Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Bolesna porażka Czarnych

20
W dzisiejszym meczu Czarni Jasło przegrali 0-2 z Lechią Sędziszów Małopolski. Porażka boli tym bardziej, że Lechia zajmuje ostatnie miejsce w lidze, zdobywając w 26 dotychczasowych meczach zaledwie 17 punktów.

Zapraszamy do <Fotorelacji> Tomasza Wrony.










Mecz rozpoczął się bardzo dobrze dla gości, to oni już w 3 minucie gry strzelili w poprzeczkę. W 9 minucie Lechia również mogła zdobyć bramkę, ale ich zawodnik z 10 metrów fatalnie spudłował. W 21 minucie warto odnotować fantastyczne uderzenie Bernackiego z 25 metrów, piłka przeleciała obok okienka bramki gości. W 31 minucie Lechia objęła prowadzenie po indywidualnej akcji Dudusia z lewej strony boiska, mocnym precyzyjnym strzałem nie dał szans Cyranowi. Do końca pierwszej połowy Czarni mieli optyczną przewagę, ale nic z niej nie wynikało i do przerwy przegrywaliśmy 0-1.

Po przerwie w 55 minucie bliski wyrównania był Munia, który z 7 metrów lobował bramkarza, niestety piłka trafiła tylko w poprzeczkę i opuściła plac gry. W 56 minucie sędzia podyktował rzut karny dla naszego zespołu, którego niestety nie wykorzystał Bernacki, gdyż bramkarz wyczuł jego intencję. W 71 minucie po faulu Chrząszcza sędzie wskazał na 11 metr, niestety dla nas Cyran nie zdołał obronić strzału i przegrywaliśmy 0-2. Chwilę później mogło być 0-3, lecz zawodnik Lechii z 10 metrów trafił w słupek. Pod koniec meczu mogliśmy jeszcze strzelić 2 bramki, ale fatalnie pudłował Ocipka, a Grzesiak nie poradził sobie z bramkarzem w pojedynku sam na sam. Wynik meczu nie uległ zmianie i po 90 minutach po bardzo słabym meczu przegraliśmy z ostatnią drużyną w lidze 0-2.

Pozostałe wyniki zakończonych spotkań:


Kolbuszowianka - Żurawianka 4-0 (0-0)

1-0 Pruś (68), 2-0 Cieśla (76), 3-0 Adranowicz (78)
4-0 Pruś (80)

JKS 1909 Jarosław - Zryw Dzikowiec 3-1 (1-1)
1-0 Jurczak (15), 1-1 Piotr Serafin (37), 2-1 Raba (49)
3-1 Kwaśny (90)

Siarka Tarnobrzeg - Strumyk Malawa 6-1 (1-1)
1-0 Walat (13), 1-1 Blim (17), 2-1 Stępień (37)
3-1 Walat (70), 4-1 Kotwa (72), 5-1 Walat (74)
6-1 Krzemiński (90+1)


Lesiu
Reklama

Komentarze: 20

Dodaj komentarz Widok:
0
@ loteryjka
dnia 04.06.2009, 11:47 · Zgłoś
Obstawiam wynik meczu z Sokołem Nisko 4 : 0, dla gospodarzy
Odpowiedz
0
@ kola
dnia 04.06.2009, 07:35 · Zgłoś
Na mecze starszych rocznikow mlodzierzowych tez przychodzili kibice , bo wiedzieli kiedy za czasow mosiru byly rozwieszane afisze , byl problem , byly spotkania z rodzicami , chlopaki czesciej wyjezdrzali na turnieje w okresie zimowym ,bylo wiecej hali...to byly czasy ,p.Dylag pokarz im pan jak to sie robi ,przecierz pan tego nie zapomnial......
Odpowiedz
0
@ kola
dnia 03.06.2009, 12:45 · Zgłoś
Mlodsi i starsi juniorzy nie moga sie pozbierac od czasu slynnego polaczenia z gamratem ,zawodnicy z gamratu przychodza do klubu tylko wtedy jak sa przydzielane stroje czy buty a trenerzy pouciekali do wiosek , duzo gorzej jest tez od czasu odejscia grup mlodzierzowych z MOSIRu gdzie szkolenie mlodzierzy bylo duzo lepsze ,zeby pomagac klubowi z sercem nie wystarczy pojechac na miedzynarodowy turniej i usmiechac sie na zdjeciu z p.Maria ,zobaczcie do krosna no ale tam wladze miasta wiedza ze sport jest wizytowka i reklama to tez nasza mieszkancow wina -takie wybralismy wladze ......
Odpowiedz
0
@ Obserwator
dnia 02.06.2009, 22:04 · Zgłoś
Rzeczywiście coś niedobrego zaczyna się dziać w całej jasielskiej piłce.Juniorzy pod egidą MOSiR-u byli czołową drużyną na Podkarpaciu,a po przejęciu przez Czarnych co się dzieje?Młodsi juniorzy od kilku spotkań schodzą z boiska po zdekompletowaniu składu,a ostatnio i oni,i starsi nie pojechali na mecz!Toż to skandal![...] drużyny nie oddają meczów walkowerem!Ktoś połakomił się na kasę płynącą na szkolenie młodzieży,a samo szkolenie położył na łopatki.Seniorzy też [...].Dlaczego nie grają tu tacy chłopcy jak Myśliwiec,Siennicki,Dziedzic,Pytlowany?Są gorsi od Grzesiaków,Tłuściaków,Słowaków?Zapewne nie,ale przy tzw transferach można coś do kieszeni zarobić.Trzeba kurczowo trzymać się więc klubu.No bo jak mówili starzy Sarmaci ryba psuje się od głowy.A za piłkarzy Czarnych trzymam kciuki,bo to fajne chłopaki.
Odpowiedz
0
@ molo
dnia 02.06.2009, 15:14 · Zgłoś
do jr-masz racje winni takiej gry to -juniorzy ,trampkarze i mlodzicy wszyscy tylko nie tzw. 1-a druzyna .....siegneli juz dna .....
Odpowiedz
0
@ molo
dnia 02.06.2009, 10:28 · Zgłoś
[...] sie juz do potegi nie tylko w seniorskiej pilce w Jasle ...
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 02.06.2009, 09:13 · Zgłoś
W Jaśle nie było i długo nie będzie nastawienia na sport . Wystarczy zobaczyć jak wygląda "stadion" , albo "orlik " na którym nie WOLNO grać w piłkę nożną. P. Burmistrz robi sobie zdjęcia tylko z chłopcami od p. Podkulskiego bo oni odnoszą sukcesy. Swoją drogą , to wstyd , że chłopcy z Jasła muszą jeździć do Kołaczyc na sztuczną trawę.
Odpowiedz
0
@ realista
dnia 01.06.2009, 17:34 · Zgłoś
do juniorów trudno mieć pretensje oni powinni się jeszcze uczyć ,p.Daniło to nie nauczyciel tylko Manager dać mu 25-30 I-ligowców to awansuje do trzeciej ligi,ale jeszcze nikoo w piłkę grać nie nauczył.
Odpowiedz
0
@ do jj1986
dnia 01.06.2009, 14:23 · Zgłoś
Nie porównuj Henryka Kasperczaka do niby trenera!!!
Spotkań nie wygrywa się krzykiem trenera na meczy.
Wiadomo, teraz winni zawodnicy, zarząd, prezes i kibice. Trener jest super :@:@:@
Odpowiedz
0
@ jj1986
dnia 01.06.2009, 11:58 · Zgłoś
Z pustego i Salomon nie naleje- jak już zostało napisane. A trenera trzeba zostawić- bo w przeciwieństwie do poprzedniego nie stoi on i nie opiera się o słup koło ławki rezerwowych tylko krzyczy i próbuje coś zmieniać w grze. A Dyląg co robił?- stał oparty o słup i czekał na rozwój sytuacji myśląc- a może coś wpadnie? Trzeba zrobić wzmocnienia i to szybko bo nawet najlepszy trener nie pomoże. Przykładem H.Kasperczak- trener dobry, ale drużyna nie bardzo.Teraz tylko wola walki i samozaparcie mogą pomóc w walce o utrzymanie.
Odpowiedz
0
@ Kensy
dnia 01.06.2009, 09:28 · Zgłoś
Trzecia porażka z rzędu i to z ostatnią drużyną w tabeli, a tak miało być dobrze w meczach tj. z Bieszczadami i Lechią i co na to teraz powiedzą działacze klubu, zapewne powiedzą " ...nic się nie stało, przed nami kolejny ważny mecz..." , ta śpiewka zaczyna być nudna i [...]...
Odpowiedz
0
@ jaslo
dnia 01.06.2009, 08:38 · Zgłoś
nie zwalajcie na trenera bo to jest wina waszych piłkarzy* (taka zbieranina, ten skład nadaje się do A klasy.a trener to i tak im już nie pomoże, bo każdy ma się za wielką gwiazdę i myślą ze to jest c klasa,ze jeden zawodnik może wygrać mecz
Odpowiedz
0
@ pl
dnia 31.05.2009, 19:43 · Zgłoś
Chrząszcz siadaj !
Odpowiedz
0
@ jr
dnia 31.05.2009, 19:09 · Zgłoś
Inwestujcie dalej w juniorów którzy nie mają pojęcia ani kondycji żeby grać. Popatrzcie na Pawła Kasprzyka-facet ma już swoje lata a biega za 2 lub trzech no ale sam meczu nie wygra. Trener meczu nie wygra więc to nie wina Daniły.
Odpowiedz
0
@ filozof
dnia 31.05.2009, 18:55 · Zgłoś
O trenerze i Jego pracy w "Czarnych" powiem tak: "Z pustego i Salomon nie naleje"... amen
Odpowiedz
0
@ Cywil
dnia 31.05.2009, 16:38 · Zgłoś
Tragedia !!! Trener do domu !!!
Odpowiedz
0
@ jasiu
dnia 31.05.2009, 12:37 · Zgłoś
Wpompowanie 350.000 złotych w drużynę przez UM daje efekt.Kolejna dobra inwestycja PiS-uarów za którą dostaną medale w Warszawce:p
Odpowiedz
0
@ Ronaldo
dnia 31.05.2009, 10:42 · Zgłoś
Gdzie jest konfenercja prasowa Węgrzyn ?
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 31.05.2009, 06:19 · Zgłoś
Dno, wstyd, tragedia:@:@:@
Po takim dnie w KOLEJNYM meczu, na poprzedniego trenera na tym forum 20 sympatyków niby-trenera Daniły napisało by:
Dyląg MUSI ODEJŚĆ !!!
a teraz: cisza...:o
Odpowiedz
0
@ ehhh
dnia 30.05.2009, 22:16 · Zgłoś
ALe wstyd!!!!:o:(
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.