Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Czarni Jasło: dziś mecz u siebie, rywalem beniaminek

15

Już dziś o godzinie 17 na stadionie przy ulicy Śniadeckich kolejny mecz ligowy piłkarzy Czarnych Jasło. Odbędzie się on pod znakiem powrotu na trenerską ławkę jaślan Roberta Hapa.

Jasielscy kibice wciąż czekają na pierwsze ligowe punkty Czarnych w rozpoczętym początkiem sierpnia sezonie 2014/2015. Po wysokiej porażce w zeszłą niedzielę z Bukową Jastkowice piłkarzy ze Śniadeckich czeka starcie z innym beniaminkiem – Przełomem Besko. Po czterech kolejkach rozgrywek zespół ten dzięki jednemu zwycięstwu i dwóm remisom posiada w dorobku 5 punktów, które dają mu ósme miejsce w tabeli (Czarni ją zamykają).

Czy jasielska drużyna, podobnie jak w meczu kontrolnym podczas przygotowań do startu sezonu, zdoła uporać się z beniaminkiem z Beska i tym samym poprawi swoje tragiczne ligowe statystyki? Odpowiedź na to pytanie poznamy już za kilka godzin.

Początek meczu o godzinie 17. 

jh

Reklama

Komentarze: 15

Dodaj komentarz Widok:
0
@ --->
dnia 01.09.2014, 00:52 · Zgłoś
no i płacenia za niego parę tyś polskich złotych ... to jest dramat ...
Odpowiedz
1
@ widzu
dnia 31.08.2014, 17:40 · Zgłoś
Ja się pytam skąd wydarli tego grajka co jest na zdjęciu? Gość wchodzi w 70 minucie piłki przyjąć za dobrze nawet nie umie ,a podać celnie to już ani tyle... Jaki jest sens sprowadzania kogoś takiego???!!!
Odpowiedz
-2
@ czarnifan
dnia 31.08.2014, 10:58 · Zgłoś
Moze teraz juz zamilkną wszyscy krytycy zarządu ze kasyna ta runde nie zaplacil zauważą że to poprzedni trenerzy tak wspaniale przygotowali zawodników że w kolejnym meczu są cieniem drużyny z początku wiosny.Panie Hap będzie panu ciężko naprawić to co zrobili a raczej czego nie zrobili zawodnicy pod okiem trenera Podkulskiego...
Odpowiedz
0
@ edek
dnia 30.08.2014, 20:11 · Zgłoś
kopaczą w balon dziękujemy
Odpowiedz
2
@ 1312
dnia 30.08.2014, 11:46 · Zgłoś
Najbliższy wyjazd:

http://www.czarni1910jaslo.fora.pl/kibicowski-swiatek,3/13-wrzesnia-wyjazd-do-soniny-sobota,332.html

Jedziemy i dopingiem pomagamy piłkarzą wygrać ten mecz !
Odpowiedz
2
@ waldi
dnia 30.08.2014, 13:50 · Zgłoś
moze jeszcze sprzontaczką,policjantą i nauczycielą...
Odpowiedz
2
@ 1312
dnia 30.08.2014, 14:01 · Zgłoś
[...] [...] !
Idź na dni wina wypij bełta i chojrakuj na rynku !
Odpowiedz
7
@ kibic
dnia 30.08.2014, 14:42 · Zgłoś
piłkarzom* :)
Odpowiedz
-1
@ Jasiek Groszek
dnia 30.08.2014, 16:29 · Zgłoś
Widzę , że wprowadzamy nowe stadarty do ortografii polskiej - zanika końcówka "om" , a pojawia się "ą" ... zawsze to jedno stuknięcie mniej w klawiaturę , a czas teraz dla wszystkich jest bezcenny ...
Odpowiedz
-2
@ 1312
dnia 30.08.2014, 18:02 · Zgłoś
szybko pisałem i to przez to no ale [...] [...] muszą
pozdro dla Ciebie kibicu ze wyłapanie błędu :P
Odpowiedz
0
@ do mgr 1312
dnia 31.08.2014, 15:26 · Zgłoś
prezentujesz gosciu poziom wykształcenia 1szej klasy szkoły specjalnej...
Odpowiedz
0
@ Hrabia Zenobiusz Mikrut Korwin Konopka
dnia 31.08.2014, 16:45 · Zgłoś
Drogi Jaśku Groszku.
Pouczając innych sam robisz błąd w słowie "Standart"...zawsze to bliżej od "r" do "t" niż do "d" ale teraz czas jest dla wszystkich na wagę złota.
Słowo troglodyta, to byłby dla ciebie komplement.
Odpowiedz
-5
@ edek
dnia 30.08.2014, 10:50 · Zgłoś
kopaczą w balon dziękujemy , dajcie sobie spokój z tą kopaniną
Odpowiedz
1
@ Mecenas
dnia 30.08.2014, 10:48 · Zgłoś
Nie będę mógł być dzisiaj na meczu, ale mocno wierzę, że trener Hap tak odpowiednio zmotywował piłkarzy, że wreszcie zdobędą komplet punktów. Powodzenia !!!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.