Ćwierćfinał w Tomaszowie?

W/g nieoficjalnych informacji kadetki UKS "MOSiR" Jasło w dniach 9-11.02.2007 wyjadą na ćwierćfinały Mistrzostw Polski do Tomaszowa Mazowieckiego. Przeciwnikami naszego zespołu będą:
| Grupa I |
|
| 1. Łódzkie I | 1. MUKS "Dargfil" Tomaszów Mazowiecki |
| 2. Podkarpackie I | 2. UKS „MOSiR” Jasło |
| 3. Świętokrzyskie I | 3. UKS Volley Kielce |
| 4. Małopolskie II | 4. MKS „POGOŃ” Proszowice ???? |
Awans do półfinałów Mistrzostw Polski zapewni sobie 2 pierwsze zespoły turnieju.
MB
