Czarni Jasło najlepsi w międzynarodowym turnieju
2
Znamy już wyniki trzech turniejów rozegranych w ramach tegorocznych Dni Jasła. Od piątku do niedzieli trwały rozgrywki w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców oraz piłce nożnej chłopców. Miejsce I w X Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt zdobyła drużyna z Kazachstanu. W II Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców zwyciężył zespół z Sanoka, a V Turnieju Piłki Nożnej Chłopców bezkonkurencyjna okazała się reprezentacja Czarnych Jasło.





Wręczenie nagród i pucharów odbyło się w niedzielne popołudnie w hali jasielskiego MOSiR-u. - Poziom turnieju był bardzo wysoki. Mimo, że pogoda nie dopisała, to i tak rozgrywki odbywały się w sportowym duchu. Zawody bramkami wygrała nasza drużyna. Bardzo cieszymy się z sukcesu naszych chłopców, którzy godnie reprezentowali nasze miasto – powiedział tuż po ogłoszeniu wyników Marcin Węgrzyn, prezes JKS Czarni Jasło 1910.


We wszystkich turniejach uczestniczyło kilkanaście reprezentacji z kilku krajów Europy i po raz pierwszy z Chin. Mecze rozgrywane były przez dwa dni na kilku obiektach sportowych w Jaśle.


Turniej piłki siatkowej dziewcząt organizowany był już po raz 10. Do udziału w nim zgłosiły się drużyny z: Chin, Kazachstanu, Niemiec, Rumunii, Ukrainy, Czech, Słowacji i Polski.


Z kolei w drugiej edycji turnieju piłki siatkowej chłopców uczestniczyli reprezentanci: Chin, Ukrainy, Słowacji, Polski.


Obok tych dwóch wydarzeń sportowych odbył się również piąty turniej w piłce nożnej. Na jasielskich boiskach zagrały zespoły z: Francji, Słowacji, Rumunii i Polski. Wszystkie mecze rozgrywają się na kilku obiektach: MOSiR Jasło, Zespołu Szkół w Trzcinicy oraz sali gimnastycznej Gimnazjum nr 1 w Jaśle.
Katarzyna Pacwa-Wilk
Wręczenie nagród i pucharów odbyło się w niedzielne popołudnie w hali jasielskiego MOSiR-u. - Poziom turnieju był bardzo wysoki. Mimo, że pogoda nie dopisała, to i tak rozgrywki odbywały się w sportowym duchu. Zawody bramkami wygrała nasza drużyna. Bardzo cieszymy się z sukcesu naszych chłopców, którzy godnie reprezentowali nasze miasto – powiedział tuż po ogłoszeniu wyników Marcin Węgrzyn, prezes JKS Czarni Jasło 1910.
We wszystkich turniejach uczestniczyło kilkanaście reprezentacji z kilku krajów Europy i po raz pierwszy z Chin. Mecze rozgrywane były przez dwa dni na kilku obiektach sportowych w Jaśle.


Turniej piłki siatkowej dziewcząt organizowany był już po raz 10. Do udziału w nim zgłosiły się drużyny z: Chin, Kazachstanu, Niemiec, Rumunii, Ukrainy, Czech, Słowacji i Polski.


Z kolei w drugiej edycji turnieju piłki siatkowej chłopców uczestniczyli reprezentanci: Chin, Ukrainy, Słowacji, Polski.


Obok tych dwóch wydarzeń sportowych odbył się również piąty turniej w piłce nożnej. Na jasielskich boiskach zagrały zespoły z: Francji, Słowacji, Rumunii i Polski. Wszystkie mecze rozgrywają się na kilku obiektach: MOSiR Jasło, Zespołu Szkół w Trzcinicy oraz sali gimnastycznej Gimnazjum nr 1 w Jaśle.
Katarzyna Pacwa-Wilk
