Będą walczyć o puchar burmistrza
3
Już w najbliższy piątek, 6 lutego, w Gimnazjum nr 1 odbędzie się Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Jasła. W turnieju weźmie udział 5 zespołów, a mecze zostaną rozegrane systemem każdy z każdym.Do zawodów zgłosiły się drużyny z rocznika ‘95: Stali Sanok, Krośnianki Krosno, MOSiR-u Brzozów, Bieszczad Ustrzyki Dolne oraz Czarni Jasło.
Początek o godz. 9.00 w sali gimnastycznej Gimnazjum nr 1.
(omega)
