Strona główna

"Chcę, aby mój syn wiedział, dlaczego jego mama umarła"

574
Napisany dnia: 21.12.2017, 09:38 , Tagi: Brak

32-letnia Joanna z Jasła zgłosiła się do jasielskiego szpitala na zabieg wycięcia woreczka żółciowego. Tydzień po wyjściu z lecznicy kobieta umiera. Rodzina nie zamierza milczeć i opowiada o tym, jak wyglądała opieka w szpitalu oraz podejście do pacjenta. Uważa, że za śmierć Joanny powinni odpowiedzieć lekarze. Sprawę bada prokuratura.

Joanna Paszyńska miała 32 lata i mnóstwo planów na życie. Razem z mężem chcieli mieć drugie dziecko. Aby ich marzenia mogły się spełnić pani Joanna postanowiła rozwiązać kwestię związaną z kamicą pęcherzyka żółciowego. Podjęła decyzję o jego usunięciu mając świadomość, że jest to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów chirurgicznych, uważanych za mało inwazyjny.

Do jasielskiego szpitala została przyjęta 22 listopada br. Jak podkreśla rodzina pani Joanny, kobieta była w pełni sił, a wyniki badań morfologii przed zabiegiem były bardzo dobre. Schody zaczęły się dopiero po wykonanej operacji, która zakończyła się tradycyjnym cięciem. - Nie wiemy, kto operował Joasię, bo na sali pojawiło się trzech chirurgów. Zabieg zamiast trwać 40 minut trwał około 2,5 godziny. Ponadto w trakcie operacji pojawiło się cięcie na 11 szwów. Po zabiegu usłyszeliśmy, że były małe komplikacje, gdyż budowa żony nie pozwoliła na laparoskopowe wycięcie pęcherzyka, ale żeby się nie martwić, bo wszystko jest w porządku. Od tego momentu zaczęły się problemy - opisuje przebieg zdarzeń zdruzgotany mąż pani Joanny, Damian Paszyński.

"Opieka w szpitalu to skandal!"

Bliscy zmarłej mają żal do lekarzy, że nie wykonali wszystkich niezbędnych badań przed przeprowadzeniem zabiegu, opierając się m.in. na badaniach, które pani Joanna zrobiła pół roku wcześniej. Co więcej są zdania, że opieka w szpitalu nad pacjentem delikatnie mówiąc pozostawia wiele do życzenia i nie da się tego opisać słowami. - Pielęgniarki traktują tam ludzi gorzej jak w schronisku zwierzęta. Moja żona kilka dni po zabiegu zwymiotowała. Wezwała pielęgniarkę, którą poprosiła, aby posprzątała jej na łóżku. Odpowiedź była taka, aby odwróciła głowę w drugą stronę i dalej spała. Jak mówiła, że nie może wstać z łóżka to krzyczały na nią. Miała trudności z podniesieniem się do tego stopnia, że pojawiły się problemy z utrzymaniem moczu. 32-letniej dziewczynie założyły pampersa drąc się na nią, że starsze kobiety wstają, a ona leży. Ja zmieniłem żonie prześcieradło, bo pielęgniarki mają wszystko w du...e. Kiedy Joasia miała spodnie we krwi stwierdzono, że to pewnie okres. Nie zbadali jej, zbagatelizowali to całkowicie – mówi pan Damian zbulwersowany podejściem do pracy personelu medycznego. Poradził żonie, aby na obchodzie lekarzy opowiedziała o karygodnym zachowaniu pielęgniarek. Zdaniem mężczyzny nic to jednak nie zmieniło.

Wyniki badań po zabiegu zaniepokoiły rodzinę

Trzeciego dnia po zabiegu pani Joasia zaczęła odczuwać ból różnych części ciała. Jak twierdzi rodzina, lekarze byli o wszystkim informowani, lecz uważali, że to normalne. 27 listopada br. 32-latka została skierowana na USG brzucha oraz na morfologię. Badanie wykazało wystąpienie płynu w przestrzeni zaotrzewnowej, a wyniki badań morfologii w porównaniu z wynikami przed zabiegiem, jak podkreśla teść pani Joanny bardzo się pogorszyły. - Wchodząc do szpitala wyniki miała w normie, zaś badania wykonane w trakcie i przed wyjściem do domu o 200 % zmieniły się. Mimo to wypisali ją ze szpitala – mówi zaskoczony tą decyzją Krzysztof Paszyński, teść pani Joanny.

Rodzina Paszyńskich była zdumiona, że kobietę, która skarży się na ból, ma złe wyniki morfologii i z badania USG brzucha wynika, że ilość płynu w organizmie zwiększyła się – zwalniają do domu.

Według zaleceń lekarskich pani Joanna miała się zgłosić do kontroli w Poradni Chirurgicznej. Wizytę miała umówioną na 15 grudnia, niestety nie doczekała się. Zmarła 8 grudnia w domu. - W piątek rano pożegnaliśmy się i ja poszedłem do pracy. Do Joasi przyszła jej mama, która była z nią do 11.40. Ja wróciłem o 14.00. Wchodząc do domu rozmawiałem ze szwagrem. Zobaczyłem Asię leżącą w łóżku jakby spała. Zauważyłem, że ma sine usta. Krzyknąłem do szwagra, że umiera i żeby zadzwonił po karetkę. W tym czasie zacząłem ją reanimować aż do przyjazdu karetki pogotowia. Kiedy podjąłem resuscytację czułem się, jakbym dmuchał w balon napełniony wodą. Wdmuchując w nią powietrze słyszałem bulgotanie. Przy 4 bądź 5 cyklu żółć z krwią o smaku metalu wpłynęła do moich ust - mówi pan Damian, który postanowił podzielić się z nami tragicznymi przeżyciami związanymi z utratą ukochanej żony.

Z relacji rodziny wynika, że w chwili śmierci pani Joanna miała wzdęty brzuch przypominający kobietę będącą w dziewiątym miesiącu ciąży. Lekarz, który przyjechał z karetką pogotowia nie podał przyczyny śmierci 32-latki. Pan Damian zdecydował się na sekcję zwłok licząc na wyjaśnienie zaistniałych wątpliwości. Sprawa trafiła do jasielskiej prokuratury na wniosek rodziny, która złożyła zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa.

"Nie rzucajmy szybkich oskarżeń"

Dyrektor Szpitala Specjalistycznego w Jaśle podkreśla, że jemu także zależy na wyjaśnieniu tej zagadkowej śmierci 32-letniej kobiety. Co do zarzutów wobec szpitala, od rodziny nie wpłynęła żadna skarga ani ustna ani pisemna. - Takich zabiegów robi się kilkaset rocznie. Dlaczego to się stało tydzień po wyjściu ze szpitala? Dostęp do lekarzy był, można było w każdej chwili wezwać pogotowie, przyjechać na SOR, przyjść do poradni, czy lekarza rodzinnego. Nic się nie działo, nagle mąż wychodzi z domu do pracy, a po powrocie żona już nie żyje – zaznacza Michał Burbelka, dyrektor Szpitala Specjalistycznego w Jaśle. - Bardzo współczuję bliskim pani Paszyńskiej i dlatego mnie również zależy na wyjaśnieniu przyczyny jej śmierci. Nie dziwię się rodzinie, która ma mnóstwo wątpliwości, ale wiem też, jak łatwo kogoś oskarżyć bezpodstawnie. Czy ktoś w dzisiejszych czasach jest w stanie uwierzyć, że lekarz robi coś specjalnie źle? Z tego co wiem, pacjentkę operowało dwóch lekarzy z ogromnym doświadczeniem. Jest nieprzyjemna atmosfera wokół tego wydarzenia, bo z jednej strony to rozpacz dla rodziny, ale dla mnie również ogromne zaskoczenie, co się takiego stało? Jeżeli ktoś zawinił to niech poniesie karę. Jeśli nie, to nie rzucajmy szybkich oskarżeń szukając winnego - apeluje dyrektor szpitala.

Dlaczego pani Joanna zmarła?

Badanie zwłok kobiety, które odbyło się 9 grudnia br. nie wykazało bezpośredniej przyczyny jej śmierci. Prokurator Grażyna Krzyżanowska z Jasła podkreśliła, że w związku z tym zostały pobrane wycinki narządów wewnętrznych kobiety, które zostały przekazane do Zakładu Medycyny Sądowej w Krakowie celem przeprowadzenia ekspertyzy. Jedno jest pewne. Podczas sekcji zwłok znaleziono około 2 litrów płynu zalegającego w jamie otrzewnowej. - Wykonaliśmy niezbędne czynności niecierpiące zwłoki związane z zabezpieczeniem materiału. Takie postępowania są skomplikowane i niewątpliwie wymagają zasięgnięcia opinii biegłych. Na chwilę obecną nie chcę wypowiadać się na temat wyników sekcji zwłok. Są wstępne podejrzenia, ale dopóki nie zostaną potwierdzone szczegółowymi badaniami nie chcę nic przesądzać – poinformowała zastępca prokuratora rejonowego w Jaśle.

Sprawa ta została skierowana do Prokuratury Okręgowej w Krośnie. Jednak jak podkreśla rzecznik Beata Piotrowicz, materiały zostaną przekazane dalej i trafią do Prokuratury Regionalnej w Rzeszowie mając na względzie młody wiek pokrzywdzonej oraz skomplikowany charakter sprawy. - To po części wynika z nowych regulacji dotyczących prowadzenia spraw o błędy w sztuce lekarskiej i zgonu. Te materiały zostaną przekazane dzisiaj ( w środę 20 grudnia- przyp. red.) do prokuratury regionalnej i będziemy czekać na ich decyzję w tym zakresie. Jeśli przejmie tę sprawę to ona będzie prowadzić dalsze czynności – wyjaśniała wczoraj rzecznik prasowy Beata Piotrowicz, prokurator Prokuratury Okręgowej w Krośnie.

Do sprawy wrócimy.

Ilona Dziedzic

ilona.dziedzic@jaslo4u.pl

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ Ciekawy
dnia 21.12.2017, 10:03
Ocena
komentarza:
124
Czy sekcja była też przeprowadzona w Jaśle???
@ Jasło city
dnia 21.12.2017, 11:24
Ocena
komentarza:
173
Też w Jaśle. Od razu na drugi dzień rano... Wszystko u siebie... nawet gdyby był błąd to ucichnie i tyle...
@ Aqq
dnia 21.12.2017, 11:42
Ocena
komentarza:
158
A najgorsze to to, że to nie jest odosobniony przypadek opieki lekarsko-pielegniarskiej ,
Na jasielskiej chirurgii taka ,,opieka,, to standard niestety, wiem z doświadczenia
Życzę tym ludziom żeby i ich kiedyś taka ,,opieka,, spotkała
Zero jakichkolwiek ludzkich odruchów i uczuć
@ Ffd
dnia 21.12.2017, 12:37
Ocena
komentarza:
165
Największe chamstwo jest na chirurgii i wewnętrznym. Traktuje się pacjentów jak śmieci, rodziny podobnie.
@ Bhp
dnia 21.12.2017, 12:39
Ocena
komentarza:
89
Już na wstępie przekręty. Nie wiadomo ktorytz trzech na sali operacyjnej był operatorem,a kto asystowal.Ciekawe wyjaśnienie dyrektora."nie oskarzajmy:.A.DO TEGO i słynne nazwiska prokuratorów, to wszystko się składa w całość Poszkodowani uslysza DOWIDZENIUSIA
@ Ffd
dnia 21.12.2017, 12:40
Ocena
komentarza:
177
Polecam rodzinie nagłośnić to w ogólnopolskich mediach, polsat, tvn. Wtedy fakty wychodza szybko na jaw i nic nie jest tuszowane. Sekcja nie powinna byc wykonana w Jaśle!
@ Dana
dnia 21.12.2017, 12:56
Ocena
komentarza:
106
Opieka pielęgniarska na oddziale jasielskiej chirurgii jest rzeczywiście fatalna z małymi wyjąkami(pani od opatrunkow).Panie pielęgniarki zachowują się tak,jakby były nie w pracy,a w kampanii karnej.Traktują pacjentow przedmiotowo ,a bywa,że niegrzecznie zwłaszcza starsze,nie umiejące upomnieć się o swoje osoby.Fakt-mnie też operowano woreczek żółciowy sugerując się USG sprzed pół roku i też skończyło się po laparoskopii cięciem.Podobno to dość częsta sytuacja.Bogu dzięki przeżyłam...
@ Jaslanin
dnia 21.12.2017, 13:23
Ocena
komentarza:
68
Dać do Państwo w państwie
@ Kolo
dnia 21.12.2017, 13:32
Ocena
komentarza:
49
Wlasnie podejzewam ze tak i to bylo najwiekszym błędem reka reke umyla
@ Hgkk
dnia 21.12.2017, 16:59
Ocena
komentarza:
57
Takich przypadów w Jaśle jest cała masa tylko nikt tego nie nagłaśnia. Polecam rodzinie zadzwonić do TVN czy Polsatu i opowiedzieć o tej sprawie żeby uchronić życie innych osób które trafią na jasielski szpital!!
@ Okkko
dnia 21.12.2017, 17:03
Ocena
komentarza:
83
Zgłaszajcie masowo tą sprawę do mediów. Im więcej osób napisze, tym większa szansa że media się tym zajmą. Trzeba ukrucić to co się dzieje w jasielskim szpitalu, można pisać na:

twojauwaga@tvn.pl
kontakt24@tvn.pl
fakty@tvn.pl
interwencja@polsat.com.pl
redakcja@ polsatnews.pl

WWarto zgłaszać tą i inne sprawy z "udziałem" jasielskiego szpitala.
@ mm
dnia 21.12.2017, 17:05
Ocena
komentarza:
58
Ja też sądzę że rodzina powinna nagłośnić sprawę w mediach.Inaczej to ucichnie.Jasło,Krosno czy Rzeszów to jedna mafia.Jeden drugiego będzie kryć.
@ KOKD
dnia 21.12.2017, 17:20
Ocena
komentarza:
41
Powinni wynająć adwokata - ale byle nie z tych okolic, tylko najblizej z Krakowa, bo tu każdy każdego kryje
@ Ripley
dnia 21.12.2017, 18:52
Ocena
komentarza:
47
Przypomnę zamieszczony dnia 08.09.2017, 00:45. na tym portalu komentarz:

Musi być przede wszystkim fachowa kadra i możliwość wykonywania specjalistycznych badań bez obawy, że NFOZ nie zapłaci za procedurę. Mam osobiste doświadczenia i uważam, że niektóry personel medyczny to powinien "kury szczać prowadzić" a nie leczyć ludzi.
Nie daj Boże poważnie zachorować w piątek - można nie doczekać poniedziałku, a i badania specjalistyczne zlecane są na raty tak, że diagnozowanie trwa i nikomu nie śpieszno.
Nie daj Boże przed przyjściem do szpitala być zdrowym i nie mieć prywatnych wizyt u lekarzy.
Nie daj Boże być człowiekiem nieroszczeniowym i cichym.
Nie daj Boże nie mieć choć elementarnej wiedzy medycznej i zaufać lekarzom.
Nie daj Boże nie mieć znajomości wśród pracowników szpitala.
...
A tak na koniec, żeby nie przynudzać. Uważam, że lepszą opiekę zdrowotną mają nasze zwierzaki.
A gdyby jeszcze ktoś nie wiedział o co chodzi, to jak zwykle chodzi o pieniądze.
...
...
to oczywiście nie koniec katalogu spostrzeżeń z życia szpitali w tzw. "służbie zdrowia".

Od siebie:
Najgorszemu wrogowi nie życzę aby dostał się do szpitala, nie tylko w Jaśle.
@ 1
dnia 21.12.2017, 20:01
Ocena
komentarza:
-47
Pojawia sie nowy wątek,depresja,samobojstwo???co się działo przez ostatnie 2 godziny jak matka wyszła z domu,czy matka zostawiłby córke bez opieki w złym stanie zdrowia i tak sobie poszła ,wyszła -chyba nikt by tego nie zrobił.Zastanówcie się dobrze zanim coś napiszecie,a leczenie w Brzozowie?
@ Gett
dnia 21.12.2017, 20:01
Ocena
komentarza:
24
Nagłośnić sprawę i porządny adwokat (nie z podkarpacia)
@ Grzesiek
dnia 21.12.2017, 20:18
Ocena
komentarza:
40
Panie Damianie szczere kondolencje. Namawiam do zgłoszenie się do polsatu czy TVN i nagłośnic tę sprawę tak by trafiła,pod nadzór ministerstwa sprawiedliwości i ministerstwa zdrowia. W innym przypadku pana rodzina przez najbliższe 10-15 lat będzie ciągana po sądach a sprawie i tak ukręcą łeb. To nie zwróci życia pana żonie, ale uratuje setki innych żyć... niech Pan o tym pomyśli. Pozdrawiam
@ A oni chcą nowej sali
dnia 21.12.2017, 20:57
Ocena
komentarza:
8
Zabiegowej, komu i po co? Młodych lekarzy dopuścić do głosu...fACHOWCY...
@ true
dnia 21.12.2017, 21:09
Ocena
komentarza:
20
Do tv z ta sprawą..Przy PISie winni zostaną skazani.
@ ona jeśli p.Krzyżanowska
dnia 22.12.2017, 06:09
Ocena
komentarza:
7
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
@ smichalik
dnia 22.12.2017, 07:55
Ocena
komentarza:
12
Trzy lata temu o wlos skonczylabym tak samo. ... Rowniez plyn zaotrzewnowy... Rowniez niemoglam wstac z lozka . gdyby moja mama na enzrobila grandy lekarzowi dzis pewnie bylabym tam gdzie asia:(((
@ Bhp
dnia 22.12.2017, 07:57
Ocena
komentarza:
-13
Czytając opinie internautów zauważa się jedno:jednostronna krytykę średniego personelu.Zupełny brak krytyki wspolezacych pacjentów
-niemam nikogo znajomego w tych zawodach,ale byłem pacjentem na wewn.na chirurgii na ortopedii w Jaśle. Ponadto w obu szpitalach w Tarnowie i w Mielcu,jak też w Przychodni O.w Rzeszowie.
-wielu pacjentom brakuje pokory wobec swoich schorzeń. A charaktery i wymagania są duże
-pacjent powinien współpracować z pielegniarzami.Bo atmosfera konfliktowa stwara piekło obu Stronom.Nie należy zapominać, że niekiedy w domach jest gorsza opieka od najbliższych. Wszędzie można spotkać czarne charaktery,ale one ss chronione działalnością związkową.
@ Do Bhp
dnia 22.12.2017, 11:13
Ocena
komentarza:
4
Człowieku tu chodzi o ludzi obłożnie chorych, uzaleznionych całkowicie od innych, o ludzi, którym wystarczy czasem szklanke wody podać, często nie maja siły nawet poprosić o to.
I o tą znieczulice i często podłość tych ''Pań" chodzi, a nie o jakichś awanturników , którym nic wiele nie dolega.
@ hx
dnia 22.12.2017, 13:57
Ocena
komentarza:
2
młodych?takich co złożą papierki z matury z punktami ...a potem ,,dostałem sie na medycynę"...lekarzem należy byc 24 godz na dobę...a nie ,,od do" a teraz takich spotkac to jak igła w stogu siana.
@ max
dnia 22.12.2017, 14:03
Ocena
komentarza:
0
Nie wiesz o czym piszesz. Poszukaj sobie definicji obłożnie chorego.
@ Fffd
dnia 01.01.2018, 11:24
Ocena
komentarza:
-1
tak Ffd MASZ RACJE najwieksze chamstwo i smieci trafiaja na wewnetrzny i chirurgie pacjenci i rodziny traktuja personel jak smieci i niewolnikow
@ cccv
dnia 05.01.2018, 00:10
Ocena
komentarza:
0
szok i niedowierzanie
@ xxx
dnia 10.05.2018, 13:48
Ocena
komentarza:
0
o czym Ty człowieku piszesz...jaki Brzozów ? ...niesamowite co ludzie potrafią wyssać z palca
@ Ooo
dnia 20.09.2018, 18:16
Ocena
komentarza:
0
O i tu przykład kuktularnej i profesjonalnej pielęgniarki. Nazywa chorego śmieciem. Jak się robić nie chcę to się przekwalifikować! Tylko chcą strajkować.. podwyżki...a ludzie umierają przez nich
@ Anna
dnia 21.10.2018, 21:10
Ocena
komentarza:
-1
1,5, miesiąca temu miałam operację usunięcia woreczka żółciowego..Mój stan był ciężki ,wyniki badań wskazywały na ostre zgorzelinowe zapalenie i mam nadzieję, że już nic mi nie grozi.Lekarze na oddziale chirurgii ogólnej w Brzozowie to świetni fachowcy.Natomiast jeśli chodzi o pielęgniarki to porażka .Nieuprzejme ,niechętne do pomocy , opryskliwe.Jakby wykonywały swoją pracę za karę.Oczywiście było kilka wyjątków ,ale znikoma ilość .Jak Cię położą z rozciętym bolącym brzuchem ,to dalej radź sobie sama .Nie poda ci pomocnej ręki.Są jak zaprogramowane roboty.Szok tam przeżyłam i powtarzam -lekarze to prawdziwi fachowcy .
@ Wstrząśnięta
dnia 21.12.2017, 10:05
Ocena
komentarza:
235
Persolen w Szpitalu faktycznie ma wszystko w d... a jeszcze strajkuja o podwyzki za siedzenie przy ciastkach i kawie...
@ stary
dnia 21.12.2017, 11:59
Ocena
komentarza:
82
Dwie pielegniarki na zmianie przy piecdziesieciu chorych ktorych trxeba karmic przewijac podawac leki kroplowki wozoc na badania to lekka praca a doktorow dziesieciu zajetych przy laptopach to chory jest zadbany ???
@ Ed
dnia 21.12.2017, 12:13
Ocena
komentarza:
108
Z czego jedna pielęgniarka śpi a druga wydziera się na umierających żeby nie przeszkadzali. I nie prosili o pomoc.
@ Kajka
dnia 21.12.2017, 14:59
Ocena
komentarza:
-68
Kobieto idź ty spróbuj popracować jako pielęgniarka szybko zmienisz zdanie bo czasem nie ma kiedy śniadania zjeść tylko łyka się jak indyk a ty o ciastka i kawie , ciekawe czy ty lub tobie podobni tak by tyrali po 12 godz bez jedzenia
@ Córka
dnia 21.12.2017, 15:32
Ocena
komentarza:
56
Nie zmyśla pielęgniareczko. Chirurgia to nie neurologia lub ortopedia. Moja mama też leżała na chirurgii. Na prośbę żeby pielęgniarka pomogła jej wstać usłyszała, że przecież nie rady bo jej noga waży tyle co ona sama. Taka mała, chuda, ruda.
Pielęgniarki na chirurgii w ogóle nie pomagają pacjentom po operacji. Sami mają sobie radzić
@ Leon
dnia 21.12.2017, 16:30
Ocena
komentarza:
37
Miałem mamę na oddziale kiedy ciśnienie krwi podskoczyło
poszedłem do pielęgniarki dopuki nie skończyły się seriale M -ka
i Barwny Szczęścia nie przyniosła tabletki
@ pacjent
dnia 21.12.2017, 17:32
Ocena
komentarza:
49
..no niestety, ale panie pielegniarki nie sa tam mile, bylem na chirurgii 3 dni i niektore sytuacje mi sie nie podobaly, np. pan z bolem brzucha kleczal na podlodze i wymiotowal , wil sie z bolu,dostal...,,zjebke,, ,ze miski sobie nie przyniosl. nastepnego dnia rodzina ogladala go przez szybke na OIOMe. praca moze nie lekka ,ale jesli zdecydowalo sie pracowac w takim zawodzie no to sorrki, a tej ku.. to nie dalbym najnizszej krajowej
@ kob
dnia 21.12.2017, 18:26
Ocena
komentarza:
57
kobieto .Jak nie dajesz rady tak pracować to zmien prace a nie płacz. I robic w Biedronce przynajmniej przez Ciebie nikt nie umrze .
@ maja
dnia 21.12.2017, 18:30
Ocena
komentarza:
49
ja też łykam w pracy jak indyk na 48 godz pracy spię po3-4 godz i cały czas na nogach,jeśli się wybiera taki zawód jak pięlęgniarka czy lekarz to niestety trzeba się z tym liczyć z takimi okolicznościami jakie panują w szpitalach bo tam przebywają ludzie chorzy,starsi i młodsi,dzieci też chorują,tak więc trzeba mieć przynajmniej trochę empatii i serdeczności.Tyle w tym temacie szanowna pani pielęgniarko.
@ hal
dnia 21.12.2017, 18:43
Ocena
komentarza:
49
To po co pracujesz ? Złóż wypowiedzenie i wyjedz tam gdzie nie trzeba pracować tylko siedzieć na[...] np. do Anglii czy Irlanddi tam zobaczysz jak cięzko pracują pieleęgniarki - wypad z Jasła.
@ Gett
dnia 21.12.2017, 20:09
Ocena
komentarza:
45
Dyrektor do dymisji, lekarze z chirurgii także
@ on
dnia 21.12.2017, 22:34
Ocena
komentarza:
-20
To odchudz pierwsze mame to pielegniarki sobie pomoga
@ Aq
dnia 21.12.2017, 22:53
Ocena
komentarza:
15
Sama wybrałaś prace więc teraz Po co te wywody. Widziały galy co braly
@ Ulala
dnia 22.12.2017, 00:11
Ocena
komentarza:
-7
Co za glupi Komentarz...
@ ...
dnia 22.12.2017, 09:06
Ocena
komentarza:
2
A Pani nie mogła pomóc? Nie bronię, ale sama Pani napisała pielęgniarka mała a mama Pani raczej duza gabarytowo. Ludzie myślą że pielęgniarka to ma kręgosłup z żelaza
@ matka
dnia 22.12.2017, 09:47
Ocena
komentarza:
6
Mój syn kilka lat temu mia operację na jasielskiej chirurgii. Stara gruba oddziałowa wydarła się na mnie, że syn zajął łóżko na korytarzu zamiast poczekać grzecznie na łóżko na sali. Czekaliśmy parę godzin, nikt się nami nie zajął, poza tym że to babsko nas opieprzyło. To była operacja onkologiczna, wszystko skończyło się dobrze, ale pobyt wśród tych ludzi wspominam jak koszmar najgorszy. Jak słyszę, że od lat walczą o podwyżki obcięłabym im kasę do najniższej krajowej za takie traktowanie pacjenta i rodziny.
@ Fffd
dnia 01.01.2018, 11:25
Ocena
komentarza:
0
a co bedzie jak wszystkie zmienia? bedzisz sam pilegnowal i karmil chorych, podcieral im tylkiu i sprzatal rzygowiny? watpie..
@ Rara
dnia 28.02.2018, 08:08
Ocena
komentarza:
1
Pielęgniarki rzeczywiście pracują ale w zagranicznych szpitalach a u nas zobądźcie w Jaśle jak wygląda pokój socjalny na dziecięcym ława fotele telewizor i ciasto na środku to ma być pokój socjalny jakąś kpina i żarty za granicą masz stół stołki czajnik mikrofale i tyle po za złotymi wyjątkami nie dałabym pielęgniarkom złamanego grosza a jak się nie podoba to język i dowiedzenia za granicę a mam gdzieś te wasza za...ana opiekę żeby jeszcze płacić za nią h
@ Ooo
dnia 20.09.2018, 18:18
Ocena
komentarza:
0
Zmieć pracę jak ci źle...
@ xXx
dnia 21.12.2017, 10:24
Ocena
komentarza:
136
Personelu w szpitalu jest mało gdyż jest lub było ciecie kosztów... ale podejście personelu jest fatalne do pacjentów.. siedząc w szpitalu czekając na badanie byłem świadkiem jak lekarz kazał pacjentowi ze złamana noga iść na piętro zrobić prześwietlenie... Klient skakał po schodach ze złamana noga bo nikt mu nie pomógł...masakra
@ .
dnia 21.12.2017, 12:28
Ocena
komentarza:
73
Personelu podstawowego, który ma bezpośredni kontakt z pacjentem jest mało, bo nie ma pieniędzy ze względu na wysokie zarobki lekarzy, którzy pacjentów mają w d...
Ot, cała prawda - dziękuję.
@ Dana
dnia 21.12.2017, 12:59
Ocena
komentarza:
50
To trzeba zmienić pracę,bo mimo wszystko wymaga ona empatii.
@ Erka
dnia 21.12.2017, 14:38
Ocena
komentarza:
60
Jest wiele sympatycznych, młodych a i starszych kobiet, które z przyjemnością nawet za 1500 zł. chętnie by poszły tam pracować, jeśli którejś pielęgniarce nie odpowiadają warunki to droga wolna, posiedzi na bezrobociu parę miesięcy to zmieni zdanie, a nie wyżywać się na chorych, to powinno być karalne.
@ Kajka
dnia 21.12.2017, 15:01
Ocena
komentarza:
-40
No ty pierwsza pójdziesz za 1500 podnosić 150kg ok 30 osób w trakcie np toalet-powodzenia na rehabilitacji która będzie nieunikniona
@ Erka
dnia 21.12.2017, 16:01
Ocena
komentarza:
32
Dobre słowo i chęci, to już połowa sukcesu, i czemu przytaczasz takie skrajne przypadki 150 kilowcow ? Ilu takich jest, jeden na 1000? Zreszta i tak schudnie ekspresowo, bo kto mu pomoże zjeść cokolwkek ? I nikt cie nie zmusza do tej ciężkiej charówy, droga wolna, gwarantuje ci że na twoje miejsce znajdzie się ekspresowo obsada o wiele sympatyczniejsza, niż ty.
@ karola
dnia 21.12.2017, 16:55
Ocena
komentarza:
34
Pielęgniarki jak i lekarze wybierając zawód dobrze wiedza na co się piszą jak im nie odpowiada niech się przekwalifikują i pójdą kwiatki na rynku.
@
dnia 21.12.2017, 18:19
Ocena
komentarza:
16
Popieram jeśli chodzi o brak przyzwolenia na wyżywanie się. Natomiast z tymi chetnymi do pracy to by się Pani pewnie zdziwiła. I to mocno...
@ hal
dnia 21.12.2017, 18:45
Ocena
komentarza:
24
Też tak miałam - a przy lekarzu siedziały na pogotowiu 2 pielęgniarki i się razem hihlali.
@ Charówa
dnia 21.12.2017, 18:58
Ocena
komentarza:
-2
Jak nie wiesz jak to się pisze to napisz: ciężka robota.

Dobrze, że nie "charuwa" bo i tak można to napisać...

Podstawówka nie skończona się kłania.
@ aaaa
dnia 21.12.2017, 20:56
Ocena
komentarza:
9
a jak jak ci panowie doktorzy z naszych okolic jasło krosno są bogami naszego życia robią co chcą i są bezkarni cdn
@ gosc
dnia 21.12.2017, 10:25
Ocena
komentarza:
18
[*] [*] [*]
@ Aqq
dnia 22.12.2017, 19:37
Ocena
komentarza:
70
Czemu pousuwaliscie mnóstwo wpisów o partactwie i podłosci personelu na chirurgii i wewnetrznym w Jaśle ? I co z ordynatorem, to on kieruje tym bajzlem, co ma do powiedzenia? chyba że trzeba poczekać aż bedzie w stanie ? Bo może jest jeszcze w "szoku"
@ Ggh
dnia 22.12.2017, 22:52
Ocena
komentarza:
65
Jasielski szpital jest dla mnie najgorszym szpitalem w Polsce. Zwro kultury i szacunku dla pacjentów
@ PiS = PZPR
dnia 23.12.2017, 00:42
Ocena
komentarza:
11
PANi prokurator piotrowicz.

Wszystko wiadome.

Kogut lubi zajęcze!!! Łapa w Łapę!!!
@ szkoda
dnia 23.12.2017, 06:41
Ocena
komentarza:
12
[komentarz nie na temat]
@ GGH
dnia 23.12.2017, 11:56
Ocena
komentarza:
44
Piszcie maile i informujcie media o tej i innych dramatycznych sprawach, tylko wtedy wezmą się wreszcie za tą kastę w jasielskim szpitalu:

kontakt24@tvn.pl
twojauwaga@tvn.pl
interwencja@polsat.com.pl
twoje@tvp.info
@ Anonimowy
dnia 23.12.2017, 19:14
Ocena
komentarza:
27
Niestety życia nikt nie wróci, ale rodzina powinna walczyć o odszkodowanie.
Proponuję zwrócić się do jednego z najlepszych specjalistów od błędów medycznych Ryszarda Frankowicza z Tarnowa. Jak szpital zapłaci z milion złotych odszkodowania to następnym razem się zastanowią nad tym co robią.
@ Marcel
dnia 23.12.2017, 20:13
Ocena
komentarza:
55
Szanowna Rodzino, szczere kondolencje dla Państwa. Namawiam do nagłośnienia tej sprawy w ogólnopolskich mediach, to nie zwróci życia Pani Joanny, ale pomoże uratować inne. Trzeba przerwać to chamstwo i brak zainteresowania pacjentem w jasielskim szpitalu. (cierpią na tym świetni lekarze, bo są i tacy w jasielskim szpitalu np. dr. Kalisz na laryngologii, przykład wzorowego lekarza oddanego pacjentowi). Nagłośnienie sprawy w mediach sprawi, że sprawą zajmie się Ministerstwo Zdrowia, Ministerstwo Sprawiedliwości i wreszcie może Szpital Specjalistyczny w Jaśle zacznie być Szpitalem, a nie umieralnią. Panie Damianie, ma Pan dużą misję do spełnienia, wiem, że jest Panu ogromnie ciężko, ale proszę nie zostawiać tej sprawy tylko na tym portalu... pozdrawiam.
@ GOŚ
dnia 23.12.2017, 20:17
Ocena
komentarza:
48
Pan Burbelka udaje głupiego i mówi, że nie ma problemu. A to, że setki osób na facebooku i na forach opisują jak są bardzo źle traktowani w jasielskim szpitalu to niby wyssane z palca...
Niezły dyrektor, nie wie co się w szpitalu dzieje... ale nie ma się co dziwić. Wielomiesieczne kolejki, chamstwo, zbywanie i brak kultury ze strony jasielskiego szpitala jego rodziny nie dotyczy, to skąd ma cokolwiek wiedzieć...
@ hmm
dnia 24.12.2017, 11:35
Ocena
komentarza:
25
Od lat ludzie gadają ze Jasielski szpital to tak zwana umieralnia. Az się wierzyć nie chce.
@ Ggt
dnia 24.12.2017, 13:40
Ocena
komentarza:
17
Ludzie w jasielskim szpitalu są bardzo zle traktowani
@ podatnik
dnia 24.12.2017, 22:57
Ocena
komentarza:
49
w nocy z czwartku na piątek została przywieziona na SOR karetką 84-letnia mieszkanka Jasła po podaniu cudownej dobrej na wszystko "kroplówki" została wypisana o 1-wszej w nocy do domu,na prośbę żeby zamówić taxi pielegniarka stwierdziła że nie może się dodzwonić i pacjentka pieszo poszła na drugi koniec miasta!!!
żuli i alkoholików przywozi się i odwozi jak vip-ów a ludzi płacących całe życie składki traktuje się jak intruzów
Michale Burbelko!!!otwórz chłopie oczy na to co dzieje się na twoim podwórku.bo ktoś kiedyś wam nie odpuści!!!
@ kajsncsjs
dnia 24.12.2017, 23:29
Ocena
komentarza:
21
w moim przypadku rowniez popelniono blad. tak zszyli mnie po usunieciu woreczka ze dostalam krwotoku mialam trzykrotnie przetaczana krew. ratowali mnie 2 godziny .ewidentnie zabieg spiepszony... 10 szwow...
@ Adwokat
dnia 25.12.2017, 02:17
Ocena
komentarza:
21
W takiej sprawię proponuję rodzinie wysłać pismo do Ministerstwa Sprawiedliwości i Ministerstwa Zdrowia z prośbą o nadzór tej sprawy. Nie warto pozwolić na prowadzenie tej sprawy na samym podkarpaciu, bez żadnego nadzoru.
@ Do podatnik
dnia 25.12.2017, 02:20
Ocena
komentarza:
18
Oni transportują do domów tylko umierających, żeby sobie nimi głowy nie zawracać. W taki sposób potraktowano znajomego mojej rodziny.
Dla umierających żałują też leków przeciwbólowych, żeby nie wydawac "niepotrzebnir" kasy, jak i tak ten ktoś umiera..
@ miko
dnia 28.12.2017, 17:01
Ocena
komentarza:
-3
do GGH niedlugo anonimowy szczekaczu nie bedziesz mial problemu. W szpitalu zmniejsza sie drastycznie zatrudnienie, personel ma dosc pracy w takich warunkach, nie chodzi o place i sprzet tylko ludzi z ktorymi ma do czynienie popisz sobie na podane linki to ci ulzy. a jesli masz konkretnie do kogosc pretensje to napisz do kogo i podpisz sie imieniem i nazwiskiem
@ K Zagorski
dnia 28.12.2017, 18:30
Ocena
komentarza:
-2
na pisz o podlosciach i prostactwie na oddziale wewnetrznym i chirurgii tylko sie podpisz-Aqq-bo jesli sie boisz to czego/ ? piszesz przezcez prawde.
@ Bozka
dnia 29.12.2017, 15:14
Ocena
komentarza:
-2
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
@ Do miko
dnia 30.12.2017, 11:09
Ocena
komentarza:
2
Ja sie niczego nie musze bać ale ludzie którzy lekcewarzą pacjentów TAK
@ Hhhh
dnia 30.12.2017, 11:12
Ocena
komentarza:
4
Za małe zarobki żeby szanowali pacjentów... co to jest 80zł za godz... jeszcze sie im nie dadzą wyspać w nocy..
@ miko
dnia 30.12.2017, 16:44
Ocena
komentarza:
2
bozka- piszesz tak bo kryjesz sie ze swoimi personaliami-przyjz na oddzial wewnetrzny i powoedz to w oczy pracownikoom -bo jesli ni e to jestes tylko podłym anonimowym oszczerca A Zagorski
@ MT
dnia 09.04.2019, 23:12
Ocena
komentarza:
0
Zgadzam się, że zarobki są małe, ale myślę, że to nie powód, aby traktować pacjentów jak śmieci. To tacy sami ludzie jak pielęgniarki, a zapewniam - co do nocy w szpitalu - większość pacjentów celowo nie przeszkadza. Jeśli ktoś byłby wredny, może traktować ,,po macoszemu'' np. pakowanie jedzenia. Ale nie pacjentów! To są ludzie, i każdy wymaga pewnej dozy opieki.
Pozdrawiam, MT
Komentarz kieruję do ,,Hhhh''
@ olga
dnia 21.12.2017, 10:28
Ocena
komentarza:
29
Kto ją operował ???/
@ Trzech muszkieterów
dnia 21.12.2017, 21:04
Ocena
komentarza:
5
I takie błędy operatora...
@ Nico
dnia 21.12.2017, 22:34
Ocena
komentarza:
14
Na pewno nie Wesecki on jest w Brzozowie szkoda bo to anioł
powinni pozostali od niego się uczyć fachu i kultury.
Zapewni był przy operacji światowy chirurg najdoskonalszy na Podkarpaciu.
@ hal
dnia 21.12.2017, 22:57
Ocena
komentarza:
8
Jak pisałam Ci co się znają na chirurgii i są kulturalni musieli stąd odejść bo ich wygryzli starzy wyjadacze z wiedzą PRL-u.
@ kk
dnia 21.12.2017, 10:29
Ocena
komentarza:
139
był dostęp do lekarza, można wezwać karetkę masakra
dlaczego PANI została wypisana skoro nie była wyleczona
@ PASSAT
dnia 21.12.2017, 23:52
Ocena
komentarza:
6
Po diagnozie wystawionej przez jasielskich lekarzy żona mówiła że jak się nie pogorszy to nie będzie na co umrzeć,za dwa tygodnie w Brzozowie wyrok,dwa miesiące od diagnozy w Jasielskim szpitalu POGRZEB!!! 39 Lat.Nie pogorszyło się,bo już nie miało się co pogorszyć! ZGROZA MEDYCY ZASTANÓWCIE SIĘ CO ROBICIE!!!
@ podatnik
dnia 21.12.2017, 10:37
Ocena
komentarza:
76
zamiotą pod wycieraczkę.wyrazy współczucia dla pana Damiana i życzę dojścia do prawdy .
@ Anjia
dnia 21.12.2017, 10:38
Ocena
komentarza:
96
Po co oni to rozbudowują?
@ miko
dnia 21.12.2017, 11:46
Ocena
komentarza:
45
no własnie ...
@ demokryt
dnia 21.12.2017, 13:31
Ocena
komentarza:
92
Rozbudowują,bo tego wymaga nowa ustawa o sieci szpitali. W przeciwnym razie szpitalowi grozi degradacja,chociaż i bez tego się degraduje zważywszy na powyższe zdarzenie (nie jedyne w ostatnim czasie).Lekarze zamiast zajmować się pacjętami,zajmują się polityką jako radni miejscy czy powiatowi,łacznie z dyrektorem Burbelką.Sodoma i Gomora...
@ Xxx
dnia 21.12.2017, 16:08
Ocena
komentarza:
-93
Rozbudowują żebyś miała gdzie przyjść gdy twoje niepilnowane dziecko spadnie z murku, gdy Ty będziesz siedziała pod parasolkami na rynku
@ Rozbudowa
dnia 21.12.2017, 19:54
Ocena
komentarza:
74
Łatwiej jest rozbudować szpital niż zmienić nastawienie "lekarzy" (mowa o pseudolekarzach) do pacjentów i ich rodzin. Ponadto cały system jest wadliwy, wielokrotnie niby naprawiany i reformowany - ale nadal nie dla ludzi. Może dla urzędników czy polityków wygodny, bo mogą się paść zapowiadając kolejne reformy i ulepszenia.
Większa kasa dla lekarzy nic tu nie zmieni. Jest już niemała i dalej jakby do dziurawego worka pakował pieniądze - bez efektu.
Wszystko zależy jak zawsze od człowieka i od szczęścia. Jeżeli ma się szczęście
i trafi się w szpitalu na człowieka, to może wyjdzie się (nawet z poprawą) - i to nie nogami do przodu.
@ Grzegorz
dnia 22.12.2017, 23:02
Ocena
komentarza:
57
Panie Burbelka kilkaset osób tutaj pisze że w szpitalu jest chamstwo ze strony lekarzy i pielęgniarek, a pan mówi, że jest Pan zaskoczony? Że w szpitalu jezt wszystko ok? To jak pan jest dyrektorem i nie wie pan jak oni traktują pacjentów to guzik z pana nie dyrektor bo pan nie wie co sie w pana szpitalu dzieje albo pan przymyka na to oko!
Na chirurgi, wewnetrznym, neurologii lekarze, personel nie maja za grosz empatii i szacunku. Najlepiej na pana miejscu pozostac na to slepym . wstyd!
@ hmm
dnia 23.12.2017, 06:45
Ocena
komentarza:
22
na wewnętrznym bezdusznosc ! I KOOERTY !!! Chirugia -bez komentarza podobnie .
neurologia-jeden z lepszych oddziałów .i SPOKOJU W BOŻE NARODZENIE. ŻYCZYĆ TRZEBA KAŻDEMU.
@ RRD
dnia 23.12.2017, 12:00
Ocena
komentarza:
15
I tak tam nie będzie miał kto leczyć bo przyjmowane są tylko nieuki po znajomościach
@ Marcel
dnia 23.12.2017, 20:15
Ocena
komentarza:
22
Rozbudowują, żeby dzieci obecnych lekarzy miały się gdzie nachapać.
@ śnieżynka
dnia 24.12.2017, 19:00
Ocena
komentarza:
14
w tym szpitalu pracuję więcej bufonów niż lekarzy z powołania.
@ Mbb
dnia 25.12.2017, 11:38
Ocena
komentarza:
4
Też sie nad tym zastanawiam.
@ K Zagorski
dnia 28.12.2017, 18:33
Ocena
komentarza:
-4
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
@ Do zagorski
dnia 30.12.2017, 11:11
Ocena
komentarza:
0
Niech odchodzo i tak żadnego z nich pożytku
@ miko
dnia 30.12.2017, 16:48
Ocena
komentarza:
-1
no własnie podpisz sie cwaniaku_(do zagorski) zeby wiadomo bylo kogo omijac z daleka moze byc ze bedziesz kwiczaL o pomoc- w zyciu roznie bywa- i nie bedzie nikogo bo odchodzo- i odeszli a ty bedziesz dalej kwiczal z potem chrzakal...
@ Pacjentka
dnia 21.12.2017, 10:42
Ocena
komentarza:
3
[komentarz nie na temat]
@ RRD
dnia 23.12.2017, 12:00
Ocena
komentarza:
39
dlaczego usuwa się niewygodne dla szpitala komentarze?
@ łodyniec
dnia 24.12.2017, 12:23
Ocena
komentarza:
20
Szpital ? Serio ? Tam sie wchodzi i nie wychodzi
To rzeznia a nie szpital.
@ ja
dnia 21.12.2017, 10:43
Ocena
komentarza:
74
w tym roku moja mama ktora ma 83-lata byla czestym gosciem w szpitalu w jasle poniewaz jej stan pogarszal sie z miesiaca na miesiac obecnie w grudniu lezala na oddziale wewnetrznym co tu komentowac polowa personelu nadaje sie do natychmiastowego zwolnienia ..co niektorzy lekarze tez szczegolnie jedna pani doktor ktora powiedziala ze mamie nic nie jest tylko jest rozpieszczona ma wlasnie brzuch taki jakby miala rodzic usg sie nie doprosilam bo wizualnie ona tam nic nie widzi po prawie 12 dniach wypisali mame do domu ..po 24 godz. byla karetka ostre zapalenie pluc ale juz sie nie zgodzila na szpital lezaca opiekuje sie zalatwilam koncentrator i wszystko co mozliwe ale chociaz wody ma jej kto podac bo jezdzac do niej pacjentka prosila wody to pielegniarka podlaczyla kroplowke osobie obok i poszla wiec podeszlam i dalam sie jej napic wiele by jeszcze mozna napisac ale wiele spraw nadaje sie do prokuratora to pewne ...jezeli ktos ma planowany pobyt w szpitalu to jak najdalej od jasla
@ Misiek
dnia 21.12.2017, 10:46
Ocena
komentarza:
119
Zgadza się. Wewnętrzny w Jaśle to typowa umieralnia, a część pielęgniar z tego oddziału powinna nosić czarno-fioletowe uniformy i czaszki na przepaskach na ramieniu. Ludzie bez sumienia i odrobiny empatii.
@ ela
dnia 21.12.2017, 11:43
Ocena
komentarza:
-106
Guzik prawda. leżałam tam tydzień i bardzo miło wspominam. Piekielni za to są pacjenci i ich rodziny.
@ ja
dnia 21.12.2017, 12:08
Ocena
komentarza:
65
elu, a nie pomylił ci się ten wspaniały pobyt w szpitalu z wczasami w Grecji przypadkiem? Bo inaczej nie uwierzę żeby jakikolwiek pobyt w szpitalu mógł by być miły i miło wspominany. Pomijając obsługę medyczną.
@ @melek
dnia 21.12.2017, 13:28
Ocena
komentarza:
-37
JA tez jestem za tyle razy byłam i nigdy pielęgniarka nie krzyczała
@ Do eli
dnia 21.12.2017, 13:30
Ocena
komentarza:
24
Jesli jestes pielegniarka nie pracujaca ale leżąca ,to masz zupełną rację. A jeśli się leży we dwoje w upojna nocke, to się jest zrelaksowana.
@ xxx
dnia 21.12.2017, 13:52
Ocena
komentarza:
-38
również potwierdzam, leżałam na chirurgi, miałam zabieg i wspominam miło, nikt nie krzyczał, wszystko było w porządku, pielęgniarki również miłe
@ Antyzyd
dnia 21.12.2017, 15:02
Ocena
komentarza:
24
Super to może idź jeszcze sobie poleżeć.
@ karola
dnia 21.12.2017, 16:58
Ocena
komentarza:
20
Albo jesteś jedna z tych doktoreczek albo tych okrutnych poelegniar
@ pacjent
dnia 21.12.2017, 17:35
Ocena
komentarza:
17
oo pielegniarka pewnie:D
@ x
dnia 21.12.2017, 18:51
Ocena
komentarza:
21
Leżałąś po znajomosci to się tobą opiekowali !
@ Xxxx
dnia 21.12.2017, 21:58
Ocena
komentarza:
-3
Ha ha ha akurat
@ Basia
dnia 21.12.2017, 22:59
Ocena
komentarza:
2
znajomy vip
@ Zośka
dnia 21.12.2017, 23:32
Ocena
komentarza:
4
Brak odpowiedniego ordynatora..." kota nie ma myszy harcują "
@ ....
dnia 22.12.2017, 06:46
Ocena
komentarza:
3
może byłeś z promilami to się nie widzi i nic nie słyszy nacszczecie twhoje .
@ Profesor Falkowicz
dnia 21.12.2017, 10:44
Ocena
komentarza:
80
Nawet w serialu by ją jeszcze raz otworzyli i wyczyscili.
@ RRD
dnia 23.12.2017, 12:01
Ocena
komentarza:
9
DR. A.P-K. z chirurgi to szczyt chamstwa i braku kultury
@ anik
dnia 21.12.2017, 10:58
Ocena
komentarza:
8
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
@ pacjent
dnia 21.12.2017, 19:27
Ocena
komentarza:
111
Wszyscy dobrzy i mili lekarze z chirurgi czy ginekologii pouciekali z Jasła bo tu byli prześladowani przez starych lekarzy wyjadaczy !
Zostali sami "Biznensmeni', - po znajomości i ł... nie będziesz traktowany jako żywy do leczenia ale jako przyszły zmarlak.
@ kajsncsjs
dnia 24.12.2017, 23:31
Ocena
komentarza:
8
wszyscy ktorzy wiedza jak jest tam na oddziale jada do pro familiii rodzic...
@ lala
dnia 26.12.2017, 19:32
Ocena
komentarza:
-1
Zastanawiam się czy wiesz co piszesz i o kim piszesz
@ lala
dnia 26.12.2017, 19:35
Ocena
komentarza:
-1
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
@ ha
dnia 27.12.2017, 17:33
Ocena
komentarza:
-1
bzdura, na ginekologii super opieka, swietni lekarze - doswiadczenie wlasne, najlatwiej blotem okladac - sport narodowy
@ yyy
dnia 21.12.2017, 11:12
Ocena
komentarza:
77
Dokładnie zgadzam się jak najbardziej z w/w opiniami Jasielski Szpital to masakra szczególnie oddział wewnętrzny męski i damski. Pielęgniarki są takie jakie są ponieważ wszystko zależy od przełożonego,ponieważ sobie na tą opinie pozwala.Nie ma dyscypliny wcale.
@ Dr Jakub Burski
dnia 21.12.2017, 11:18
Ocena
komentarza:
56
W Jasle jakis czas temu zapomnieli ze nie wszystko mozna wyleczyć kroplówką.
@ AA
dnia 21.12.2017, 11:28
Ocena
komentarza:
35
Cały personel tego szpitala nadaje się jedynie do zwolnienia. Wyglądają jakby robili tam za karę i to nie wiadomo jak ciężką.
@ ala
dnia 21.12.2017, 11:36
Ocena
komentarza:
-115
Ludzie ja nie rozumiem jednego- Jasło -Jasłem nie podoba się szukam pomocy gdzie indziej-źle się czuję po zabiegu nie czekam na cud-szukam pomocy-są inne szpitale i inni lekarze.Dziwi mnie ,że ci ludzie wiedząc ,że Pani ma płyn w jamei brzusznej zgodzili się na opuszczenie szpitala-trzeba było jechać chociażby do Rzeszowa a nie spokojnie chodzić do pracy.
Leżałam na ginekologii(nie wiem jak jest na innych oddziałach) w maju-nikt mnie nie zostawiał bez pomocy-niepokoił mnie ból mogłam przyjechać nawet w nocy skontrolować-dobrze jest oskarżać ale ja widzę niedopatrzenia ze strony poszkodowanych(nie piszę o opiece pielęgniarskiej na tym oddziale bo po prostu nie wiem-ale też słyszałam złe opinie)
@ xXx
dnia 21.12.2017, 11:42
Ocena
komentarza:
110
Jeżeli dostajesz informacje proszę jechać do domu to co myślisz...
chyba to że... nic ci nie jest tak..? ze wszystko wporzadku... , że tak ma być.
zaufała im... pewnie zrobiłbym podobnie zaufałbym ( ale nie teraz )... nie szukaj winy u ludzi , którzy przyszli do szpitala prosząc o pomoc...
@ ala
dnia 21.12.2017, 11:49
Ocena
komentarza:
-81
nie do końca bo mam jeszcze swój mózg-mam brzuch jak balon-to nie jest ok!!! szukam pomocy !!!
@ xXx
dnia 21.12.2017, 11:52
Ocena
komentarza:
32
... ale proszę czytać ze zrozumieniem...
@ Anjia
dnia 21.12.2017, 12:09
Ocena
komentarza:
123
Pacjent którego lekarz pozbędzie, wyśmieje, obawia się skorzystać, ponownie z pomocy. To jest psychologia, bo boi się że znów zostanie potraktowany jako problem. O to ciebie znów coś boli? Hipohondryk!
@ ja to ja
dnia 21.12.2017, 12:56
Ocena
komentarza:
102
To prawda. Pacjenci nie wiedzą od której strony podejść do tych zadufanych w sobie lekarzy, by ich nie urazić. Ale czym? Otóż pytaniem o zdrowie swoje czy kogoś z rodziny! I tu jest problem. Poza tym, kiedy personel szpitala zgodnie twierdzi, że wszystko jest ok i można jechać do domu, to pacjent w to wierzy. Czy to takie dziwne? A potem boi się nawet wezwać tę karetkę, bo wmówiono mu, że jest hipochondrykiem. I tak powstają tragedie. A wypowiedź dyrektora szpitala-no cóż, jaki pan taki kram.
@ Mieszkanka
dnia 21.12.2017, 16:01
Ocena
komentarza:
62
Ty się dziwisz że zgodzili się na opuszczenie szpitala?! Czytasz co piszesz? Lekarze nie powinni jej wypuścić ze szpitala w takim stanie w jakim była.
@ czytelnik
dnia 21.12.2017, 16:36
Ocena
komentarza:
81
Lekarz to zawód powszechnego zaufania. Skoro wypisano pacjentkę, to Rodzina miała prawo wierzyć, że mimo złych wyników wszystko się unormuje. Na pewno szukaliby pomocy gdzieś indziej, gdyby mieli pewność, ze coś jest nie tak. Nie obarczajmy Rodziny winą!
@ Renia
dnia 21.12.2017, 20:46
Ocena
komentarza:
6
Na ginekologie faktycznie nie ma co narzekać. Opieka lekarska ok , położne wykonują dobrze i sumiennie swoją pracę, są miłe i troskliwe dla pacjentek. Wiem bo byłam.
@ ....
dnia 22.12.2017, 06:54
Ocena
komentarza:
21
nie wszyscy sa znawcami medycyny w stopnie podstawowym.i maja prawo .murarz muruje ma sie zna tynarz malarz na swoim lekarz pielegniarka na swoiim ekonomista na swoim .i nie obwijaj rodzine ze czekala nie wezwala karetki lek.poz - na niegotez sie czeka.niektorzy naja prawo nic nie wiedzicec i zaufac lekarzom jak miabrac antybiotyk 10 dni i do poradni to sie stosuja .i ida dopracy.mysle ze gdyby wizualnie stan dramatycznie sie pigatszal ani max ani matka ani nikt z rodziny by nie poszedl do pracy tylko pohitoeie.albosama pacjentka by dzwoninla .eidocznir parametry zapalne rosły częściowo hamowanie antyniotykami być może jak każdy organizm nie odczuwają dużego bólu więc wrażliwość i przebieg tego samego schorzenia czy powiklania jest inna i każdej osoby..
@ M
dnia 22.12.2017, 09:33
Ocena
komentarza:
39
A od czego są nasi lekarze? Po to, że jak spieprzyli prosty zabieg to pacjentka ma jechac do Rzeszowa po ratunek? Mieli ją na miejscu i nie zrobili rozszerzonych badań tylko wysłali do domu...
@ Mama
dnia 23.12.2017, 09:51
Ocena
komentarza:
16
Byłam tam 6 lat temu...nie uważam zeby położne były miłe... Fałszywie mile-owszem co dało się wyczuć na kilometr. Może jedna,dwie Panie na każdej zmianie były pomocne i tyle. Zostałam wypuszczona do domu z temperaturą i zakażeniem poporodowym...
@ GGH
dnia 23.12.2017, 12:01
Ocena
komentarza:
4
To umieralnia a nie szpital z tego co widzę.
@ Do ala
dnia 24.12.2017, 13:41
Ocena
komentarza:
-1
Pozdrowienia dla wujka doktora
@ MANIEK
dnia 27.12.2017, 12:53
Ocena
komentarza:
2
Skąd wiesz w jakim stanie była?
@ Kurdupel
dnia 28.12.2017, 18:57
Ocena
komentarza:
0
Ortografia się kłania :)
@ miko
dnia 30.12.2017, 16:54
Ocena
komentarza:
0
do GGH z tego co widze ro umieralnia bo tacy jak ty GGH nie dbakja o swoich bliskich ojca ,matke tylko wywoza do szpitala, sto razy widzialem starsze spłakane osoby umierajace samotnie wsrod obcych bo tacy jak GGH wyrzucili ich z domu w godzinie smierci- tacy jestescie jaslanie podli i zakłamani ( na szczescie nie wszyscy- ale GGH na pewno)
@ VIKI32
dnia 21.12.2017, 11:45
Ocena
komentarza:
74
nawet nie będę komentować personelu jasielskiego szpitala bo każdy ma swoje nieprzyjemne wspomnienia... ja również... Czytając to wszystko miałam łzy w oczach i ogromnie współczuje rodzinie, mężowi i synkowi boże chciał napewno mieć braciszka lub siostrzyczke a tu taka tragedia... a tu święta... jak przetrwać??? bądźcie silni i nie dawajcie za wygraną walczcie bo jest ewidentnie wina szpitala że wysłali do domu z takimi wynikami...
@ Anjia
dnia 21.12.2017, 11:51
Ocena
komentarza:
46
Znając życie dziewczyna nie żyje osierociła dziecko, żali i smutek dla rodziny. No ale to Jasło, nie spodziewajcie się winnych, takie życie, Bóg tak chcial, trele morele itd, psy szczekaja karawana jedzie dalej. Juz nie raz miał to ten to tamten siedzieć, a to chlopak zabił babcie, a to ten umarł czy ta, tych zasypała ziemia, to normalka. Sprawa ucichnie, z 12 lat jak będzie się kończyło postępowanie nikt nie będzie o tym już pamiętał oprócz rodziny. Której szczerze współczuje. Gdyby to jaka senatorową czy posła spotkało o to by była afera w tv, toby minister sprawiedliwości szalał, a to, nawet info na portalu jaki czas po tragedii? Szkoda dziewczyny, a ty idź się wyspowiadaj na święta, stuk puk i po sprawie. Wielka tragedia.
@ Stary Glina
dnia 21.12.2017, 12:01
Ocena
komentarza:
-150
Lekarze w Jaśle źli, nauczyciele w Jaśle źli, jasielska Policja do niczego, tylko kebaby żre za Wasze podatki utrzymywana, samorządowcy jasielscy - dno. Napiszcie co w tym mieście jest dobrego?. Dwadzieścia pięć lat korzystam ja i moja rodzina z opieki jasielskiej służby zdrowia i niczego złego nie mogę powiedzieć na lekarzy czy pielęgniarki. Współczuję bohaterom artykułu ale wywlekanie sprawy na forum publiczne nie pomoże w ustaleniu przyczyn nieszczęścia.
@ Misiek
dnia 21.12.2017, 12:07
Ocena
komentarza:
139
Kolego, zapamiętaj sobie to zdanie: im mniejsza pipidówa, tym większe układy i układziki oraz tym większa bezczelność i buta ludzi ze świecznika.
@ ....
dnia 21.12.2017, 12:31
Ocena
komentarza:
40
25 lat to kupa czasu. Miedzyczasię dużo się zmieniło NA GORSZE i to nie tylko w jasielskim szpitalu ale i we wszystkich w Polsce
@ demokryt
dnia 21.12.2017, 13:52
Ocena
komentarza:
74
*Stary glino*! Może wraz z rodziną korzystasz ze szpitala MSWiA i pomyliłeś adresy. I nie odradzaj rodzinie nagłośnienia tej tragedii.Sytuacji nie da się już odwrócić,ale to będzie ostrzeżenie dla innych i być może pomoże ustalić winnych spowodowania śmierci tej młodej kobiety. Zasiadanie w radzie miasta czy powiatu to ulubione zajęcie niektórych lekarzy,w tym dyrektora.To jest ok. ?
@ Stary Glina demokrytowi
dnia 21.12.2017, 15:55
Ocena
komentarza:
-57
Nie korzystam ze szpitala resortowego ja ani moja rodzina. Korzystam z pomocy SZPITALA W JAŚLE i NICZEGO złego nie mam do napisania na temat personelu. Masz rację, że sytuacji nie da się odwrócić a czy ktoś zawinił? - Pan dyrektor Szpitala oświadczył, że będzie to przedmiotem postępowania zmierzającego do wyjaśnienia, ja niczego nie odradzam rodzinie bo nie mam takich uprawnień ani pragnienia. Każdy pewnie by chciał aby ustalono przyczynę śmierci bliskiej osoby. Osobiście natomiast nie chciałbym abym ja lub moi bliscy byli bohaterami artykułu, którego publikacja nie wnosi NICZEGO do wyjaśnienia sprawy a jest jedynie polem do popisów domorosłych "prawników" , którzy wyroki wydają tym szybciej im więcej niewiadomych w sprawie. Co do zasiadania lekarzy w radach to mają do tego prawo tak jak ja i Ty. Osobiście wolę aby zasiadali w nich lekarze niż jacyś pyskacze-populiści po specszkołach. Życzę WSZYSTKIM Forumowiczom refleksji nad sobą przed zamieszczeniem kolejnej "prawdy objawionej". Tradycyjnie pozdrawiam Wszystkich.
@ demokryt do @ Stary Glina
dnia 21.12.2017, 18:59
Ocena
komentarza:
50
Cytat z Twojego poprzedniego wpisu:" Współczuję bohaterom artykułu ale wywlekanie sprawy na forum publiczne nie pomoże w ustaleniu przyczyn nieszczęścia".
Jestem innego zdania.Tylko nagłośnienie w mediach ogólnopolskich (w przypadku Jasła-opozycyjnych) może pomóc w obiektywnym wyjaśnieniu okoliczności tej tragedii.
Tutaj na miejscu koleś kolesiowi krzywdy nie zrobi,bo to jest podobna "kasta" jak w wymiarze sprawiedliwości.A co do zasiadania radzie takiej czy innej,oczywiście demokracja każdemu na to pozwala,ale nie kosztem obowiązków zawodowych zwłaszcza w służbie zdrowia,panie @Stary Glino...
@ Stary Glina demokrytowi
dnia 21.12.2017, 19:59
Ocena
komentarza:
-43
"Tylko nagłośnienie w mediach...(w przypadku Jasła opozycyjnych)" co to są te opozycyjne media? - to po pierwsze a po drugie - życzę SZCZERZE sukcesów w zainteresowaniu JAKICHKOLWIEK mediów sprawą. W skali kraju podobnych zgonów jest mnóstwo. Co do zasiadania w radach - lekarze zasiadający w nich robią to w czasie wolnym. Oni też są ludźmi i mają wolny czas, którego część poświęcają dla dobra wspólnego. POZDRAWIAM SERDECZNIE CAŁĄ SŁUŻBĘ ZDROWIA W JAŚLE i nie tylko, opluwaną tak jak i policjanci, nauczyciele, samorządowcy, politycy, księża przez roszczeniową część społeczeństwa, która najlepiej wie jak powinniśmy wykonywać swoją pracę.
@ karola
dnia 21.12.2017, 20:45
Ocena
komentarza:
37
Sam twój pseudonim mówi ze zawsze będziesz miał znajomości Stara Glino. Niw wszyscy maja tak kolorowo i "plecy" wszędzie począwszy od irzedasow po służbę zdrowia
@ Stary Glina do karoli
dnia 21.12.2017, 21:38
Ocena
komentarza:
-32
Po pierwsze naucz się poprawnie pisać, tudzież przestudiuj trochę układ liter na klawiaturze, po drugie nie mierz ludzi swoją miarą i nie doszukuj się profitów w wykonywaniu zawodów publicznego zaufania takich jak policjant czy lekarz. Dla mnie moja profesja to służba dla społeczeństwa, w tym również tej jego roszczeniowej części. Treść Twojego wpisu daje mi podstawę aby wysunąć wniosek, że Ty na pewno nie nadawałabyś się na lekarza, pielęgniarkę czy policjanta. Pozdrawiam Cię.
@ karola
dnia 22.12.2017, 08:58
Ocena
komentarza:
12
Stary Glino ja mam szacunek do policjantow lekarzy i pielęgniarek masz racje nie nadaje się do tego zawodu wiec wybrałam inny. Ale doskonale wiesz ze nie jazdy i kazda pielegniarka lekarz policjant sa rowni. Ja równie pozdrawiam
@ demokryt do@ Stary Glina
dnia 22.12.2017, 16:35
Ocena
komentarza:
20
Nie rżnij głupa Stary Glino! Przecież Obiektyw Jasielski,Podkarpacie czy Tv Jasło nie będą drążyć tego tematu.Chyba wiesz kto rządzi,a kto jest w opozycji (w Jaśle też).TVN czy Polsat (chociaż nie są z "mojej bajki),to w takich sytuacjach mogą być skuteczne.Twoja teza,że cyt." w skali kraju podobnych zgonów jest mnostwo" oznacza żeby nad tym przypadkiem przejść do porządku dziennego.Jaślanie,nic się nie stało ? Człowieku,przeczytaj najpierw swój tekst zanim go opublikujesz !!!
@ Ona i on
dnia 22.12.2017, 22:50
Ocena
komentarza:
14
Powinni wezwać telewizję i to nagłośnic moja córkę wieźli na rzeszow bo bali się ze im umrze w szpitalu w Jaśle a jak zglaszałam lekarce ze coś się dzieje to patrzyła na mnie jak bym głupia była to masskra to co oni wyprawiają to jest pomoc a dziecko co na sepse zmarło parę lat temu bo na lekaza się nie doczekało aby zbadał to co to opieka nie wspominając o innych rzeczach które nie wyszły a były to powinni się tym zająć wreszcie
@ em
dnia 23.12.2017, 02:15
Ocena
komentarza:
7
Gliniarze mają swoich lekarzy.Dla nich opieka jest lepsza.Mają poszerzone badania,krótsze kolejki do specjalisty.
@ GGH
dnia 23.12.2017, 11:57
Ocena
komentarza:
4
zamknąć ten szpital!!!
@ MANIEK
dnia 27.12.2017, 13:01
Ocena
komentarza:
-2
Słusznie zamknąć ten szpital i wtedy pozostaną krzaki. Miałem kilkakrotnie do czynienia ze szpitalem w Krośnie i od tej pory wiem, że w Jaśle nie jest tak źle. Kto nie wierzy proponuję sprawdzić ja już to przerobiłem w Krośnie ze szwagrem i szwagierką i wiem, że w Jaśle jest przyjaźniej. Cóż z Jasła lekarze uciekają do innych placówek bo tam dostają większą kasę i tak też wielu lekarzy z Jasła pracuje w Krośnie. Czy to świadczy, że poszli najlepsi NIE JESTEM TEGO ZDANIA.
@ Do Misiek
dnia 05.01.2018, 16:57
Ocena
komentarza:
0
Prawda,lecz te "świece"na świeczniku same się wypalą,bez daremnego ugaszania..tylko marny popiół zostanie..żaden dobry ślad.
@ Czołem Telewizyjne Barany !
dnia 21.12.2017, 12:11
Ocena
komentarza:
-53
Woreczka żółciowego się NIE WYCINA. Woreczek żółciowy się CZYŚCI !!! Tak samo wątrobę się czyści specjalnymi preparatami ziołowymi (i nie tylko). Jedynym skutkiem ubocznym takiego zabiegu jest sraczka na drugi dzień kamieniami pływającymi w kiblu.
@ Misiek
dnia 21.12.2017, 12:18
Ocena
komentarza:
53
O, kolego! Za twoje przełomowe odkrycie to Nagroda Nobla z dziedziny medycyny murowana.
@ dragoness
dnia 24.12.2017, 12:03
Ocena
komentarza:
-8
Fakt, że się nie wycina, tylko usuwa się kamienie. Zastanawiająca jest dyskwalifikacja do laparoskopii, która jest rutynowym i nieinwazyjnym zabiegiem. Bzdurą jest, że szpital nie zrobił badań, opierając się na tych sprzed pół roku. Już to, niestety podważa wiarygodnośc wypowiedzi. Całą sprawę należy wyjaśnić, a możliwość komentowania wyłączyć. No, ale przecież liczy sięilość wejść na stronę.
@ Do Czołem..
dnia 05.01.2018, 16:03
Ocena
komentarza:
0
Pora uwierzyć w naturalne leczenie,kurację ziołami,lecz ludzie ufają tylko lekarzom i chemicznym lekom.Lekarz zszywa rany,lecz Stwórca leczy i dał ogrom naturalnych zasobów,by z nich korzystać.Ale cóż,kasa ważniejsza niż Człowiek.
@ ja to ja
dnia 21.12.2017, 12:26
Ocena
komentarza:
65
Wypowiedź dyrektora szpitala jest tak żenująca, że ciężko było mi ją przeczytać do końca. To skandaliczne podejście do sprawy, tak delikatnej i bolesnej. Jestem w szoku. Natomiast nie dziwi mnie podejście do pacjentki. Nie pocieszę tu nikogo,ale tak jest i w innych szpitalach, w ty w renomowanych kliniakach. Wiem z doświadczenia, niestety. A w jasielskim szpitalu lekarzom niestety wydaje się, że pacjenci powinni ich po butach całować. Niestety szanowni państwo, czasy się zmieniły. Pacjent ma być traktowany z szacunkiem. I tego Wam życzę na te nadchodzące święta. Abyście Wy lekarze, wreszcie zmienili podejście do ludzi. Bo macie ich leczyć a nie mieszać z błotem.
A rodzinie Panie Joanny życzę sił i wytrwałości w dążeniu do ustalenia prawdy. Ogromne współczucia.
@ YT --> Zięba, Czerniak, Jaśkowski
dnia 21.12.2017, 12:38
Ocena
komentarza:
43
Dopóki będziemy im płacić za leczenie a nie wyleczenie to nic się nie zmieni.
@ pqcjent
dnia 21.12.2017, 21:21
Ocena
komentarza:
19
Moje doświadczenia ze SPECJALISTYCZNYM szpitalem w Jaśle.
1/ Mój 9 letni syn był operowany przez lekarza K. na wyrostek - wyrostek był pęknięty - czyli stan poważny -wypisany do domu jako zdrowy. Dzięki Bogu w domu położył się na brzuchu - rana się otworzyła i wylała się na prześcieradło ropa z wodą. Szybko do szpitala a dyżur , chirurg nr 2 też K.mówi, że to się zdarza.
Szok ,zdarza się. Zmienił opatrunek bez czyszczenia,badań i kazał do domu. Prosto pojechaliśmy do Krakowa - spędził tam 2 tygodnie.

2/ Będąc w ciąży groziło mi poronienie - pojechałam do Krakowa na klinikę bez skierowania pokazałam badania z Jasła a P.prof. dosłownie powiedział "Dziecko schowaj te badania z jasileskiego szpitala / z ironią w głosie/my sam ci zrobimy. Takie jasielski szpital ma poważanie!

3/ Od lekarza rodzinnego karetka zabrała mnie na wewnętrzny z zawałem. Najpierw na krześle 2 godz.Znalazło się łóżko. Leczono mnie przez 4 dni. Do domu. Pacjent zdrowy. A po 2 dniach Krosno - oddział Krakowskiej Kardiologi. Tu każdy pacjent traktowany jest jak VIP. Boże co za opieka. Czysto miło, pielęgniarki uprzejme nie mówiąc o lekarzach.
A przecież to też szpital - a jeszcze cięższe przypadki .
Nasi lekarze i pielęgniarki są beż kultury, zero inteligencji i pokory wobec chorego!
Wiedzą, że zdani jesteśmy na nich w szpitalu.
Ci lekarze, którzy nie mogą się z tą znieczulicą pogodzić uciekają z Jasła.
A w Jaśle pozostają odpadki
@ marko
dnia 21.12.2017, 12:30
Ocena
komentarza:
-68
cale zycie czyli 40 lat korzystam z uslug jasielskiej sluzby zdrowia,kilka razy bylem w tutejszym szpitalu,u lekarzy roznych specjalnosi i nic zlego nie moge powiedziec na ten temat a komus jak nie pasuje jasielski szpital i lekarze to zawsze moze pojechac do Krosna,Rzeszowa ,Tarnowa,Mielca itd.nikt na sile nie kaze sie nikomu leczyc w jasle znam ludzi ktorym tutejsza sluzba zdrowia nie odpowiada i lecza sie w krakowe czyli jak widac mozna a nie ciagle narzekanie
@ YT --> Zięba, Czerniak, Jaśkowski
dnia 21.12.2017, 12:39
Ocena
komentarza:
13
Gdziekolwiek by nie pojechał to trafi na ten sam bajzel zarządzany przez korporacje pod przykrywką ministerstwa niewiadomo dalczego zwanym zdrowia z Warszawy.
@ marko
dnia 21.12.2017, 12:42
Ocena
komentarza:
-67
ja nie narzekam na ten "bajzel"a jak komus zle to jechac za granice i skonczyc ten placz
@ ja to ja
dnia 21.12.2017, 13:03
Ocena
komentarza:
39
Tylko Panu pozazdzrościć. A myśli Pan, że te wszystkie opinie jakie się tu pojawiają są wyssane z palca?
@ marko
dnia 21.12.2017, 14:45
Ocena
komentarza:
-36
a napewno nie wszystkie prawdziwe niektorzy pisza specjalnie najgorzej bo mosial pol godziny dluzej siedziec w poczekalni przy innym nie latali tak jak by tego chcial itd.a skad wiecie czy ta kobieta w domu zle dbala o rane pooperacyjna i jakas infekcja sie nie wdala?a po drugie takie przypadki w medycynie sie zdarzaja i to bez niczyjej winy ale najlepiej odrazu bez jakichkolwiek dowodow obsmarowac lekarzy to jest smieszne
@ yyy
dnia 21.12.2017, 15:38
Ocena
komentarza:
32
nie kazdego stac na dojazdy i leczenie w Krakowie!
@ marko
dnia 21.12.2017, 18:05
Ocena
komentarza:
-17
to niech jedzie do krosna
@ karola
dnia 21.12.2017, 20:47
Ocena
komentarza:
12
Jak korzystasz prywatnie to wcale się nie dziwi ze ci tak dobrze
@ ....
dnia 22.12.2017, 07:06
Ocena
komentarza:
8
dobrze to jak chwyci cie mocny ból tak ze zwijać się będziesz wsiadaj w busa i do Krakowa -polecam!!! a w Jaśle to nie byłeś chory .jak ktoś zdrowy to nawet się usmiechna
@ karola
dnia 22.12.2017, 09:01
Ocena
komentarza:
24
Bardzo mocny bol miałam kamieni nerkowych jak się okazało zalegal mi w nerce. Pogotowie nie przyjechali bo akurat nie mieli w tym czasie wiec w ostatniej chwili odwioz mnie sąsiad . Zrobili mi tylko badanie czy nie jestem w ciąży podali ketanol i ...wyslali do Krosna bo tu się nie zajmuja. I wiesz co bardzo dobrze bo może bym juz dawno byka na tamtym świecie.
@ jak będziesz umierał
dnia 23.12.2017, 07:06
Ocena
komentarza:
5
to polecam jedź do jasła. śmierć będzie ciężka i bolesna zamnietymi drzwiami pielęgniarek i lekarza ty wył będziesz jak moja nancia jak zwierzę o pomoc
tzw petsonel o.wewneyrzego zamknie drzwi lekarz też nie zmbiejszy bólu w szpitslu bez bólu .ramo będziesz już bez bólu w kostnicy. refleksja nad smuetcia babci .
mimo wieku pamięć i rozumialosc sytaccji doskonała .odmowa personelu o.wewmeyrznego zmierzenia ciśnienia tętna usmierzenia duszności bólu. szpital bez bólu ale umrzeć tu się umiera w b.wielkim bólu. niestety.powtarzam żeby nie przedzkadzav personelowi odbyewa się to zzza zamnietymi drzwiami. pesel masz chorobę masz a ból duszność wołanie o ponmoc przez kilka dni z rzecu nikt nie reaguje .lek.prowadzą go brak.ordynator niedostępny.
lek.dyżurny paani lekarka w obcislym tylku opieprza rodzine jeszxze jak smie prosic o cokolwiek !!!@ i w sukieneczce zamyka się w ,, stresie,, -tozumiem każdy ma problemu domowe własne powazne- pani zamykknieya w dyzurce. i dam leki nie podasz bo cię zabija słowami ..
smietc w koszmarnym bolui duzznosciach. sp
16.01.2016. do końca swuch dni nie zapomnę tej pani i persolnelu pielegniarkiego .tylko kameta i do znajomej koleżanki z wawy i siostrzenicy jaworowicz
@ GBB
dnia 23.12.2017, 20:25
Ocena
komentarza:
6
Jak ja leżałem w szpitalu, to pomylili moją złamaną nogę prawą z lewą.
@ Ggkkjj
dnia 25.12.2017, 02:24
Ocena
komentarza:
14
Lepiej do szpitala nie chodzić w,nocy i nie budzić hranbiego doktora bo na was nakrzyczy..
@ miko
dnia 30.12.2017, 16:55
Ocena
komentarza:
1
GBB doibrze ze w ogole nie pomylili cie na przykład z baranem! masz szczescie!
@ Jadz ka
dnia 21.12.2017, 12:56
Ocena
komentarza:
-74
Łatwo oskarżyć lekarzy ?! Według mnie kobieta mogła mieć raka gdzieś w części brzusznej a lekarze o tym nie wiedzieli . Nikt w czyim z ciele nie siedzi i nie wie co może spotkać po otwarciu . Wiec zamiast oskarżać i rozumuchiwac nie pewne informacje warto poczekać na rozwiązanie sprawy.
@ ja to ja
dnia 21.12.2017, 13:07
Ocena
komentarza:
51
Kiedy pacjent trafia do szpitala, to powinien być w taki sposób zaopiekowany, by wykluczyć inne choroby. Szczególnie w sytuacji, kiedy pacjent skarży się na jakieś nieprawidłowości. Nie mówiąc już o tym, że od tego by to zauważyć jest personel szpitala.
@ Xxxx
dnia 21.12.2017, 15:49
Ocena
komentarza:
48
Lekarze nie wiedzieli to kto miał wiedzieć...kto miał wykryć przyczynę złego samopoczucia..kowal czy szewc...po co jest szpital lekarz I badania oj proszę pani
@ karola
dnia 21.12.2017, 20:51
Ocena
komentarza:
23
Czyli ty tam bylas ! Spieprzylscie robotę bo po otwarciu okazalo się ze to nie woreczek tylko rak ? Tak? To jest twoja teoria żeby oczyścić lekarzy a obwinić rodzinę i ja sama ze się nie badala ! Tak ! Tylko ze badania wszystkie co robila wczesniej nie potwierdzaly ze ma raka. A może to twój tatuś syn mąż wujek spieprzyl ta operacje i biedna dziewczyna zmarla ? Co?
@ :-)
dnia 23.12.2017, 07:12
Ocena
komentarza:
10
mogła ...więc trzeba było dziewvzyne mamę dziecka zone córkę siostrę itd ... zostawić zbadać od a do z na raka również sà badania ... w jaśle chyba nawet też sà .statosywo chyba przyznaje kwotę dyrekcji na rozporzadzanie co na co ma iść. co ma zrobić to dziecko.. pochowa mamę .i jak wielu i nych na traumę na całe życie .o rodzicach rodzinie najbliższej nie wspomnę. szok . tyle. teraz trzeba się obawiaccusunac wyrostek czy pecherzyk .paranoja.wszyatko się zdarza rozumiem srod i pooperacyjnie .ale z parametrami do hospitalizacji wypisana w stanie ogólnie dobrym --dramat !
@ miko
dnia 30.12.2017, 16:59
Ocena
komentarza:
1
a ty KAROLA nie byłaś?? dlaczego nie zrobilas nic jak lekarze pieprzyli robote? przez CIEBIE dziewczyna zmarla... skoro wiedzialas a NIC nie zrobilas to jestes winna jej smierci KAROLA!!!
@ M.C.
dnia 21.12.2017, 13:01
Ocena
komentarza:
47
Wysłać personel na lekcje życzliwości i podejścia do pacjenta do Szpitala Onkologicznego do Brzozowa. Tak dobrej opieki pielęgniarskiej jeszcze nigdzie nie widziałam. Tam wymioty po narkozie czy chemii są czymś normalnym. Jak trzeba było kilkanaście razy zmieniali pościel i przebierali i myli pacjentów. Wszystko profesjonalnie i z uśmiechem na twarzy. Co chwilkę pielęgniarki sprawdzały czy wszystko ok i czy nic nam nie trzeba. Jasielski szpital mógłby się tam uczyć podejścia do pacjenta i szacunku do niego.
@ pacjent
dnia 21.12.2017, 13:07
Ocena
komentarza:
30
Wewnętrzny i chirurgia to katastrofa. Ale Intensywna to cudowni ludzie, lekarze i pielęgniarki
@ Zośka
dnia 21.12.2017, 23:59
Ocena
komentarza:
6
Potwierdzam - ordynator Reanimacji i Anestezjologii to wspaniały lekarz i człowiek. Walczy o pacjenta, czy młody, czy stary no i trzyma dyscyplinę na oddziale.
@ ....
dnia 22.12.2017, 07:10
Ocena
komentarza:
0
hmm jak lleza nieprzytomni miesiącami to się nie dziwię ze cudownie lepiej na oiom niż w domu się obsrywac .a CO do lekarzy owszem większość ok.z kikoma podemeryture kobieta mi ...m
@ Fffd
dnia 01.01.2018, 11:33
Ocena
komentarza:
0
wobec tego starajcie sie dostac TYLKO na Intensywna to wspaniali ludzie lekarze i pielegniarki a jaka dysycplina Na wawnetrznym trzeba zaczac od przestrzegania godzin odiwdzin, bo jak dotad caly czas na oddziale tabuny ludzi jak baranow, przeszkadzaja komentuja nic nie pomoga a nieraz kradna, druga rzecz to udzielanie info o chorych tylko tym ktorych chory upowazni na pismie, i to na poczatek.
@ kl
dnia 21.12.2017, 13:12
Ocena
komentarza:
26
Wyrazy współczucia dla rodziny, ogromna tragedia, małe dziecko zostało bez mamy, święta za pasem. Jakoś się Państwo trzymajcie i dążcie do wyjaśnienia tej tragedii. W Jaśle układy, może być trudno, ale są różne programy tv, które pomogą.
@ Czytelnik
dnia 21.12.2017, 13:13
Ocena
komentarza:
16
Taki mamy system zdrowia, gdzie ustawowo określone jest ile ma leżeć pacjent w szpitalu. Cały ten system jest chory od samej góry (ministerstwa zdrowia) poprzez NFZ aż na sam dół. Szpital przetrzymując dłużej pacjenta z taką dolegliwością niż określono w ustawie nie otrzyma kasy za nad wykonanie. Rzutuje to na jego wyniku finansowym. A jeśli wynik ujemny, wtedy cięcie kosztów, bo Starostwo wymaga zysku. A kogo najczęściej zwalnia się. personel podstawowy, który najmniej zarabia. Lekarzy dobrze zarabiających nikt nie ruszy bo od razu alarm podnoszą. Miesięczna pensja 1 lekarza = miesięcznej pensji 3-4 pielęgniarek. Nikt nie patrzy jakim kosztem jest cięcie wydatków. Mamy wtedy szpital o pseudoopiece, gdzie 2 pielęgniarki muszą zająć się pełnym oddziałem pacjentów, wiec robią to na odczepne aby spełnić minimalne wymogi. A że panuje konflikt miedzy oddziałami, istnieją kliki itd, rzutuje to tylko na pacjenta, który cierpi na tym lub tak jak w przypadku pani Joanny, umiera. Nikt nie poczuwa się do odpowiedzialności, tylko umywa ręce. Odpowiedzialność za śmierć Pani Joanny oraz innych osób powinni wziąć urzędnicy tworzący prawo, jak również personel szpitala, zaniedbujący podstawowe obowiązki. Rzeczywistość jest taka, że na wszystko mają [...]chrony w formie przepisów, rozporządzeń, ustaw itd.
@ ja to ja
dnia 21.12.2017, 13:19
Ocena
komentarza:
38
I właśnie o tę znieczulicę chodzi. Dobry lekarz, że pozostawi swojego pacjenta na pastwę losu. I nie ma tu co dyskutować o finansach. Cena była najwyższa- życie tej młodej kobiety.
@ Minnesota
dnia 21.12.2017, 13:21
Ocena
komentarza:
38
Pytanie brzmi -- Kto operował ??? wiele ludzi czeka na zabiegi i chcą wiedzieć kogo unikać !!
@ Anjia
dnia 21.12.2017, 13:45
Ocena
komentarza:
38
Operował, operował, to prawda, coś może jednak pójść nie tak, ale kto widząc wyniki wypisał do domu? Kto wypisał do domu?
@ ....
dnia 22.12.2017, 07:13
Ocena
komentarza:
5
jak TO kto ordynator kieruje decyzjami i za nie odpowiada.
@ ona
dnia 21.12.2017, 13:30
Ocena
komentarza:
46
Ci, którzy winy dopatrują się w rodzinie - "bo nie zareagowali w odpowiednim czasie..." piszecie serio? żenada. Chyba wypisali kobietę ze szpitala - [miejsca gdzie się BADA, WYKONUJE BADANIA, SPRAWDZA STAN ZDROWIA], a nie ze SPA. Jeśli lekarze zapewniają, że wszystko Ok i tak ma być, nic się nie dzieje poważnego to ludzie W TO WIERZĄ!!! i nikt wychodząc ze szpitala nawet mając twardy brzuch nie myśli jechać do Mielca sprawdzić czy lekarz z Jasła mówiący że jest OK, faktycznie ma racje!

Bliska mi osoba trafiła na SOR w Jaśle, została przewieziona na chirurgię wieczorem i nikt nie zajrzał do nas przez caluteńki wieczór ;)

Żeby się leczyć w tym szpitalu trzeba mieć zdrowie.
@ Ala
dnia 21.12.2017, 16:03
Ocena
komentarza:
-17
Żenada pacjent ma czuć a nie siedzieć jak mysz pod miotła bo nikt w nim nie siedzi wystarczyło wezwać pogotowie a nie czekać aż przejdzie
@ Jaślanin.
dnia 21.12.2017, 13:48
Ocena
komentarza:
52
Pielęgniarki w Jasielskim szpitalu to totalna porażka. Chodzą jak wielkie pani miss i tylko pie... o głupotach w tych swoich kurnikach a do pacjentów idą z wielką łaską, i nie pomogą tylko wydzierają morde. Byłem kiedys na zastrzyku w niedziele, to tak mnie przyjęły że za przeproszeniem z tylkiem na wierzchu a one wpuszczają kolejnych pacjentów, dodatkowo z doswiadczenia wiem, że zastrzyk powinno się robić powoli a nie bić igłę i na chama podawać lek. Myślę, żę ktoś się w końcu wezmie im za du.e, bo to już przechodzi ludzkie pojęcie co w tym szpitalu się dzieje. Co do lekarzy to nie wrzucam wszystkich do jednego worka, ale panie Burbelka proszę nie patrzeć na to że to koledzy po fachu, tylko wyciągnąć poważne konsekwencje z tej sprawy i nie tylko tej!
@ ezel
dnia 21.12.2017, 13:49
Ocena
komentarza:
34
Wyrazy współczucia dla rodziny nie odpuszczajcie źycia to Asi nie wróci ale niech ktoś za to odpowie
@ czarny
dnia 21.12.2017, 13:53
Ocena
komentarza:
5
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
@
dnia 21.12.2017, 14:06
Ocena
komentarza:
20
Wyrazy wzpolczucia dla calej rodziny, aby wytrwale dazyli do poznania pradwy, oby osoby ktore popelnily blad poniosly konsekwencje.
@ kotek
dnia 21.12.2017, 14:28
Ocena
komentarza:
10
Ja tęż kiedyś leżałam nazakaźnym i ginekologi to powiedzieli żę przenocują mnie jak w hotelu ale nie udzielą pomocy
@ Adam
dnia 21.12.2017, 15:00
Ocena
komentarza:
26
Najgorzej jest na wewnętrznym. Lekarze przychodzą na 9 i o 13 już nikogo nie ma
@ belfer
dnia 21.12.2017, 15:57
Ocena
komentarza:
-25
Przykro to pisać, ale łżesz jak pies.
@ feda
dnia 21.12.2017, 19:03
Ocena
komentarza:
11
Idą brać kase prywatnie w swoich gabinetach. KASE!
@ do belfra
dnia 22.12.2017, 10:30
Ocena
komentarza:
-2
Nie wiesz o czym ktoś pisze, to nie wsadzaj tu swoich chamskich komentarzy. Znawca po SN-ie się znalazł.
@ dragoness
dnia 22.12.2017, 10:46
Ocena
komentarza:
-2
Cóż, popieram belfra w całej rozciągłości. Leżałam na wewnętrznym i ZAWSZE był lekarz na dyżurze. Nota bene lepszy przyzwoity SN, niż Wyższa szkoła Gotowania na Gazie.
@ Mingo
dnia 21.12.2017, 15:17
Ocena
komentarza:
30
Znacie jakiegoś lekarza któremu coś udowodnili i skazali?
@ Wuhekk
dnia 21.12.2017, 15:19
Ocena
komentarza:
-23
A nie od 8 do 14, musiales tam siedziec caly dzien skoro to wiesz
@ Wuhekk
dnia 21.12.2017, 15:20
Ocena
komentarza:
-78
A kto wam broni isc do innego szpitala, Rzeszow, Gorlice... Krosno, czy ktos was zmusza przychodzic do Jasla?
@ Mingo
dnia 21.12.2017, 15:25
Ocena
komentarza:
64
Bo to jest szpital powiatowy, i powinien leczyć ludzi mieszkających w powiecie, a nie żeby oni jeździli po innych miastach, bo może się wydarzyć coś jak ta sprawa. Argument przedszkolaka, paliło się i spaliło bo straz nie dojechała, odp a kto ci bronił zadzwonić na straż do krosna czy krakowa jak jasielska się nie podoba. Żałość na ten poziom.
@ maja
dnia 21.12.2017, 17:27
Ocena
komentarza:
73
To po co w Jaśle jest szpital.??? Po co w tym "szpitalu" pracują lekarze? CHYBA ŻEBY LECZYĆ LUDZI. W takim razie niech zamkną ten "szpital" a ludzie będą jeździć do Rzeszowa, Gorlic...Krosna.
@ z deszczu pod rynne
dnia 21.12.2017, 17:51
Ocena
komentarza:
26
Wszędzie to samo państwowe dziadostwo i ten sam rockefelerowski system kształcenia lekarzy.
@ xx
dnia 21.12.2017, 18:55
Ocena
komentarza:
-22
a po co w jasle sa zaklady pracy jak ludzie i tak wyjezdzaja pracowac za granice lepiej niech je zamknal
@ karola
dnia 21.12.2017, 20:56
Ocena
komentarza:
27
Jak tu przyjmują lekarze to tu będziemy chodzi powtórzę jeszcze raz. Lekarze pielęgniarki wybierają świadomie ten zawód wiedza na co się piszą ze trzeba leczyć wysłuchać pomoc doradzic dźwigać myc ludzi starszych sprzatac wymioty siki i [...]. I to jest wpisane w ich zawód a jak nie pasuje to przekwalifikować się i kwiatki sadzic na rynku
@ ....
dnia 22.12.2017, 07:19
Ocena
komentarza:
15
jak złapie cię duszność ostra .ból odtry .czy stracisz przytomność hedz busem do krosna gorlic rzeszowa krakowa.to może lepiej zburzyccszpital jasło albo zamienić na lecznice ptmrywatna w całości a nie w w połowie do gabinetu z poklepaniem i kopertka .inaczej klepanka sie nie doczekacie ..
@ Ggh
dnia 22.12.2017, 22:56
Ocena
komentarza:
9
Chcieliby podwyżek.. dziękuje za takie leczenie
@ miko
dnia 30.12.2017, 17:04
Ocena
komentarza:
1
a ty nie mozesz KAROLA spzatac mysc karmic i wycierac tylek choryM - jestes CHRZESCIJANKA???. to nie zalezy od zawodu tylko od czlowieka-ktorym niestety nie jestes,,, prez takich jak KAROLA starzy schorowani ludzie umieraja samotnie w cierpieniu i rozpaczy,bo tacy jak karola tylko sczekaja anonimowo na forum a nie okazuja krzty litosci innym tylko czekaja jak ich inni wyrecza. co za podlosci i zaklamanie! obyxc doznala takiego traktowania w przyszlosci jaki szykujesz swoim bliskim.
@ vb
dnia 21.12.2017, 15:24
Ocena
komentarza:
18
Panie dyrektorze raczej nikt nie wierzy ,ze lekarz zrobi coś specjalnie źle ale wystarczy ,że nie dochowa należytej staranności ,potraktuje pacjenta rutynowo i niedbale ...i nieszczęście gotowe !!! Tym doświadczonym chirurgom sadząc z czasu tego zabiegu coś musiało pójść nie tak ..1000 operacji się uda a jedna nie ...dlatego rutyniarzom należy powiedzieć do widzenia ...Rodzinie wyrazy współczucia skladam i myślę ,że już zgłosiła się do Was kancelaria odszkodowawcza ,ktora za procent od wywalczonej kwoty poprowadzi sprawę...powodzenia
@ realista
dnia 21.12.2017, 15:26
Ocena
komentarza:
12
Sie teraz poprawi jak rozbudujo im szpital i centralna sterylizatornie zrobio a jak będzie ladowisko to już calkiem.. Szkoda kasy na te inwestycje ..Lepiej raz , dwa razy w tygodniu sprowadzić prawdziwego Lekarza z Krakowa , a naszym "lekarzom" kazac się uczyc ..Najlepiej niech zaczna od poziomu salowych ..
@ ja
dnia 21.12.2017, 15:33
Ocena
komentarza:
26
cyt" Dostęp do lekarzy był, można było w każdej chwili wezwać pogotowie, przyjechać na SOR, przyjść do poradni, czy lekarza rodzinnego. " jak ja takie cos czytam to normalnie nóż w kieszeni mi sie otwiera. Chłopie zastanów sie co ty mowisz...
@ Jjj
dnia 21.12.2017, 20:09
Ocena
komentarza:
10
Tak tylko co się na tym sorze dzieje jest tam lekarz niestety nazwiska nie znam którym wmawia że jesteśmy nie normalni ze sami sobie coś wmawiają i ze postara się żebyśmy trafili do psychiatry byłam tam z mężem który cierpiał z bólu bo stwierdził że nie umie określić bólu no kurde to od czego on tam siedzi stary konował a ten głupi pomysł stania w kolejce do lekarza jeszcze rejestracja dziewczyna patrze mdleje boli ją coś no ale stoj kolejka jest
@ karola
dnia 21.12.2017, 21:01
Ocena
komentarza:
7
Tez tak trafiłam 4 lata temu . Slabo mi się zrobilo straciłam przytomność zabrali mnie pogotowie i pyta mi się lekarz co się stało. Ja mu opowiedziałam a on mi mówiczy zgadzam się na konsultacje psychiatryczną. Po wykonaniu badan zwykłych okazalo się ze w ciąży jestem początek i dlatego slabo mi się robilo. Na odchodne dodal żebym mu " wiecej [...] nie zawracala"
@ rena
dnia 21.12.2017, 21:20
Ocena
komentarza:
9
Zgłosiłam się na SOR z silnym bólem w klatce piersiowej i nie mogłam oddychać a lekarz SOR bez badania mnie stetoskopem dał mi kroplówkę na żołądek rozkurczową. Spieszył się do swojego gabinetu - bo pacjenci czekali . Wyszłam z SoR-u domu. W nocy zabrało mnie pogotowie z ostrym zapaleniem płuc ! A gdyby mnie obsłuchał to bym odrazu została w szpitalu.
@ Mieszkanka
dnia 21.12.2017, 15:34
Ocena
komentarza:
31
Wyrazy współczucia dla rodziny... Tak wygląda leczenie w Jasielskim szpitalu...
@ Sygnal
dnia 21.12.2017, 15:39
Ocena
komentarza:
27
Za Szpital odpowiada Starostwo!
Do tego dobrze że sprawa trafiła do Rzeszowa bo Sądy w Jaśle
i Krośnie to kpina. Znajomi znajomych.
@ anna
dnia 21.12.2017, 15:40
Ocena
komentarza:
20
Bardzo wspolczuje tym ludzia a zwlaszcza tej pani co zmarla nacierpiala sie kobieta a obstawiam ze na koncu powiedza ze miala raka a nie wiedziala . Sama bylam np na polozniczym w jasle tez spotkaly mnie nieprzyjemnosci np trafilam z krwotokiem zagrazajacym zyciu lekarz ktory mnie tam badal ppwiedzial no [...] nastepna panikuje okresem a krew ze mnie leciala zywa krew okresu wtedy nie mialam
@ czarny
dnia 21.12.2017, 15:56
Ocena
komentarza:
38
najpierw trzeba wymienic personel medyczny ,a potem rozbudowywac szpital. Takim pielegniarkom jak na wew. to nie dal bym ,ani zlotowki podwyzki. Natomiast jak im nie pasuje to niech jada na wyspy kible sprzatac.
@ Mija
dnia 21.12.2017, 15:59
Ocena
komentarza:
-26
Jak pielegniarki pojada na wyspy kible spfzatac, kto sam bedzie [...] podmywal w szpitalu?
@ Mingo
dnia 21.12.2017, 16:18
Ocena
komentarza:
21
A pediatria?
@ ....
dnia 22.12.2017, 07:26
Ocena
komentarza:
-1
@ hmmm
dnia 22.12.2017, 07:28
Ocena
komentarza:
6
stare rury i grube out. tylko obstawily się żeby na pogrzeb im nie brakło i trumnę złota i nowego pediatry brak bo ich wysiudali psychicznie min.
a leczenie ...
@ PARAFIANIN
dnia 21.12.2017, 15:56
Ocena
komentarza:
28
Rodzina musi napisać do PANA ZIOBRY aby śledztwo nadzorował i do RMF fM oni nagłośniom sprawe
@ Sygnal
dnia 21.12.2017, 16:02
Ocena
komentarza:
23
Kto na poziomie i z dużymi umiejętnościami chciałby pracować
W jasielskim szpitalu jak pello ofert w Rzeszowie Wrocławia
Krakowie. Zostali dorobkiewicze i najniższy sort na opiece.
@ Sygnal
dnia 21.12.2017, 16:13
Ocena
komentarza:
3
[Komentarz nie na temat]
@ ŻAL
dnia 21.12.2017, 16:17
Ocena
komentarza:
-26
Wszyscy pamiętają pomyłki i błędy,które niestety zawsze mogą się zdarzyć.Nie myli się tylko ten,który nic nie robi.Dlaczego nikt nie napiszę,ilu ludzi uratował personel szpitala?
@ karola
dnia 21.12.2017, 21:02
Ocena
komentarza:
7
Personel ? Raczej grube lapoeki przyjmowane i sam BÓG
@ K Zagorski
dnia 28.12.2017, 18:39
Ocena
komentarza:
0
gówniarzu ile masz lat pietnadcie? nie masz wyksztalcenia przyszlosci tylko nienawisc- pewnie bedziesz sie leczyl w zakrystii-pisze do :karola"
@ Patriota
dnia 21.12.2017, 16:20
Ocena
komentarza:
34
Powinien wkroczyć prokurator!!! Tak młoda kobieta odeszła powinien ktoś ponieść karę !!! Ludzie nie może tak być że ktoś idzie na drobny zabieg i parę dni potem umiera Ludzie!!!
@ Sygnal
dnia 21.12.2017, 16:37
Ocena
komentarza:
39
Niewyobrażalna tragedia. Niedbalstwo i byle jakość juz do
nie jednej takiej tragedii doprowadzilo. To kwesta zarzazdania
staranności i przewidywania.

Sami sobie odp. co się dzieje w JSZ.
@ Do Damiana
dnia 21.12.2017, 16:43
Ocena
komentarza:
33
Na Twoim miejscu naglośniłbym sprawę w mediach
Inaczej prawdy możesz nie poznać
Trzymaj się
@ xyz
dnia 21.12.2017, 16:49
Ocena
komentarza:
35
mam nadzieję że znajdą winnych tej tragedii.
@ Władek
dnia 21.12.2017, 17:00
Ocena
komentarza:
50
Szanowny panie dyrektorze. Jakim prawem nie w pełni wyleczona pacjentka została wpisana do domu. A może jeden z pańskich podwładnych powiedział że przez jakiś czas tak ma być i dlatego nie zgłaszala się na otwarty na pacjentów SOR.
@ qwerty
dnia 21.12.2017, 17:24
Ocena
komentarza:
20
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
@ Mingo
dnia 21.12.2017, 17:31
Ocena
komentarza:
25
A teraz jest taki doświadczony że właśnie widać.
@ Mingo
dnia 21.12.2017, 17:35
Ocena
komentarza:
26
"Widzisz żyłe, widzisz żyłe? Ty weź popatrz pod światło ty mosz dobre oczy, tyś rok młodszo. No jak mosz te żyłe? Stare wuwuzele"
@ Jjj
dnia 21.12.2017, 20:02
Ocena
komentarza:
6
[komentarz nie na temat]
@ Cyrk
dnia 21.12.2017, 23:18
Ocena
komentarza:
2
Ale wy ludzie glupi jestescie, nasmiiwacie sie szydzicie z personelu, ktos zawinil a wy po wszystkich jedziecie rowno, a jak jestescie chorzy i w potrzebie, to biegacie i podlizujecie sie lekarzom, nosicie czekoladki, kwiaty, calujecie po raczkach a za plecami wysmiewacie i narzekacie jaka fatalna opieka
@ Anna
dnia 22.12.2017, 14:51
Ocena
komentarza:
18
A może ludzie dają te czekoladki ze strachu? Może ta Pani o której ten artykuł nie dawała czekoladek.
@ Ja to ja
dnia 26.12.2017, 03:52
Ocena
komentarza:
0
Ten komentarz to mistrzostwo świata!
@ Mieszkaniec
dnia 21.12.2017, 17:39
Ocena
komentarza:
22
[komentarz nie na temat]
@ malolactic
dnia 21.12.2017, 17:56
Ocena
komentarza:
24
ja wam powiem tak moja matura miała wycinane guza było ok dopóki nie wróciła do domu .zaczęły się bułeczki brzucha i się brzuch otworzył i się zaczęło wylewac .okazało się że operacja się udała tylko że ten co zaszywal był na fazie bo zaczynając tak głęboko
szyl że przeszyl jelito ciekie grobe i peechez. pozdrawiam lepiej już na operację do jasanu
@ Jaślanka
dnia 21.12.2017, 18:11
Ocena
komentarza:
52
Tak było podobnie z pielęgniarka Martą M. z Przychodni "Medyk". Pojechała do szpitala z silnymi bólami brzucha. Trzy dni tylko na przeciwbólowych. Zajął się nią Ś.P. chirurg na oddziale i twierdził, że nic się nie dzieje złego. Po trzech dniach bardzo spuchła i odwieźli ją karetką do Krosna do Szpitala. Okazało się że jest zaawansowana SEPSA całego organizmu. Lekarze z Krosna stwierdzili że Jasło przywiozło im żywego trupa. Po 5 dniach zmarła. Taką pomoc jej zgotowali lekarze z jasielskiej chirurgii.
@ hmmm
dnia 22.12.2017, 07:37
Ocena
komentarza:
10
skoro medyk na mefyka pisze opinię zła to chyba dużo do myyslenia daje. 6 lekarzy na pacavh wylicze w całym szpitalu jaslo co jeśli mogą to pomoc a cala reszta nie pokoze .vgyba ze z kasą duża.do gabineciku. niestety
@ Ja to ja
dnia 25.12.2017, 21:42
Ocena
komentarza:
4
Chciało by się z ironią napisać: i tak,że Ją przywieźli.Mojego tatę od razu ordynator spisał na straty.Nawet nie chcę sobie tego przypominać.
@ ja@
dnia 29.12.2017, 01:54
Ocena
komentarza:
2
Joasia na pewno tez miala sepse swiadczy o tym duzy brzuch.Nie trzeba byc lekarzem zeby to wiedziec.
@ Mieszkaniec
dnia 21.12.2017, 18:14
Ocena
komentarza:
64
Zwłoki powinny zostać zabezpieczone i przetransportowane na sekcje do Krakowa do Medycyny Sądowej... w Jaśle nie ma fachowego lekarza od sekcji.
tak jak to zrobiła rodzina z Brzozowa gdy dziewczyna zmarła po porodzie...
Prokuratura z Rzeszowa powinna prowadzić sprawę a nie Jasło...
Swój swojemu nic nie zrobi i to jest tylko pewne w tej sprawie. Przykre że dziewczyna musiała przypłacić to swoim życiem :-(
Wypowiedź dyrektora żenująca... „mogli dzwonić po pogotowie, po rodzinnego”
A Dyrektorze - dlaczego wypisali z oddziału pacjentkę z płynem w brzuchu!!!
@ hmmm
dnia 22.12.2017, 07:39
Ocena
komentarza:
8
co tam płyn w brzuchu jakby sam miał to by kazał robić TJ itd a nie leżeć pod pierzynką na antybiotyki i przeciwbólowych.
@ Ortografia
dnia 24.12.2017, 20:37
Ocena
komentarza:
0
Ludzie rozumie że każdy pisze co chce ale na litość piszcie po polsku. Liter nie znacie??? Na lekarzy jedziecie a wy dwóch zdań bez źle napisanych wyrazów nie potraficie napisać.
@ Ortografie
dnia 06.01.2018, 18:55
Ocena
komentarza:
0
Mądry domyśli się czytając,a te błędy wynikają z tego,że słownik zmienia dobrze napisany wyraz(np.ktoś napisał matula/czyli mama/a słownik zmienił na/matura/Również posługując się dyktowaniem,wychodzą takie przeliterowania.Lecz emocje podczas pisania mają największy wpływ.Żal ściska serce w tej tragedii,tak życie nasze nieprzewidywalne,a "wielcy"myślą tylko o kasie...człowieczy los...
@ pacjentka po raz 3
dnia 21.12.2017, 18:18
Ocena
komentarza:
15
[komentarz nie na temat]
@ Kolano
dnia 21.12.2017, 18:43
Ocena
komentarza:
21
[komentarz nie na temat]
@ Nieważne
dnia 21.12.2017, 18:33
Ocena
komentarza:
33
Ogółem jasielski szpital to dno i personel najwidoczniej nie jest dość wykwalifikowany. Będąc na chirurgii widziałam co tam się dzieje i widok jest nieprzyjemny są tam ludzie starsi bardzo schorowani a pielęgniarki mają gdzieś takich pacjentów oni proszą o pomoc A te mówią że zaraz przyjdą po czym ida na kawę i oglądają seriale i zapominają o pacjencie. Ruszcie te d..y w końcu do roboty bo nie za to wam płacą karma was kiedyś dopadnie i wtedy gdy traficie do szpitala i ktoś potraktuje was tak samo jak wy kiedyś kogoś to zobaczycie jak czuję się taki pacjent życzę wam tego bardzo.
@ rick
dnia 21.12.2017, 18:42
Ocena
komentarza:
24
proponuję zainteresować sprawą reporterów TVP możę ktoś się w końcu przyglądnie pracy Jasielskich Lekarzy ...jeżeli chodzi o chirurgię to miałem okazję "widzieć i czuć "
@ Ola
dnia 21.12.2017, 18:52
Ocena
komentarza:
58
W koncu ktos zrobi porzadek w tej Jasielskiej mordoxxi .
Pielegniarki to jedno wielkie dnoooo pracują tam za kare zero jakiegokolwiek zainteresowania
Pacjetem ktory prosii o pomoc , wredne bezczelne zołzy.
Przez 3 tyg przygladalam sie ich pracy moge powiedziec tylko tyle ze bylam w szoku
Krzyki na pacjetow strach o cokolwiek zapytac zakaz przszkdzania im podczas picia KAWY
Potrafią zamknac ci drzwi przed nosem i jeszcze z ryjem ze ,,nie widzisz ze mam przerwe"
MUSISZ PROSIC O WSZYSTKO zmiane pustej kroplowki zmiane worka z moczem doslownie w szystko Chcesz zeby lepiej sie tb opiekowaly ::musza dostac czekoladki kawusie lub koniaczka wtedy
Jest nieco lepiej
Ogolnie omijajcie tą placowke kazda operacja konczy sie +
@ feda
dnia 21.12.2017, 19:19
Ocena
komentarza:
23
T prawda !
@ dragoness
dnia 21.12.2017, 19:54
Ocena
komentarza:
-49
Twierdzę, pani Olu, że mija się pani z prawdą. Delikatnie mówiąc.
@ Misiek
dnia 22.12.2017, 07:41
Ocena
komentarza:
10
Widzisz Olu, tak jest dlatego, że część kadry w szpitalu w Jaśle to potomkowie chłoporobotników z podmiejskich wsi, ze wszystkimi negatywnymi przywarami typu zawiść, zazdrość, znieczulica na krzywdę chorego. Cham zawsze będzie chamem, choćby był pielęgniarką czy nie daj Boże lekarzem z tytułem naukowym "doktor nauk medycznych".
@ Prawnik
dnia 24.12.2017, 00:03
Ocena
komentarza:
-21
Pani Olu z Panią ,też niedługo zrobi się porządek za te oszczerstwa! Radzę szukać sobie już dobrego adwokata!
@ -
dnia 25.12.2017, 20:04
Ocena
komentarza:
11
adwokata sobie szukaj kochasiu sam sobie!!!:-))
@ miko
dnia 30.12.2017, 17:06
Ocena
komentarza:
3
no to ola czekaja na ciebie z operacja, w koncu nikt nie jest z zelaza i trafi do szpitala-takie prawo natury---pewnie nie zdązysz ominac jasielskiego szpitala i bedziae +
@ aaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuu
dnia 21.12.2017, 18:54
Ocena
komentarza:
51
Mam osobiste doświadczenia i wiem jak traktowany jest pacjent w jasielskim szpitalu, a zwłaszcza ten, który wcześniej nie pofatygował się z prywatną wizytą do lekarza.Ja też chciałam dociec czy to procedury czy też niechlujność lekarzy doprowadziły do trwałej utraty zdrowia przez najbliższą mi osobę. Od sierpnia nie doczekałam się odpowiedzi od Pana Dyrektora i chyba nie doczekam. Uważam, że nikt w tym szpitalu nie jest w stanie wyciągać wniosków, aby w przyszłości ustrzec się podobnych błędów. Dlatego też rozumiem co czuje Rodzina Zmarłej i nic nie jest w stanie zmniejszyć nie tylko bólu, ale i złości na osoby, które bez staranności wykonują swoją pracę, chociaż decydują o zdrowi i życiu pacjentów.
@ raito
dnia 21.12.2017, 19:02
Ocena
komentarza:
-55
Czyli była w szpitalu kilka dni, zmarła kilka dni po wyjściu ze szpitala i nagle pretensje o jakość opieki? Czemu nie reagowano wcześniej, jeśli pielęgniarki były niemiłe, można było już w pierwszym dniu zgłosić to do rzecznika praw pacjenta. Rozumiem wątpliwości czy nie doszło do błędu, ale skarżenie się na jakość opieki dwa tygodnie po wypisie jest delikatnie mówiąc niepoważne...
@ karola
dnia 21.12.2017, 21:09
Ocena
komentarza:
26
To trzeba było by zgłaszać za każdym razem myślisz ze ktos chory ma sile za tym biegac i użerać się z nimi?
@ hmmm
dnia 22.12.2017, 07:41
Ocena
komentarza:
9
zgłoś to dostaniesz wypus w dniu orzyjecia a po wypis przyjdź za tydzień. to fakty.
@ raito
dnia 22.12.2017, 14:28
Ocena
komentarza:
7
Jak trzeba to powinni zgłaszać codziennie. Jeśli dostaną wypis mimo niezakończonego leczenia, nie powinni go przyjmować. Jak nie zadbam o swoje prawa, to kto zrobi to za mnie?
@ ,,,,
dnia 25.12.2017, 19:59
Ocena
komentarza:
7
tak wyzwi lekarzy pielegniarki i wezwi rzecznika praw ...zostajesz wypisany dzisw dniu przyjęcia!!!
@ Feliks
dnia 21.12.2017, 19:09
Ocena
komentarza:
19
[komentarz nie na temat]
@ W temacie
dnia 21.12.2017, 20:19
Ocena
komentarza:
0
Ale masz pojęcie człowieku, przyjechali bez lekarza bo tak zadysponowalo Krosno, zadysponowali karetkę bez lekarza bo widocznie zgłoszenie było jakie było. A po drugie nie wrzucaj wszystkich do jednego wora, znam kilku naprawdę fajnych uprzejmych i kompetentnych ratowników -tak się nazywają,, Ci którzy jeżdżą karetka ".pozdrawiam
@ Feliks
dnia 21.12.2017, 20:58
Ocena
komentarza:
9
Szkoda, że tylko kilku takich jest...
@ ja
dnia 21.12.2017, 21:13
Ocena
komentarza:
3
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
@ ...
dnia 21.12.2017, 22:30
Ocena
komentarza:
2
napisał ratownik medyczny...
@ miśka
dnia 21.12.2017, 19:13
Ocena
komentarza:
27
Trzeba przyznać że pielęgniarki miłe nie są. Miałam okazję pobyć na chirurgii w roli praktykantki. Trzy pielęgniarki na jedną zmianę do zdecydowanie mało, gdy ja tam byłam osób do opieki nad pacjentami było 5. Każdy miał dużo pracy. To kroplówki, to zawieźć na zabieg, to na badania. Można było się pogubić. Do tego każdy chory uważa siebie za najważniejszego i to koło niego trzeba latać, skakać i jemu usługiwać. Ja zawsze starałam się z pacjentami porozmawiać i umilić im ten czas choroby, czasami się chciało wszystkim rzucić, bo upierdliwość niektórych przerastała moje siły, trzeba było ugryźć się w język i robić swoje. Cieszę się z tego, że dość często słyszałam bardzo miłe słowa na temat mojej pracy. :) Z jednej strony się nie dziwię pielęgniarkom, bo pracy jest dużo, ale najważniejsze jest to że trzeba mieć podejście do pacjenta. Średnia wieku pielęgniarek jest duuuża, są one zmęczone pracą i wypalone, ale każda jakoś do emerytury musi dotrwać. Podsumowując chciałam powiedzieć że punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia.
@ jaaa
dnia 21.12.2017, 19:32
Ocena
komentarza:
29
Az tyle maja pracy?? Mojej mamie nie miał kto podać leków przeciwbólowych zaleconych przez lekarza bo zapomniały... Patrze do dyżurki a tam M jak miłość i ploteczki... Zapracowane po ch...u.
@ miśka
dnia 21.12.2017, 19:42
Ocena
komentarza:
15
Powiem tak, z mojej perspektywy pracy jest dużo, ale nie zawsze... ja na oddziale byłam w godzinach od 8 do 14. W tym czasie jest zapier... a to co dzieje się później to już inna sprawa, bo jedno jest pewne: niektóre osoby pracujące w tym szpitalu pracę powinny stracić, są wredne i nieuprzejme. Dużo spraw w tym szpitalu jest załatwiane po znajomość, ale to nie tylko w tym... w większości tak jest. Mogę doradzić tylko tyle, że jeżeli są takie sytuacje to powinno się to zgłaszać wyżej, oczywiście mieć na to dowody. Każdy może dochodzić swoich praw, a przede wszystkim je znać, bo oskarżanie szpitala w komentarzach nic nie daje... To szkoda że mnie tam wtedy nie było, pomogłabym w tej sprawie :) Pozdrawiam i mam nadzieję że mama dobrze się czuje :)
@ Jjj
dnia 21.12.2017, 19:45
Ocena
komentarza:
15
Taaak miałam taką samą sytuacje wchodzę a te kawka ciasteczko i bo ta ma taką bluzeczke tamta taką...rozumiem każdy ma przerwę w pracy każdy chce zjeść ale tam jest to non stop przejdą się po salach i siadają do swojej kajutki
@ miśka
dnia 21.12.2017, 19:51
Ocena
komentarza:
11
Tak jak pisałam wcześniej, w szpitalu nie jest kolorowo, ale również w przychodniach podległych szpitalowi. Także miałam sytuację z moją mama która wyszła z gabinetu pewnego neurologa zapłakana i wystraszona, krzyki lekarza było słychać na korytarzu i ja do dzisiaj żałuję że nie nagrałam tej sytuacji ... Ale też nie wkładajmy wszystkich do jednego worka ...
@ !
dnia 22.12.2017, 07:45
Ocena
komentarza:
2
Konkretnie jakiego ? jak prawda to prawdy się nie boimy.
@ yes
dnia 25.12.2017, 19:53
Ocena
komentarza:
2
powiedz tzn pisz nazwisko konkretnioe !!!
@ Ewa
dnia 21.12.2017, 19:35
Ocena
komentarza:
14
Biedna Asia :-(
@ Piter.
dnia 21.12.2017, 19:36
Ocena
komentarza:
18
Wieczne odpoczywanie daj Jej
Nasz Panie.Zastanówcie się w tym szpitalu?co robicie
?-zal pl.?
@ Mmmmmm
dnia 21.12.2017, 19:37
Ocena
komentarza:
9
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
@ zdruzgotana
dnia 21.12.2017, 19:47
Ocena
komentarza:
32
Powinno się ruszyć wszytko co tylko możliwe bo pielegniary to tylko kasę potrafią brać i dla kasy zrobią wszystko. Wtedy opieka jest ok. Tak samo jak maja układy z firmami medycznymi, tym też trzeba by się zainteresować ciekawe co na to by dyrektor Szpitala powiedział? Asia była ukochana jedynaczka dla jej mamy to ogromna tragedia. Nie ma nic gorszego dla rodzica niż pochować własne dziecko. 1.5 roku zmarł tata Joasi to też był ogromny szok dla niej i rodziny. Teraz mama Joasi przeżywa ogromną traumę podobnie jak cała rodzina. Powinni za to odpowiedzieć lekarze. Nie można tego zamieść pod dywan.
@ Zdruzgotana to dopiero będzie
dnia 23.12.2017, 23:53
Ocena
komentarza:
-6
Zdruzgotana nie jesteś anonimowa w sieci.Obys miała dowody na swoje oszczerstwa! Bo niedługo tobą oraz innymi komentującymi zajmą się odpowiednie służby.Wystarczy już obrażania i zniesławiania pielęgniarek i lekarzy z jasielskiego szpitala.
@ burek
dnia 24.12.2017, 11:41
Ocena
komentarza:
-3
Jestem za. Zidentyfikować, podać do sądu, bedzie na remont, podwyżki i jeszcze zostanie.
@ ela
dnia 21.12.2017, 19:50
Ocena
komentarza:
27
Tragedia...taka mloda kobieta...
@ Kasia 79
dnia 22.12.2017, 13:10
Ocena
komentarza:
23
Nie mogę uwierzyć, XXI wiek, prosty zabieg i niestety umiera młoda matka. Teraz same tajemnice, nie dowiemy sie kto operował. Pan dyrektor plecie trzy po trzy.
Każdy kto ma dojścia, znajomośći i "kasę" nie trafia do tego szpitala. Ale co mają zrobić zwykli ludzie?
Najlepiej powierzyć wyjasnienie tej sprawy programom interwencyjnym TVN Uwaga, Interwencja Polsat lub inne.

Wyrazy współczucia dla rodziny. Odwagi!
@ dragoness
dnia 21.12.2017, 19:51
Ocena
komentarza:
-21
W ciągu ostatnich dwóch lat miałam watpliwe szczęście przyjrzeć się pracy służby zdrowia, w tym również pracy jasielskiego szpitala dośc dogłębnie. Powiem krotko, taka nienawiść, jad i głupota bijąca z niektórych (a nawet ogromnej liczby) komentarzy jest przerażająca. Nie wiem jak wygladała ta konkretna sprawa, ale ani ja, ani moja rodzina na opiekę w szpitalach nie powiemy złego slowa. Dwie pielęgniarki na zmianie na oddziale wewnetrznym, trzydzieści pacjentek w wiekszości leżących, czego sie ludzie spodziewacie? teleportacji na każdy gwizd?! Niektóre wpisy świadczą wręcz o tym, że osobnik szpital widzial faktycznie jedynie w serialu. Jedyne zastrzeżenia dotyczą wyżywienia i podejścia niektórych lekarzy do pacjentów; nie wszyscy są mentalnie na poziomie przedszkola, można ich traktować normalnie. Serdecznie pozdrawiam przemiłe, zapracowane panie z wewnętrznego, zakaźnego i neurologii i życzę im wszystkiego najlepszego z okazji Świąt.
@ gunther walraf
dnia 21.12.2017, 20:20
Ocena
komentarza:
-11
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
@ karola
dnia 21.12.2017, 21:17
Ocena
komentarza:
3
Takich miały widac znakomitych NAUCZYCIELI . Zapracowane by byly jakby kawy nie miały kiedy wypic . I wcale im nic nie życzę bo nie zasluguja
@ karola
dnia 21.12.2017, 21:21
Ocena
komentarza:
-1
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
@ hanka
dnia 21.12.2017, 23:32
Ocena
komentarza:
9
To szczera prawda pielęgniarek jest za mało i tu leży problem, bo pielęgniarek jest za mało na zmianie chociaz by sie dwoiły i troiły, pozdrawiam wspaniałe pielęgniarki z dziecięcego i ortopedii
@ Gela
dnia 21.12.2017, 23:40
Ocena
komentarza:
10
Ci ktorzy pisza te komentarze powinni sie puknac mocno w glowie, rodziny ktore odwiedzaja chorych, czesto nie kiwna palcem przy chorej osobie, glos i pojda sobie, gdy zbliza sie pora karmienia, sniadanie, obiad, kolacja, uciekaja bo maja duzo spraw a tu panie pielegniarki pokarmia. Chorzy czesto nie maja nawet czystej koszuli w szafce na przebranie, czesto przychodza do szpitala z odlezynami i przyschnietymi opatrunkami ktore nie byly zmieniane od miesiecy...Pielegniarki to tez ludzie, ktore potrzebuja chwile przerwy na siku czy zeby napic sie lyka wody, a widocznie odwiedzajacych w szpitalu bardziej interesuja prywatne rozmowy pielegniarek niz stan zdrowia bliskich... Nikt nie jest nigdy bez winy, ale jechanie po wszystkich, tym bardziej po takich osobach ktore zajmuja sie chorymi, cierpacymi, umierajacymi w potrzebie to gruba przesada. Ciekawe czy polowa tych komentujacych zdaje sobie sprawe jak ciezki jest zawod pielegniarki i pof wzgledem psychicznym i fizycznym???
@ Belfer
dnia 22.12.2017, 09:35
Ocena
komentarza:
-2
Idą swięta, więc przemówiłeś ludzkim głosem?
@ jan12
dnia 23.12.2017, 15:46
Ocena
komentarza:
4
pisze pan niektórzy lekarze.i to zamyka całą sprawę.nikt nie mówi,że cały szpital to patologia,ale przyzna pan,że tych zagadkowych śmierci jest za dużo.wie pan co mówią rzeszowscy lekarze o jaśle i jak pan myśli z powodu zazdrości,ze to wybitna palcówka?walczcie z chamstwem w szpitalu i nie bójcie się.bo następnymi możecie być wy.
@ karola
dnia 23.12.2017, 21:35
Ocena
komentarza:
-6
Nikt ci nie jazal iść na pielęgniarkę przekwalifikuj Się na zawód grabarza
Kateuej ci będzie chować niż usmiercac
@ dragoness
dnia 24.12.2017, 12:06
Ocena
komentarza:
2
Pani karolu, była pani w szpitalu i jeszcze zyje?
@ Ja to ja
dnia 26.12.2017, 04:16
Ocena
komentarza:
7
Byłem świadkiem jak pielęgniarka karmiła 80letniego mężczyznę,który był sparaliżowany. Leżał biedak na płasko z głową odchyloną do tyłu,a pielęgniarka wlewała w niego zupę! Kiedy się dławił, nie reagowała .Przedszkolaki wiedzą,że podawanie posiłku w taki sposób jest śmiertelnie niebezpieczne.Człowiek obserwując coś takiego boi się zareagować, bo od opieką tej samej osoby zostawia swojego bliskiego.A że ludzie nie lubią jak się ich poucza i potrafią być bardzo złośliwi, to od razu w głowie powstaje obraz jak taka osoba potem zaopiekuje się naszym bliskim.I stąd przyzwolenie na takie traktowanie pacjentów.każdy boi się odezwać i koło się zamyka.
@ Mik
dnia 27.12.2017, 17:28
Ocena
komentarza:
-4
Znawna opieki sie tu znalazl,
@ ciekawy
dnia 21.12.2017, 20:00
Ocena
komentarza:
16
...kurcze ale jazda na tzw sluzbe zdrowia...az milo...a to jaselko wlasnie...czekam na jazde po prawnikach, nauczycielach, ksiedzach ( na to szczegolnie) ...mam nadzieje ze bedziecie ( bedziemy) w formie...zycze zdrowia na swieta ;)...
@ ja
dnia 21.12.2017, 20:04
Ocena
komentarza:
13
władcy jasielscy zatanowcie sie nad chorymi ludzmi i wreszcie zrobcie cos dobrego dla narodu na zasiankach
@ pacjent
dnia 21.12.2017, 20:04
Ocena
komentarza:
43
Moje doświadczenia ze SPECJALISTYCZNYM szpitalem w Jaśle.
1/ Mój 9 letni syn był operowany przez lekarza K. na wyrostek - wyrostek był pęknięty - czyli stan poważny -wypisany do domu jako zdrowy. Dzięki Bogu w domu położył się na brzuchu - rana się otworzyła i wylała się na prześcieradło ropa z wodą. Szybko do szpitala a dyżur , chirurg nr 2 też K.mówi, że to się zdarza.
Szok ,zdarza się. Zmienił opatrunek bez czyszczenia,badań i kazał do domu. Prosto pojechaliśmy do Krakowa - spędził tam 2 tygodnie.

2/ Będąc w ciąży groziło mi poronienie - pojechałam do Krakowa na klinikę bez skierowania pokazałam badania z Jasła a P.prof. dosłownie powiedział "Dziecko schowaj te badania z jasileskiego szpitala / z ironią w głosie/my sam ci zrobimy. Takie jasielski szpital ma poważanie!

3/ Od lekarza rodzinnego karetka zabrała mnie na wewnętrzny z zawałem. Najpierw na krześle 2 godz.Znalazło się łóżko. Leczono mnie przez 4 dni. Do domu. Pacjent zdrowy. A po 2 dniach Krosno - oddział Krakowskiej Kardiologi. Tu każdy pacjent traktowany jest jak VIP. Boże co za opieka. Czysto miło, pielęgniarki uprzejme nie mówiąc o lekarzach.
A przecież to też szpital - a jeszcze cięższe przypadki .
Nasi lekarze i pielęgniarki są beż kultury, zero inteligencji i pokory wobec chorego!
Wiedzą, że zdani jesteśmy na nich w szpitalu.
Ci lekarze, którzy nie mogą się z tą znieczulicą pogodzić uciekają z Jasła.
A w Jaśle pozostają odpadki
@ lekar szpitala
dnia 28.12.2017, 18:50
Ocena
komentarza:
1
"panie" pacjent ... ja pracuje jako lekarz w szpitalu i nazywa mnie pan odpadkiem-publicznie, Jest cos takiego jqk Rzecznik Praw Lekarza przy izbie lerkarskiej w Krakowie. nr komputera z ktorego pan pisal jest znany, zaglaszam sprawe do rzezcnika i informuje portal jaslo 4 u o TYM wpisie, nie żartuje prawnicy Izby lekarskie nie maja co robic,, chetnie sie zajma sprawa.. jeszcze raz pisze-nNIE ZARTUJE masz pan cos do konkretnego czlowieka to idz pan do prokuratora ale,, my nie jestesmy ODPADKAM mam nadzieje ze prokurator to wyjasni
@ pacjent
dnia 31.12.2017, 14:51
Ocena
komentarza:
3
Gdy miałam 6 lat zmarła moja mama w wieku 27 lat. Zostawiła troje dzieci,6,4 i 2 lata.
Dziś jestem emerytem i nadal mi JEJ brakuje. Dlatego wiem co będzie czuło to dziecko przez resztę życia. Matki nikt nie zastąpi. NIKT.
Panie doktorze gdy w latach 70 rodziłam dzieci nie było jeszcze rzeczników, izb , kas chorych był tyko BÓG. I tylko do niego mogłam złożyć skargę i zażalenie Nigdy się Pan nie dowie co czuje matka, która traci troje nienarodzonych dzieci. Jak drży o dziecko żyjące. Dlatego po tych traumach korzystam z innych szpitali i lekarzy.
W chwili pisania postu człowiek myśli emocjonalnie i jest wściekły na wszystkich myśląc o biednej sierocie i młodej nieżyjącej matce, dlatego przepraszam i wiem, że w szpitalu są też dobrzy i zdolni lekarze.
@ gunther walraf
dnia 21.12.2017, 20:13
Ocena
komentarza:
22
Pani Ilono! Zanim zacznie pani pisać kolejne artykuły sugerowałbym udać się na jakieś korepetycje. Dziennikarstwo to poważna sprawa, a panią to przerasta. Ma pani zadatki na dziennikarza, ale ma pani przerażające braki warsztatowe!
@ rico
dnia 21.12.2017, 20:13
Ocena
komentarza:
11
Wyrazy współczucia dla rodziny.jak zostaję pielęgniarką,to się wywiązuje.
@ Stary Glina
dnia 21.12.2017, 20:16
Ocena
komentarza:
9
Wniosek jaki nasuwa się z większości komentarzy jest taki, że służba zdrowia w Jaśle jest do kitu i należy ją wymienić. Zwróćcie uwagę na wiek pielęgniarek, młody narybek ma w nosie służbę, jeśli już wybiera pracę w służbie zdrowia to za granicą lub przynajmniej w dużych aglomeracjach. Niedługo problem rozwiąże się nam sam bo nie będzie miał nas kto podcierać w szpitalu.
@ Zz
dnia 21.12.2017, 20:56
Ocena
komentarza:
14
Młodych lekarzy też ani ciuka. Nikt tu nie wraca bo też nie ma chęci ich zatrudnic
@ RRD
dnia 23.12.2017, 11:57
Ocena
komentarza:
5
Nigdy nie poszedłbym do tego szpitala, przecież to co tam się dzieje jest straszne. Jak tak można.
@ Piter.
dnia 21.12.2017, 20:19
Ocena
komentarza:
18
Zastanówcìe się " Włodarze"piękne święta dla Was.
Do czasu!!!
@ Anonim
dnia 21.12.2017, 20:31
Ocena
komentarza:
9
Po imprezie kumpel dostal gazem pojechalism do jasla, doktorka powiedziala !'. Jest 7 rano ja ide do domu no woda w lazience mi sie leje" - pojechalism do krosna tam zalatwili sprawe i potraktowali nas j
ak ludzi
@ beti
dnia 21.12.2017, 20:33
Ocena
komentarza:
23
no tak leczy sie tylko w jasle
idac trzeba przeprosic pielegniarki ze sie przyszlo
nie wolac nic nie potrzebowac i po zabiegu wstac grzecznie i isc do domu
najlepiej samemu wypis sobie wypisac
no i jak cos trzeba w nocy to trzeba czekac do rano nie wolno ruszac pielegniarek nie wspominajac o lekarzach ja moj pobyt w szpitalu tez wspominam nieciekawie na oddziale poloznych tam to sie dzialo jedna z pacjetek gdy podczas porodu powiedziala ze ja boli to uslyszala trzeba bylo nie dawac to by nie bolalo
czy to jest wypowiedz godna poloznej
zostawiam bez komentarza
@ kinio
dnia 21.12.2017, 20:38
Ocena
komentarza:
14
jak byłam raz na sorze bo przez przypadek schylając sie wbiła mi się gałazka z obcietej wierzyby do ucha i z wielkim bólem i wylewającym sie płynem pojechałam do szpitala to jakiś doktor stwierdziła taką diagnozę: co sie pani dziwi dziura była to i kij wloz
Więc szkoda słów
@ Agnieszka
dnia 21.12.2017, 20:41
Ocena
komentarza:
19
Niestety nie tylko w Jaśle jest mnóstwo (przepraszam za określenie) głąbów, a nie lekarzy. W czoraj pochowałam wujka którego pół roku leczyli na zapalenie płuc, a On miał raka. Dwa dni temu mama zgłosiła się do szpitala w Płońsku na SOR z wysokim ciśnieniem i noga na której nie może stanąć z bólu żylaków, a Pani doktor, chyba chyrurg wysłała Ją zamiast do chyrurga naczyniowego to do ortopedy. Doszło do tego,że pacjent musi być bardzo ogarnięty, żeby nie dał się zrobić w trąbę.
@ gunther walraf
dnia 21.12.2017, 21:36
Ocena
komentarza:
11
A ja parę miesięcy temu pochowałem siostrę, która była pielęgniarką! Pracowała w jednym z największych miast w Polsce, w świetnym szpitalu! I oprócz tego pracowała w hospicjum. I zmarła na raka. I potrafisz to jakoś k...a wytłumaczyć???
@ Tak
dnia 22.12.2017, 08:21
Ocena
komentarza:
3
Tak to niestety potwór który zabiera żniwo .ludzi od urodzenia już po dzieci młodsze starsze dorosłych starszych starych i v. starych.niestety zawsze może być zaniedbanie. Ale choroba podstwepna bardzo i nawet najlepszy próg.siebie nie wyleczy często i nie przewodzi jutra
współczuję ...Ale pisze prawdę odnośnie choroby. a leczenie i diagmgnostyka to też inny temat B.ważny zaniedbanie tu jest tragiczne w skutkach aczkolwiek czasem można bada C się wg wytycznych i nic z tego. wiem z własnego doświadczenia ...ciągły stres strach itd
@ RRD
dnia 23.12.2017, 11:57
Ocena
komentarza:
-2
Zwierzęta są lepiej traktowane niż ludzie w jasielskim szpitalu.
@ hmm
dnia 24.12.2017, 20:56
Ocena
komentarza:
-1
poteafie - choć bbbb.ciężko !!!
koleżanka lat 42 po 2 specjalizacjach interna i skończonym kolejnym egz.-wlasniye z mes.paliatywnej.swoje makycg dzieci i ...dggn rak. ...żyje ...jakoś ...zcdnia na dziien ...
@ Moniunia
dnia 21.12.2017, 20:53
Ocena
komentarza:
19
Ten szpital powinni zamknąć. Jedynie pielęgniarki na OIT wkładają całe serce w wykonywanie swej pracy. Ale co z tego jak po przeniesieniu na inny oddział pielęgniarki „nieroby” to wszystko marnują... dno. Opieka masakryczna. A lekarze nic nie lepsi. Dyrektor- nie ma pojęcia co dzieje sie w szpitalu. A każda skargę tłumaczy tak samo.
Przede wszystkim zero sterylności ! Ludzie chcecie życ to omijajcie ten szpital.
Mam nadzieje ze sprawa Pani Joanny nie ucichnie i szpital poniesie konsekwencje. Rodzinie zaś składam kondolencje.
@ do Moniuni
dnia 21.12.2017, 22:50
Ocena
komentarza:
6
Racja, moja mama leżała na OIT i bardzo chwaliłam pielęgniarki z tego oddziału. Wspaniałe kobiety pełne empatii, miłe i pomocne!
@ oko
dnia 21.12.2017, 23:01
Ocena
komentarza:
-8
Ludziki poszukajcie sobie w necie jaki niemały odsetek chorych umiera z przyczyn jatrogennych to się Wam włos na głowie zjerzy !
@ jędza
dnia 21.12.2017, 21:12
Ocena
komentarza:
31
może wreszcie ktoś zrobi porządek na jasielskiej chirurgii,od kierownika począwszy,oby prawda zwyciężyla.
@ dudek
dnia 21.12.2017, 21:15
Ocena
komentarza:
8
Może mi ktoś wytłumaczy na czym polega ocena wypowiedzi + i - .Widzę że ładna manipulacja tu panuje!
@ Czółkiem Telewizyjne Barany !
dnia 21.12.2017, 23:03
Ocena
komentarza:
11
Sam se wytłumaczyłeś w pytaniu. Właśnie na tym polega. NA MANIUPULACJI
@ Mieszkaniec
dnia 21.12.2017, 21:22
Ocena
komentarza:
13
Nasz Szpital i Opieka To jakas żenada poprostu...
@ pamietajcie
dnia 21.12.2017, 22:45
Ocena
komentarza:
-4
mylisz się. dzieki wielkim ludziom to dobre miejsce poczytaj:
http://www.jaslo4u.pl/nie-jestesmy-tacy-ciency-newsy-jaslo-18861#!/Firmy
@ Dpa
dnia 21.12.2017, 21:27
Ocena
komentarza:
2
Aż serce sie kraje jak czytam o rozbudowie szpitala Pamowie to wyżucone pieniądz A na p prokurator Krzyżanowską nie liczcie Dla niej wszystko jest dkąplukowane Dziewczyna nie żyje to jej wina Przeżyliśmy to Miże kiedyś ta pami to zrozumie- wszystko kołem się toczy
@ Tak
dnia 22.12.2017, 08:14
Ocena
komentarza:
3
[komentarz nie na temat]
@ RRD
dnia 23.12.2017, 11:58
Ocena
komentarza:
5
Jedynie zgłoszenie sprawy do mediów coś może pomóc by rozbić tą nietykalną klikę w jasielskim szpitalu której wszystko można.
@ ciekawy
dnia 21.12.2017, 21:57
Ocena
komentarza:
8
propozycja...juz nigdy nie idziemy do jasielskiego szpitala...tylko do krosna , sanoka , gorlic i strzyzowa
@ z deszczu pod rynne
dnia 21.12.2017, 23:06
Ocena
komentarza:
11
To jeden chu który szpital, bo we wszystkich te same 'standardy' obowiązują (czyt. to samo dziadostwo jest w całym kraju, mniejsze lub większe) Tak samo jak we wszystkich szkołach pod zatrządem gangu zwanym Ministerstwo Edukacji jest ten sam program nauczania.
@ !
dnia 22.12.2017, 08:10
Ocena
komentarza:
8
tak tylko z ,, państwowego ..przektalcmy na płatny . może to ma sens albo wymiana kadry tylko za te pieniądze NIKT tu nie przyjdzie. NO skoro mam jechać z ossyrym bólem brzucha i innymi rzeczami po Gorlicach strzyzowach to po co się traci pieniądze i miejsce miasta na ten bezużyteczna bumdynek. bez sensu.
@ dragoness
dnia 22.12.2017, 10:19
Ocena
komentarza:
-15
Inteligentny nauczyciel wie, co można zrobić z programem nauczania.
@ george orwell
dnia 24.12.2017, 23:50
Ocena
komentarza:
-4
Co ? Nie mów że wyrzucasz treści z programu i wstawiasz swoje ? hehe
@ Belfer
dnia 29.12.2017, 01:37
Ocena
komentarza:
1
A dlaczego nie?
@ 23
dnia 21.12.2017, 21:57
Ocena
komentarza:
4
Do Dudek . Też tą manipulację zauważyłam. Żenada
@ BB
dnia 21.12.2017, 22:05
Ocena
komentarza:
10
Bardzo współczuję rodzinie zmarłej. To ogromna tragedia i nie można pozwolić na to, żeby tej sprawy nie wyjaśnić. Wygląda na to, że ta młoda dziewczyna padła ofiarą ogromnego zaniedbania lekarzy. Wyniki badań po operacji były złe i powinny skłonić do niepokoju, mimo to została wypisana do domu. Jeśli chodzi o pielęgniarki, myślę, że ich brak empatii i współczucia dla chorego zniszczony został przez nasz dzisiejszy system szkolnictwa. Dawniej pielęgniarki kończyły 5-cio letnie szkoły przygotowujące w pełni do zawodu, w których uczono m.innymi podejścia do pacjenta, zachowania jego potrzeb oraz szacunku dla człowieka . Dzisiaj pielęgniarka musi zrobić licencjat, a potem magistra. Te studia uczą głównie zarządzania i kierowania placówkami. Wychodzą potem panie magisterki i w głowach się przewraca. Chciałyby tylko siedzieć i rządzić . Po co pielęgniarce magister? 5 lat nauki w liceum pielęgniarskim naprawdę świetnie przygotowywał do zawodu.
Życzę rodzinie zmarłej dużo wsparcia ze strony bliskich i cierpliwości w dążeniu do wyjaśnienia tej sprawy. Niech Bóg ma Was w swojej opiece.
@ Do BB
dnia 21.12.2017, 22:47
Ocena
komentarza:
-6
Przecież w Jasle prawie w ogóle nie ma młodych pielęgniarek... same starsze babeczki które tylko chcą przeczekać do emerytury..
@ dziewczyna z Jasła
dnia 21.12.2017, 22:59
Ocena
komentarza:
18
Nogłośnić sprawę w mediach ogólnopolskich.
Wyrazy współczucia dla rodziny zmarłej.
@ poli
dnia 21.12.2017, 23:10
Ocena
komentarza:
1
Pielegniarki jasielskiego szpitala traktuja szpital jak wybieg ktora ma cos ładniejszego na sobie lub ktora wiecej pokarze. Pacjeta maja gleboko i daleko.
@ Krzycho
dnia 21.12.2017, 23:36
Ocena
komentarza:
29
Zmienić dyrektora bo sobie nie radzi z personelrm
@ Bura
dnia 22.12.2017, 07:15
Ocena
komentarza:
2
Przecież Starosta zrobił ankietę i wszystko jest w porządku.
@ podatnik
dnia 24.12.2017, 23:01
Ocena
komentarza:
2
ankiete to on robił na south w chicago
@ Do ludzi
dnia 22.12.2017, 00:02
Ocena
komentarza:
16
Prawda taka że pielęgniarek mało . Ale. W momencie kiedy zacząłem krzyczeć . Babcia umiera to usłyszałem tekst. Ma swój wiek to umiera... nawet czasu nie miały żeby pampers zmienić. Skandal. Asia. Spoczywaj spokojnie...
@ miko
dnia 30.12.2017, 17:10
Ocena
komentarza:
3
te do ludzi a sam nie mogles zmienioc pampersa wujkowi? rece ci do du..przyrosły?
@ Znawcyopieki
dnia 22.12.2017, 01:39
Ocena
komentarza:
7
Większość siedzi tylko i komentuje, nie znając pracy pielęgniarki kto z Was by miał siłę psychiczną opiekować się starszymi ludźmi? Pewnie Ci co swoich rodziców oddali do domów starców, albo trzymają po to w szpitalu byle by się nie opiekować. Idź pracuj jeden z drugim jako pielęgniarka za śmieszne pieniądze mając tyle obowiązków, bo babcia zmarła i miała 93 lata . Takim osoba ludzie umierają na rękach co drugi dzień, ale przecież one są bez uczuć :)
Banda hipokrytow i cebulakow lepiej do spowiedzi idźcie jeszcze raz, bo parafialne już były każdy cwany przed monitorem ubierz fartuch i do szpitala potem pisz komentarze
@ dragoness
dnia 22.12.2017, 10:18
Ocena
komentarza:
3
Zgadzam się w stu procentach.
@ Stary Glina
dnia 22.12.2017, 12:25
Ocena
komentarza:
-3
Mocny i treściwy komentarz. Gratuluję Ci odwagi i pozdrawiam.
@ Misiek
dnia 22.12.2017, 13:09
Ocena
komentarza:
-11
W prywatnej firmie nie popracowalbys dlugo...
@ Belfer
dnia 22.12.2017, 14:52
Ocena
komentarza:
2
tytan pracy sie znalazł...
@ RRD
dnia 23.12.2017, 11:59
Ocena
komentarza:
0
jak tak bardzo narzekacie pielęgniarki i widzicie jak ludzie umierają na waszych oczach, albo straszliwie cierpią to czemu nic nie zrobicie? Zbierzcie się w kilka-kilkanaście zgłoście się do mediów i opowiedzcie o tym! A bądźcie pewne, że wtedy nikt wam nie ruszy, a warunki pracy się o 200 procent polepszą! Przestańcie się bać śmiesznego pana derektora.
@ jan12
dnia 23.12.2017, 15:59
Ocena
komentarza:
3
nie ma powodu do obrażania ludzi.emocje szanowny panie,emocje.czytam te wypowiedzi i myślę sobie,ze wszystkie są zmyślone?praca szpitalu i nie tylko w jaśle to ciężka praca.to praca dla wybranych tak jak praca np.nauczycieli.szpital szpitalowi nie równy.dużo zależy od kadry zarządzającej,a tu przyzna pan,że orłów brak.ja mam dobre wspomnienia z jasielskiego szpitala,ale wiem dlaczego,a to nie może być sprawa znajomości i szczęścia.i co ważne jasło zostało w tyle zajęte swoimi wojenkami,a ludzie,a ludzie będą potrzebni za dwa lata przed wyborami.
@ karola
dnia 23.12.2017, 21:38
Ocena
komentarza:
-5
Zmień zawid na grabarza będziesz chować a nie odpowiadać za czyjas śmierć a i może nawę szacunek zyskasz
@ inwalidka
dnia 22.12.2017, 07:04
Ocena
komentarza:
18
koszmar na SOR, czekanie 4 godziny, proszenie o przyjęcie ze skierowaniem, kwestionowanie, wyśmiewanie objawów. W karcie- badanie poziomu alkoholu,oczywiście próba wysłania do psychiatry a było wysokie ciśnienie, bóle, słabnięcie, sfałszowana karta i adnotacja" pacjentka lubi być badana i dotykana" a jestem starą schorowana kobieta. Chamstwo, szok. Dyrektor nie chce rozmawiać na temat lekarzy. Lekarka na SOR: panią boli bo się pani nie modli "jest pani opętana przez szatana. Na chirurgii doświadczenia takie jak w powyższych komentarzach. Przy ostrych bólach brzucha, niewydolności krążenia wór płynu z relanium, psychiatra. Pielęgniarki na chirurgii koszmarne.
@ szczerze współczuje
dnia 22.12.2017, 09:57
Ocena
komentarza:
13
O tych 4 godzinach czekania na SOR to prawda. Mówi o tym dr Jaśkowski jakie to "nasz rząd" ustawodawstwo wprowadził. To jest holocaust Polaków i nic więcej.
@ Jaślanin
dnia 22.12.2017, 16:29
Ocena
komentarza:
6
Pewno na sor przyszła pani z katarkiem xD
@ jasla z
dnia 22.12.2017, 07:09
Ocena
komentarza:
-10
Mimo poczucia żalu i krzywdy trzeba mieć świadomość że tylko przebaczenie daje ulgę w cierpieniu
@ kobieta
dnia 22.12.2017, 07:30
Ocena
komentarza:
16
Do tych wszystkich co tak bardzo krytykują,aby popatrzyli na siebie i na to jak wywiązują się ze swoich obowiązków w swojej pracy ,domu ,szkole, czy zawsze do drugiego człowieka podchodzą z uśmiechem i życzliwością.Niech każdy się zastanowi co zrobił dobrego w ostatnim czasie ilu osobom przyszedł z pomocą.Lubimy bardzo krytykować innych,a nie widzimy u siebie okropnych wad.Wyrazy współczucia dla rodziny zmarłej.
@ B
dnia 22.12.2017, 08:24
Ocena
komentarza:
18
Przestań bredzić, porozmawiaj z dziewczynami z Biedronki czy mają czas usiąść, napić się, zjeść. Gdyby tak podchodziły do swoich obowiązków jak pielęgniary na chirurgii stałabyś przy pustej kasie aż któraś z wielką łaską by do ciebie podeszła
@ B
dnia 22.12.2017, 08:08
Ocena
komentarza:
16
Moje ,,przygody " z chirurgią w Jaśle
W 2016 , w okresie świątecznym trafiłam na SOR w Jaśle z silnymi bólami brzucha. Na szczęście trafiłam na lekarza, nazwijmy go Albert żeby nie miał problemów ze strony karierowiczów, który skierował mnie od razu na oddział. Kroplówki z lekami przeciwbólowymi, na dzień dobry, to niestety norma. Jedyne badanie to morfologia.
Drugi dzień konsultacja ginekologiczna, wszystko ok. Kroplówki z lekami przeciwbólowymi, antybiotyk. Dopiero lekarz dyżurujący po południu postawił diagnozę, zapalenie uchyłków.
Trzeci dzień poranny obieg ordynatora - boli? No boli panie doktorze. To do domu.
Na szczęście znowu lekarz Albert na porannej wizycie- o żadnym wyjściu nie ma mowy chyba , że na własne życzenie.
Dzień piąty- poranny oblot ordynatora- pani do domu bo się tu zasiedziała. I znowu lekarz Albert - na razie o żadnym wyjściu nie ma mowy. Po ponad tygodniu opuściłam oddział.
Na temat pielęgniarek zostało napisane dużo, sama prawda. Swój komentarz do ich pracy ograniczę do jednej sytuacji. Na oddziale było nas siedem w tym dwie pacjentki leżące, nie miał ich kto pokarmić dopóki nie przyszła rodzina. Praca tych pań ograniczała się do podania leków i kroplówek
@ Pielęgniarka
dnia 22.12.2017, 08:48
Ocena
komentarza:
22
Czytam komentarze i włos mi się na głowie jeży. Zmarła kobieta którą wysłano do domu ze szpitala ze złymi wynikami a co tu widzę zrobiła się nagonka na pielęgniarki którym nie wolno nawet dotknąć wyników badań bo to należy tylko do lekarzy. Więc nie rozumiem czy ona zmarła przez złą opiekę pielęgniarską
czy przez zaniedbanie lekarzy?
@ Misiek
dnia 22.12.2017, 09:53
Ocena
komentarza:
20
Szanowna Pani. O jasielskim szpitalu napisano prawdę. Chirurgia, wewnętrzny, porodówka i ginekologia zostawia wiele do życzenia. O fatalnej „jakości” obsługi na tych oddziałach jasielskiego szpitala nie tylko w Jaśle, ale i w Krośnie oraz w Gorlicach, ba nawet w Rzeszowie i Krakowie krążą już legendy. I co z tego, że zarabiacie mało, żądacie podwyżek? Podwyżki niczego nie zmienią w postępowaniu niektórych lekarzy i pielęgniarek. Kto nie ma w sobie krzty empatii, odrobiny człowieczeństwa, kultury i wyczucia, nie kupi tego na targu czy w dobrym sklepie, bo teraz już lepiej zarabia więc może. Z tymi cechami trzeba się urodzić. Wiele z osób pracujących w jasielskim szpitalu nie ma za grosz poczucia przyzwoitości, za grosz odrobiny kultury i empatii. To „widać, słychać i czuć”, przypominając znany fragment piosenki śpiewanej nota bene przez lekarza, Pana Jakuba Sienkiewicza. Dlaczego panuje wśród waszego środowiska taka znieczulica? O co chodzi? Dostaliście jakieś przyzwolenie na eutanazję w świetle obowiązującego mętnego prawa i wobec braku pieniędzy na służbę zdrowia? Czy chodzi o coś innego?

Proszę mi to wytłumaczyć.
@ dragoness
dnia 22.12.2017, 10:17
Ocena
komentarza:
-17
Oczywiście wszystkie wymienione przez pana KONKRETNE przypadki zostały zgłoszone na piśmie do dyrekcji, bądż do prokuratury?
@ Misiek
dnia 22.12.2017, 10:29
Ocena
komentarza:
8
Ha ha ha. Takie działanie dałoby coś? Chyba nie ma pani najmniejszego pojęcia, jak działa przedmiotowe środowisko. I proszę już nie bronić swoich znajomych, bo się pani ośmiesza. Zresztą nie pierwszy raz na tym forum.
@ dragoness
dnia 22.12.2017, 10:36
Ocena
komentarza:
-7
Rozumiem, że nie. Założenie z góry, że się "nie da", a potem wylewanie żalów w internecie. Otóż gwarantuję panu, że się "da". Osobiście to zrobiłam, gdy nie podobało mi się postępowanie personelu w przychodni chirurgicznej. Poskutkowało błyskawicznie, w ciądu kilkunastu minut. I nie, nie mam "znajomych" wśród personelu, bo relacji pacjent/rodzina pacjenta - personel nie można nazwać znajomością. Więc faktynie, jeśli ktoś się ośmiesza, nie jestem to ja.
@ Misiek
dnia 22.12.2017, 10:49
Ocena
komentarza:
9
Taaak? Tylko proszę się nie rozpłakać. O czym świadczą masowe odejścia młodych pielęgniarek i lekarzy z wymienionych przeze mnie oddziałów ? O tym, że nie zawsze się da. Ludzie wiedzą, co mam na myśli. Proszę popytać prywatnie osoby, które po krótkiej niemiłej, a czasami wręcz tragicznej przygodzie w tym przybytyku, odeszły stamtąd, bo nie mogły już „zdzierżyć” pewnych przeczy.
@ dragoness
dnia 22.12.2017, 11:17
Ocena
komentarza:
-3
Masowe odejścia? Można prosić konkrety? Jakieś liczby?
@ Pielęgniarka
dnia 22.12.2017, 17:33
Ocena
komentarza:
9
Chyba się nie rozumiemy. Ja nie oceniam pracy pielęgniarek chcę tylko wiedzieć dlaczego zrobiono na nie taką nagonkę. Chyba wiem dla rozmycia odpowiedzialności.Kowal zawinił a cygana powiesili. I to chyba wszystko w tym temacie.
@ Córka
dnia 22.12.2017, 21:08
Ocena
komentarza:
6
Ciśnienia , bez zlecenia lekarza, też nie mogą mierzyć? Moja mama, z nadciśnieniem i po ciężkiej operacji zgłosiła silne zawroty głowy. Usłyszała, że gdy się kręci w głowie to trzeba leżeć. Nikt jej k... nie zmierzył cisnienia!
@ ala
dnia 23.12.2017, 23:41
Ocena
komentarza:
-1
to bardzo dziwne bo ja w jasielskim szpitalu leżałam po ciężkiej operacji do wieczora podpięta do ciśnieniomierza
@ burek
dnia 24.12.2017, 11:39
Ocena
komentarza:
9
Przecież większość tego buractwa nie ma pojęcia, co się w szpitalu dzieje, tylko po polsko-katolicku chcą dowalić bliźniemu swemu. A potem z czystym sumieniem po spowiedzi pójdą do komunii.
@ obserwator
dnia 22.12.2017, 09:03
Ocena
komentarza:
0
3 pielęgniarki na dyżurze 10 leżących pora obiadu jedna rozdaje posiłki 2 pozostałe znalazły czas by rozdać leki i karmić karmią na 1 sali trwa to dosyć długo bo chorzy się krztuszą nie chcą jeść plują itd ok skończyły idą dalej bo 8 osób czeka rodzina gdzieś czasami jest ale nie poda ciepłej zupy bo albo nie umie albo się boi albo po prostu wy zrobicie to lepiej .W TYM CZASIE ktoś zrobił kupkę i już trzeba biec bo kto to widział śmierdzi inny siku a tu jeszcze do pracowni na badanie trzeba szybko zawieść bo lekarz czeka zanim dotrze ta leniwa pielęgniarka do 7 pacjenta znowu ochrzan bo obiad zimny tak to wygląda kawa kawa film ciastko głupia gadanina oooo i czas na kolejną kawę
@ dragoness
dnia 22.12.2017, 09:50
Ocena
komentarza:
-12
Ponownie życząc wszystkiego najlepszego paniom z interny, neurologii i zakaźnego zamieszczam link, oczywiście dla tych, którzy są wystarczająco sprawni intelektualnie, aby przeczytać do końca.
https://lekarski.blog.polityka.pl/2017/12/18/1-stycznia-zacznie-sie-kataklizm-w-ochronie-zdrowia-dobra-zmiana-wie-o-tym-i-traci-rozum/
Niedobrze się robi jak się niektóre komentarze czyta, ale klikalność jest, redakcja osiągnęła cel. To, że przy tym obraża się cieżko pracujących ludzi i pisze w większości zwyczajne łgarstwa, administracji nie obchodzi, byleby kasa się zgadzała. Możecie się wyżywać w minusowaniu, mam to gdzieś.
@ Misiek
dnia 22.12.2017, 09:57
Ocena
komentarza:
0
Za mało wazeliny, droga pani, za mało. Idą święta, trzeba więcej.
@ dragoness
dnia 22.12.2017, 10:15
Ocena
komentarza:
-8
Już to pan raz napisał, Zaniki pamięci? Polecam oddział neurologiczny, gdzie błyskawiczna reakcja lekarzy i wzorowe zajęcie się uratowało życie bliskiej mi osoby. A gdyby mnie pan znał, to wiedziałby pan, że pojęcie "wazeliny" jest mi obce. Polecam przeczytanie wpisu w zamieszczonym linku. Oczywiście w miarę możliwości.
@ Misiek
dnia 22.12.2017, 10:21
Ocena
komentarza:
5
Proszę nie mierzyć mnie swoją miarką.
@ dragoness
dnia 22.12.2017, 10:32
Ocena
komentarza:
-13
Nie śmiałabym nawet. Zapytam ponownie; zgłosił pan KONKRETNE przypadki zaniedbań? Był pan pacjentem szpitala dłużej niż kilka godzin spędzonych na SORze, który jest osobną patologią ze względu na durne przepisy i pacjentów traktujących go jak nocną przychodnię? Jeśli nie, nie mamy o czym rozmawiać, a pana uwagi są głupie i obraźliwe.
@ Misiek
dnia 22.12.2017, 10:35
Ocena
komentarza:
15
Dobrze, że chociaż pani jest sprawna intelektualnie. Reszta mieszkańców Jasła i powiatu to przecież sami niewykształceni ludzie... Oczywiście to ironia, o ile potrafi ją pani zrozumieć.

I coż... Została pani sama na placu boju. A ludzie wciąż się boją, gdy mają przejść pod szlabanem wjazdowym do jasielskiego przybytku zwanego szpitalem, gdzie kołdrami są podarte koce z dawnych kuszetek PKP, odziane w dziurawe poszwy.
@ Misiek
dnia 22.12.2017, 10:36
Ocena
komentarza:
8
Oczywiście byłem pacjentem. Moja żona niestety też.Członkowie mojej rodziny niestety także. Bywałem tam również jako gość.

Nigdy więcej.
@ dragoness
dnia 22.12.2017, 10:38
Ocena
komentarza:
-12
Zostałam sama? I dobrze. Już Herbert napisał, co płynie z prądem. Co do wyposażenia i wyżywienia, pisałam o tym nie raz, ale dzisiejsza dyskusja tego nie dotyczy. W Jaśle są sprawni intelektualnie ludzie, ale stanowią mniejszość wśród komentujących na tym portalu, niestety.
@ Misiek
dnia 22.12.2017, 10:39
Ocena
komentarza:
4
PS. kończę temat. Z panią nie ma co dyskutować. Wiedzą to także inni bywalcy tego forum. Żegnam.

Powtórzę moje życzenia na zbliżające się Święta i Nowy Rok 2018: przyczyńmy się wspólnie do tego, aby rzeczona placówka upadła. Jak najszybciej.
@ Misiek
dnia 22.12.2017, 13:16
Ocena
komentarza:
-6
Dyskutujemy o tym ,co sie stalo, o faktach i o tym co jest. Nie o tym, co bedzie.

Gdzie sie pani nauczyla takich wolt? Na WUML-u? Takie odwracanie kota ogonem to domena komunistów, względnie kapłanów katolickich. Jest pani komunistką?
@ Belfer
dnia 22.12.2017, 14:50
Ocena
komentarza:
-5
Nie podałeś żadnych faktów. Obrażasz kobietę, nawt jej nie znając. Typowy "lepszy sort".
@ dragoness
dnia 22.12.2017, 15:12
Ocena
komentarza:
-3
Obrazić to mnie może ktoś dorównujący mi poziomem.
@ PrzestaNzrec
dnia 23.12.2017, 00:03
Ocena
komentarza:
-6
Niestety? To po co tam byłeś i połowa Twojej rodziny ? Żeby miejsce zajmować? Następnym razem jak masz problem i połowa Twojej rodziny to nie korzystaj z szpitala, tylko miejsce zajmujesz tym co potrzebują. Pielegniarka i lekarz w jednym takich ludzi właśnie brakuje tylko od tych komentarzy Ci się odgniaty zrobiły, zadzwoń na pogotowie żeby przyjechali po Ciebie bo skórka zeszła...
@ george orwell
dnia 24.12.2017, 23:42
Ocena
komentarza:
-4
Po to tam był bo NIE MIAŁ WYBORU. Pasożyty urzędnicze pod przymusem zabrały mu pieniądze w podatkach i zafundowały taką lecznicę. KPW ? Bo gdyby go nie okradli to sam by se wybrał leczenie w dowolnie innym ośrodku niepaństwowym. KPW ?
@ yes
dnia 25.12.2017, 19:32
Ocena
komentarza:
4
polecam o.neurologii jasło oczywiscie.
@ Lipa
dnia 22.12.2017, 10:37
Ocena
komentarza:
4
Miałem okazję korzystać z usług jasielskiego szpitala kilkanaście razy, urodziły się tam także moje dwie córki. Mogę szczerze i z całą stanowczością powiedzieć, że nigdy nie spotkałem się tam z brakiem życzliwości, czy też profesjonalizmu. Może jestem niewiarygodnym szczęściarzem, a może po prostu ludzie wyolbrzymiają niektóre sytuacje. Wydaje mi się też, że wiele zależy od tego jak pacjent zachowuje się względem personelu. Nigdy nie zaszkodzi powiedzieć dzień dobry, czy choćby uśmiechnąć się życzliwie do drugiej osoby- to zawsze pomaga w kontaktach międzyludzkich, ale niestety niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę.
W tym przypadku w każdym razie w całej rozciągłości zgadzam się z Panią Dragoness.
@ Misiek
dnia 22.12.2017, 10:44
Ocena
komentarza:
-8
O, widzę, że obudził się kolejny amator taniej reklamy jasielskiego szpitala. Chyba nie wiesz, o czym piszesz...
@ dragoness
dnia 22.12.2017, 11:15
Ocena
komentarza:
-1
Taaa.. rozumiem, że wpisy normalnych ludzi którzy traktują personel tak, jak sami chcieliby być traktowani i to działa, to tania reklama? Radzę spróbować, naprawdę.
@ Lipa
dnia 22.12.2017, 11:36
Ocena
komentarza:
6
Wpisałem odpowiedź nie tam gdzie trzeba, więc jeszcze raz:
Skoro piszę o czymś, to właśnie dlatego, że doskonale wiem. Nie zabieram głosu w tematach, które są mi obce. Moje doświadczenia to nie jest "tania reklama", wręcz przeciwnie- to rzeczywistość z którą osobiście się zetknąłem i teraz opisuję. Pan Misiek sprawia na mnie wrażenie jednej z osób, które w życiu prezentują postawę roszczeniową. Niestety taka postawa działa dokładnie odwrotnie do jej zamierzonego skutku.
Moja rada nie tylko na święta- bądźmy mili nawet dla osób, które są dla nas niemiłe- to sprawia, że czują się głupio i często zmieniają front. Zdrowych i wesołych życzę!!
@ Misiek
dnia 22.12.2017, 12:22
Ocena
komentarza:
-7
Ha ha haha :)

A to dobre. - ja prezentuję postawę roszczeniowa... Ciekawe o czym sie jeszcze dowiem od obroncow jasielskiej umieralni...
@ Lipa
dnia 22.12.2017, 12:38
Ocena
komentarza:
0
Ja nie stwierdziłem faktu, napisałem jedynie, że sprawia Pan na mnie wrażenie takiej osoby. Być może się mylę, ale każdy kolejny Pana komentarz jedynie utwierdza mnie w moim przekonaniu...
@ Misiek
dnia 22.12.2017, 13:02
Ocena
komentarza:
-6
Proszę mnie nie mierzyc swoja miarka. Wtedy bedzie dobrze.
Roszczeniowa to jest postawa niektorychi pracownikow panstwowej sluzby zdrowia, do ktorych pan widocznie sie zalicza.
@ Lipa
dnia 22.12.2017, 13:16
Ocena
komentarza:
11
W przeciwieństwie do Pana ja nikogo nie mierzę ani nie oceniam. Prowadzę własną działalność i nie posiadam żadnych szpitalnych konszachtów. Na co dzień staram się po prostu być miłym dla ludzi, co na prawdę często procentuje i zawsze doradzam to innym. Przykro mi, że miał Pan złe doświadczenia w szpitalu, ale często prawda leży po środku. Jeszcze raz życzę wesołych świąt i pozdrawiam serdecznie!
.
@ RRD
dnia 23.12.2017, 12:00
Ocena
komentarza:
7
śmierć kobiety, a wy się żrecie o coś..
@ Ryś
dnia 22.12.2017, 11:35
Ocena
komentarza:
18
Jakie żałosne to forum.
Znam specyfikę szpitala od kuchni i mogę powiedzieć że Panie pielęgniarki robią co mogą ,ale jest ich za mało,są coraz starsze,zmęczone pracą świątek-piątek z coraz większymi wymaganiami-toną w papierach a i psychika po kilkudziesięciu latach oglądania różnych przypadków nie ta.Wstydzę się że tak osądzacie ten piękny zawód i pisząc takie bzdety zniechęcacie do pracy w której trzeba mieć końską odporność. Życzę wszystkim pielęgniarkom wytrwałości,cierpliwości i zdrowia!
@ Misiek
dnia 22.12.2017, 12:03
Ocena
komentarza:
-6
Proszę Pana - w normalnej, prywatnej firmie, jesli dana osoba nie wykazuje zadnych checi do pracy oraz jesli nie wykazuje zainteresowania swoją pracą i nie spelnia nalezycie swych obowiazkow, to taką osobę po prostu się zwalnia.

Tak jest w prywatnych firmach. Szpitala w Jaśle, poki ta placowka bedzie panstwowa, wyzej wymienione zasady nie beda dotyczyc.

I tu siesię mamy. Tacy ludzie jak dragoness, ktorzy zyja na koszt Panstwa,zawsze beda bronic panstwowych posadek i panstwowej patologii.
@ Burek
dnia 22.12.2017, 13:25
Ocena
komentarza:
-3
Gościu kolorowy kończ swoje idiotyczne wywody,wstydu sobie oszczędź.Jak Ci system nie pasuje to wypad z Polski,i nie obrażaj ciężko pracujących ludzi.
@ Misiek
dnia 22.12.2017, 13:36
Ocena
komentarza:
9
"Wypad z Polski" - rozumiem, że na co dzień tak pan się zwraca do członków swej rodziny, ale w tym przypadku pomylił pan adres. Wiem, że obrońcy państwowych, nierentownych, niewydolnych i mocno zadłużonych szpitali są zdolni do wszystkiego, ale mnie swoją miarą prosZę nie mierzyć.

Akurat ja, pracując w prywatnej firmie, muszę płacić podatki na wasze utrzymanie, więc o co chodzi? Myslę ,że raczej powinien pan być wdzięczny, że spora grupa naszych rodaków chce jeszcze na was pracować.
@ Burek
dnia 22.12.2017, 13:57
Ocena
komentarza:
-3
Jakich"was".Ja też pracuję i też płacę podatki już prawie 40 lat ale w przeciwieństwie do Pana szanownego mam szacunek do ludzi pracujących tam. Jesteś gościu zwykłym chamem bez szacunku dla prostych ludzi myśle że piękny reprezentant totalnej opozycji.Bez komentarza!
@ Misiek
dnia 22.12.2017, 14:16
Ocena
komentarza:
1
Tak mówią wszyscy ludzie z budżetówki. Nic nie wytwarzają, nie pracują na wzrost PKB, trzeba płacić na ich utrzymanie, ale dumnie mówią "Ja też płacę podatki".
I tu się mamy. A chama to proszę sobie znaleźć u siebie w rodzinie, jaśnie panie. Szanuję prostych ludzi, ale nie mam za grosz szacunku do tej grupy jasielskich lekarzy i pielęgniarek, która lekarzami pielęgniarkami jest tylko z nazwy.

A że pan płaci te swoje podatki już 40 lat, to wiem, z kim mam do czynienia. Czas sprywatyzować każde państwowe szambo, a takich jak pan na zieloną trawkę. Szybciutko. Żegnam.

Aha - z totalną opozycją nie mam nic wspólnego. Ze zdrowym rozsądkiem i podstawami ekonomii jak najbardziej tak.
@ Misiek
dnia 22.12.2017, 14:18
Ocena
komentarza:
-6
Przykre, że pan, mając tyle lat, przedstawia sobą tak niską kulturę. "Gościu kolorowy", "wypad z Polski", "cham" itd.

"Ładną" wizytówkę pan sobie wystawił. P.S. żadnego ze swych adwersarzy proszę nie mierzyć swoją biedną, polityczną miarą. To chora obsesja.
@ Lipa
dnia 22.12.2017, 14:35
Ocena
komentarza:
-4
Czemu w Polsce zawsze wszystko miesza się z polityką? Przecież to tak jakby mieszać wszystko z... kupą. To bez sensu. Wszędzie jedyni słuszni i opozycja, wszyscy oczywiście totalni. Ale w życiu nigdy nic nie jest całkowicie czarne ani całkowicie białe. Aha i nikt mi nie będzie wmawiał, że czarne jest czarne a białe jest białe! :) Święta idą, trzeba się trochę uspokoić, wyciszyć. Spory polityczne niczemu nie służą, bo są... jałowe.
@ dragoness
dnia 22.12.2017, 15:11
Ocena
komentarza:
4
Na koszt państwa, misiu kochany, to żyją pasożyty z Frańciszkańskiej i Sroczyńskiego. Ja uczciwie pracuję i żałuję jednego, że sito systemu edukacji jednak przepuszcza egzemplarze wadliwe.
@ Misiek
dnia 22.12.2017, 17:01
Ocena
komentarza:
-9
O ile, wiem, to jest pani nauczycielem. Więc budżetowka. Kto pani placi? Chyba, ze cos sie zmienilo i pracujew pani w prywatnej szkole.

Ps. Argumentów brak, to zabiera sie pani za wyrazenia typu "misiu". Nie ze mna te numery.
To jak będZie?
@ Misiek
dnia 22.12.2017, 17:08
Ocena
komentarza:
-7
Ps. Nie wiem, o kim pani mowi per wadliwy egzemplarz, ale na pewno pomylila pani adres. Chyba, ze mowi pani o sobie, to pelna zgoda.
Tylko szybka prywatyzacja wszystkich szkol i szpitali wyeliminuje takie osoby, jak pani.
Wywalic na zielona trawke. Tego nalezaloby pani zyczyc :) Pozdrawiam serdecznie...
@ Misiek
dnia 22.12.2017, 17:12
Ocena
komentarza:
-9
Ps. Jak na niewadliwy egzemplarz, czytajacy i cytujacy Herberta, to dalekojest pani nie zaszla w karierze. Belfer w prowincjonalnej szkole. Gratuluję z "calego serca". Ha haha ha.
@ Misiek
dnia 22.12.2017, 17:13
Ocena
komentarza:
-11
*) daleko pani nie zaszla w karierze

Klawiatura czasem wariuje :)
@ Misiek
dnia 22.12.2017, 17:25
Ocena
komentarza:
-10
Ach, czyli jednak lewaczka lub komunistka. To zacięcie: "pasozyci" jak w latach powojennych na zebraniach ZSMP. Gratuluje. I mamy sie. Dlatego taktak pani broni wszystkiego conajlepszego panstwowe.

Prosze podac adres- wyślę pani białą koszule, czerwony krawat i czarną spódnicę. Na zebrania ZSMP przydadza sie jak znalazl.
@ dragoness
dnia 22.12.2017, 18:20
Ocena
komentarza:
8
Taki słowotok i pisanie kilku postów jakby się pan bał, że niewystarczająco mnie obrazi, świadczy o głębokiej frustracji. Próba zrównania mnie z beneficjemtami opieki społecznej i rozbuchanego 500+, nietrafiona. Aluzje do komunistycznej przeszłości, niepoparte żadnymi przesłankami świadczą o niskiej kulturze i praniu mozgu przez "niezależne od rozumu" media. Reasumując, chyba pomylił pan oddziały, bo nie te na Lwowskiej powinien pan odwiedzić.
@ Misiek
dnia 22.12.2017, 19:51
Ocena
komentarza:
-5
Ja stwierdzam fakty. Na podstawie tego, co pani napisala. I prosze juz nie mieszac polityki oraz aluzji o jakichs oddzialach na Lwowskiej do mojej osoby, bo to nudne i nietrafione.

Jest takie powiedzenie: kto potrafi, ten praktykuje. Kto nie potrafi, uczy. Powiedzenie to pasuje do pani jak ulał. Wiekszosc z forumowiczow i tych co panią juz poznali, na pewno sie ze mna zgodzą.
Powtarzam- prywatyzacja szpitali iszkół wyeliminuje skutecznie takie osoby jak pani i tych, ktorych pani tak zaciekle broni jak na ideowego lewicowca przystalo. I tym akcentem koncze rozwazania na pani i jasielskiego szpitala temat.
Wesolych Swiat pani nie zycze., przeciez lewacy Bozego NarodzeniaNarodzenia nie obchodza. Prosze chociaz podzielic sie jajeczkiem, jak co poniektorzy bohaterowie u Barei.
@ xena,
dnia 22.12.2017, 20:40
Ocena
komentarza:
6
robia ,albo i nie o ile wiem to zawod pilegniarka to troche z powolania.
@ dragoness
dnia 23.12.2017, 11:28
Ocena
komentarza:
1
Czekam niecierpliwie na prywatyzację szkolnictwa. Wtedy bedę mogła uczyć tych, co chcę, a nie tych, co muszę. Efekty są widoczne widoczne w pana postach, "lepszy sorcie".
@ Misiek
dnia 23.12.2017, 16:25
Ocena
komentarza:
1
[komentarz nie na temat]
@ Misiek
dnia 23.12.2017, 16:27
Ocena
komentarza:
-6
W porównaniu do lewaków i komunistów uważam się za lepszy sort. Ma pani rację. Lewacy, komuniści i socjaliści broniący państwowej patologii to odpad ludzki.
@ ??
dnia 23.12.2017, 17:41
Ocena
komentarza:
9
[komentarz nie na temat]
@ belfer
dnia 23.12.2017, 19:00
Ocena
komentarza:
12
Misiek. Obiektywnie stwierdzam, że jesteś chory. I do tego zwykły [...]ek, co jak nie ma argumentów, to potrafi jedynie obrazić. Jeśli tak się zachowywałeś w szpitalu, to akcja zrodziła reakcję. Tyle.
@ dragoness
dnia 23.12.2017, 19:15
Ocena
komentarza:
9
O... a kiedy przeczytam o "resortowym dziecku", albo "ubeckiej wdowie"? Taki pan w swojej prostocie przewidywalny... jakbym czytała jakieś medium niezależne... od rozumu. Nie uczę "za karę", jak raczył to pan określić, wskutek braków w zrozumieniu tekstu, lecz czasem muszę uczyć takich, ktorzy wcale tego nie chcą, uważają nauczycieli za wrogów, a próby przekazania jakiejkolwiek wiedzy za opresję. Jedynym ich marzeniem jest "rozwalić system", "roz[...] tę budę", a nie zdają sobie sprawy, że nawet do tego wiedza jest potrzebna, bo nie sztuka rozwalić, sztuka na gruzach coś sensownego zbudować. Pozdrawiam i życzę zdrowia dla pana i rodziny.
@ Misiek
dnia 23.12.2017, 19:29
Ocena
komentarza:
-2
Proszę pana - to, jak ja zachowywałem się w szpitalu, to akurat moja sprawa. Jestem uczulony na wszelkie przejawy chamstwa, arogancji, buty, cwaniactwa oraz braku empatii w stosunku do drugiego człowieka i tępię to w zarodku, nie szczędząc metod i środków. Szpital w Jasle znam i "od strony" pacjenta i "od strony" gościa, który bywał na odwiedzinach. I proszę mi tu nie wyskakiwać z teoriami fizyki klasycznej, bo to troszkę nieadekwatne. Nie zna mnie pan, próbuje mi coś udowadniać, a nie ma racji.
@ Misiek
dnia 23.12.2017, 19:48
Ocena
komentarza:
-2
To, jak zachowują się uczniowie, to akurat znam z autopsji. Pewnie pani nie wie - jednym z moich fakultetów jest fakultet nauczyciela (przedmiotów zawodowych). Oczywiście nie korzystam z tego, bo pracuję w takim zawodzie i branży, która pozwala mi godnie żyć. Korzystam z innych wypracowanych uprawnień. Dyplom nauczyciela leży "głęboko w szufladzie". Praktykowałem oraz dłuższą chwilę pracowałem jako nauczyciel w technikum (nie w Jaśle, na szczęście) i poznałem młodzież. Powiem w ten sposób - młodzież jest różna, ale przez to wspaniała. Z takimi, co naukę uważali za dopust Boży, też miałem do czynienia. Ja akurat miałem ten dar, że nawet największych "leserów" potrafiłem w jakiś sposób zainteresować wykładaną wiedzą. Czasem wystarczył mój prywatny laptop, rzutnik i ciekawa prezentacja, którą przygotowałem w domu na podstawie zdobytych doświadczeń zawodowych w innych pracach.
Poznałem też grono pedagogiczne i podsumuję to tak bardzo "dyplomatycznie" - niektórzy z Państwa to naprawdę ludzie mocno pogubieni w życiu...

A czy jestem prosty w rozumowaniu? Myślę, że pani daleko nie odbiega od mojej osoby. Dała się pani mocno podpuścić podczas naszej konwersacji. Zresztą na innych dyskusjach na tym forum również. Nie wiem, w jakim pani jest wieku i przepraszam za tę dociekliwość, ale myślę, że czasem naprawdę pani przesadza. Może kiedyś będzie okazja się poznać "na żywo".

Reasumując i wracając do meritum - stała się tragedia. W naszym Jaślan interesie jest dowiedzieć się, co tak naprawdę się wydarzyło z Panią Joanną w szpitalu. Czekam na mocne nagłośnienie medialne sprawy (TVN , Polsat). Biorąc pod uwagę ilość bardzo negatywnych komentarzy na temat jakości usług jasielskiego szpitala, myślę, że sprawa funkcjonowania tej placówki nie jest błahą. Wszyscy, a przynajmniej większośc na pewno chce, aby w naszym szpitalu było lepiej. Sama rozbudowa tutaj nie pomoże. Jeśli cześć ludzi tam pracujących to ludzie nieprzyjemni i pracę w szpitalu uważają za karę, to jak ma być dobrze?...

Pani oraz innym userom życzę Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i przede wszystkim chwili spokoju. Wszystkiego Dobrego.
@ kolo
dnia 24.12.2017, 13:04
Ocena
komentarza:
8
Skoro twoje chamskie komentarze miały na celu jedynie sianie fermentu i obrażanie kobiety, ktora wyraziła swoją subiektywną opinię (do czego jeszcze ma konstytucyjne prawo), to jesteś trollem, niestety, i nic tego nie zmieni.
@ Zlikwidujcie ten szpital
dnia 25.12.2017, 00:29
Ocena
komentarza:
-11
Nie będzie Pani uczyć tych co chce, a tych którzy będą chcieli się u Pani uczyć jak już. a To zasadnicza róznica :-)
@ belfer
dnia 25.12.2017, 10:17
Ocena
komentarza:
8
I zdziwiłbyś się, ilu CHCE, nawet w tej chwili. Na kółkach ma ful skład, nawet z klas, ktorych nie uczy.
@ Zlikwidujcie ten szpital
dnia 29.12.2017, 13:49
Ocena
komentarza:
-2
Może i chce, ja natomiast wypowiadam się raz do roku na tym forum, wszędzie widzę przemądrzałe wpisy tej użytkowniczki i dowiaduje się nagle, że jeszcze jest ona nauczycielką, to trochę bierze mnie niesmak. Zachowanie typowo lewackie, pewnie chłopa nawet nie ma bo nikt jej nie chce, stąd frustracje wyładowuje na forum na którym przesiaduje pewnie cały wolny czas. jak sie dowiedziałem, szkoła średnia - okej, a zachowanie jakby była co najmniej profesorką i wykładała bardzo poważne rzeczy. Zejdź na ziemie, znajdź sobie faceta albo po prostu wyjdź do ludzi, tylko tyle ode mnie. pozdrawiam i Wszystkiego dobrego w nowym roku :-)
@ dragoness
dnia 31.12.2017, 19:08
Ocena
komentarza:
2
Daj się człowiekowi wypisać. Widocznie na tym oddziale dostęp do internetu jest tylko raz w roku.
@ belfer
dnia 01.01.2018, 14:20
Ocena
komentarza:
1
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
@ Dd
dnia 22.12.2017, 12:22
Ocena
komentarza:
-10
Bo to szpital specialistyczny zwlaszcza dla dziadkow i babc
@ hmm
dnia 24.12.2017, 21:27
Ocena
komentarza:
3
tak zamyka się drzwi i babcia na błagania prośby łzy ...cisza -umarła o 5 rano 16.01.16 .⛪⛪
@ Pacjent
dnia 22.12.2017, 13:32
Ocena
komentarza:
1
W Jaśle na NFZ tomograf zepsuty jak pojedziesz z dzieckiem bo głowa boli od dłuższego czasu non stop a rano dzwonisz czy prywatnie wykonują ale oczywiście ani słowa ze do końca roku nie naprawia a i styczniu nie wiadomo w który dzień.ot dobra zmiana
@ Juju
dnia 22.12.2017, 14:38
Ocena
komentarza:
0
Troche nie zrozumialy tekst? Robic dzieku TK glowy bo boli go glowa? A wiecie jaka to jest fajna dawka promieniowania?
@ pacjentka
dnia 22.12.2017, 13:57
Ocena
komentarza:
4
W Jasielskim szpitalu to norma :( leczą a nie wiedza na co dlatego od 3 lat jak coś jadę do Krosna na problemy z zaburzeniem widzenia dostałam tabletki na uspokojenie a w Krośnie wykonali mi rezonans głowy Jasło kolka nerkowa dostałam nospe a w Krosnie zrobili badania i się mną zajeli itp
@ Ja to ja
dnia 30.12.2017, 06:31
Ocena
komentarza:
0
Akurat o "specjaliście od nerek" z krośnieńskiego szpitala mam najgorsze zdanie!
@ Jag
dnia 22.12.2017, 15:32
Ocena
komentarza:
20
idioci!!! kobieta umarła... rozumiecie to??? matka, która zostawiła męża i dziecko!!! a wy !?! banda przemądrzałych znawców wszystkiego i znających się na wszystkim. to jest jakaś paranoja co wy w tych komentarzach wyprawiacie!!! powinni zabronić komentowania artykułów na tym forum, a te pajace które siedzą za ekranem i bluzgaja po wszystkim i po wszystkich bo są bohaterami za szklanym ekranem powinno sie wysyłac na syberie, na wycinke lasów żeby się wyżyli !!! jak w tej polsce ma być dobrze??? no jak, jak tacy „ludzie tam są”???
@ Jaślanin
dnia 22.12.2017, 16:27
Ocena
komentarza:
-43
Dyrektor szpitala w Jaśle to wspaniały człowiek a Pan Doktor Ordynator chirurgii powinien zostać kanonizowany. Straszne, że stała się taka tragedia, ale co Pan Doktor Kochany może być winny temu że, pacjentka zmarła poza szpitalem?
@ anna
dnia 22.12.2017, 17:40
Ocena
komentarza:
16
chyba szaleju się najadłeś!
@ Misiek
dnia 22.12.2017, 19:53
Ocena
komentarza:
0
Racja!!! Święta racja!
@ Warszawiak
dnia 22.12.2017, 16:33
Ocena
komentarza:
-2
Zazdroszczę wam strasznie szpitala w Jaśle, u nas okropny.
@ Misiek
dnia 22.12.2017, 20:06
Ocena
komentarza:
-3
W ktorym sie leczysz? W Bielanskim? To faktycZnie okropny... nasz jasielski to Kanada przy twoim :)
@ adam
dnia 22.12.2017, 19:31
Ocena
komentarza:
3
panie,bubelka,prosze,podac,kto,wykonal,ten,zabieg
@ bobo
dnia 22.12.2017, 19:34
Ocena
komentarza:
3
panie,bubelka,prosze,podac,kto,wykonal,ten,zabieg
@ Misiek
dnia 22.12.2017, 20:05
Ocena
komentarza:
9
Czekamy z niecierpliwością na medialne nagłośnienie sprawy. Na pewno szpital duzo stracil wizerunkowo i niechęć potencjalnych pacjentów będzie tylko się pogłębiać. Ale takie prawa rynku - firma nieudolna i wrogo nastawiona do klienta musi upaść. I upadnie.
Ta sprawa przypieczetuje to, o czym piszę powyzej. A rozbudowa - no coz. Na cos trzeba wydac pieniadze. Jesli juz są. Jak w filmie Miś Barei. Miś pozniej zgnije i po sprawie.
@ Tutaj wpisz swój pseudonim
dnia 22.12.2017, 20:11
Ocena
komentarza:
1
Prawa rynku ?? Jak to? Każdy szpital państwowy w Polsce pracuje wedle tych samych procedur i tu konkurencji nie ma żadnej i prawa rynku nie działają bo to państwo w tym kraju ma monopol na "darmowe leczenie"
@ Stary Glina do Miśka
dnia 22.12.2017, 20:45
Ocena
komentarza:
0
Szanowny Miśku - jak to napisałeś "ludzie z budżetówki niczego nie produkują" czy jakoś tak. To prawda, ja niczego nie produkuję. Lekarze, nauczyciele, księża, urzędnicy, żołnierze też niczego nie produkują. Jesteśmy do czegoś potrzebni według Ciebie czy tylko stanowimy zbędny balast dla ciężko pracującego społeczeństwa?. Jeśli tak jest to wytłumacz mi ten fenomen, że ja - społeczny balast, zbyteczny element pasożytujący na ciężko harującym narodzie, którego Ty jesteś reprezentantem na tym forum, mam tyle roboty w służbie, że nie mam niekiedy czasu zjeść swojej kanapki, nie mówiąc już o kebabie, który zresztą żrę za Twoje podatki. Podobnie zresztą jak ja mają nauczyciele, pielęgniarki i inne "nieroby-pasożyty". Oczekując na odpowiedź przesyłam ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA WSZYSTKIM, KTÓRZY ZABRALI GŁOS NA TYM FORUM.
@ Misiek
dnia 22.12.2017, 21:11
Ocena
komentarza:
5
Panie Glino, policja, straz pozarna, wojsko oraz zawezona do niezbednego minimum administracja rzadowa i samorzadowa. Tyle panstwowego. Reszta, w tym szkoly, do prywatyzacji.
Tylko tak mozemy pozbyc sie raka, ktory toczy Państwo. Aha, urzedy pracy do likwidacji. To zupelnie zbedny balast, ktory jest niepotrzebny i nieproduktywny. Czlowiek powinien sam sobie znalezc pracę.

Ps. Nikt nie powiedzial, ze policja nic nie robi. Wesolych świąt Panu życzę.
@ Misiek
dnia 22.12.2017, 21:28
Ocena
komentarza:
3
Nie do konca sie zgodzę. Funkcjonują, z duzymi sukcesami, prywatne szzpitale. Np. ProFamilia w Rzeszowie.
@ Stary Glina Miśkowi
dnia 22.12.2017, 21:56
Ocena
komentarza:
1
No ok. zrozumiałem i częściowo zgadzam się z Tobą. Teraz następne moje pytanie - gdy będziemy mieć prywatne szkoły, lecznice itp. to kogo będzie stać aby z nich korzystać i ile jakie zarobki zaproponują personelowi właściciele tych placówek?. To na razie tyle z mojej strony. Dodam tylko, że młodego personelu medycznego brakuje, odpowiednich (zaznaczam - odpowiednich) kandydatów do służb brakuje, między innymi z powodu marnych zarobków w stosunku do odpowiedzialności i stawianych wymagań. Kolejna rzecz to stosunek społeczeństwa do ludzi mówiąc ogólnie "służących społeczeństwu". Solidną jego dawkę dostaliśmy na niniejszym forum. Myślisz, że wśród dzisiejszej młodzieży jest wystarczająca ilość kandydatów do pracy pielęgniarki, lekarza, policjanta, którzy nastawieni roszczeniowo (jak większość wypowiadających się tutaj) będzie chciała komuś służyć ? - raczej nie. Szanujmy więc tych co jeszcze chcą nas podcierać w tym naszym grajdołku, żeby nie było tak, że leczyła nas będzie Szeptucha a konflikt o miedzę wygrają ci co mają więcej "śwagrów" w rodzinie.
@ hmm
dnia 22.12.2017, 22:34
Ocena
komentarza:
-1
ja z kolei znam kobiety ktore stanowczo mówiły po urodzeniu pierwszego dziecka w profamilli: ,,niegdy więcej tam nie bede rodzic" punkt widzenia zalezy od pkt siedzenia.
@ Misiek
dnia 22.12.2017, 22:39
Ocena
komentarza:
1
Prywatne przychodnie i szpitale jakoś funkcjonują i mają się dobrze. Przykłądem ProFamilia w Rzeszowie i dziesiątki innych. Przykład następny - weterynaria, całkowicie sprywatyzowana. Dało się? Dało.

Uzdrowiony system ochrony zdrowia to zdrowe, odpowiednie wynagrodzenia w tej dziedzinie. Na razie ci, co mają nas leczyć, wołają o więcej, a dają w zamian mniej. Przykładem przedmiotowa sprawa. CZekam na medialne, mocne nagłośnienie sprawy. TVN albo Polsat. Będzie się działo.I dobrze. Temu szpitalowi potrzebny jest kubeł (wielka beczka) zimnej wody na głowę. Do tego prokuratura, wnioski do sądu i kary dla osób, które nie dopełniły obowiązków. Także dyscyplinarne, takie z górnej półki.

Zauważ, że wtrącanie się państwa (rządu) w system opieki zdrowotnej psuje ten system. Przykładem USA i słynna ustawa Obamacare, typowo lewicowe posunięcie najgorszego z prezydentów tego kraju. Podstawą jest prywatny system ochrony zdrowia i odpowiedni system ubezpieczeń w tym zakresie. Wiem, powiesz, że takie rozwiązanie się nie sprawdzi w kraju postkomunistycznym w Europie. Od tego powinno być sprawne ministerstwo zdrowia, aby stworzyć sprawny system opieki dla osób niezamożnych, emerytów, rencistów i bezrobotnych. I tak bardzo wiele osób w naszym kraju płaci za prywatne wizyty lekarskie i za badania zlecone prywatnie, bo nie chcą czekać na NFZ. Przykładem jestem ja i moja rodzina. Stać mnie na to.
@ Misiek
dnia 22.12.2017, 22:40
Ocena
komentarza:
3
Za to ja znam kobiety, które mówiły: nigdy więcej porodówki w Jaśle lub w Krośnie.
@ Stary Glina w odpowiedzi Miśkowi
dnia 22.12.2017, 23:21
Ocena
komentarza:
0
Ale wiesz, że nie masz racji? Wybacz krytykę ale skaczesz po tematach nie odnosząc się do zadanych pytań. Na zakończenie - podanie sprywatyzowanej weterynarii jako przykładu dla służby zdrowia nie jest trafiony.
@ Misiek
dnia 22.12.2017, 23:39
Ocena
komentarza:
2
Ach, tak... Przykład kolejny: nefrologia, też już praktycznie całkowicie sprywatyzowana. Weterynaria to analogia. Chce Pan więcej? Przykład korzystania przez sporą część Polaków z prywatnej służby zdrowia to dobry przykład. Część naszych obywateli już od lat korzysta z płatnych usług lekarza i płatnych badań diagnostycznych, bo nie chcą czekać na zmiłowanie z NFZ. Spora grupa ludzi pracuje od lat na czarno, więc oni poniekąd przymusowo muszą korzystać z prywatnej, w pełni płatnej służby zdrowia. Dlaczego nie wykorzystać tego "potencjału"? Obecny system jest niewydolny i chory. I tak będzie, dopóty system ten będzie od początku do końca państwowy. Dobrym kierunkiem były tzw. kasy chorych. To naprawdę zaczynało działać, a najlepszą kasą była śląska kasa chorych. Ale komuś zależało, żeby przywrócić socjalistyczny system jednego centralnego funduszu zdrowia. I mamy to, co mamy.
@ Stary Glina w odpowiedzi Miśkowi
dnia 22.12.2017, 23:57
Ocena
komentarza:
-1
Kasy chorych? pamiętam jak niemieccy lekarze pukali nam w głowy, gdy ta idea zaświtała w głowach ówczesnych rządzących. Sląska kasa chorych powiadasz? to ja podam przykład tzw. Branżowej kasy chorych, której byłem beneficjentem a która padła pierwsza. Lekarze jak widzieli do jakiej kasy należę to nawet gadać ze mną nie chcieli aż się przepisałem do kasy podkarpackiej. Do pozostałych Twoich tez się nie odniosę bo ich nie uzasadniasz i delikatnie mówiąc rozmijasz się z prawdą (vide sprywatyzowana nefrologia). Traktuję je w kategorii pobożnych życzeń lub wizji doskonałej.
@ Misiek
dnia 23.12.2017, 06:40
Ocena
komentarza:
-3
Bo kasa chorych mswia wiadomo, jak byla zarzadzana.
Widzisz, o slaskiej sie nie wypowiadasz, bo nie znasz szczegolow.
Koncze, bo z kolejnym po dragoness beneficjentem budzetowki nie ma co dyskutowac.
@ do Misiek
dnia 23.12.2017, 15:41
Ocena
komentarza:
1
tak czy inaczej...jak się zaszłlo to trzeba zadanie wykonac do końca i urodzić ...dwie sa drogi-mowi się że rodzaca kobieta zawsze jest jedną noga na ,,tamtym swiecie" i ze każdy poród jest jeden niepowtarzalny. fajnie byłoby gdyby jeszcze lekarze mieli powołanie i psychce nastawienie że prawdziwy lekarz bez względu na specjalizacje ma sużbe juz do konca swych dni gdziekolwiek jest i ktokolwiek obok. Nie od 8:45 do 15.30. Młodzi, w większości przypadków ,,ida na medycyne" bo taki trend/moda/ dostał się ...a to nie wszystko...
@ Smutna
dnia 22.12.2017, 20:56
Ocena
komentarza:
4
Moja mama lezala w szpitalu 2tyg wypisali ja tydzien pozniej zmarla
@ Ewa
dnia 22.12.2017, 21:22
Ocena
komentarza:
4
Raz mój członek rodziny w nocy trafił na SOR, a jest po ciężkim udarze lekarz oczywiście niezadowolony. Zamiast się skupić na nim skupił się na mnie drwiąc że może ciśnieniomierz źle zmierzył cisnienie. Ja byłam bardzo zdenerwowana bo dla mnie to bardzo bliska osoba źle się czuła, a on że poda mi relanium i z tekstem do mnie że jestem źle wychowana oraz żebym wyplula gumę do kosza, bo jak ma mnie poważnie traktować.. Normalnie to był szok jak lekarz mnie potraktował, najgorsze było to że obok leżała moja bliska osoba.
@ Ewa
dnia 22.12.2017, 21:23
Ocena
komentarza:
2
Dosam, że ja mam ponad 20 lat
@ czarny
dnia 22.12.2017, 22:03
Ocena
komentarza:
4
wniosek prosty .Szpital nalezy omijac szerokim lukiem.Sprawe powinno sie naglosnic zeby Prokuratura wziela sie za tylki osob zarzadzajacych i personelem tego szpitala. Nie chce tez pisac zle na temat Soru ,bo tam lekarze czy pielegniarki ,to czasami pewnie jest spory ruch i mozna sie zdenerwowac.Jednak te oddzialowe klary to co innego. Piszac sie na medycyne i ja konczac wiedzialy na co sie pisza.Takze teksty o wymiotach czy podcieraniach mnie nie przekonuja.Jak nie pasuje to isc za sprzataczke badz zagranice czyscic kible.
@ ciekawy
dnia 22.12.2017, 22:14
Ocena
komentarza:
2
mam to samo...musimy omijac szpital w jasle...i jechac do krosna, sanoka,gorlic ,strzyzowa i np tarnowa...
@ ...
dnia 23.12.2017, 14:32
Ocena
komentarza:
0
Ale chyba jest rejonizacja i musi być lecznica (?) Jasło
@ hbk
dnia 22.12.2017, 23:20
Ocena
komentarza:
2
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
@ Hahaha misiek
dnia 23.12.2017, 00:12
Ocena
komentarza:
11
Panie misku, zajmij się Pan swoją rodziną i porzadkami na święta, bo widać zajęcia ewidentnie brak i mądrości skopiowane z googli, żałosna postawa widać tą pracę i podatki od tych farmazonów pewnie połowa rodziny w szpitalu wylądowała niestety na głupote lekarstwa - brak
Administracja lepiej niech komentarze zablokuje, bo większość spełnia tu swoje niedoceniane wartości
@ Misiek
dnia 23.12.2017, 06:42
Ocena
komentarza:
-18
Lekarz czyweterynarii pielegniara?

Ps. Rozumiem, ze madrosci czerpie pan/pani czerpie zz kompa, wiec mnie prosze o to nie posadzac.
@ Misiek
dnia 23.12.2017, 06:42
Ocena
komentarza:
-19
Lekarz czy pelegniara?
@ nope
dnia 23.12.2017, 09:45
Ocena
komentarza:
15
Każdy twój post ma niższy poziom, misiek. Zajmij się czymś pożytecznym, zonie przed świętami pomóż, albo co...
@ mISIEK
dnia 23.12.2017, 16:22
Ocena
komentarza:
1
Twój post nie ma żadnego poziomu.
@ Misiek
dnia 23.12.2017, 19:16
Ocena
komentarza:
-10
Proszę pana, z ludzmi, którzy odznaczają się niskim poziomem, czasem trzeba w ten sposób.
Odpuszczam, bo to walka z wiatrakami.
Wesołych Świąt Państwu i Panu życzę.

Ps. Przy okazji pozdrawiam usera Stary Glina. To byl jeden z nielicznych forumowiczów, z ktorym dyskusja była na wysokim poziomie merytorycznym. Oczywiscie calosc naszego dialogu zostala wykasowana. Widocznie jasielska wladza sie czegos boi.
@ Z doświadczenia .................., ....
dnia 23.12.2017, 01:22
Ocena
komentarza:
8
Ja nie będę pisał o tym jakie są w Polsce szpitale bo się po prostu na medycynie nie znam. Teraz należy według mnie (kto oczywiście jest w pobliżu) skupić się na podtrzymaniu na duchu rodziny zmarłej, ważne jest aby ktoś dobry był w pobliżu nie zostawiał tej rodziny samej sobie, chodzi o to aby dziecko i mąż zmarłej nie czuli się osamotnieni, niezauważani - wiem jak czuje się człowiek w takiej sytuacji bez wsparcia - czasami trzeba wznieść się ponad to co serwuje nam współczesny świat i intensywnie pomagać i wspierać człowieka w potrzebie - a tutaj przede wszystkim chodzi o obecność i ciągłe wsparcie - ktoś kto ma podobne doświadczenia wie o czym piszę.
@ Misiek
dnia 23.12.2017, 06:54
Ocena
komentarza:
3
Zresztą- co czlowiek pracujacy w budzetowce moze wiedziec o prawidlowym funkcjonowaniu prywatnej firmy? Ja podaje przyklady z zycia, a Pan od razu stawia kontre o czyms, co nierentowne bylo z zalozenia. Co panstwowe jest niewydolne, nierentowne. Brak tam kontroli, skutecznego nadzoru i kontroli. Przyklad mamy w szpitalu w Jaśle.
@ Ewa
dnia 23.12.2017, 08:33
Ocena
komentarza:
5
Wczoraj wstawiłam komentarz o karygodnym zachowaniu lekarza i znikł...
@ Wykop
dnia 23.12.2017, 09:45
Ocena
komentarza:
5
Już artykul "wykopany" na całą Polske.
Wykop.pl
@ Xxxxx
dnia 23.12.2017, 14:22
Ocena
komentarza:
7
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
@ xxxx
dnia 23.12.2017, 15:23
Ocena
komentarza:
2
jak zwykle artykuł o błędzie lekarza a jazda jest na pielęgniarki, z komentarzy wynika, że to niedouczone pielęgniarki, które nic nie robią tylko piją kawę, ale gdy coś potrzeba to każdy wie, ze o wszystko zwraca się do pielęgniarki bo lekarzom nie wolno głowy zawracać, nie wypada i takie tam...
@ jan12
dnia 23.12.2017, 15:30
Ocena
komentarza:
1
Nikt jej życia nie wróci.Potrzebne jest dogłębne śledzctwo,a winni ukarani.Myślę,że bez telewizji nie da się tego wyjasnić.MĘŻA CZEKA WIELOLETNIA BATALIA.Teraz rozumiecie Ziobrę,że walczy z kastą lekarzy, którzy pomogli jego ojcu przejść na łono Abrahama.
@ jan12
dnia 23.12.2017, 15:33
Ocena
komentarza:
2
I jeszcze jedna sprawa.Dyr.szpitala,to wstyd dla Jasła.Tak się kończą wybory na takie stanowiska z klucza partyjnego.
@ Karakan
dnia 23.12.2017, 16:16
Ocena
komentarza:
-2
Widzą Państwo że to Wszystko wina Kondominium. Trzymajcie się Drektorzy Placówek Szpitala Specjalnego w Jaśle bo chcą was Ruscy Trolle pogrzebać :-(
@ czarny
dnia 23.12.2017, 17:21
Ocena
komentarza:
10
[komentarz nie na temat]
@ Kasia
dnia 23.12.2017, 17:56
Ocena
komentarza:
5
Warto pamiętać o tym że w trudnej sytuacji zdrowotnej dobrze skonsultować się z więcej niż jednym lekarzem lub szpitalem. Nie można być ufnym bo lekarz zwyczajnie może się mylić.
@ do admin
dnia 23.12.2017, 17:56
Ocena
komentarza:
5
Dlaczego nie ukrócicie tych durnych pyskówek. Święta idą. Rodzina w żaołbie!. Zamiast dodać otuchy, by bliscy Zmarłej stanęli na nogi, skaczecie sobie do gardeł. Gdzie jest administrator strony? Domagam się natychmiastowej reakcji!
@ george orwell
dnia 24.12.2017, 23:32
Ocena
komentarza:
5
Jeśli wolność słowa miałaby cokolwiek znaczyć, to jedynie tyle co prawo do mówienia innym tego czego sami nie chcieliby usłyszeć
@ easy
dnia 23.12.2017, 19:55
Ocena
komentarza:
5
Widzę na tym forum paskudną sytuację;
-temat zmarłej dziewczyny przerodził się na forum o wszystkim
-bardzo agresywne podejście do pracujących w szpitalu
-machlojki z oceną komentarzy i przyzwolenie moderatora na chamstwo
-atak jasielskiej totalnej opozycji na ludzi o innym zdaniu
-tzw.Misiek nie ma co robić przed świętami i jątrzy dając pokaz niesamowitego chamstwa obrażając wszystkich.Tragedia!Co za[...] .Gzie taki się uchował?
Zdrowych i pogodnych świąt dla wszystkich normalnych ludzi.
@ lol
dnia 23.12.2017, 21:49
Ocena
komentarza:
15
Lekarze z naszego miasta że szpitala zrobili sobie prywatny folwark a jak kaski nie masz to nie żyjesz
@ belfer
dnia 24.12.2017, 10:36
Ocena
komentarza:
2
Kłamiesz bezczelnie.
@ FELIX90
dnia 24.12.2017, 10:21
Ocena
komentarza:
-16
> gdyż budowa żony nie pozwoliła na laparoskopowe wycięcie pęcherzyka
znaczy się że była gruba? XD
@ lila1965
dnia 24.12.2017, 14:19
Ocena
komentarza:
12
Ja tez napiszę , też miałam traumatyczne przeżycie w jasielskim szpitalu. I ja akurat nie mam pretensji do pielęgniarek, ale do lekarzy . Pan doktor na wizycie chodził zły, napuszony jak paw.Gdy zapytała o stan zdrowia mojego ojca opryskliwie mnie "ofuknał", że wszystko jest ok...a mój tato na następny dzień już nie żył. Co za znieczulica, co za lekarze ...jacy podli ludzie , zero współczucia. Oni jak umrze pacjent to mówią, że zszedł...tyle ich obchodzimy. Mam porównanie z Brzozowem, z Krosnem, zupełnie inne podejście, kultura...a tu ?, ja ,tylko ja jestem pan doktor , pan i władca...pan doktor F.
@ Pacjent
dnia 25.12.2017, 01:22
Ocena
komentarza:
3
Pan dr F. Jest akurat najbardziej oddanym pacjentom i bezinteresownym lekarzem na tym oddziale i jeżeli już jasielskie niewdzieczniki na kogoś macie pluć to on powinien być ostatnim w kolejce
@ Pat.
dnia 24.12.2017, 19:53
Ocena
komentarza:
11
Współczucie dla Rodziny zmarłej [*] [*]

Ten szpital w ogóle nie powinien funkcjonować..
Znajomy miał złamaną rękę po zabiegu który był pod narkozą, obudził sie z gipsem na NODZĘ !!!

TO NIE SZPITAL TYLKO RZEŹNIA!!!

sekcja zrobiona w Jasielskim szpitalu z pewnością zostanie zatajona by nie odpowiedzieli za to co zrobili!!
@ belfer
dnia 25.12.2017, 10:15
Ocena
komentarza:
7
Taaa, a świstak siedzi i zawija...
@ maniek
dnia 28.12.2017, 08:11
Ocena
komentarza:
4
Przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem. A z tym gipsem na nodze zamiast na ręce to opowiadał jeszcze mój dziadek. Jeśli to fakt zgłoś do prokuratury.
@ Lekarz
dnia 24.12.2017, 22:35
Ocena
komentarza:
6
Drodzy internauci nie odzywałem się parę dni ponieważ jestem lekarzem i wiem ile ta praca kosztuje nerwów i stresu poważam Dr.Niemca dzięki Któremu funkcjonuje Jasielska chirurgia i ile Jemu zawdzięczamy w
@ my już wiemy
dnia 25.12.2017, 10:25
Ocena
komentarza:
23
Zapewne lekarzem rockefellerowskiej "medycyny" ?
@ Kazimierz
dnia 25.12.2017, 17:43
Ocena
komentarza:
45
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
@ jędza
dnia 25.12.2017, 19:35
Ocena
komentarza:
46
zgadzam się w 100%
@ Lekarz
dnia 24.12.2017, 22:42
Ocena
komentarza:
-1
I ile Dr.Niemiec zrobił dla Jasielskiej chirurgia odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku dziękuję Doktorze Mnie też operowales jestem zadowolony i dzięki Tobie żyje pozdrawiam nie przejmuj się wypowiedzią ludzi co z medycyną nie mają nic wspólnego
@ Zlikwidujcie ten szpital
dnia 25.12.2017, 00:21
Ocena
komentarza:
13
Ten szpital to porazka. Wybieram sie do specjalisty z innego miasta bo tutaj zbywają ludzi jak mogą i szczerze nie chcą pomagać albo nie umieją, nie rozumiem tego. PRACUJĄ ZA NASZE PIENIĄDZE ! Zawsze mialem złe wspomnienia z tym szpitalem. Szpital w jasle to jest jak ktos juz wspomnial - umieralnia. Czlowieka traktuja z pogardą, jakby Bóg wie co im zrobił. Lepiej opłaca się dzwonic po karetke gdy dzieje sie cos ze zdrowiem bo jak na wlasna reke pojedzie sie do szpitala to czeka sie godzinami az laskawie ktos sprawdzi co sie dzieje. Kondolencje dla rodziny, zycze aby sprawa szybko się wyjasniła
@ Justyna
dnia 25.12.2017, 17:36
Ocena
komentarza:
36
W prosektorium pracuje dwóch panów wiadomo że tam są bakterie jakim prawem oni chodzą i odwiedzają pielęgniarki po oddziałach w tym szpitalu. Przechodząc korytarzem szłam z dzieckiem i mnie minęli jeden miał na ubraniu krew domyślam się że to od jakiejś sekcji zwłok poznalam ich bo miesiac temu zmarla mi babcia i zalatwialam formalnosci pielengniarka kazala mi zejsc do prosektorium nie wiem po co. Ale sie domyslilam jak wolali beszczelnie o pieniadze za ubranie ciala mimo że podpisałem wcześniej kartkę że ubranie ciała jest bezpłatne .W zakladzie pogrzebowym mowili mi ze beda chcieli pieniedzy bo dziela sie z dyrektorem ludzie to nadaje się do telewizji i potem się dziwić ze bakterie są na oddziale to jest kpina panie Burbelka Pan nie dba o siebie a co dopiero o szpital tu tylko telewizja zrobi porządek. . !!!
@ Grzegorz
dnia 26.12.2017, 09:25
Ocena
komentarza:
21
Lekarz??? To w jasielskim szpitalu "specjalistycznym" jest lekarz??? Ten szpital to kpiny. Ze samym dyrektorem jasielskiego szpitala miałem doczynienia kilka lat temu gdy pracował jeszcze w szpitalu rechabilitacji. To co wtedy już odstawił to było kpiną. Powinien się wpierw nauczyć obycia z ludźmi. Mówią -"jaki pan taki kram". Szpital inny nie będzie gdy kolega partyjny dostał posadę z ręki partii.
@ maria 76
dnia 26.12.2017, 09:59
Ocena
komentarza:
8
Myślałam, że w takim grajdołku jak Jasło cenzury nie ma, ale pomyliłam się. Gdzie sa te wszystkie komentarze, które miały ponad 200 pozytywnych ocen. Gdzie jest mój komentarz, który był opublikowany zaledwie 2 dni.
Myslicie że jak usuniecie pod czyjąś presją komentarze to prawda zniknie? Tak się spraw nie wyjaśnia. Szpital zgotował rodzinie tej zmarłej pacjentki "wspaniałe" święta. I brniecie dalej
czepiając się nawet niewinnych komentarzy i opinii. A to wszystko w okresie najważniejszych
świąt w roku.
@ jelonek
dnia 26.12.2017, 16:48
Ocena
komentarza:
17
przypomnijmy tlko sprawe łowców skór i
@ Otello
dnia 27.12.2017, 17:44
Ocena
komentarza:
-14
A kto zwozi zwloki do prosektorium z oddzialu...przeciez nie pielegniarki ani rodziny, tylko zatrudnieni do tego panowie!
@ Edyta z UK
dnia 27.12.2017, 20:25
Ocena
komentarza:
22
To nie jest powód dla wydawania pieniędzy na dwa etaty tak szpital dba o pacjentów że zatrudnił dwóch ludzi do złożenia zmarłych do kostnicy to jakaś parodia !!! a o większej liczbie pielęgniarek to nie pomyśleli czy młodych lekarzach tylko za izbie przyjęć zawsze ludzie czekają bo nie ma lekarzy mam nadzieję że rodzina będzie walczyć aby winni ponieśli karę za to co zrobili dyrektor burbelka jesteś człowieku niepoważny mam nadzieję że odpowiesz za to co się dzieje w tej umieralni jasielskiej
@ beti
dnia 27.12.2017, 19:14
Ocena
komentarza:
-11
najlepiszy oddzial oczywiscie od konca to położnictwo a nastepne miejsce wewnetrzny

pani polozna powiedziala dziewczynie podczas porodu gdy powiedziala cos ze boli ze nie powinna dawac to by ja nie bolalo
no rodzac milo cos takiego uslyszec

wiec gdy czytam ze pielegniarki robia co moga tylko jest ich malo to rece opadaja

najlepsza opieka w calym szpitalu to oddzial dziececy pozdrawiam pielegniarki i lekarki
@ maniek
dnia 28.12.2017, 08:07
Ocena
komentarza:
3
Z tym dawaniem to stary kawał opowiadany jeszcze w ubiegłym wieku.
@ beti
dnia 30.12.2017, 17:34
Ocena
komentarza:
-2
ja cie nie obrazam ty mnie tak

wiec nie bede tego komentowac

ale skoro umiesz napisac tylko jedno zdanie ze ktos jest glupi to gratulacje
@ lola
dnia 30.12.2017, 18:59
Ocena
komentarza:
3
Beti; wielkie litery, znaki interpunkcyjne i takie tam. Potem komentarze.
@ xyz
dnia 27.12.2017, 20:13
Ocena
komentarza:
15
pacjent byl skierowany z soru na konsultacje ortopedyczna a lekarz dyzurujacy poinformowal pacjeta ja pana nie znam koniec konsultacji
@ maniek
dnia 28.12.2017, 08:05
Ocena
komentarza:
-3
Niestety to chyba nie o tym co napisano w artykule. Jest możliwość zażalenia do dyrekcji czy rady nadzorczej.
@ Lekarz
dnia 27.12.2017, 21:20
Ocena
komentarza:
0
Doktorze dziękujemy nie przejmuj się glupotami jesteś Największym autorytetem Jasielskiego szpitala
@ Janek Śląsk
dnia 27.12.2017, 21:37
Ocena
komentarza:
15
tak autorytetem kpina młoda dziewczyna straciła życie powiedz to jej dziecku i rodzinie największym to na pewno bo je za dwóch co z resztą widać jak o siebie dba :)
@ jan12
dnia 28.12.2017, 17:34
Ocena
komentarza:
-4
Niech je jak ma apetyt.Widać,że zdrowy.
@ miko ponad prawem
dnia 28.12.2017, 19:03
Ocena
komentarza:
-6
jest ponad 500 wpisow, w 90% obelzywych i chamskich, ale lekarze nie spadli z ksiezyca sa sposrod WAS to co piszecie piszecie o SOBIE lekarze nie sa ani gorsi ani lepsi od was, jednakKazdy medyk po przeczytaniu tego co pszecie bedzie dla was tylko gorszy i bez empatii nie miejcie wiec praetansji...
@ precz z cenzurą
dnia 29.12.2017, 16:06
Ocena
komentarza:
0
Cytat z Orwella: "

Jeśli wolność słowa miałaby cokolwiek znaczyć, to jedynie tyle co prawo do mówienia innym tego czego sami nie chcieliby usłyszeć"

TO CO NAPISALI TO NAPISANE I NIE WOLNO TEGO ZMIENIAĆ
@ Fffd
dnia 01.01.2018, 11:46
Ocena
komentarza:
-2
to co napisali to napisali i daje poglad pracownikom sluzby zdrowia w Jasle co tak naprawde sadza o nich pacjenci i ich rodziny , wpisy prawie 600 osob to reprezentatywny przylkad, teraz zastanowcie sie co po przeczytaniu sadza i jak was beda trakowac w szpitalu i poradniach,,, orwell sie klania
nie zmieniecie tego jaslanie nie bedzie lepiej dla was tylko gorzej
@ Malpka@
dnia 02.01.2018, 18:01
Ocena
komentarza:
1
600 osob???Jak komentarze pisza jedne i te same osoby, tylko nick zmieniaja
@ Bozka
dnia 29.12.2017, 15:56
Ocena
komentarza:
7
Witam ! Moglabym ksiazke napisac o bledach czy niepoprawnosci zachowań lekarzy i pielegniarek. Mam tylko jedno pytanie dlaczego nikt z tym nie zrobi porzadku nie w kuluarach jasielskich ,ale gdzies dalej wyżej choc slyszalam ze i Krsno i Jaslo nie reaguje na nieprawidlowosci w Jasielskim szpitalu.NFZ nie jest instytucja ktora cos moze wiec do kogo mozna pójść po pomoc.?
@ Kazimierz
dnia 29.12.2017, 21:27
Ocena
komentarza:
14
Tylko telewizja Uwaga lub ekspres reporterów oni nagłośnia i minister zrobi porządek a w Krośnie pracują ludzie z jasla i dlatego tuszuja różne sprawy tak jak w Jaśle agent Żytniak zamiata wszystko pod dywan i myśli że błyszczy ale się myli skończy jak Pan Gronkiwwicz z Warszawy :)
@ dragoness
dnia 30.12.2017, 12:14
Ocena
komentarza:
1
No to prosimy o tę książkę.
@ jaślanka
dnia 29.12.2017, 19:01
Ocena
komentarza:
5
co do szpitala Jasielskiego MACIE SLUSZNOSC TO UMIERALNIA .Sama widzialam na oddziale wewnetrznym jak chora kobietę (na raka) dwie pielegniarki rzucily na łóżko , nie polozyly tylko rzucily bo kobieta probowala wstac . a na chirurgi to nie lepiej .leczyć sie? to nie w jasielskim szpitalu.
@ Malpka
dnia 29.12.2017, 23:02
Ocena
komentarza:
5
To dlaczego pani jaslanka, jej nie pomogla, nie zwrocila uwagi pielegniarkom lub nie pomogla tej kobiecie wstac , czy utrzymala by sie na nogach? Jezeli to prawda to czemu pani nie zareagowala na oddziale tylko wylewa zale na forum? Czy pani tez jest bez winy, nie ragujac na takie rzeczy?
@ dragoness
dnia 30.12.2017, 12:13
Ocena
komentarza:
1
Na wewnetrznym nie ma pacjentów onkologicznych pani jaślanko-kłamczucho.
@ Andrzej
dnia 30.12.2017, 11:54
Ocena
komentarza:
0
Uważam że każda rodzina ma obowiązek iść do prosektorium i rozpoznać zwłoki ( czy to matka, ojciec itd aby nie było pomyłki) a nie do jednego tylko zakładu pogrzebowego tak jak kierują niektórzy pracownicy Szpitala Upoważnienie podpisać i sprawa załatwiona !!!
@ Faraon
dnia 31.12.2017, 11:43
Ocena
komentarza:
-5
Siedziałby nie ? Czy trzeba jeszcze pomarudzic hihi
@ Ala
dnia 31.12.2017, 12:41
Ocena
komentarza:
3
Redukcja lekarzy i pielęgniarek w Jasielskim Szpitalu a prosektorium zatrudniają dwie osoby po co ??? W jakim celu to nie LOGICZNE a może oni będą leczyć zamiast lekarze widać kierunek myślenia Dyrekcji tej placówki LEKARZY NAM POTRZEBA I PIELĘGNIAREK A NIE JAKIEŚ PROSEKTORIUM I W NICH ETATY zmarłymi niech się zajmują zakłady pogrzebowe co się dzieje na izbie przyjęć nie ma personelu Panie Burbelka jest Pan ślepy ???a Pan Kowalski to co też nic w tym nie widzi ???ludzie opamiętania się w tym Jaśle ja niestety musiałam uciekać do Anglii z tego jasla wstyd mi że znajomi w Anglii mi mówią że w Jaśle znowu afery że szpitalem widać że w władzach powiatu roczna roczne myje i nic z tym nie robią Jaki POWIAT TAKI SZPITAL
@ Joanna
dnia 03.01.2018, 21:40
Ocena
komentarza:
0
Wielkie wyrazy współczucia dla rodziny, takiego bólu nie da się opisać. Ja w marcu 2017 roku przeżyłam podobną historię. Najpierw laparoskopowe usunięcie pęcherzyka żółciowego, za 12 godzin reoperacja spowodowana nagromadzonym płynem w jamie otrzewnowej, następne dwa dni transfuzja krwi i kolejna operacja. W ciągu 72 h trzy operacje w tym dwie ratujące życie. Mój brzuch wygląda jakby operowali mnie rzeźnik a nie wykwalifikowani lekarze. Po 9 miesiącach od operacji borykam się z problemami jelitowymi które "grzęzną" na zrostach powstałych po przebytych zabiegach chirurgicznych. Modle się tylko, żeby nie doszło do niedrożności jelit. Prawdopodobnie czeka mnie kolejna operacja uwalniania zrostów. Także powikłania, powikłania i jeszcze raz powikłania:( Tyle że ja miałam więcej szczęścia bo nadal żyję.
@ crffrfgg
dnia 04.01.2018, 21:03
Ocena
komentarza:
-1
Ja bym chciał zapytać a kto niby wedlug państwa powinien zwozić zwłoki z odziałów piszecie ze jest 2 ludzi zatrudnionych i tak musi być bo jeden człowiek nie jest w stanie zwozić noc w noc przez cały czas
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Wandalom się upiekło!

  Końcem lutego w wielu miejscach miasta Jasła zniszczona została elewacja budynków m.in. firm, szkół oraz bloków mieszkalnych. Właściciele złożyli wnioski o ściganie sprawców, których do tej pory nie ustalono. Sprawa została umorzona.

 • Ropa i Wisłoka przekroczyły stany ostrzegawcze

   

  Prognozy synoptyków okazały się trafione. Spodziewany wzrost poziomu wody w rzekach przekroczył stany ostrzegawcze na Ropie i Wisłoce. AKTUALNE STANY.

 • Lokalne podtopienia w powiecie jasielskim

   

  Od rana w powiecie jasielskim występują intensywne opady deszczu. W wielu miejscach wody opadowe spowodowały lokalne podtopienia. Ulica Sobniowska zamieniła się w rzekę.

 • Nauczyciele stracą pracę

  W wyniku reformy oświaty kilkunastu nauczycielom ze szkół podstawowych grozi utrata pracy. Władze miasta czynią starania, aby pedagodzy mieli szansę zatrudnienia w szkołach ponadgimnazjalnych...

 • Wiosenna wyprzedaż „U Leona”. Rabaty nawet do -50%

   

  Tylko teraz w sklepie „U Leona” rabaty nawet do -50%. W wyjątkowo niskich cenach kabiny prysznicowe oraz ceramika sanitarna.

 • Z roli na salony

  W miniony piątek w Zarzeczu odbyła się premiera książki Zygmunta Szycha pt. "Bogdana Rzońcy Czas Nieutracony". To pierwsza taka publikacja opowiadająca o życiu i karierze polityka z Podkarpacia...

 • Mercedesem wjechał w słup

   

  Na ul. Jana z Dukli w Jaśle kierowca mercedesa wjechał w słup oświetleniowy. Wstępne badanie na zawartość alkoholu w organizmie potwierdziło, że mężczyzna znajdujący się w pobliżu opuszczonego pojazdu był pod wpływem alkoholu.

 • Przystanki antysmogowe, czyli pomysł na czyste miasto

  Grupa osób z powiatu jasielskiego podjęła inicjatywę budowy przystanku antysmogowego, któremu nadali nadali nazwę Przystanek – Jasło. Zaprojektowany przez nich prototyp ma na celu pokazanie nowych możliwości walki z zanieczyszczonym powietrzem. Czy władze Jasła są zainteresowane tego typu rozwiązaniem? Czy ma on szansę zostać potraktowany na poważnie? Czas pokaże.

 • Z Jasła do Krynicy pociągiem? ANKIETA!

   

  Temat uruchomienia połączenia kolejowego na trasie Jasło – Krynica Zdrój – Jasło powraca po dwóch latach nieobecności. Dziś otwiera się szansa na to, aby mieszkańcy Podkarpacia mogli odwiedzać to pełne atrakcji miasto korzystając z pociągu. 

 • Rusza inwestycja drogowo-mostowa w Dobrucowej

  W najbliższy wtorek (21 maja br.) zostanie zamknięty most na rzece Jasiołce w Dobrucowej w związku z przystąpieniem do inwestycji drogowo-mostowej. Zadaniem realizowane przez powiat obejmuje modernizację dróg dojazdowych oraz przebudowę mostu. Przedsięwzięcie opiewa na ponad 6 mln zł.

 • Praca dla prowadzącego zajęcia żeglarskie

   

  Zatrudnię prowadzącego zajęcia żeglarskie. Wynagrodzenie ok. 2000 zł.

 • Oferta edukacyjna na rok szkolny 2019/2020 dla absolwentów szkół podstawowych i gimnazjów w Liceum Ogólnokształcącym w

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105