Strona główna

Bestios lepszy od jasielskiego MKS-u

7
Napisany dnia: 12.05.2019, 13:10 , Tagi: Brak

Siatkarze MKS-u „MOSiR” Jasło przegrali z drużyną Bestios Białystok w swoim ostatnim meczu turnieju finałowego w Łęczycy. Teraz muszą czekać na rozstrzygnięcie drugiego niedzielnego spotkania. Awans do II ligi da jaślanom jedynie zwycięstwo gospodarzy turnieju nad zespołem Wicher Kobyłka.

fot. Archiwum

Jaślanie ulegli białostoczanom 3:1, którzy dzięki zwycięstwu nad MKS-em zapewnili sobie awans do II ligi. Jasielskiej drużynie pozostaje oczekiwanie na rozstrzygnięcie w meczu pomiędzy MMKS Lotnik Łęczyca a UKS Wicher Kobyłka. Gospodarze turnieju muszą wygrać swoje spotkanie, aby z awansu mogli cieszyć się jaślanie. Zwycięstwo gości z Kobyłki spowoduje, że MKS uplasuje się w turniejowym zestawieniu na ostatniej pozycji. Tym samym jasielska drużyna będzie musiała obejść się smakiem i zapomnieć o awansie do wyższej klasy rozgrywkowej.

Mecz MMKS Lotnik Łęczyca - UKS Wicher Kobyłka rozegrany zostanie bezpośrednio po pierwszym niedzielnym starciu.

MD

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ stasienek
dnia 12.05.2019, 15:10
Ocena
komentarza:
7
wszystko nieważne mamy to!!!@ piątkowy mecz
zadecydował Łęczyca wygrała z wichrem! I jaslo
ma awans!!@
@ czarny
dnia 12.05.2019, 16:33
Ocena
komentarza:
-4
gratulacje za awans choć cieszenie się z niego porażkami to chwały nie przynosi.
@ stasienek
dnia 12.05.2019, 17:48
Ocena
komentarza:
-5
czarny na czarnych
@ cimek
dnia 12.05.2019, 21:11
Ocena
komentarza:
5
Pamiętaj o tym, że turniej finałowy był ostatnim w wielu etapów rywalizacji o awans. W poprzednich trzech turniejach było tych zwycięstw kilka.
@ Do czarny
dnia 13.05.2019, 10:57
Ocena
komentarza:
0
Pięć setow było na przewagi.
To swiadczy o poziomie tego turnieju.
@ czarny
dnia 13.05.2019, 14:13
Ocena
komentarza:
6
z tym Bialymstokiem to można było wygrac .Chyba w trzecim secie było 16-11 dla Mosiru i … przegrana. No,ale wrażenia artystyczne się nie liczą tylko wynik/i . Mimo wszystko powodzenia w 2 lidze.
@ Konkluzja
dnia 13.05.2019, 21:28
Ocena
komentarza:
0
Aby wejść do II ligi MKS "MOSiR" Jasło rozegrał ciężkie trzydniowe 4 turnieje:
1. O mistrzostwo ligi podkarpackiej - wygrane trzy mecze
2. Ćwierćfinałowy turniej o wejscie do II ligi - wygrane dwa mecze
3. Półfinałowy turniej o weście do II ligi - wygrane 2 mecze
4. Finałowy turniej o weście do II ligi - wygrany 1 mecz
Generalnie rozegrali 12 meczów wygrywając 8, przegrywając 4.
Ze zwyciezcą turnieju finałowego też można było wygrać, chociaż mieli w zespole dwóch byłych zawodnoków plus ligi ale przegrali. Tyle w temacie z "czarnymi" komentarzami
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Drzewa pod topór. Mieszkańcy pytają - dlaczego?

  Niedaleko Jasła w lesie w Gorajowicach od marca trwa pozyskiwanie drewna przez Nadleśnictwo Kołaczyce. Jaślanie na widok wielu ściętych drzew znajdujących się w tym rejonie obawiają się, że trwa wycinka na masową skalę. – W tym miejscu trwają planowe prace związane z gospodarką leśną – wyjaśnia Przemysław Telep z Nadleśnictwa Kołaczyce.

 • Janusz Szewczyk nie jest już dyrektorem JDK-u

  Janusz Szewczyk od siedmiu lat był dyrektorem Jasielskiego Domu Kultury. Dzisiaj żegna się z pracą w instytucji kultury. Od jutra jego obowiązki będzie pełnić Helena Gołębiowska.

 • Sięgnij po zdrowie z Naszym Bio

   

  Zdrowie ma dla Polaków coraz większe znaczenie. Coraz częściej dbamy o to, co jemy poszukując produktów ekologicznych. Teraz są one dostępne na wyciągnięcie ręki. Od niedawna w Jaśle można kupić je w sklepie prowadzonym przez ekologiczne gospodarstwo rolne w Dębowcu.

 • Tragedia w Szebniach. W zderzeniu motocykla z szynobusem zginął mężczyzna

  Dzisiaj, ok godz. 17. w Szebniach motocyklista wjechał wprost w szynobus. Jedna z osób podróżujących jednośladem zginęła na miejscu. Do wypadku doszło na przejeździe kolejowym z sygnalizacją przejazdową.  FOTO

 • Wolne miejsca w „Chemiku”

   

  W jasielskim „Chemiku” na absolwentów gimnazjów i szkół podstawowych wciąż czekają wolne miejsca. Wybierz najlepszy profil i obierz kierunek na rozwój. Rekrutacja trwa!

 • Jasło bez ciepłej wody

  Od poniedziałku niemalże przez dwa tygodnie mieszkańcy Jasła nie będą mogli korzystać z ciepłej wody. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunalne w Jaśle przystępuje do inwestycji dotyczącej przebudowy magistrali cieplnej w rejonie ul. Konopnickiej.

 • Mówią "NIE" wycince drzew w mieście

  W Jaśle rozgorzała dyskusja na temat planowanej wycinki drzew na terenie miasta. Rozgniewani mieszkańcy nie chcą nawet słyszeć o tym nierozsądnym ich zdaniem pomyśle. Są zbulwersowani i przeciwni takim rozwiązaniom na rzecz ścieżek rowerowych...

 • Obchody Święta Policji w Jaśle

  Tegoroczne obchody Święta Policji odbyły się w środę 17 lipca w Jasielskim Domu Kultury w 100. rocznicę powołania Policji Państwowej. Z okazji tak wyjątkowego jubileuszu 58 funkcjonariuszy jasielskiej komendy zostało awansowanych na wyższe stopnie służbowe.

 • Czy pies umarł z głodu? Policja wyjaśnia

  We Wrocance w stodole znaleziono martwego psa przywiązanego na łańcuchu. Jak informuje OTOZ Animals Inspektorat Jasło zwierzę miało mieć cztery lata. Sprawę wyjaśnia jasielska policja, która przyjęła zawiadomienie o znęcaniu się nad zwierzęciem.

 • Wakacje z tenisem

   

  Dla wszystkich dzieci, które chciałyby aktywnie spędzić wakacje i nauczyć się grać w tenisa ziemnego Fundacja Aktywna Galicja rozpoczyna kolejną edycję Wakacyjnej Szkółki Tenisowej.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105