Baraże o II ligę
18
W dniu wczorajszym poznaliśmy skład wszystkich grup półfinałowych, zespołów walczących o II ligę kobiet. UKS "MOSiR" Jasło rozegra swoje mecze na turnieju w Nowym Sączu w dniach 06-08.03.2009 r. Dwa pierwsze zespoły uzyskają prawo gry w turniejach finałowych, które odbędą się w dniach 03-05.04.2009 rok.GRUPA II
1. STS SANDECJA Nowy Sącz
2. RKS MAZOVIA Rawa Mazowiecka
3. UKS "MOSiR" Jasło
ŻYCZYMY NASZYM SIATKARKOM POWODZENIA !!!
Maro
