Borkowski do Beska, Stachaczyński do Łężyn
38
Okres przygotowawczy w pełni i jak co roku w tym okresie kibiców najbardziej interesują ruchy transferowe w poszczególnych klubach. Jak już wcześniej informowaliśmy nasz bramkarz Artur Borkowski wyraził chęć zmiany barw klubowych na co dostał z klubu zielone światło. Po krótkim epizodzie w Siarce Tarnobrzeg i półtorarocznym pobycie w Jaśle Artur wraca do swojego macierzystego klubu Przełomu Besko, którego jest wychowankiem. Kluby doszły do porozumienia i na zasadzie transferu definitywnego Artur Borkowski wiosną będzie bronił bramki drużyny z Beska, która walczy o utrzymanie w Klasie Okręgowej.
Również w podobnym kierunku czyli do macierzystego klubu wybiera się Michał Stachaczyński, który wszystko wskazuje na to powróci w rodzinne strony i wiosna będzie występował w ekipie lidera A klasy Gaudium Łężyny.Jak na razie nową twarzą w Czarnych jest Rafał Grzesiak utalentowany 18-letni wychowanek Ostoi Kołaczyce, który już latem był przymierzany do gry w juniorach naszego klubu.
Czarni Jasło
