Brąz dla Pauliny Wałęgi na VII Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w Karate Kyokushin
5
W dniach 15-16 maja 2010r. w Radzyminie odbyły się VII Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Karate Kyokushin, organizowane w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Paulina Wałęga, zawodniczka Jasielskiego Klubu Karate zdobyła brązowy medal w kumite do 55 kg.
Tadeusz Krygowski

Paulina Wałęga, zawodniczka Jasielskiego Klubu Karate zdobyła brązowy medal w kumite do 55 kg.
Tadeusz Krygowski
