Strona główna

Cyklokarpaty w Rzykach oraz Bieg Beskidnika z udziałem zawodników JSC

3
Napisany dnia: 03.10.2018, 15:06 , Tagi: Brak

W dniu 29.09 w Rzykach- małej miejscowości w  gminie Andrychów, odbyła się ostatnia w tym sezonie edycja maratonów rowerowych Kellys Cyklokarpaty.

Zawodnicy mieli do pokonania trzy trasy, które przebiegały przez tereny Beskidu Małego. Były to tradycyjnie: Hobby – 24 km (881 m przewyższenia), Mega – 40 km (1586 m przewyższenia) oraz Giga – 52 km (2000 m przewyższenia).

Dystans Hobby wybrało trzech zawodników z JSC. Byli to Dominik Szumiec, który w kategorii HM1 zajął 16 m-ce, Piotr Gryzło, który w HM2 zajął 6 m-ce oraz Sylwester Dubiel, który w HM3 zajął 29 m-ce.

Najliczniejsza grupa zawodników JSC wybrała dystans Mega. Najlepiej z tą trasą poradził sobie Łukasz Szumiec, który w kategorii MM4 stanął na najwyższym stopniu podium. Również bardzo dobry start zaliczył Adam Poniatowski, który w tej samej kategorii wiekowej zajął 7 m-ce, a Witold Cisło zajął 35 m-ce. W kategorii MM3 najlepiej wypadł Mateusz Dachowski zajmując 12 m-ce, Artur Gorczyca zajął 14 m-ce, Krzysztof Kosiek – 22 m-ce, a Sebastian Cyran – 47 m-ce. W kategorii MM5 Tomasz Radziejowski zajął 3 m-ce.

Na dystansie Giga najlepszy wynik osiągnął Jakub Gryzło, który w kategorii GM3 zajął 4 m-ce, Jakub Siemiączko w tej samej kategorii zajął 6 m-ce, natomiast Tomasz Leśniak, który pomylił trasę zajął 9 m-ce. W kategorii GM4 Jakub Zbiegień zajął 7 m-ce.

W klasyfikacji drużynowej Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów zajęło w Rzykach 2 m-ce.

W niedzielę 30.09 odbyła się w Foluszu kolejna edycja popularnego Biegu Beskidnika. Jest to bieg, który przebiega po pięknych terenach Magurskiego Parku Narodowego. Organizatorem zawodów jest  Starostwo Powiatowe w Jaśle wraz z Młodzieżowym Domem Kultury  i Jasielskim Stowarzyszeniem Cyklistów. Bieg cieszy się coraz większą popularnością i z roku na rok zwiększa się ilość uczestników jego uczestników. W bieżącym roku do zawodów przystąpiło blisko 400 zawodników, którzy rywalizowali na dwóch trasach - 6 km i 21 km.

Zawodnicy JSC nie tylko pomagali w organizacji zawodów, ale również chętnie wzięli udział rywalizacji sportowej. Na dystansie 6 km Łukasz Szumiec zajął 3 m-ce, Dominik Szumiec 5 m-ce, natomiast Janusz Zaleśny 16 m-ce.

Z dystansem półmaratonu najlepiej poradził sobie Łukasz Rak, który z czasem 1h 50 min. zajął 19 m-ce, Jakub Gryzło 43 m-ce, natomiast Wojtek Czubik 69 m-ce. Wśród pań Katarzyna Czepiel-Rak zajęła 11 m-ce.

Wszystkim serdecznie gratulujemy.

JSC

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ aaaa
dnia 03.10.2018, 15:27
Ocena
komentarza:
11
Super. Gratki dla JSC!
@ AC/DC
dnia 03.10.2018, 17:50
Ocena
komentarza:
9
Brawo. Gratulacje.
@ Rally
dnia 12.10.2018, 20:39
Ocena
komentarza:
0
Brawo Młody Gryszu !!! Brawo Gryszu !!!
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • "Grozi nam smród i plaga szczurów?"

  Mieszkańcy gminy Tarnowiec zaniepokojeni są brakiem odbioru odpadów segregowanych. Wszystko na to wskazuje, że problem ten dotknie również inne gminy powiatu jasielskiego. Włodarze gmin i miast obawiają się, że będzie powtórka z ubiegłego roku, kiedy w okresie letnim żadna z instalacji nie była w stanie ich przyjąć...

 • Pracuj za granicą!

   

  Szukasz atrakcyjnych ofert pracy za granicą? Work Centre to rozwiązanie idealne dla Ciebie. W naszym biurze znajdziesz ciekawe oferty pracy stałej oraz sezonowej.

 • Gabinet psychoterapeutyczny dr Marek Janiak. Zmiana godzin otwarcia!

   

  Zgodnie z Państwa życzeniami Gabinet Psychoterapii dr Marek Janiak Cieklin - Józefów od 24 czerwca będzie czynny codziennie w godzinach 9- 18.

 • Plaga komarów w mieście. Będą opryski

  Pod koniec maja miały miejsce intensywne opady deszczu, które doprowadziły do licznych podtopień. Od tego momentu zaobserwowano zmasowany wylęg komarów. Mieszkańcy Jasła z niecierpliwością czekają na ich zwalczanie ze strony władz miasta. Jak się okazuje pierwsze opryski rozpoczną się już w najbliższy poniedziałek. W sumie 30 ha terenów miejskich zostanie poddanych dezynsekcji.

 • Zebrano ponad 50 worków śmieci w lasach w Łaskach!

  Początkiem czerwca odbyło się wielkie sprzątanie lasów w Łaskach, w którym uczestniczyli m.in. leśniczy, podleśniczy oraz pracownicy firmy wykonującej usługi leśne na tym terenie. Wśród znalezionych śmieci były sprzęty AGD oraz niewiarygodnie duże ilości szkła.

 • Eksperci czekają – pomogą w napisaniu Twojego biznesplanu

   

  Tylko do 21 czerwca można zgłosić się do konkursu na najlepszy biznesplan z branży ICT. Wystarczy wypełnić krótki formularz. Ci, którzy przejdą do drugiego etapu będą przygotowywać swoje biznesplany już pod okiem ekspertów.

 • Radna Stasiowska w PUP

  Radna powiatowa Magdalena Stasiowska od niedawna pracuje w Powiatowym Urzędzie Pracy w Jaśle. Z referenta do spraw promocji w jasielskim magistracie została inspektorem Referatu Organizacyjno-Administracyjnego i Kadr.

 • Jaślanie chcą pociągu do Krynicy

   

  Wyniki majowej ankiety są druzgocące. Niemal wszystkie osoby, które zdecydowały się ją wypełnić pozytywnie oceniły pomysł uruchomienia połączenia kolejowego z Jasła do Krynicy. Sygnał do decydentów został wysłany. Pozostaje czekać na pozytywne rozstrzygnięcia.

 • Wakacje z tenisem

   

  Dla wszystkich dzieci, które chciałyby aktywnie spędzić wakacje i nauczyć się grać w tenisa ziemnego Fundacja Aktywna Galicja rozpoczyna kolejną edycję Wakacyjnej Szkółki Tenisowej.

 • Droga dziurawa? Powiat ją zamyka

  Droga powiatowa relacji Tarnowiec-Czeluśnica będzie zamknięta. Jak twierdzi starosta jasielski intensywne opady deszczu, które wystąpiły od połowy maja przyczyniły się do znacznego pogorszenia stanu tej drogi.

 • Karpacka Troja w Epoce Brązu – impreza plenerowa pod tytułem Złoto Karpat - 15-16 czerwca

 • Czy koszmar mieszkańców z ul. Prusa kiedyś się skończy?

  Mieszkańcy ul. Prusa w Jaśle boją się każdego deszczu, którego skutkiem mogą być podtopienia. Od lat jaślanie czekają na rozwiązanie problemu, który wciąż spędza sen z ich powiek. Nie sądzili, że ostatnie majowe ulewy przyniosą tak dużą wodę, jakiej dotąd nie mieli w domach i na podwórkach.

 • Nowa odsłona sklepu KOMFORT w Krośnie. Wielkie Otwarcie!

   

  Metamorfozę wnętrza zacznij od podłogi! Wiosna i lato to doskonały czas, aby zapoznać się z najlepszą na rynku ofertą podłóg, dywanów i dekoracji. Przyjdź do sklepu Komfort w Krośnie, skorzystaj z rabatu 20% i odmień swoje wnętrze.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105