AWANS do turnieju finałowego jasielskich siatkarek
4
Maleńki kroczek w walce o II ligę zrobił zespół UKS "MOSiR" Jasło. W pierwszym swoim meczu, osłabione brakiem 4 kontuzjowanych zawodniczek (Korczykowska, Białobrzeska, Zoła, Czechowicz), nasze dziewczęta pokonały po zaciętym i wyrównanym spotkaniu RKS MAZOVIA Rawa Mazowiecka 3:1 (25:17, 25:23, 9:25, 25:20).UKS "MOSiR" Jasło: Katarzyna Stygar, Magdalena Michoń-Szczytowicz, Agata Szczurek, Katarzyna Poliwka, Wiktoria Staszak-Staszków, Justyna Stadnicka, Urszula Gomułka (libero), oraz Alicja Rak.
Trener: Adam Pasterz
W wieczornym meczu naszej grupy STS SANDECJA Nowy Sącz po zaciętym spotkaniu pokonała RKS MAZOVIA Rawa Mazowiecka 3:1 (16:25, 25:23, 25:22, 25:23) i tym samym UKS "MOSiR" Jasło wraz z STS SANDECJĄ Nowy Sącz UZYSKAŁ AWANS do turnieju finałowego.
Dzisiejszy mecz z gospodyniami turnieju zadecyduje o kolejności miejsc, a tym samym wyjaśni się z jakimi zespołami zagramy w finałach.
Marek Bajorek
