Badmintonistka Jessica Orzechowicz z kolejnym sukcesem
Kolejny sportowy sukces Jessici Orzechowicz. Reprezentując barwy badmintonowej reprezentacji Podkarpacia młoda zawodniczka UKS MixTeam Tarnowiec zdobyła złoty medal podczas I Mistrzostw Polski Województw Drużyn Mieszanych.

Turniej odbył się w Kępnie (woj. wielkopolskie), w dniach od 28 lutego do 1 marca. Sześcioosobowa kadra podkarpackich badmintonistów – złożona z trzech dziewcząt i trzech chłopców – wygrywając wszystkie mecze dała dowód rewelacyjnej formy. Sukces reprezentantów naszego województwa z pewnością nie byłby tak okazały, gdyby nie świetna dyspozycja duetu Jessica Orzechowicz – Szymon Maciąg (UKS Start Widełka), który w grach mieszanych nie dał rywalom żadnych złudzeń, wszystkich pokonując dużą różnicą punktową.
Zawodniczka MixTeam Tarnowiec jako jedyna z dziewcząt wchodzących w skład reprezentacji Podkarpacia zagrała w dwóch kategoriach (singiel i mixt).



- Nie byliśmy faworytami, nawet niewielkie szanse dawano nam na zdobycie III miejsca. Po tym jednak, jak pokonaliśmy faworyzowane i mocne drużyny, już w niedzielę przed meczem finałowym to nas typowano na zwycięzców i nie zawiedliśmy. - powiedział nam Krzysztof Orzechowicz, trener UKS MixTeam Tarnowiec.
Kompletne wyniki turnieju -> TUTAJ
Więcej zdjęć -> FOTO oraz VOL-TRIC


Strona internetowa UKS MixTeam Tarnowiec -> LINK
jh
/fot. UKS MixTeam Tarnowiec/
