy chodzą w maseczka – informują nas Czytelnicy.

 • Jak w marcu zmieni się rozkład jazdy pociągów?

   

  Od 15 marca obowiązywał będzie nowy rozkład jazdy pociągów. Ze stacji Jasło ponownie dojedziemy np. do Gdyni. W planach Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego nie znajdziemy jednak kolejnych połączeń w kierunku zachodnim, głównie do Stróż, o które w ostatnich miesiącach zabiegali samorządowcy.

 • „Takiej ignorancji się nie spodziewałam” – radna Wawro ostro o staroście

  Radna Ewa Wawro podczas ostatniej sesji rady powiatu powróciła do tematu dotyczącego tragicznego wypadku, do którego doszło podczas przywitania Nowego Roku na Górze Liwocz. Radna żądała od starosty jasielskiego wyjaśnień w sprawie organizacji i przebiegu imprezy plenerowej. Nie otrzymała jednak odpowiedzi na zadane pytania..

 • Kto wygrał konkurs na dyrektora I LO w Jaśle?

  Końcem stycznia br. zarząd powiatu ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego w Jaśle. Postępowanie konkursowe odbyło się w miniony wtorek. Do konkursu przystąpił tylko jeden kandydat, który jak wiemy z nieoficjalnych źródeł został wybrany na dyrektora szkoły. Pracę ma rozpocząć już w najbliższy poniedziałek.

 • Przedszkole Miejskie Nr 1 w Jaśle zaprasza!

   

  Dobra wiadomość dla wszystkich rodziców najmłodszych dzieci
  z Jasła i okolic. Trwa rekrutacja do Przedszkola Miejskiego Nr 1 w Jaśle. Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszej placówki.

 • Sieklówka: Wiejski Ośrodek Zdrowia w fatalnym stanie. Czy przeniosą go do szkoły?

  Władze miasta Kołaczyc zaproponowały przeniesienie ośrodka zdrowia do budynku szkoły społecznej w Sieklówce. Koszt obecnej siedziby przekracza możliwości finansowe budżetu gminy. Mieszkańcy najpierw się zgodzili, później wycofali swoją aprobatę...

 • Chcą odwołać sołtysa Łask i Sobniowa

   

  Wójt Gminy Jasło zarządził przeprowadzenie głosowania w sprawie odwołania sołtysa wsi Łaski-Sobniów. To efekt wniosku złożonego przez Radę Sołecką na ręce Wojciecha Piękosia. Pismo podpisało blisko 100 mieszkańców wsi. Padają w nim poważne oskarżenia, którym jednak Mieczysław Baran stanowczo zaprzecza.

 • Jedz smacznie i tanio „U Wojtka”

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105