Bezbramkowy wynik na Śniadeckich
We wczorajszym meczu Czarni Jasło zaledwie zremisowali z innym beniaminkiem IV ligi Piastem Tuczempy 0-0.
Czarni: Kwiek - Pokrywka, Bernacki, Maczuga, Kosiba - Grzesiak (84' Warchoł), Warzocha, Madejczyk, Munia (46' Brągiel) - Złotek (80' Majewski), Szalony (74' Bieniasz).
Piast: Karnas - Kud, Jabłoński, Gilarski - Czub, Sas, Pasaj, Socha, Kwaśny (62' Kłymak) - Hajduk (83' Czapla), Walczak.
Mecz stał na niskim poziomie, murawa była nasiąknięta wodą, co nie pomagało piłkarzom w konstruowaniu akcji. To Czarni dyktowali tempo przez cały mecz, goście groźnie kontrowali. W pierwszej połowie mieliśmy doskonałą sytuację na zdobycie bramki - Złotek minął bramkarza i z ostrego kąta strzelał zbyt lekko w stronę bramki, obrońca zdołał wybić piłkę sprzed linii. Pod koniec pierwszej części dobrą okazję miał Szalony jednak skuteczność w dzisiejszym meczu była fatalna.
Zaraz po rozpoczęciu gry w drugiej połowę indywidualną akcję przeprowadził Hajduk a piłką po jego strzale przeleciała tuż obok słupka Kwieka. W 61 minucie Złotek zmarnował dobrą sytuację z bliskiej odległości trafiając w bramkarza. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Czarni tylko zremisowali, chodź spokojnie mogli wygrać ten mecz.
Lesiu
