Strona główna

Cleo zachwycona talentem Adriana!

9
Napisany dnia: 09.02.2019, 21:34 , Tagi: Brak

Adrian Bałucki, uczestnik programu The Voice Kids po raz kolejny zachwycił swym talentem wokalnym. W Bitwie na Głosy okazał się najlepszy w swojej grupie zdobywając uznanie Cleo.

fot. www.voicekids.tvp.pl

Zrobił to!

Adrian Bałucki z Jasła wygrał Bitwę na Głosy w swojej grupie. Piosenkę "One Sweet Day" Mariah Carey i Boys II Men zaśpiewał z Jasminą Szymańską i Julią Chmielarską. Był bezkonkurencyjny i powalił trenerkę na kolana. - Adrian, ty masz takie pokłady barw w głosie, że masz malować najpiękniejsze obrazy – powiedziała Cleo tuż po występie.

Stojąc przed ostatecznym wyborem powiedziała - Wśród tych trzech osób jest osoba, w której widzę siebie. Jest to osoba, która jeszcze nie do końca wierzy w siebie, tak jak ja kiedyś. Tym lustrem i tym odbiciem jest Adrian. Pochlebnie występ Adriana ocenili także pozostali trenerzy. - Adrian przez połowę piosenki pokazywał się w liryczny i stonowany sposób. Ty zbudowałeś dla mnie jako jedyny ten utwór od początku, swoją historię aż do jej zakończenia – powiedział Tomson. 

Bartosz Klęba kończy przygodę z The Voice Kids

Piosenkę zespołu Bajm "Piechotą do Lata" 10-letni Bartosz Klęba z Harklowej koło Jasła zaśpiewał wspólnie z 13-letnią Oliwią Walicką i 11-letnią Natalią Tylek. Bitwę na Głosy wygrała jednak Oliwia, która, jak przyznała ich trenerka "najlepiej odrobiła pracę domową". Dawid Kwiatkowki podsumował całą trójkę uczestników mówiąc o ich występie w samych superlatywach. - Za waszymi głosami poszedłbym wszędzie. Przepięknie – skomentował. Z ust Tomsona i Barona nie zabrakło ciepłych słów w kierunku 10-letniego Bartosza. - Bartosz jest wielkim dżentelmenem i widać, że bardzo dobrze się czuje na scenie. Cleo na koniec występu dodała, że z wszystkich jest bardzo dumna.

Zobacz występ Bartosza.

id

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ @ Do zazdrośnika
dnia 10.02.2019, 12:41
Ocena
komentarza:
6
Najlepiej negatywnie komentować wszystkich. Może sam wyjdź i pokaż swój talent. Pewnie wtedy byłaby niezła wiocha...
Cieszmy się, że są w naszym mieście takie perełki, które nie wstydzą się tego skąd pochodzą i rozsławiają Jasło.
@ obserwator 333
dnia 10.02.2019, 17:08
Ocena
komentarza:
0
Akurat w tym przypadku nie mamy z czego się cieszyć. Chłopak po prostu fałszował co wszyscy jurorzy stwierdzili.a mimo tego go wzięli dalej. Niestety kto inny zasługiwał na miejsce w finale.
@ Indyk
dnia 10.02.2019, 21:03
Ocena
komentarza:
-1
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
@ niki
dnia 11.02.2019, 10:56
Ocena
komentarza:
9
o tym Bartoszu to chyba jeszcze usłyszymy. On nie nadaje się do śpiewania w trio, to wielki indywidualista
@ Kia
dnia 15.02.2019, 23:15
Ocena
komentarza:
2
Osobiście też nie sądzę po jego występach żeby nadawał się wogóle
do VofK. Ta edycja zbiera po Polsce tych niedoborów już na siłę. Kto
miał talent to już był poprzednio. ..Sam bym nie wyszedł i nie
zaśpiewał ale ten chłopak przechodzący mutacje ...hmm daleko mu do
talentu. Dziewczyny niestety górą...
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Wybory na osiedlach za nami

  W ubiegłym tygodniu zakończyły się wybory na przewodniczących i członków zarządu na szesnastu osiedlach w mieście Jaśle. Spośród nich na dziewięciu zgłoszony został tylko jeden kandydat na przewodniczącego. Zmiany uległy na osiedlach Gądki i Kopernika.

   

 • Nie niszczmy ostatniej nawierzchni naturalnej boiska - apeluje jaślanin

  Wydawałoby się, że decyzja o wymianie nawierzchni ze sztuczną trawą jest słuszna. Jednak odmienne zdanie ma jaślanin, który zabrał głos w tej sprawie na ostatniej sesji rady miejskiej.

 • „Prochem się stałeś...”

   

  Jest normalną, szczęśliwą kobietą, która ma męża i dzieci. Lubi chodzić w sukienkach, szpilkach - jak większość kobiet – jednak z racji zawodu w szafie królują spodnie i kolor czarny.

 • Bartosz to prawdziwy wulkan energii!

  Bartosz Klęba to zdolny jedenastoletni mieszkaniec z Harklowej w gminie Skołyszyn. Uwielbia śpiewać i rysować niesamowite komiksy, w których dzieją się niestworzone historie. Tego zwariowanego chłopca Polacy poznali w programie muzycznym The Voice Kids 2.

 • PASJA HAIR & BEAUTY zapraszana na innowacyjny zabieg VIVACE!

 • Mercedesem wjechał w drzewo

   

  Dziś rano na ul. Jana z Dukli doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Kierowca osobowego mercedesa wjechał w drzewo. Dwie osoby trafiły do szpitala.

 • 15 milionów złotych na rewitalizację 

   

  Już wkrótce Miasto Jasło przystąpi do realizacji inwestycji, których łączna wartość opiewa na kwotę blisko 15 mln zł. W mieście powstanie m.in. nowoczesne centrum nauki. Remontu doczeka się również plac Żwirki i Wigury wraz z ulicami przyległymi. Zadania rewitalizacyjne finansowane będą przy udziale środków pochodzących z UE.

 • Konkurs na dyrektora szpitala rozstrzygnięty

  Komisja konkursowa powołana przez radę powiatu dokonała wyboru dyrektora jasielskiego szpitala. Do konkursu przystąpiło trzech kandydatów. Dzisiaj z jednym z nich podpisano umowę.

   

 • Budżet Obywatelski wraca do prokuratury

  Sąd Rejonowy w Jaśle rozpatrzył zażalenie złożone przez władze miasta Jasła na postanowienie prokuratury o odmowie wszczęcia dochodzenia w sprawie nieuprawnionego przetwarzania danych osobowych mieszkańców Jasła w ramach pierwszego budżetu obywatelskiego. Sprawa trafiła do ponownego rozpatrzenia.

 • Oświadczenie nauczycieli i pracowników jasielskiego "Ekonomika"

   

  Nauczyciele i pracownicy jasielskiego "Ekonomika" wydali oświadczenie w związku trwającym w Polsce strajkiem nauczycieli. 

 • Zdrowie ucznia priorytetem dla polskiej szkoły

   

  W minioną sobotę, w jasielskiej filii Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi odbyła się III Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Uczeń ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi w kontekście edukacji zdrowotnej”. Wzięło w niej udział blisko sześćdziesięciu nauczycieli, wychowawców i pedagogów. Szczególnie wartościowe dla praktyków edukacji okazały się przygotowane przez organizatora konferencji warsztaty.

 • Bezpłatne badanie wzroku w salonie Visionoptyk

   

  Salon Visionoptyk zaprasza na bezpłatne badanie wzroku 25 kwietnia, 8, 20 i 31 maja 2019 r. Zadzwoń już dziś i umów się na badanie.

 • Nagrobki z najwyższej klasy granitu i marmuru

   

  Nasza firma od wielu lat oferuje kompleksową obsługę kamieniarską. Doświadczenie oraz znajomość oczekiwań klientów pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Na nasze produkty udzielamy 3 – letniej gwarancji.

 • ICOONE® - najnowszy masaż podciśnieniowy

   

  ICOONE® to najnowszy masaż podciśnieniowy do stosowania na ciało i twarz. ICOONE® jest skutecznym zabiegiem likwidującym cellulit, miejscowe otłuszczenia, luźną skórę oraz obrzęki limfatyczne. 

 • Oferta edukacyjna na rok szkolny 2019/2020 dla absolwentów szkół podstawowych i gimnazjów w Liceum Ogólnokształcącym w

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105