Bartek po raz drugi najlepszy w Polsce!
W dniach 4-5.10.2008r. w Łodzi został rozegrany Puchar Polski juniorów młodszych w Judo. Miłą niespodziankę podczas tych zawodów sprawił Bartłomiej Garbacik wychowanek Uczniowskiego Klubu Sportowego MOSiR Jasło. Podopieczny trenera Przemysława Czarneckiego udowodnił, iż jest jednym z najlepszych judoków w naszym kraju i zdobył na tych prestiżowych zawodach złoty medal.

Warto przypomnieć, że Bartek w zeszłym roku również wywalczył złoto w Pucharze Polski w Olsztynie. Jest to kolejne jakże ważne osiągniecie w karierze sportowej tego młodego zawodnika. Dodać należy również, że ten chłopak w marcu wywalczył także złoty medal na światowym rankingowym turnieju judo, który odbył się w USA.

Bartek należy do grona najbardziej utytułowanych zawodników w naszym klubie. Mając na uwadze jego dalszy rozwój sportowy od 1 września ten młody chłopak rozpoczął naukę w Liceum Mistrzostwa Sportowego w Krakowie oraz zmienił barwy klubowe na Wisłę Kraków. Tym bardziej jest to miła wiadomość dla nas, gdyż Bartek po raz ostatni startował w ogólnopolskich zawodach reprezentując nasze miasto.
Całe zestawienie wyników z zawodów można zobaczyć <TUTAJ>
UKS MOSiR Jasło
