Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Czarni Jasło gromią Tarnovię w pierwszym, przedsezonowym sparingu

30

Podopieczni Adam Domaradzkiego intensywnie przygotowują się do nowego sezonu, w którym rywalizować będą na boiskach okręgówki. Pięć dni po wznowieniu treningów Czarni udali się do Tarnowa, aby sprawdzić swoją formę w starciu kontrolnym przeciwko miejscowej Tarnovii. Jaślanie wbili rywalom aż pięć goli.

Już w pierwszej połowie spotkania obie ekipy wzięły się solidnie za strzelanie. Pierwszą odsłonę meczu Czarni wygrali 3:2. Gole dla przyjezdnych strzelili: Marcin Krajewski, Bartek Rodak oraz Łukasz Urban. W drugiej połowie Podopieczni Adama Domaradzkiego dołożyli jeszcze dwa gole. Ich autorami byli: Patryk Fryc i Rafał Mastaj. Gospodarze, w sobotnim meczu zdołali zapisać na swoim koncie trzy trafienia.

W spotkaniu z MKS-em Tarnovią Tarnów Czarni Jasło wystąpili w następującym zestawieniu: Łukasz Kuryj (GK) – Paweł Setlak, Wojciech Myśliwiec, Krzysztof Szydło – Łukasza Stanek, Łukasz Urban, Patryk Fryc – Bartek Rodak, Mateusz Kurdziel, Maciej Sowa, Marcin Krajewski oraz Szostak, Głód, Płocica, Pałucki, Bałut, Karol Szydło, Mastaj, zawodnik testowany.

MD

Reklama

Komentarze: 30

Dodaj komentarz Widok:
-1
@ ffffff
dnia 20.07.2021, 21:48 · Zgłoś
A jaki to pogrom 3:5. Nie wiem czy dobrze umiem liczyć ale wygrali chyba dwoma bramkami .
Odpowiedz
-2
@ Czarny
dnia 20.07.2021, 21:14 · Zgłoś
W tytule ,, rozgromili,, co najwyżej wysoko wygrali.
Odpowiedz
11
@ Woda
dnia 20.07.2021, 20:43 · Zgłoś
Baniak odbudował cały mosir. Teraz jak woda stała na płycie głównej tak dalej stoi. Boisko że sztuczną nawierzchnią spisuje się znakomicie. Woda nie stoi A przebudowa płyty głównej stoi
Odpowiedz
10
@ wembley
dnia 20.07.2021, 17:21 · Zgłoś
z remontem to na dzień dobry spóźnienie o jeden rok
Odpowiedz
-5
@ Broszka
dnia 20.07.2021, 16:08 · Zgłoś
Najważniejsze, że powstała nowa ścieżka rowerowa na Jagiely
dla całej ludności miasta, nie dla 150 osób,.
Odpowiedz
4
@ M
dnia 20.07.2021, 16:14 · Zgłoś
Całe Jasło na rowerach jeżdżą?
Odpowiedz
5
@ M
dnia 20.07.2021, 16:25 · Zgłoś
A stadion nie jest dla całej ludności miasta? Kto komu broni iść na mecz? Tak samo nikt nie broni komuś jeździć rowerem.Zobacz w innych małych miastach z mniejszym budżetem jakie są stadiony i ścieżki rowerowe.Da się? Tylko w Jaśle się nie da bo takich włodarzy mamy
Odpowiedz
4
@ M
dnia 20.07.2021, 17:03 · Zgłoś
Rowerem? No ale z tą czelusnica to przesadziłeś. Przecież oni grają na sztucznej w Jaśle
Odpowiedz
1
@ Mhm
dnia 20.07.2021, 17:49 · Zgłoś
Czyli co muszą zrobić Czarni Jaslo żeby było cacy i nie było wstydu i żeby nikt się nie denerwował?
Odpowiedz
-3
@ Broszka
dnia 21.07.2021, 17:14 · Zgłoś
No to dalej głosuj na piis
Odpowiedz
3
@ Jaro
dnia 19.07.2021, 21:42 · Zgłoś
Tam gdzie pis wszystko pada
Odpowiedz
14
@ Menager
dnia 19.07.2021, 21:37 · Zgłoś
Porażka, że mosirem rządzi wuefista ,były piłkarz.
Odpowiedz
1
@ Wuefista
dnia 20.07.2021, 08:10 · Zgłoś
Co za różnica kto? Ważne żeby rządził z głową.
Odpowiedz
1
@ mzks
dnia 19.07.2021, 21:15 · Zgłoś
gra na 2 napastnikow balut i krajewski
Odpowiedz
3
@ Broszka
dnia 19.07.2021, 21:06 · Zgłoś
Trzeba poprosić Marysię, Alusie i Bogusia może tym razem pomogą.
Odpowiedz
15
@ M
dnia 19.07.2021, 20:51 · Zgłoś
Może burmistrz wraz z dyrektorem mosiru coś na ten temat się wypowie
Odpowiedz
0
@ Broszka
dnia 19.07.2021, 19:36 · Zgłoś
Bo te obiekty poprostu się nam należą.
Odpowiedz
16
@ kibic
dnia 19.07.2021, 18:10 · Zgłoś
sparing sparingiem a gdzie mamy pisać o stadionie jak się żadne artykuły nie pojawiają na ten temat ktoś wreszcie się dowie co z tą murawą kiedy jakieś zakończenie prac wstęga i nożyczki??? :)
Odpowiedz
12
@ Do kibic
dnia 19.07.2021, 18:30 · Zgłoś
Idź do burmistrza i spytaj kiedy zakończenie albo raczej rozpoczęcie prac i napisz nam wszystkim będziemy wdzięczni
Odpowiedz
-14
@ Pol
dnia 19.07.2021, 17:58 · Zgłoś
Artykuł jest o spraingu a wy piszecie o stadionie haha
Odpowiedz
14
@ M
dnia 19.07.2021, 15:02 · Zgłoś
Nikt nie dał to był wygrany budżet obywatelski
Odpowiedz
-1
@ Należy się
dnia 19.07.2021, 14:57 · Zgłoś
A co wyście chcieli po spadku do 6 ligi ?
Tylko dajcie i dajcie. I tak od miasta za dużo dostajecie.
Odpowiedz
1
@ jooooo
dnia 19.07.2021, 15:44 · Zgłoś
osiólku przeciez to nie Czarni robią remont tylko MOSIR
Odpowiedz
18
@ jooooo
dnia 19.07.2021, 14:34 · Zgłoś
ten remont to jest dramat powinna sie tym zając jakas instytucja rządowa bo to za pieniadze podatnikow jest robione
Odpowiedz
18
@ Ja
dnia 19.07.2021, 13:04 · Zgłoś
Naj dłużej trwający remont boiska w Polsce pogratulować osoba odpowiedzialnym
Odpowiedz
14
@ M
dnia 19.07.2021, 12:48 · Zgłoś
Oni to perfidnie olewają
Odpowiedz
21
@ Klubowicz
dnia 19.07.2021, 11:02 · Zgłoś
Dlaczego na obiekcie przy Śniadeckich 15 stoi od wczoraj woda? Jak wykonany został drenaż?kto za ten bałagan odpowiada?To jest skandal jak wygląda ten tzw.pseudo remont.Psa z kulawą nogą tam nie ma a co dopiero firmy budowlane.Na obiekcie że sztuczną nawierzchnią jak nie było tak nie ma trybun dla kibiców.Tak traktowany jest w Jaśle sport.
Odpowiedz
20
@ Kopacz
dnia 19.07.2021, 12:22 · Zgłoś
Dyrektor Mosir były piłkarz i trener Czarnych i Pan Burmistrz.Do nich te pytania.
Odpowiedz
11
@ M
dnia 20.07.2021, 16:08 · Zgłoś
Tym powinna zająć się prokuratura lub telewizja
Odpowiedz
-8
@ Natural Born Leader
dnia 19.07.2021, 10:36 · Zgłoś
[Komentarz nie na temat]
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.