Bezpłatne bilety na basen dla mieszkańców osiedla Ulaszowice
6
Zarząd Osiedla Ulaszowice informuje, że w dniu 7 lipca 2014 r. (poniedziałek) w świetlicy osiedlowej przy ul. Na Kotlinę o godzinie 17:00 rozpocznie się przekazywanie bezpłatnych biletów wstępu na basen.
Bilety wydawane będą do wyczerpania limitu (120 szt.)

Przewodniczący Zarządu Osiedla Ulaszowice Stanisław Lechwar
