Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Bartłomiej Garbacik w kadrze Narodowej Polski

10
Z przyjemnością informujemy sympatyków jasielskiego judo o tym, że wychowanek trenera Przemysława Czarneckiego, który od początku swojej kariery trenował w klubie UKS MOSiR Jasło, gdzie udało mu się wywalczyć wiele sukcesów sportowych na arenie krajowej oraz międzynarodowej otrzymał powołanie do Kadry Narodowej na rok 2010.


Bartek między innymi dwukrotnie wygrał Puchar Polski Juniorów młodszych, wywalczył brązowy medal na Pucharze Polski seniorów, zdobył złoty medal na Światowym Turnieju Judo w Stanach Zjednoczonych.

Bartłomiej od dwóch lat trenuje w Wiśle Kraków i startuje w kategorii wagowej do 60 kilogramów wśród Juniorów.



Przemysław Czarnecki


Reklama

Komentarze: 10

Dodaj komentarz Widok:
0
@ hehe
dnia 17.02.2010, 21:13 · Zgłoś
Jest w Kadrze na urodziny xD BO 2 lutego mial 18-stke xD:) pozdrowienia i gratulacje
Odpowiedz
0
@ berbatov
dnia 16.02.2010, 08:02 · Zgłoś
Brawo oby tak dalej, widać że trenuje w dobrym klubie widać co nosi na sercu ..piona Bartek
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 15.02.2010, 21:16 · Zgłoś
Gratulacje ..........bo na taki sukces naprawdę ciężko się PRACUJE !!! Brawo
Odpowiedz
0
@ Jo-Anna
dnia 15.02.2010, 19:36 · Zgłoś
I to jest Sukces ! Brawa dla Bartka i dla trenera oczywiście ... Gratulacje!
Odpowiedz
0
@ Ewela
dnia 15.02.2010, 19:14 · Zgłoś
Ogromne gratulacje dla Bartka!!!!
Odpowiedz
0
@ mdjkghod
dnia 15.02.2010, 15:27 · Zgłoś
Gratulacje Bartek! :)
Odpowiedz
0
@ kondor
dnia 15.02.2010, 10:34 · Zgłoś
o kurde mały, gratulacje !! jest prze gosc
Odpowiedz
0
@ gratulacje
dnia 15.02.2010, 10:25 · Zgłoś
moje gratulacje...to dowód że jak się chce to można osiągnąć wiele...słowa uznania
Odpowiedz
-1
@ D_
dnia 15.02.2010, 10:20 · Zgłoś
brawo za powolanie ale za ta skisle to minus ogromny :/
Odpowiedz
0
@ : D
dnia 15.02.2010, 10:10 · Zgłoś
Barwo Bartek oby tak dalej ;]
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.