Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Cracovia Maraton 2009

4
26 kwietnia 2009 odbył się  VIII Cracovia Maraton, którego trumfatorem był Kenijczyk Kipkorir Kilimo Julius. Najlepszy z Polaków  Celiński Robert zajął dopiero 8 miejsce.










W tym roku rekordowa była frekwencja, startowało około 2600 zawodników, z czego z powodu upału maraton ukończyło 1797 biegaczy. "Gamrat" reprezetował mieszkaniec Biecza Waldek Zabielski, który pobiegł w granicach rekordu życiowego i ukończył maraton z czasem 3.35.40 , co dało 404 miejsce w kategorii OPEN, wśród najlepszych biegaczy długodystansowych świata. Lepszy był mieszkaniec Gorlic  Brzozowski Leszek, który uplasował się na 247 miejscu z czasem 3.23.50. Nieco Gorszy był Fiega Ryszard, również mieszkaniec Gorlic który z czasem  3.36.42 zajął 409 miejsce. Trochę gorzej pobiegł Jacek Dybaś, również z Gorlic, który czasem 4.01.52 zajął 907 miejsce.

Wyniki innych zawodników regionu:

MIEJSCE / NAZWISKO / REGION/ CZAS


- 532 Głowacki Paweł ( Nowy Sącz) 3.43.25
- 537 Bobowa Piotr (Krosno) 3.42.13
- 547 Tokarczyk Marek (Nowy Sącz) 3.44.47
- 735 Gajewski Piotr (Rzeszów) 3.54.26
- 908 Bystrzycki Piotr (Krosno) 4.01.42
- 916 Pikul Michał (Jasło) 4.02.23
- 947 Tomaka Wojciech (Krosno) 4.04.54
- 908 Trubchnannov Yergenui (Jasło) 4.06.28
- 1097 wacnik Janusz (Rzeszów) 4.13.50
- 1314 Pasterczyk Dariusz (Jedlicze) 4.28.58
- 1398 Nawrocki jerzy (Krosno) 4.34.35
       
Również w tym samym dniu na Błoniach w Krakowie imprezą towarzyszącą był IV Mini Maraton  pamięci Piotra Gładkiego, w którym uczestniczyło 662 osób. W tym biegu brała udział mieszkanka Jasła Kasia Gorczyca, która ukończyła bieg z czasem 19 min.30 sek. Kasia ukończyła już trzy półmaratony i  przygotowuje się do ukończenia pełnego maratonu.


|WZ|

Reklama

Komentarze: 4

Dodaj komentarz Widok:
0
@ kibic
dnia 05.05.2009, 09:39 · Zgłoś
Szkoda że nie wspomniano o Piotrku Smolaku z naszego regionu który przebiegł CM w ramach treningu do startu w Biegu Rzeźnika w czasie 3:00. Nie wspomniano tez o Gabrysi Ciborowskiej ktora staneła na podium zajmując III miejsce wsród kobiet na rolkach. I to nie tylko te dwie osoby z jasła begało w tym maratonie. Widać chłopaki z Gorlic wdzieraja się na nasze podwórko. Jezeli pdaje sie informację na Jasielskim portalu prosze nie pomijać innych biegaczy - rodowitych Jaślan byc może szybszych od siebie. Pozdrawiam
Odpowiedz
0
@ Nick
dnia 29.04.2009, 21:20 · Zgłoś
Super !! Gratulacje dla naszych biegaczy
Odpowiedz
0
@ McMaster
dnia 28.04.2009, 15:59 · Zgłoś
no biegali mi koło mieszkania na Piłsudskiego - ładnie to wyglądało
Odpowiedz
0
@ McMaster
dnia 28.04.2009, 14:56 · Zgłoś
no biegali mi koło mieszkania na Piłsudskiego - ładnie to wyglądało
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.