Brąz dla Pauliny Wałęgi w Wiedniu
8
Paulina Wałęga, zawodniczka Jasielskiego Klubu Kyokushin Karate, zdobyła
brązowy medal w kumite (walka) juniorek do 55kg w Międzynarodowych Mistrzostwach Austrii Karate Kyokushin, które odbyły się w dniach 5-6 czerwca 2010 w hali Budo Center w Wiedniu.


Oprócz Pauliny jasielski klub reprezentowały jeszcze Aleksandra Zając i Katarzyna Mocek w konkurencji kata (form), zajmując ex eqvo 6 miejsce.
W mistrzostwach startowało 420 zawodników z 15 państw.
Tadeusz Krygowski
brązowy medal w kumite (walka) juniorek do 55kg w Międzynarodowych Mistrzostwach Austrii Karate Kyokushin, które odbyły się w dniach 5-6 czerwca 2010 w hali Budo Center w Wiedniu.


Oprócz Pauliny jasielski klub reprezentowały jeszcze Aleksandra Zając i Katarzyna Mocek w konkurencji kata (form), zajmując ex eqvo 6 miejsce.
W mistrzostwach startowało 420 zawodników z 15 państw.
Tadeusz Krygowski
