Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Bartek po raz drugi najlepszy w Polsce!

18

W dniach 4-5.10.2008r. w Łodzi został rozegrany Puchar Polski juniorów młodszych w Judo. Miłą niespodziankę podczas tych zawodów  sprawił Bartłomiej Garbacik wychowanek Uczniowskiego Klubu Sportowego MOSiR Jasło. Podopieczny trenera Przemysława Czarneckiego udowodnił, iż jest jednym z najlepszych judoków w naszym kraju i zdobył na tych prestiżowych zawodach złoty medal.


Warto przypomnieć, że Bartek w zeszłym roku również wywalczył złoto w Pucharze Polski w Olsztynie. Jest to kolejne jakże ważne osiągniecie w karierze sportowej tego młodego zawodnika. Dodać należy również, że ten chłopak w marcu wywalczył także złoty medal na światowym rankingowym turnieju judo, który odbył się w USA.

Bartek należy do grona najbardziej utytułowanych zawodników w naszym klubie. Mając na uwadze jego dalszy rozwój sportowy od 1 września ten młody chłopak rozpoczął naukę w Liceum Mistrzostwa Sportowego w Krakowie oraz zmienił barwy klubowe na Wisłę Kraków. Tym bardziej jest to miła wiadomość dla nas, gdyż Bartek po raz ostatni startował w ogólnopolskich zawodach reprezentując nasze miasto.

Życzymy Bartkowi dalszych sukcesów sportowych oraz tego aby osiągał je mając w sercu nasz klub.


Całe zestawienie wyników z zawodów można zobaczyć <TUTAJ>

UKS MOSiR Jasło

Reklama

Komentarze: 18

Dodaj komentarz Widok:
0
@ do eh:/ -Sopelka
dnia 16.10.2008, 15:30 · Zgłoś
Zdrajca? To ty chlopie nie wiesz co mowisz myslisz ze w takim jaśle można dojść daleko jak niema wogole warunkow do treningow ??!?!?! miej pretensje do władz miasta itp a nie do bartka chlopak chce do czegos dojsc !! najpierw zastanow sie co piszesz ...
Odpowiedz
0
@ AirPacMan
dnia 16.10.2008, 11:57 · Zgłoś
Ha moj kumpel;p;d teraz jedziem na olimpiade ;]
Odpowiedz
0
@ eh;/
dnia 14.10.2008, 20:23 · Zgłoś
Wisła Kraków?LOL.. Widze że nie masz prawa się nazywać Jaślaninem;/ zdrajca!!!:rol:
Odpowiedz
0
@ Maroo
dnia 14.10.2008, 08:40 · Zgłoś
BartuS mój mistrzu !!!!:)
Odpowiedz
0
@ SMPA
dnia 07.10.2008, 22:52 · Zgłoś
GRATULACJE OBYŚ ZDZIAŁAŁ COŚ W TYM NASZYM POLSKIM BAGNIE ;)
DLA TRENERÓW TEŻ I NIE ZAPOMINAJMY O MICHALE BO TO TEŻ JEGO ZASŁUGA POZDR B)B)
Odpowiedz
0
@ :)
dnia 07.10.2008, 22:20 · Zgłoś
no to Bartek gratulacje ;* ;)
Odpowiedz
0
@ borówcia
dnia 07.10.2008, 18:21 · Zgłoś
Ooo superrr!!! gratuluje:) oczywiście że Bartek zajął pierwsze miejsce bo ma naj naj naj lepszego trenera:) [...] to powinien zostac burmistrzem Jasła albo dyrektorem basenu hehe:) oby tak dalej:) pozdrawiam!
Odpowiedz
0
@ Ewela
dnia 07.10.2008, 09:30 · Zgłoś
Bardzo ale to bardzo gratuluję sukcesu jaki osiągnął Bartek, to zasługa Jego ciężkiej pracy, wytrwałości i nie wątpliwie miłości do tego sportu. Życzę Ci Bartuś dalszych sukcesów i pamiętaj, że pomimo iż zmieniłeś barwy klubowe to my jasielscy judocy nadal będziemy śledzić Twoje dalsze poczynania:)) Gratulacje również dla trenerów, bo jest Ich dwóch - Michała i Przemka. :)))))
Odpowiedz
0
@ Łukasz n
dnia 07.10.2008, 08:41 · Zgłoś
BRAWO BRAWO BRAWO !!!!!!! szlifujcie dalej ten diamencik:) do zobaczenia na olimpiadzie:)
Odpowiedz
0
@ lol
dnia 07.10.2008, 00:18 · Zgłoś
WISLA?!
Odpowiedz
0
@ Kozi
dnia 06.10.2008, 23:57 · Zgłoś
Gratulacje dla Bartka i Carneckiego P. niezła robota KRULU :)
Odpowiedz
0
@ M.Czarnecki
dnia 06.10.2008, 23:03 · Zgłoś
Serdecznie gratuluje i aby tak dalej. Bo trenerem swojego ciała i umysłu jestes TY sam w sobie. Ludzie cie ukierunkowują ale to ty musisz czuć to w sercu i do tego dążyc co chcesz osiagnąć i czego pragniesz. Gratuluje ci Bartuś zwycięstwa i myśle, że jeszcze nie jeden medal zawiesisz na swej szyi i tego ci życze.
Odpowiedz
0
@ gdetu
dnia 06.10.2008, 20:39 · Zgłoś
brawo maly brawo.tak trzymaj
Odpowiedz
0
@ Anonimowy
dnia 06.10.2008, 16:36 · Zgłoś
No cóż nieźle, ale szkoda że przeszedł do wiślaków, lepiej by było do Czarnych, albo Opoloa xD Bardzo dobrze niech się rozwija. Tak trzymać!!
Odpowiedz
0
@ fan
dnia 06.10.2008, 15:25 · Zgłoś
Wow!Gratulacje- dla Bartka i dla Trenera!!!Panie Przemku - kawał dobrej roboty. Brakuje w Jaśle tak dobrych i zdeterminowanych trenerów !!!
Odpowiedz
0
@ GOGA
dnia 06.10.2008, 15:14 · Zgłoś
nie ma co GRATULUJE!!!!!!!:p
Odpowiedz
0
@ nieee
dnia 06.10.2008, 15:08 · Zgłoś
Wisla Krakow? grr :upset:
Odpowiedz
0
@ A.Sobczyk
dnia 06.10.2008, 15:00 · Zgłoś
Ajj bartuś jest najlepszy ! teskni mi sie za nim ! bardzo utalentowany judoka życze mu duzo duzo sukcesow I czekam na wystep w olimpiadzie;* !!!!!!!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.