Strona główna

Bestios lepszy od jasielskiego MKS-u

7
Napisany dnia: 12.05.2019, 13:10 , Tagi: Brak

Siatkarze MKS-u „MOSiR” Jasło przegrali z drużyną Bestios Białystok w swoim ostatnim meczu turnieju finałowego w Łęczycy. Teraz muszą czekać na rozstrzygnięcie drugiego niedzielnego spotkania. Awans do II ligi da jaślanom jedynie zwycięstwo gospodarzy turnieju nad zespołem Wicher Kobyłka.

fot. Archiwum

Jaślanie ulegli białostoczanom 3:1, którzy dzięki zwycięstwu nad MKS-em zapewnili sobie awans do II ligi. Jasielskiej drużynie pozostaje oczekiwanie na rozstrzygnięcie w meczu pomiędzy MMKS Lotnik Łęczyca a UKS Wicher Kobyłka. Gospodarze turnieju muszą wygrać swoje spotkanie, aby z awansu mogli cieszyć się jaślanie. Zwycięstwo gości z Kobyłki spowoduje, że MKS uplasuje się w turniejowym zestawieniu na ostatniej pozycji. Tym samym jasielska drużyna będzie musiała obejść się smakiem i zapomnieć o awansie do wyższej klasy rozgrywkowej.

Mecz MMKS Lotnik Łęczyca - UKS Wicher Kobyłka rozegrany zostanie bezpośrednio po pierwszym niedzielnym starciu.

MD

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ stasienek
dnia 12.05.2019, 15:10
Ocena
komentarza:
7
wszystko nieważne mamy to!!!@ piątkowy mecz
zadecydował Łęczyca wygrała z wichrem! I jaslo
ma awans!!@
@ czarny
dnia 12.05.2019, 16:33
Ocena
komentarza:
-4
gratulacje za awans choć cieszenie się z niego porażkami to chwały nie przynosi.
@ stasienek
dnia 12.05.2019, 17:48
Ocena
komentarza:
-5
czarny na czarnych
@ cimek
dnia 12.05.2019, 21:11
Ocena
komentarza:
5
Pamiętaj o tym, że turniej finałowy był ostatnim w wielu etapów rywalizacji o awans. W poprzednich trzech turniejach było tych zwycięstw kilka.
@ Do czarny
dnia 13.05.2019, 10:57
Ocena
komentarza:
0
Pięć setow było na przewagi.
To swiadczy o poziomie tego turnieju.
@ czarny
dnia 13.05.2019, 14:13
Ocena
komentarza:
6
z tym Bialymstokiem to można było wygrac .Chyba w trzecim secie było 16-11 dla Mosiru i … przegrana. No,ale wrażenia artystyczne się nie liczą tylko wynik/i . Mimo wszystko powodzenia w 2 lidze.
@ Konkluzja
dnia 13.05.2019, 21:28
Ocena
komentarza:
0
Aby wejść do II ligi MKS "MOSiR" Jasło rozegrał ciężkie trzydniowe 4 turnieje:
1. O mistrzostwo ligi podkarpackiej - wygrane trzy mecze
2. Ćwierćfinałowy turniej o wejscie do II ligi - wygrane dwa mecze
3. Półfinałowy turniej o weście do II ligi - wygrane 2 mecze
4. Finałowy turniej o weście do II ligi - wygrany 1 mecz
Generalnie rozegrali 12 meczów wygrywając 8, przegrywając 4.
Ze zwyciezcą turnieju finałowego też można było wygrać, chociaż mieli w zespole dwóch byłych zawodnoków plus ligi ale przegrali. Tyle w temacie z "czarnymi" komentarzami
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Wandalom się upiekło!

  Końcem lutego w wielu miejscach miasta Jasła zniszczona została elewacja budynków m.in. firm, szkół oraz bloków mieszkalnych. Właściciele złożyli wnioski o ściganie sprawców, których do tej pory nie ustalono. Sprawa została umorzona.

 • Ropa i Wisłoka przekroczyły stany ostrzegawcze

   

  Prognozy synoptyków okazały się trafione. Spodziewany wzrost poziomu wody w rzekach przekroczył stany ostrzegawcze na Ropie i Wisłoce. AKTUALNE STANY.

 • Lokalne podtopienia w powiecie jasielskim

   

  Od rana w powiecie jasielskim występują intensywne opady deszczu. W wielu miejscach wody opadowe spowodowały lokalne podtopienia. Ulica Sobniowska zamieniła się w rzekę.

 • Nauczyciele stracą pracę

  W wyniku reformy oświaty kilkunastu nauczycielom ze szkół podstawowych grozi utrata pracy. Władze miasta czynią starania, aby pedagodzy mieli szansę zatrudnienia w szkołach ponadgimnazjalnych...

 • Wiosenna wyprzedaż „U Leona”. Rabaty nawet do -50%

   

  Tylko teraz w sklepie „U Leona” rabaty nawet do -50%. W wyjątkowo niskich cenach kabiny prysznicowe oraz ceramika sanitarna.

 • Z roli na salony

  W miniony piątek w Zarzeczu odbyła się premiera książki Zygmunta Szycha pt. "Bogdana Rzońcy Czas Nieutracony". To pierwsza taka publikacja opowiadająca o życiu i karierze polityka z Podkarpacia...

 • Mercedesem wjechał w słup

   

  Na ul. Jana z Dukli w Jaśle kierowca mercedesa wjechał w słup oświetleniowy. Wstępne badanie na zawartość alkoholu w organizmie potwierdziło, że mężczyzna znajdujący się w pobliżu opuszczonego pojazdu był pod wpływem alkoholu.

 • Przystanki antysmogowe, czyli pomysł na czyste miasto

  Grupa osób z powiatu jasielskiego podjęła inicjatywę budowy przystanku antysmogowego, któremu nadali nadali nazwę Przystanek – Jasło. Zaprojektowany przez nich prototyp ma na celu pokazanie nowych możliwości walki z zanieczyszczonym powietrzem. Czy władze Jasła są zainteresowane tego typu rozwiązaniem? Czy ma on szansę zostać potraktowany na poważnie? Czas pokaże.

 • Z Jasła do Krynicy pociągiem? ANKIETA!

   

  Temat uruchomienia połączenia kolejowego na trasie Jasło – Krynica Zdrój – Jasło powraca po dwóch latach nieobecności. Dziś otwiera się szansa na to, aby mieszkańcy Podkarpacia mogli odwiedzać to pełne atrakcji miasto korzystając z pociągu. 

 • Rusza inwestycja drogowo-mostowa w Dobrucowej

  W najbliższy wtorek (21 maja br.) zostanie zamknięty most na rzece Jasiołce w Dobrucowej w związku z przystąpieniem do inwestycji drogowo-mostowej. Zadaniem realizowane przez powiat obejmuje modernizację dróg dojazdowych oraz przebudowę mostu. Przedsięwzięcie opiewa na ponad 6 mln zł.

 • Praca dla prowadzącego zajęcia żeglarskie

   

  Zatrudnię prowadzącego zajęcia żeglarskie. Wynagrodzenie ok. 2000 zł.

 • Oferta edukacyjna na rok szkolny 2019/2020 dla absolwentów szkół podstawowych i gimnazjów w Liceum Ogólnokształcącym w

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105