Brąz dla Pauliny Wałęgi w VI Pucharze Polski Młodzików i Juniorów Młodszych Karate Kyokushin
0
W dniu 28 listopada w Krośnie odbył się VI Puchar Polski Młodzików i Juniorów Młodszych Karate Kyokushin. Zawodnicy Jasielskiego Klubu Kyokushin Karate wystąpili w 5 osobowym składzie. W kumite juniorów młodszych startowali Łukasz Ptak, Rafał Knapik i Paulina Wałęga.W kumite młodziczek Sylwia Kobak i Patrycja Lechwar.



Najlepiej zaprezentowała się Paulina Wałęga zdobywając brązowy medal w kategorii do 55 kg.
W pucharze startowało 212 zawodników z 50 klubów.
Grzegorz Mitoraj



Najlepiej zaprezentowała się Paulina Wałęga zdobywając brązowy medal w kategorii do 55 kg.
W pucharze startowało 212 zawodników z 50 klubów.
Grzegorz Mitoraj
