Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Czarni jadą do Faliszówki

29

Już jutro Czarni Jasło zagrają z Orłem Faliszówka w wyjazdowym spotkaniu XXIII kolejki Ligi Okręgowej. 

Jasielska drużyna jest liderem rozgrywek z 54 punktami na koncie. Orzeł Faliszówka natomiast zajmuje w ligowej tabeli odległą, bo 14 pozycję. W 22 spotkaniach jego graczom udało się skompletować zaledwie 17 oczek. Bilans niedzielnego rywala Czarnych również nie zachwyca. Orzeł dotychczas wygrał 4 spotkania, 5 zremisował, w 13 zaś zanotował porażkę. 3 z czterech zwycięstw drużyna z powiatu krośnieńskiego odniosła w meczach na własnym boisku. 

Czarni jak dotąd nie odnotowali porażki w lidze. W 3 wyjazdowych meczach rundy wiosennej jasielska drużyna odniosła 2 zwycięstwa. Zanotowała również 1 remis. W spotkaniach tych straciła zaledwie jedną bramkę co stanowi dobry prognostyk przed niedzielnym spotkaniem w Faliszówce.

W składzie Czarnych Jasło zabraknie jutro Aleksandra Nabożnego, który musi odpokutować czerwoną kartkę, jaką został ukarany w meczu z Orłem Bieździedza. Z powodów osobistych w składzie nie znajdzie się również Piotr Chrząszcz. Pozostali gracze są w pełni sił z czego radości nie kryje z pewnością trener Ryszard Skuba.

Mecz rozegrany zostanie w Faliszówce, 8 maja 2016 r. o godzinie 15:00.

PP

Reklama

Komentarze: 29

Dodaj komentarz Widok:
-3
@ czarny
dnia 08.05.2016, 22:48 · Zgłoś
zle info masz [...]
Odpowiedz
-5
@ kks
dnia 08.05.2016, 21:18 · Zgłoś
a gdzie te [...] z jasla
mialo byc ich tak wielu
Odpowiedz
-1
@ PATRIOTA
dnia 09.05.2016, 07:46 · Zgłoś
a gdzie te boskie [...] były w sobotę że do Tuczemp nie dojechały na swój mecz na lpg brakło czy co się podziało ?
Odpowiedz
1
@ czarny
dnia 08.05.2016, 20:31 · Zgłoś
prawda boli dlatego te minusy ? Nie ma lepszego od JKS -u naszego ...
Odpowiedz
-2
@ x
dnia 09.05.2016, 08:38 · Zgłoś
jaka prawada boli czlowieku?prawdy to ty nie chcesz napisac bo sie wymigujesz ze hejterom nie bedziesz pisal
Odpowiedz
-2
@ czarny
dnia 08.05.2016, 18:58 · Zgłoś
dociekliwosc i brniecie tematu ktorego praktycznie nie ma dla osob ktore nie identyfikuja sie z kibicami ,a potem lubiacych sie nasmiewac na tego typu portalach zza monitora to juz [...].Wychodze z zasady nie karmic [...] internetowych.
Biala flaga czarna wstega Czarni Jaslo to potega.
Odpowiedz
-5
@ czarny
dnia 08.05.2016, 18:10 · Zgłoś
co mam napisac hejterom internetowym !! tytul newsa jest czysto pilkarski i to nie dzial do tego typu opisu.liczy sie zwyciestwo czarnych i nicwiecej.brrrraaaaawwwwwoooo cccczzzzzzaaaaaarrrrrnnnniiiiiii.
Odpowiedz
5
@ x
dnia 08.05.2016, 18:14 · Zgłoś
a gdzie tu widzisz [...]?
Odpowiedz
-2
@ lechu bolek
dnia 08.05.2016, 17:32 · Zgłoś
Na meczu swoją obecność zaznaczyła 45 osobowa grupa kibiców karpat krosno.Jasielskich kibiców tych ktorzy zawsze są gdy ich jasełko gra haha nie stwierdzono
Odpowiedz
0
@ czarny
dnia 08.05.2016, 17:35 · Zgłoś
nic nie wiesz co i jak to sie nie odzywaj.
Odpowiedz
3
@ x
dnia 08.05.2016, 18:06 · Zgłoś
to napisz co i jak
Odpowiedz
-1
@ brawo!
dnia 08.05.2016, 17:31 · Zgłoś
brawo!!!
Odpowiedz
0
@ FUN
dnia 08.05.2016, 17:16 · Zgłoś
IV liga, IV ligaj Jasełko !!!
Odpowiedz
0
@ kiejkut
dnia 08.05.2016, 19:42 · Zgłoś
Koszt gry w 4 lidze cały sezon: Okręgówce:
1.transport :1298km=4600zł. 1.640km=2300zł
2.stypendia zawodników: 20x5zł.x11miesiecy=110 000zł. 2.styp.zaw.=30000zł.
3.ochrona:-15m.x600zł.=9000 zł. 3.ochrona:=0zł
4.Trener:12miesiecy x1500 =18 000 4.trener:=7000zł
5.Sędziowie:15meczyx1000=15 000 5. sędziowie=7500

Razem: 4 liga roczny koszt=156 600 zł. okręgówka: 46 800zł.
Czy jasielscy wierni kibice juz zebrali conajmniej 50 tysiecy złotych seniorom na runde jesienną 4 ligii bo klubu chyba na taki wydatek nie stać przy długach ?
Odpowiedz
4
@ czarny
dnia 08.05.2016, 17:02 · Zgłoś
wygrywamy 3-0 .Brawo chlopaki.Tak do konca.
Odpowiedz
3
@ PATRIOTA
dnia 08.05.2016, 17:02 · Zgłoś
3:0 dla czarnych !
Odpowiedz
-1
@ black
dnia 08.05.2016, 16:36 · Zgłoś
w przyszłym sezonie liga mistrzów.
Odpowiedz
0
@ czarny
dnia 08.05.2016, 16:02 · Zgłoś
do przerwy 0-1 prowadza Czarni.
Odpowiedz
1
@ PATRIOTA
dnia 08.05.2016, 17:02 · Zgłoś
0:3 dla JKSu się skończyło
Odpowiedz
1
@ czarny
dnia 08.05.2016, 15:32 · Zgłoś
tym razem Skolyszyn zastopowal Dukle i padl remis 0-0.Brawo dla druzyn z powiatu jasielskiego jak Biezdziedza, Lezyny czy Skolyszyn ktore w sumie pomagaja Czarnym.
Odpowiedz
-2
@ kibic
dnia 08.05.2016, 18:00 · Zgłoś
Uważasz,że Łężyny przegrywając w Dukli i remisując u siebie z Czarnymi pomagają jasielskiemu klubowi?To swoiste rozumowanie.Gratulacje "czarny".
Odpowiedz
-1
@ ppk
dnia 07.05.2016, 21:44 · Zgłoś
ok, jaki wynik?
Odpowiedz
0
@ PATRIOTA
dnia 07.05.2016, 21:05 · Zgłoś
tylko zwycięstwo !
Odpowiedz
0
@ PATRIOTA
dnia 07.05.2016, 21:05 · Zgłoś
tylko zwycięstwo !
Odpowiedz
-2
@ PATRIOTA
dnia 07.05.2016, 21:04 · Zgłoś
zbiórka na wyjazd o godz. 13:00 na stadionie !
Odpowiedz
-5
@ O dyr
dnia 07.05.2016, 14:01 · Zgłoś
No fałszowanie to klasowa drużyna europejska czarni zresztą też. ..transmisja pewnie na cplus
Odpowiedz
6
@ kiejkut
dnia 07.05.2016, 17:09 · Zgłoś
Ty zapewne w szpitalu Za Bursą masz transmisje non stop
Odpowiedz
-1
@ jasiu
dnia 08.05.2016, 08:07 · Zgłoś
Podobno telewizja Al Jazeera wykupiła sublicencję od Canal+ i to właśnie ona na żywo transmitować będzie pojedynek, który odbędzie się na stadionie im. Myszki Miki w Faliszówce.
Odpowiedz
5
@ tak bywa...
dnia 07.05.2016, 10:38 · Zgłoś
po meczu...znów pojawią się komentarze na wysokim Jasielskim poziomie...
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.