Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Baraże o II ligę

18
 W dniu wczorajszym poznaliśmy skład wszystkich grup półfinałowych, zespołów walczących o II ligę kobiet. UKS "MOSiR" Jasło rozegra swoje mecze na turnieju w Nowym Sączu w dniach 06-08.03.2009 r. Dwa pierwsze zespoły uzyskają prawo gry w turniejach finałowych, które odbędą się w dniach 03-05.04.2009 rok.


GRUPA II


1. STS SANDECJA Nowy Sącz
2. RKS MAZOVIA Rawa Mazowiecka
3. UKS "MOSiR" Jasło

ŻYCZYMY NASZYM SIATKARKOM POWODZENIA !!!


Maro

Reklama

Komentarze: 18

Dodaj komentarz Widok:
0
@ aaa
dnia 05.03.2009, 15:16 · Zgłoś
to lepiej byloby zając 2. miejsce...nie to ze nie wierze w dziewczyny,ale widzialem jak gra Rumia,co prawda druzyna 1. ligowa, ale pewne jest ze w tym zespole ktory walczy o awans do 2. ligi zagra kilka z 1. ligi...no i jeszcze daleka droga do Rumii...poza tym ta druga grupa jakas taka bardziej w zasięgu...powodzenia
Odpowiedz
0
@ kichuś
dnia 05.03.2009, 10:18 · Zgłoś
No wkońcu dziewczyny pokazały jak jasełko wygrywać ma bravo bravo i tak trzymać do końca.Sukces jednoczy::)) poraz pierwszy wiecej komentarzy pozytywnych od negatywnych , to cieszy.Może w końcu ruszy i Czarni za przykladem nazsych wspaniałych dziewczyn pojdą i powalcza o upragnioną 3 lige. Może dziewczyny zapoczątkowały dobrą passe dla jasełka ::))Przełamcie bariery nienawiści i jaslanie wszyscy razem.Do boju jasełko
Odpowiedz
0
@ kibol
dnia 04.03.2009, 14:22 · Zgłoś
Jeżeli wygramy grupę w Nowym Sączu to u zwyciężcy grupy VI
MKS Calisia Kalisz
TPS Rumia
LKSS Sokół Mogilno
Jeżeli zajmiemy II m-ce w grupie w Nowym Sączu to u zwyciężcy grupy VIII
GS UKS Krzanowice
USA Beach Volley Lubsko
UKS Jedynka Kluczbork
MGLKS Sobieski Oława
Odpowiedz
0
@ ???????//
dnia 03.03.2009, 23:46 · Zgłoś
A gdzie odbędzie się turniej finałowy?
Odpowiedz
0
@ ktoś
dnia 03.03.2009, 15:07 · Zgłoś
>do podatnika: akurat twoje podatki nie wystarczyłyby na sznurówki do butów. Do roboty!!
>do kibica ip: 83.14.234: proponuję powrót na lekcje matematyki (podstawy, liczenie do 100):D
Odpowiedz
0
@ kibic z gamratu
dnia 03.03.2009, 13:50 · Zgłoś
Zamiast finansować kilka sekcji sportowych w Jaśle (bez powodzenia), proponuję przeznaczyć wszystkie pieniądze (przeznaczone na jasielski sport)na klub Czarnych Jasło, by piłkarze mogli wejść do rozgrywek III ligi. Moim zdaniem oraz innych sympatyków klubu byłoby to najlepszym rozwiązaniem dla jasielskiego sportu...kibice, sympatycy klubu CZARNI... wpisujcie się w komentarz :[...]
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 03.03.2009, 11:49 · Zgłoś
Jest 11 wpisów, to prawie tyle ( nie licząc działaczy, rodzin i znajomych zawodniczek ) ile średnio ogląda mecze siatkówki w Jaśle . :):)
Odpowiedz
0
@ JKS
dnia 03.03.2009, 10:26 · Zgłoś
Do Boju dziewczyny - jesteśmy w Wami !

Podatniku za robotę się weź...
Odpowiedz
0
@ do podatnik
dnia 02.03.2009, 23:00 · Zgłoś
Widzę ,że jesteś wielkim zwolennikiem sportu.Najlepiej to byś pewnie chciał żeby zasilić Twoje konto.
A ja akurat jestem za sportem i bardzo chciałbym w sobotę lub niedzielę pójść w Jaśle na mecz conajmniej II ligi siatkówki męskiej lub damskiej (jak to kiedyś bywało) lub na mecz piłki nożnej III ligi.
Ale jest za dużo ludzi w Jaśle myślących(a według mnie niemyślących),którzy są tego samego zdania co Ty.
Dziewczyny życzę wam awansu i powodzenia.
Odpowiedz
0
@ kibol
dnia 02.03.2009, 19:28 · Zgłoś
Do boju dziewczyny !!! Będą grać wszystkie "stranieri" ????
Odpowiedz
0
@ podatnik
dnia 02.03.2009, 12:19 · Zgłoś
Przeznaczenie środków pieniężnych na "jasielską siatkówkę" i inne sekcje sportowe to marnotractwo pieniędzy podatników, lepiej przeznaczyć te środki dla ubogich mieszkańców Jasła lub zasilić konta bankowe takich organizacji jak np. PCK itp....oni wiedzą jak spożytkować racjonalnie każdą złotówkę ......
Odpowiedz
0
@ kibic Jasełko
dnia 02.03.2009, 07:55 · Zgłoś
tak trzymac laski jak Czarni nie potrafia to wy im pokazcie :) trzymam kciuki:D;)
Odpowiedz
0
@ kibic bis
dnia 01.03.2009, 19:39 · Zgłoś
to tylko formalność !!!!!!!!! Jaślanki będą na 1 miejscu w rozgrywkach ..... wreście wraca II liga !!!!!!!!! będę z Wami w Nowym Sączu i mocno zagrzewał do walki ........:D
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 01.03.2009, 19:03 · Zgłoś
aaaaaaaaaa siatka w jasle jest do bani bo niema wsrod nich jednej znaczacej siatkarki...
Odpowiedz
0
@ Kibic2
dnia 01.03.2009, 12:04 · Zgłoś
Wywalczcie dziewczyny wreszcie II ligę dla Jasła!!! Jesteśmy z Wami!!!
Odpowiedz
0
@ tuturututu
dnia 01.03.2009, 12:02 · Zgłoś
w końcu jakieś pozytywne komenatrze, a nie tylko krytyka. pozdrawiam wszystkich kibiców ! po zwycięstwo :) !
Odpowiedz
0
@ OBSERWATOR1987
dnia 28.02.2009, 17:57 · Zgłoś
Oby tylko nasze panie wywalczyły awans. Do boju!!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 28.02.2009, 11:54 · Zgłoś
Całe Jasło trzyma za Was kciuki :):):)
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.