Awans młodziczek UKS "MOSiR" Jasło
3
Bez względu na wyniki dwóch ostatnich pojedynków, które rozegrane zostaną na turnieju w Krośnie 07.03.2010 młodziczki UKS "MOSiR" Jasło zapewniły sobie awans do rozgrywek centralnych w swojej kategorii wiekowej.
W minioną niedzielę, na turnieju rozgrywanym w Jaśle pokonały kolejno, KS WISŁOKĘ Dębica 2:0 (25:17, 25:19), oraz KPS Nową Dębę 2:1 (25:21, 19:25, 15:8).
UKS "MOSiR" Jasło: Zuzanna Midura, Angelika Rakoczy, Karolina Mitoraj, Marta Cichoń, Monika Frydrych, Gabriela Macek, Daria Pawluś (libero), Karolina Jurusik, Angelika Osiewalska, Gabriela Duda.
Trener: Leszek Wierzgacz.
Marek Bajorek
W minioną niedzielę, na turnieju rozgrywanym w Jaśle pokonały kolejno, KS WISŁOKĘ Dębica 2:0 (25:17, 25:19), oraz KPS Nową Dębę 2:1 (25:21, 19:25, 15:8).
UKS "MOSiR" Jasło: Zuzanna Midura, Angelika Rakoczy, Karolina Mitoraj, Marta Cichoń, Monika Frydrych, Gabriela Macek, Daria Pawluś (libero), Karolina Jurusik, Angelika Osiewalska, Gabriela Duda.
Trener: Leszek Wierzgacz.
Marek Bajorek
