Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Bezkonkurencyjny Lisów

5
Po raz trzeci w historii triumfatorem Turnieju Wsi o Puchar Wójta Gminy Skołyszyn została drużyna z Lisowa. Zespół grający w składzie: bracia Artur, Tobiasz i Dawid Walczyk, Łukasz Bienias, Bogdan Byczek, Grzegorz Pyrek, Zdzisław Syzdek wygrał wszystkie mecze w Turnieju i zdobył 15 goli.


Lisów



Skołyszyn



Siepietnica


Na II miejscu znalazła się ekipa Skołyszyna, w którym zagrali: Michał Stój, Łukasz Bara, Mateusz Jankowicz, Ronald Ryndak, Łukasz Furmanek, Kamil Hasiak, Paweł Gutkowski i Marek Zawisza. III miejsce zajął ubiegłoroczny zwycięzca, czyli Siepietnica grająca w składzie: Mirek, Marcin, Michał Czochara, Bartek Krzysztofik, Adrian Wójcikiewicz, Darek Turek, Grzegorz Kędzior, Bogdan Rąpała. Na kolejnych miejscach uplasowały się drużyny z Jabłonicy, Bączalu, Kunowej, Przysiek i Święcan.

Tradycyjnie nagrodzono zawodników indywidualnymi wyróżnieniami: Bramkarzem Turnieju został Dawid Walczyk (Lisów),

Królem Strzelców - Tobiasz Walczyk (Lisów), natomiast na miano Najlepszego Zawodnika zasłużył sobie Paweł Gutkowski (Skołyszyn).

Turniej rozgrywany był w miłej, sportowej atmosferze, a ambitna i zacięta gra wszystkich zespołów mogła podobać się zgromadzonym w skołyszyńskiej hali kibicom.

UG Skołyszyn
Reklama

Komentarze: 5

Dodaj komentarz Widok:
0
@ cel
dnia 14.02.2010, 00:36 · Zgłoś
z tego co słyszałem to jabłonica powina grac o pierwsze miejsce ale nawet tam przekrety sa
Odpowiedz
0
@ TS SOKÓŁ
dnia 10.02.2010, 01:10 · Zgłoś
Zapraszamy w październiku do udziału w Jasielskiej Lidze Sokoła :) www.sokol.jaslo.biz
Odpowiedz
2
@ ab
dnia 09.02.2010, 14:47 · Zgłoś
zdzisek pieczarka team
Odpowiedz
0
@ Wisienka
dnia 09.02.2010, 13:26 · Zgłoś
Widac ze Lisów zawsze górą he he he
w końcu mój btrat tam gra
P.S
Chłopaki tylko tak dalej ,skopcie im ..... hihi
Odpowiedz
4
@ ab
dnia 09.02.2010, 10:20 · Zgłoś
zdzisek ale wylysiales
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.