Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Bezbramkowy remis w Dukli w meczu XIX kolejki

5

Remisem 0:0 zakończyło się dzisiejsze wyjazdowe spotkanie, w którym Czarni mierzyli się z liderem rozgrywek, zespołem Przełęczy Dukla.

Pierwsza połowa to gra głównie w środku boiska z nielicznymi okazjami strzeleckimi po obu stronach. Czarni przeważali, jednak nie przekładało się to w sytuacje bramkowe. Na pierwszą groźną akcję Naszej drużyny musieliśmy czekać do 40 minuty, jednak Kulig nie wykorzystał dobrego dośrodkowania i piłka po strzale głową trafiła tylko w boczną siatkę bramki gospodarzy. Druga połowa to zdecydowana przewaga Naszej drużyny. Wejście na boisko Szopy spowodowało ożywienie gry Czarnych, a sam Szopa nie wykorzystał kilku wręcz idealnych sytuacji.

Pozostaje lekki niedosyt, ponieważ to Nasza drużyna była zespołem dużo lepszym i z Dukli mogliśmy wyjechać jako lider rozgrywek.

Przełęcz Dukla – JKS Czarni 1910 Jasło 0:0

Czarni: Cyran – Borowiec, Nabożny, Dziobek, Dziedzic – Wójtowicz( 65′ Pham Van), Stelmach, Urban, Wietecha (80′ Blok), Tusiński – Kulig(46′ Szopa).

JKS Czarni Jasło

 

Reklama

Komentarze: 5

Dodaj komentarz Widok:
-4
@ Marcin
dnia 19.04.2016, 16:53 · Zgłoś
To oni jeszcze istnieją. Szkoda, wielka szkoda, już dawno miasto powinno ich rozwiązać, a boisko przerobić na parking.
Odpowiedz
-4
@ 8/
dnia 18.04.2016, 20:32 · Zgłoś
Czarni, czarno to widzę :/
Odpowiedz
-2
@ teri
dnia 18.04.2016, 19:24 · Zgłoś
Wielki sukces JKS!Remis w jaskini lwa!
Odpowiedz
2
@ mały
dnia 18.04.2016, 15:04 · Zgłoś
Na pohybel wszystkim wrogom i malkontentom.Tylko Czarni Jasło!Awans jest Nasz.
Odpowiedz
-2
@ dd
dnia 19.04.2016, 22:09 · Zgłoś
sukces? czy grali z wisłą kraków? chacha. liga buracana
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.