Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Brąz dla Jaślanki w Mistrzostwach Europy

13
Grająca w zespole Muszynianki Fakro Muszyna Jaślanka Dorota Pykosz, wychowanka MKS MOSiR Jasło kilka dni temu została brązową medalistką Mistrzostw Europy w Piłce Siatkowej.



Fot. Archiwum Jaslo4u.pl




W meczu o brąz Reprezentacja Polski zmierzyła się Niemkami. Pierwsza partia meczu zaczęła się od naszego prowadzenia (5:1), potem ta różnica się powiększała. Niemki pomimo dużych chęci odrobienia strat, przegrały seta do 16.

Druga część spotkania przebiegała w podobnym stylu co pierwsza.  Polki postarały się o znaczną przewagę, aby nie dać się zaskoczyć przeciwniczkom.  

Trzeci set Polki rozpoczęły prowadzeniem 5:1, jednak tuż przed drugą przerwą techniczną Niemki dogoniły nasz zespół. Naszym zawodniczkom udało się jeszcze zdobyć delikatną przewagę, jednak Niemki szybko wywalczyły remis  po 23.

Niebezpieczna sytuacja jak widać zmobilizowała Polki i w efekcie końcowym zawodniczki Polski wygrały 25:23, a całe spotkanie 3:0.


jnn

Reklama

Komentarze: 13

Dodaj komentarz Widok:
0
@ kibic
dnia 09.10.2009, 21:31 · Zgłoś
szczerze mówiąc ona prawie cały czas siedziała na ławce rezerwowych, nic dobrego nie wniosła
Odpowiedz
0
@ ?????
dnia 08.10.2009, 16:23 · Zgłoś
Stare te zdjęcia wklejili!!! Bo widać Dorote Świeniewicz w tle !!
Droga redakcjo! Zdjęcia z 2009 roku by sie przydały a nie sprzed 4 lat!
Odpowiedz
0
@ JA
dnia 08.10.2009, 14:51 · Zgłoś
DO DANY;DOBRZE ŻE NIE MA POKEMONÓW KARIEROWICZÓW I KOMBINATORÓW.
Odpowiedz
0
@ ala
dnia 08.10.2009, 13:46 · Zgłoś
To Muszynianka grala na mistrzostwach europy ?
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 08.10.2009, 10:24 · Zgłoś
Szkoda że Dorota tak mało grała :(
Odpowiedz
0
@ o fu..
dnia 08.10.2009, 09:00 · Zgłoś
no to ladne rzeczy sie dowiaduje jaslanka w reprezentacji :) pieknie grztulacje kolezanko nastepne bedzie złoto!!!
Odpowiedz
0
@ aga
dnia 07.10.2009, 21:41 · Zgłoś
GRATULACJE
Odpowiedz
0
@ legenda
dnia 07.10.2009, 20:58 · Zgłoś
Pyro chyba jest dumny z żony...;-)
Odpowiedz
0
@ Kolo
dnia 07.10.2009, 20:02 · Zgłoś
Nie ma to jak informacje na bierzaco
Odpowiedz
0
@ dany
dnia 07.10.2009, 14:05 · Zgłoś
Brawo Pani Doroto.Aż dziw bierze że na fotkach nie ma PiS-uarów.Przecież tak chętnie podpinają się pod cudze sukcesy.
Odpowiedz
0
@ stanislaw
dnia 07.10.2009, 13:37 · Zgłoś
no juz poprawili
Odpowiedz
0
@ stanislaw
dnia 07.10.2009, 13:36 · Zgłoś
chyba sie cos komuś pokićkało jak muszynianka mogła grać z niemkami w ME? jnn przeczytaj choc raz to co napiszesz :)
Odpowiedz
0
@ ??
dnia 07.10.2009, 12:42 · Zgłoś
Gratulacje Dorota!!!!!nastepne bedzie zloto!!!:)
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.