Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Bieg Króla - przygotowania czas zacząć

23

Jeśli myślisz, że 5 tygodni, które zostały do Biegu Króla w Jaśle to mało by się do niego przygotować… jesteś w błędzie. Nawet jeśli bieganie nie jest Twoją mocną stroną, ba, nigdy tak na prawdę nie udało Ci się wyjść na trening - możesz to teraz zmienić. Jeśli podążysz za naszymi wskazówkami nie tylko ukończysz Bieg Króla, ale zrobisz to z całkiem niezłym czasem!

Jeśli boisz się samego startu - do niczego Cię nie zmuszamy, ochota przyjdzie Ci wraz z kolejnymi treningami. Endorfina wytwarzająca się podczas wysiłku fizycznego robi swoje.

Plan treningowy przygotowany przy współpracy z Lady Gym i Michałem Gąsiorskim pozwoli zaplanować kolejne dni treningów każdemu!

Założyliśmy, że osoba początkująca to osoba, która nie biega, ale ma zamiar zacząć np. by zrzucić kilka kilogramów mówi Michał, osoba średniozaawansowana może nawet brała już udział w biegach, ale nie ma rozpisanego planu treningowego, więc ciężko jej zwiększyć wydolność - dodaje.

Zapisz w kalendarzu datę 19 kwietnia i rozpocznij z nami przygotowania, czekamy na Ciebie w każdą najbliższą niedzielę, od 22 marca, na jasielskim Rynku o 15:30. Wspólnie odbędziemy wycieczkę biegową i podpowiemy Ci co robić by biegać efektywniej i przede wszystkim zdrowiej. Zachęca Dominika z Lady Gym.

Musisz również pamiętać o odpowiedniej rozgrzewce przed ćwiczeniami i rozciąganiu po treningu! To bardzo ważne! Dzięki rozgrzanym mięśniom same ćwiczenia przebiegać będą dużo przyjemniej, a rozciąganie na koniec treningu pozwoli uniknąć tak zwanych zakwasów, rozluźni i naciągnie mięśnie.

Bieg Króla to dostępny dla każdego bieg uliczny na dystansie 5 km, który odbędzie się w Jaśle w niedzielę 19 kwietnia. Zgłaszając się i opłacając start do 19 marca otrzymasz numer z nadrukowanym swoim imieniem i nazwiskiem. Szczegóły i zgłoszenia znajdziesz na stronie internetowej www.biegkrola.pl

Lady Gym to miejsce gdzie możecie przeprowadzić profesjonalny trening, zrelaksować się poprzez aktywny wypoczynek lub po prostu przyjść spacerem, napić się kawy i poplotkować ze znajomymi w miłej atmosferze przy niebanalnej muzyce.

Michał Gąsiorski pochodzi z Jasła, przygodę z bieganiem rozpoczął w 2002 r. wielokrotny uczestnik Mistrzostw Polski w biegach na dystansach średnich i długich. Obecnie startuje głównie w biegach ulicznych. Posiada tytuł magistra wychowania fizycznego, jest trenerem lekkiej atletyki oraz trenerem w programie lekkoatletycznym IAAF Kids Athletics w Rzeszowie.

Organizator 
Reklama

Komentarze: 23

Dodaj komentarz Widok:
0
@ aga
dnia 14.03.2015, 17:55 · Zgłoś
Narzekajacych miało być ;)
Odpowiedz
-1
@ aga
dnia 14.03.2015, 17:54 · Zgłoś
Nasze mających nie mało zawsze...ja żyje inaczej ;)
Odpowiedz
-10
@ Ambiwalentny Marian
dnia 14.03.2015, 15:50 · Zgłoś
W Jaśle nastała moda na sport, siłownie i bieganie to i nie dziwne, że rynek reaguje.
Ja natomiast gardzę jasielskimi przybytkami ich pseudotrenerami-generalnie to ludzie od komplikowania spraw prostych, po to żeby zamotanym początkującym sportowcom udzielać swoich pseudo rad.
Natomiast jest to inauguracyjny bieg więc trzeba dać mu szanse.
Odpowiedz
5
@ Anonim
dnia 14.03.2015, 18:44 · Zgłoś
W zasadzie to tak do końca nie wiadomo kogo obrażasz, czy organizatorów ili tych zamotanych początkujących, a może i jednych i drugich. Może trzeba dać Ci szansę.
Odpowiedz
8
@ Eugeniusz Sosna
dnia 15.03.2015, 12:37 · Zgłoś
Z tego co zrozumiałem to tego Plisia co się na głównej wyświetla i jemu podobnych co z siłowni starają się zrobić religię i ciągle gadają o walce z samym sobą.
Odpowiedz
4
@ konik
dnia 14.03.2015, 12:23 · Zgłoś
Czy to aby nie książę na białym koniu organizuje teraz bieg? Bo cyklokarpaty i slalomy juz mu się znudziły?
Odpowiedz
4
@ ksiegowy
dnia 14.03.2015, 10:03 · Zgłoś
Bo to jest impreza handlowa tylko chciałbym wiedzieć komu ewentualnie mam nabić portfel lub co gorsze dać się ...tu każdy może sobie dopisać.
Odpowiedz
1
@ haha
dnia 14.03.2015, 18:04 · Zgłoś
zrób tyle dla sportu co MPM to pogadamy . Skąd wy się bierzecie ? Zarzucacie zarządowi Czarnych ze źle działają ale sami nic nie potraficie zrobić , teraz czepiliscie sie MPMu który od lat wspiera sport i bredzicie że nie dacie kmus zarobic . Żałosne
Odpowiedz
1
@ do haha
dnia 18.03.2015, 23:46 · Zgłoś
Nie przesadzaj z tymi zasługami
Odpowiedz
1
@ ksiegowy
dnia 19.03.2015, 07:10 · Zgłoś
Wpłaty startowego są na właścicieli MPM.
Odpowiedz
3
@ kasa
dnia 14.03.2015, 09:46 · Zgłoś
Startowe wpłacone do 19marca 30 zł. do 16 kwietnia 40 zł ,do 17kwietnia 60 zł. To nie wygląda na impreze sportową tylko wybitnie handlowa
Odpowiedz
3
@ ksiegowy
dnia 14.03.2015, 09:39 · Zgłoś
Ten bieg nie ma twarzy kto go organizuje proszę podać choć jedno nazwisko ? Startowe do biegu kosztuje 30 złotych więc chciałbym wiedzieć czy moja kasa nie pójdzie w przysłowiowe błoto ?
Odpowiedz
1
@ biegacz
dnia 14.03.2015, 12:49 · Zgłoś
Dlaczego tak piszesz. Wystarczy sięgnąć do strony www biegu. Organizatorem jest I LO i MPM.
Odpowiedz
0
@ _jr
dnia 15.03.2015, 14:54 · Zgłoś
A co chciałbyś żeby miał twarz PiS cz PO? A może Anny Grodzkiej? Przeczytaj sobie regulamin to zobaczysz kto jest organizatorem.
Odpowiedz
0
@ Bronek
dnia 13.03.2015, 22:31 · Zgłoś
100% popieram brawo dla organizatorów wreszcie coś ruszyło w Jaśle.Takie tereny jak my tu mamy do biegania to aż się prosi o więcej takich imprez na różnych dystansach. Brawo
Odpowiedz
0
@ Biegacz
dnia 13.03.2015, 20:41 · Zgłoś
Bardzo dobrze, że mogą spróbować biegać ci którzy mają chęci, ale jeszcze większe opory, ale dzięki tej inicjatywie mogą zacząć fajną przygodę z bieganiem bo w grupie razniej.
Odpowiedz
0
@ Bogusia 22
dnia 13.03.2015, 20:33 · Zgłoś
Się biega się w Jaśle, nareszcie !!! :)
Odpowiedz
0
@ runner
dnia 13.03.2015, 19:03 · Zgłoś
Nareszcie, coś się ruszyło w jaśle. Świetny pomysł :)
Odpowiedz
-2
@ jr
dnia 13.03.2015, 17:58 · Zgłoś
Bardzo dobry pomysł na co niedzielne spotkania biegowe. Lepsze byłyby sobo ty no ale...
Odpowiedz
0
@ anette
dnia 13.03.2015, 17:00 · Zgłoś
Fajnie, że coś się dzieje w jaśle, super!
Odpowiedz
0
@ Gall Anonim
dnia 13.03.2015, 16:15 · Zgłoś
Organizator to znaczy kto?
Odpowiedz
0
@ haha
dnia 13.03.2015, 17:51 · Zgłoś
A ty co , ze sztabu Bronka i nie potrafisz czytać ? MPM , ILO , Młodzieżowa Rada Miejska Jasła ,
Odpowiedz
2
@ wu
dnia 13.03.2015, 16:03 · Zgłoś
Bardzo mi się podoba ta inicjatywa!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.