Brąz dla Jaślanki w Mistrzostwach Europy
13
Grająca w zespole Muszynianki Fakro Muszyna Jaślanka Dorota Pykosz, wychowanka MKS MOSiR Jasło kilka dni temu została brązową medalistką Mistrzostw Europy w Piłce Siatkowej.

Fot. Archiwum Jaslo4u.pl



W meczu o brąz Reprezentacja Polski zmierzyła się Niemkami. Pierwsza partia meczu zaczęła się od naszego prowadzenia (5:1), potem ta różnica się powiększała. Niemki pomimo dużych chęci odrobienia strat, przegrały seta do 16.
Druga część spotkania przebiegała w podobnym stylu co pierwsza. Polki postarały się o znaczną przewagę, aby nie dać się zaskoczyć przeciwniczkom.
Trzeci set Polki rozpoczęły prowadzeniem 5:1, jednak tuż przed drugą przerwą techniczną Niemki dogoniły nasz zespół. Naszym zawodniczkom udało się jeszcze zdobyć delikatną przewagę, jednak Niemki szybko wywalczyły remis po 23.
Niebezpieczna sytuacja jak widać zmobilizowała Polki i w efekcie końcowym zawodniczki Polski wygrały 25:23, a całe spotkanie 3:0.
jnn

Fot. Archiwum Jaslo4u.pl
W meczu o brąz Reprezentacja Polski zmierzyła się Niemkami. Pierwsza partia meczu zaczęła się od naszego prowadzenia (5:1), potem ta różnica się powiększała. Niemki pomimo dużych chęci odrobienia strat, przegrały seta do 16.
Druga część spotkania przebiegała w podobnym stylu co pierwsza. Polki postarały się o znaczną przewagę, aby nie dać się zaskoczyć przeciwniczkom.
Trzeci set Polki rozpoczęły prowadzeniem 5:1, jednak tuż przed drugą przerwą techniczną Niemki dogoniły nasz zespół. Naszym zawodniczkom udało się jeszcze zdobyć delikatną przewagę, jednak Niemki szybko wywalczyły remis po 23.
Niebezpieczna sytuacja jak widać zmobilizowała Polki i w efekcie końcowym zawodniczki Polski wygrały 25:23, a całe spotkanie 3:0.
jnn
