Będą walczyć o utrzymanie w II lidze
6
Zespół II ligi kobiet rozegra w najbliższy weekend II rundę spotkań play-off o utrzymanie w II lidze. Przeciwnikiem naszego zespołu będzie zespół Pogoń PALEO Proszowice. Mecze odbędą się: 27.02.2010 (sobota) godzina 15:00 i 28.02.2010 (niedziela) godzina 12:00 na Hali MOSiR ul. Sikorskiego.
Ewentualne zwycięstwo naszego zespołu w tych dwóch pojedynkach zagwarantuje naszemu zespołowi utrzymanie w II lidze kobiet.

Marek Bajorek
Ewentualne zwycięstwo naszego zespołu w tych dwóch pojedynkach zagwarantuje naszemu zespołowi utrzymanie w II lidze kobiet.

Marek Bajorek
