Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Białe szaleństwo czas zacząć!!!

17
Od niedawna możemy cieszyć się białym puchem! Fani sportów zimowych, szczególnie narciarstwa wreszcie mogą wyciągnąć zakurzony sprzęt i ruszyć na stoki.

Aby ułatwić wam zadanie wybraliśmy kilka wyciągów narciarskich, które najczęściej są wybierane przez Jaślan. Są to tylko niektóre propozycje, które zostały wybrane z myślą ułatwienia wyboru miejsca na wypróbowanie własnych sił po długiej przerwie, no i jeszcze po obfitych świętach.


<Kliknij aby powiększyć>

Jak nietrudno zauważyć, najbliżej znajduje się stok "Pod Dziedzicem" w Gogołowie. Stok łatwy, przyjazny dla początkujących narciarzy. Wyciąg talerzykowy pojedynczy (dwie nitki). Sympatyczny bar zdobiony drewnianymi rzeźbami.

Obecnie do dyspozycji narciarzy jest jeden duży stok:

    - dł. 700 m,
    - różnica poziomów 80 m,
    - oświetlany, ratrakowany i naśnieżany.





Stok obsługiwany jest przez dwa równoległe pojedyncze wyciągi talerzykowe:

    - długość każdego po 500 m,
    - przepustowość 1200 osób/godz.,
    - znajdują się na dużym stoku.

DOJAZD:

Z Jasła
- przez Kołaczyce, Klecie (9 km w stronę Frysztaka)
- przez Kołaczyce, Sowinę
- przez Frysztak (7 km w stronę Kleci)

z Rzeszowa
- przez Boguchwałę, Czudec, Strzyżów, Frysztak (7 km w stronę Kleci)

z Krakowa
- przez Tarnów, Pilzno (zjazd na drogę do Jasła), Brzostek, Klecie (9 km w stronę Frysztaka)

z Krosna
- przez Turaszówkę (zjazd na drogę do Rzeszowa), Wojaszówkę, Frysztak

Ceny karnetów i biletów:

NORMALNE:

Karnet 10 zjazdów 19,00 zł
Karnet 20 zjazdów 36,00 zł
Karnet 30 zjazdów 51,00 zł
Karnet 40 zjazdów 64,00 zł
Karnet 50 zjazdów 75,00 zł

ULGOWE: DO LAT 15 i POW. 60 LAT

Karnet 10 zjazdów 16,00 zł
Karnet 20 zjazdów 30,00 zł
Karnet 30 zjazdów 42,00 zł
Karnet 40 zjazdów 52,00 zł
Karnet 50 zjazdów 60,00 zł

DO KAŻDEGO KARNETU DOLICZA SIĘ 15,00 ZŁ KAUCJI ZWROTNEJ


Bilet 1 zjazd - 2,50 zł
Bilet 5 zjazdów - 10,00 zł

Kontakt: Tel. 017 27-77-909/www.gogolow-narty.pl

INSTRUKTOR NARCIARSTWA:

MAREK - TEL.605 738 615

WYPOZYCZALNIA:

GRZESIEK - TEL.501 636 484

Na pewno jeździcie także na inne stoki, więc jeżeli chcecie się podzielić informacjami z innymi, to piszcie.

Życzymy wam przyjemnego szaleństwa i powrotu do domów bez uszkodzeń!!!


AGK/Jenny
Fot. www.gogolow-narty.pl
Reklama

Komentarze: 17

Dodaj komentarz Widok:
0
@ też narciarz
dnia 16.02.2009, 21:48 · Zgłoś
W Strzyżowie pędzą lokalni w dżinsach na oślep, na krechę, jak torpedy bez kontroli. Szkolenie?
Odpowiedz
-1
@ Narciarz
dnia 08.01.2009, 20:10 · Zgłoś
Polecam Strzyżow dla poczatkujacych i zaawansowanych, profesjonalna szkoła narciarska z Licencją Sitn Pzn. Szkolenia podstawowe, zaawansowane, sportowe, kursy carvingowe. WWW.cstr.pl. Na stronie mozna sprawdzic aktuale warunki na stoku.
Kontakt do instruktorów
504057075 Tomek
605180025 Wojtek
606463174 Rysiek
Odpowiedz
1
@ maxz
dnia 05.01.2009, 20:34 · Zgłoś
byłem na Gogołowie... wcale tak nie jest jak piszecie... fajna atmosferka... wyciąg troszeczke za szybko chodzi.. a tak to stok świetnie przygotowany i w ogóle fajnie tam jest... nie wiem czemu tak krytykujecie Gogołow?
Odpowiedz
0
@ ada
dnia 05.01.2009, 09:54 · Zgłoś
A przede wszystkim ten kto pisał artykuł nie zna się na sprawie - ceny z kosmosu!! Przejedzcie się po wyciągach albo przejrzyjcie strony www a zobaczycie że mam racje!!
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 05.01.2009, 09:11 · Zgłoś
W Gogołowie "panowie" z [...] w ręce podają orczyki albo i nie, przez co młodzi narciaze czesto nie potrafią sie uczepic ... orczyki uciekaja 1,2,3... a człowieka [...] trafia.
Odpowiedz
0
@ xx
dnia 05.01.2009, 08:13 · Zgłoś
wczoraj byłem na Magurze stok kompletnie nie przygotowany dużo kamieni kolejka ok.2m. chodziła jedna nitka w skali 1-5 2
Odpowiedz
0
@ Ziutek
dnia 05.01.2009, 00:27 · Zgłoś
Gdzie Jaślanie kasę zostawiają? Wstyd żeby w powiecie nie było sensownej górki. Co z Mrukową? Już od dwóch lat mieliśmy tam jeździć. Jeśli chodzi o sport i rekreację takie Gorlice o 10 lat nas wyprzedzają. Od kiedy mają halę? Ile przed nami mieli pływalnię, od kiedy mają boisko z sztuczną trawą (to nawet już w Kołaczycach jest). My się sprzeczajmy kto do orderu [...], POwiec czy może PSLowiec i byle się załapać na następną kadencję. Powodzenia Panowie Rajcy ;)
Odpowiedz
0
@ gaRysiek
dnia 04.01.2009, 22:49 · Zgłoś
a wierchomla? i magura gdzie? a gogołow ma niezłą reklamę od jaslo4u:o
Odpowiedz
0
@ pepe
dnia 04.01.2009, 22:11 · Zgłoś
A gdzie wyciąg w Strzyżowie fajna gora choć krótka:(
Odpowiedz
0
@ narciarka
dnia 04.01.2009, 21:42 · Zgłoś
Oj nieładnie tak zmieniać ceny karnetów na stoku Pod Dziedzicem w Gogołowie.W ubiegłą niedzielę karnet 10 przejazdowy kosztował 15 zł, a dziś 19! pojedynczy zjazd 2 zł!Pewnie tak dla zachęty na rozpoczecie sezonu były niskie ceny, a teraz już normalka. A tak na marginesie,stok jest krótki,na wyciągu strasznie zrywa, trzeba sie dobrze pilnować, bo łatwo można sie przewrócić! Osobiście nie polecam!
Odpowiedz
0
@ sigan
dnia 04.01.2009, 21:12 · Zgłoś
jak oceniacie wyciąg narciarski ChyrowaSki ?? piszzcie opinie tutaj Narciarze :D www.LysaGora.info :)
Odpowiedz
0
@ ppp
dnia 04.01.2009, 20:37 · Zgłoś
jeszcze Azoty..Słotwiny..to Krynica...i oczywiście Magura...a jak siegamy juz ponad 100 km to polecam jeszcze wyciagi w Wierchomli..
Odpowiedz
-1
@ ssss
dnia 04.01.2009, 19:53 · Zgłoś
Stok w Gogołowie nie mozna nazwac stokiem xD... hmm to jest ... pastwisko .
Odpowiedz
0
@ wojtas
dnia 04.01.2009, 18:39 · Zgłoś
w Hyrowie też :jest super.........:D
Odpowiedz
0
@ seba
dnia 04.01.2009, 16:59 · Zgłoś
Zgadzam się z powyższym-Magura,Karlików i Krynica+Laworta tam coś jeszcze można pojeździć.Reszta to [...] łączki
Odpowiedz
0
@ obserwator
dnia 04.01.2009, 16:50 · Zgłoś
A gdzie promowana przez Panią Bumistrz Białka Tatrzańska:p
Odpowiedz
0
@ lol
dnia 04.01.2009, 15:40 · Zgłoś
Co rusz to nowa reklama w formie artykułu, i jeszcze Magury nie wymienili 60 km od Jasła, oprócz Krynicy i Karlikowa to tzw "[...] górki"
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.