Czarni Jasło: Konkurs fotograficzny: 1910 – 2010
Zbliża się koniec 2010 roku, roku wielkiego jubileuszu naszego klubu. Cały rok 2010 był poświęcony temu wspaniałemu świętu jasielskiego sportu. Na zakończenie tego jubileuszowego roku zapraszamy do przesyłania rodzinnych, prywatnych zdjęć z szalikami, koszulkami lub innymi gadżetami „Gamrat” Czarnych Jasło związanych z obchodami, całym rokiem 2010.

Zdjęcia można przesyłać na:
marketingczarni@gmail.com
w terminie do 16.12.2010
Nagrodami dla najwierniejszych fanów będzie umieszczenie fotografii na oficjalnej stronie internetowej, w kalendarzu klubowym na rok 2011 oraz obdarowanie laureatów konkursu pamiątkami jubileuszowymi, ufundowanymi przez Zarząd Klubu „Gamrat” Czarni Jasło.
Czarni Jasło
