Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Biało-czarny piłkarz roku 2008! Weź udział w plebiscycie!

0
 Redakcja Serwisu Czarni Jasło wraz ze Stowarzyszeniem Sympatyków - Czarni 1910 podobnie jak w ubiegłym roku organizuje plebiscyt na najlepszego piłkarza naszego klubu w mijającym 2008 roku. Czytelnicy strony bedą mogli wybierać spośród 10 kandydatów, którzy zostali nominowani do tego zaszczytnego wyróznienia.

Głosy można będzie oddawać w ankiecie umieszczonej na oficjalnej stronie klubu, jak również na forum: http://www.czarnijaslo.sun.pl/forum/. Swój głos na "jednego z dziesięciu" można również przesłać mailem na adres naszej skrzynki pocztowej czarnijaslo@poczta.onet.pl.z dopiskiem PLEBISCYT.  Wśród tych osób, które zechcą zagłosować drogą mailową zostaną rozlosowane nagrody w postaci klubowych gadżetów. Głosowanie rozpocznie się 10 grudnia i potrwa przez miesiąc do 10 stycznia 2009. Kandydatów przedstawimy w dniu rozpoczęcia głosowania a przez kolejne dni będziemy prezentować ich sylwetki.
Dla przypomnienia w ub. roku kibice oraz czytelnicy strony internetowej najlepszym biało-czarnym piłkarzem 2007 roku uznali naszego byłego charyzmatycznego bramkarza  Sławka Kwieka.

Regulamin Plebiscytu!

Głosowanie trwa od 10 grudnia 2008 do 10 stycznia 2009  i odbywa się na: oficjalnej stronie internetowej klubu, forum Stowarzyszenia Sympatyków CZARNI-1910, oraz drogą mailową.

Zasady wyłonienia zwycięzcy:

Zawodnik, który otrzyma najwięcej głosów w poszczególnych dostępnych głosowaniach  (strona, forum, poczta mailowa) otrzymuje 10 pkt, kolejny 9, następny 8, itd.
Suma punktów z poszczególnych końcowych wyników głosowań wyłania zwycięzcę.
Maksymalna ilość punktów do zdobycia przez zwycięzcę plebiscytu to: 30 pkt.

Zapraszamy do zabawy!

Czarni Jasło
Reklama

Komentarze:

Dodaj komentarz Widok:
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.