Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Badmintonistka Jessica Orzechowicz z kolejnym sukcesem

5

Kolejny sportowy sukces Jessici Orzechowicz. Reprezentując barwy badmintonowej reprezentacji Podkarpacia młoda zawodniczka UKS MixTeam Tarnowiec zdobyła złoty medal podczas I Mistrzostw Polski Województw Drużyn Mieszanych.

Turniej odbył się w Kępnie (woj. wielkopolskie), w dniach od 28 lutego do 1 marca. Sześcioosobowa kadra podkarpackich badmintonistów – złożona z trzech dziewcząt i trzech chłopców – wygrywając wszystkie mecze dała dowód rewelacyjnej formy. Sukces reprezentantów naszego województwa z pewnością nie byłby tak okazały, gdyby nie świetna dyspozycja duetu Jessica Orzechowicz – Szymon Maciąg (UKS Start Widełka), który w grach mieszanych nie dał rywalom żadnych złudzeń, wszystkich pokonując dużą różnicą punktową.

Zawodniczka MixTeam Tarnowiec jako jedyna z dziewcząt wchodzących w skład reprezentacji Podkarpacia zagrała w dwóch kategoriach (singiel i mixt).

- Nie byliśmy faworytami, nawet niewielkie szanse dawano nam na zdobycie III miejsca. Po tym jednak, jak pokonaliśmy faworyzowane i mocne drużyny, już w niedzielę przed meczem finałowym to nas typowano na zwycięzców i nie zawiedliśmy. - powiedział nam Krzysztof Orzechowicz, trener UKS MixTeam Tarnowiec.

Kompletne wyniki turnieju -> TUTAJ

Więcej zdjęć -> FOTO oraz VOL-TRIC

Strona internetowa UKS MixTeam Tarnowiec -> LINK 

jh
/fot. UKS MixTeam Tarnowiec/

Reklama

Komentarze: 5

Dodaj komentarz Widok:
3
@ tr_amt
dnia 15.03.2015, 20:31 · Zgłoś
Gratulacje !!!
Odpowiedz
6
@ GT
dnia 10.03.2015, 15:08 · Zgłoś
Gratulacje i kolejnych sukcesów życzymy. :-)
Odpowiedz
10
@ AW_kr
dnia 09.03.2015, 12:57 · Zgłoś
Brawo, Gratulacje. Badminton to Super sport. Warto grać.
Odpowiedz
12
@ mama Mili
dnia 09.03.2015, 10:58 · Zgłoś
Brawo JESSI serce rośnie jak patrzę na te wszystkie lata Twojej ciężkiej pracy, wspaniale się rozwijasz i jesteś chlubą naszego regionu, gratulacje dla Rodziców i Trenerów, to jest skarb!
Odpowiedz
15
@ Ja
dnia 09.03.2015, 09:29 · Zgłoś
Gratulacje dla zawodniczek i zawodników, oraz ich trenerów bez pomocy , których ten sukces nie byłby możliwy. :)
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.