Bestios lepszy od jasielskiego MKS-u
Siatkarze MKS-u „MOSiR” Jasło przegrali z drużyną Bestios Białystok w swoim ostatnim meczu turnieju finałowego w Łęczycy. Teraz muszą czekać na rozstrzygnięcie drugiego niedzielnego spotkania. Awans do II ligi da jaślanom jedynie zwycięstwo gospodarzy turnieju nad zespołem Wicher Kobyłka.

fot. Archiwum
Jaślanie ulegli białostoczanom 3:1, którzy dzięki zwycięstwu nad MKS-em zapewnili sobie awans do II ligi. Jasielskiej drużynie pozostaje oczekiwanie na rozstrzygnięcie w meczu pomiędzy MMKS Lotnik Łęczyca a UKS Wicher Kobyłka. Gospodarze turnieju muszą wygrać swoje spotkanie, aby z awansu mogli cieszyć się jaślanie. Zwycięstwo gości z Kobyłki spowoduje, że MKS uplasuje się w turniejowym zestawieniu na ostatniej pozycji. Tym samym jasielska drużyna będzie musiała obejść się smakiem i zapomnieć o awansie do wyższej klasy rozgrywkowej.
Mecz MMKS Lotnik Łęczyca - UKS Wicher Kobyłka rozegrany zostanie bezpośrednio po pierwszym niedzielnym starciu.
MD
