Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Czarni Jasło podejmą lidera rozgrywek

28

Już jutro, Czarni Jasło podejmą na własnym stadionie drużynę Głogovii Głogów Małopolski. Gospodarzy środowego spotkania czeka spore wyzwanie. Ekipa gości okupuje bowiem pierwsze miejsce w tabeli IV ligi podkarpackiej.

Dla Czarnych, jutrzejsze starcie, w ramach piątej kolejki IV ligi podkarpackiej, będzie doskonałą okazją do powiększenia dorobku punktowego. Podopieczni Ryszarda Skuby po trzech rozegranych spotkaniach (mecz wyjazdowy przeciwko Karpatom Krosno, który miał odbyć się 8 sierpnia, został przełożony) mają na swoim koncie 2 oczka. W rozegranych dotychczas spotkaniach odnotowali dwa remisy i jedną porażkę. Zdecydowanie lepiej na ligowych boiskach radzi sobie drużyna Głogovii, która w czterech meczach skompletowała 10 punktów (trzy zwycięstwa i jeden remis). Goście środowego spotkania, które tradycyjnie rozegrane zostanie przy Śniadeckich 15 mogą także pochwalić się bardo dobrym bilansem bramkowym. Piłka po strzałach głogowian aż dwunastokrotnie znajdowała drogę do siatki. W czterech meczach zespół Głogovii stracił zaledwie dwa gole.

Czarni również potrafią wykorzystać swoje okazje. Cztery trafienia w dwóch ostatnich meczach, choć zakończyły się one podziałem punktów, świadczą o tym, że jasielska drużyna może skutecznie walczyć o punkty w starciach z wyżej notowanymi ekipami. Do dyspozycji Ryszarda Skuby, po kilkunastu dniach rekonwalescencji wraca Wojciech Myśliwiec, jeden z filarów formacji defensywnej Czarnych. Jutro okaże się, czy pojawi się on w wyjściowym zestawieniu. Na drobny uraz narzeka pozyskany niedawno Pavlo Kulish, który w swoim debiucie wpisał się na listę strzelców w meczu przeciwko Stali II Mielec. Nie jest, więc pewne, czy jutro kibicom będzie dane zobaczyć go na murawie.

Ostatni raz Czarni mierzyli się z drużyną Głogovii w czerwcu 2017 r. W meczu domowym rundy rewanżowej IV ligi zespół Tomasza Maczugi, który w trakcie sezonu zastąpił w roli trenera Jacka Klisiewicza, uległ gościom 0:1. Warto dodać, że był to mecz w ramach ostatniej ligowej kolejki.

Spotkanie pomiędzy JKS Czarni 1910 Jasło a LKS Głogovia Głogów Małopolski rozpocznie się punktualnie o godz. 17. 

MD

Reklama

Komentarze: 27

Dodaj komentarz Widok:
2
@ Normalny
dnia 12.08.2020, 21:53 · Zgłoś
Obiektywny jesteś zwykłym [...] światku [...]
Odpowiedz
2
@ @ obiektywny
dnia 13.08.2020, 19:26 · Zgłoś
Niby dlaczego ?
Odpowiedz
2
@ łodyniec
dnia 14.08.2020, 20:50 · Zgłoś
Bo masz inne zdanie . To normalne ,że tych myślących samodzielnie nikt nie lubi i nie szanuje.
Odpowiedz
1
@ @ obiektywny
dnia 16.08.2020, 20:28 · Zgłoś
Dokładnie tak..a co mam wielbić drużynę która przegrywa z ostatnia druzyna w tabeli ??brak słów...brak pomysłu na grę..zmiany potrzeba!!!
Odpowiedz
0
@ Marek
dnia 12.08.2020, 20:00 · Zgłoś
Cieszą punkty i gra .Na trybunach spokój,bez przekleństw dzisiaj z krytej i zataczajacych się minęło, którzy kiedyś byli kibolami a teraz są menelami.Młodzi kibice brać się do roboty za doping bo Czarni to nasz klub.
Odpowiedz
1
@ @ obiektywny
dnia 12.08.2020, 20:58 · Zgłoś
Bez przeklenstw ?dziś byłem swiatkiem zachowania kibiców jak przeklinali i wyzywali zawodników i sędziów..a w zachwyt nie popadajcie ,udało się wygrać i super ..ale daleka droga przed tą druzyna..i tylko zmiana trenera coś może pomóc...
Odpowiedz
5
@ Kiero
dnia 12.08.2020, 19:57 · Zgłoś
Taką drużynę chcemy oglądać.Brawo Czarni.Utrzymanie bardzo realne w tej bardzo mocnej 4 lidze.Teraz wygrać w Pruchniku i na następnym.meczu stadion pęknie w szwach
Odpowiedz
8
@ czarny
dnia 12.08.2020, 19:25 · Zgłoś
3-0 z liderem !!! hahahahaha . co hejterzy teraz powiecie ? braaawwwooo dddrrrruuużżżżżyyyynnnnnaaaa .
Odpowiedz
-9
@ xxx
dnia 12.08.2020, 19:35 · Zgłoś
ze [...] i ich k"kibice:to najwieksza porazka i posmiewisko podkarpacia
Odpowiedz
19
@ MKS "MOSiR" Jasło
dnia 12.08.2020, 19:20 · Zgłoś
Gratulujemy!!! Mamy nadzieję, że też będziemy wygrywać 3:0?!
Odpowiedz
14
@ Czarni Jasło
dnia 12.08.2020, 19:27 · Zgłoś
Oby! Wszyscy trzymamy kciuki! :)
Odpowiedz
10
@ ;)
dnia 12.08.2020, 18:57 · Zgłoś
i co hejterzy !
zwycięstwo !
Odpowiedz
-8
@ glogowianka
dnia 12.08.2020, 14:57 · Zgłoś
glogovia glogow pany!!!
Odpowiedz
0
@ JKS
dnia 12.08.2020, 19:32 · Zgłoś
Tadek, wyjdź [...]. Czujesz ?
:)))
Odpowiedz
-14
@ Marcin.
dnia 12.08.2020, 12:21 · Zgłoś
I znowu "wygrana".
Odwróć tabelę czarni na czele.

Najwyższy czas zlikwidować klubik bez osiągnięć.

A teraz minusujcie - "kibole" w krótkich spodenkach z pampersem w [...].
Odpowiedz
9
@ do Marcin.
dnia 12.08.2020, 13:38 · Zgłoś
Mmmm ale Ty jesteś odważny :)
Odpowiedz
4
@ kibic
dnia 12.08.2020, 07:29 · Zgłoś
Będzie walka i oby trzy pkt.Powodzenia
Odpowiedz
7
@ ;)
dnia 12.08.2020, 18:58 · Zgłoś
i są 3 punkty !
brawo czarni !
Odpowiedz
-10
@ Mat
dnia 11.08.2020, 20:52 · Zgłoś
I znowu bencki.
Odpowiedz
10
@ szach
dnia 11.08.2020, 23:26 · Zgłoś
bencki to masz od starego w domu
Odpowiedz
-7
@ xcx
dnia 12.08.2020, 14:59 · Zgłoś
jasne ze becki a pozniej bedzie gadanie jak zawsze ze to dopiero poczatek albo ze przegrali z liderem to wszystko juz jest zalosne
Odpowiedz
3
@ do xcx i Mat
dnia 12.08.2020, 19:26 · Zgłoś
Nie pykło, ale spoko na pewno "fart" i przypadek :)
Odpowiedz
10
@ szach
dnia 12.08.2020, 19:48 · Zgłoś
I jak tam Mat smutno ci po meczu? Wygląda na to, że bencki, o które tak się domagałeś jednak stary będzie ci musiał zapewnić.
Odpowiedz
4
@ czarny
dnia 12.08.2020, 22:20 · Zgłoś
Fartem i przypadkiem to się urodziłeś .
Odpowiedz
0
@ do czarny
dnia 13.08.2020, 09:11 · Zgłoś
Wiesz co to znaczy ironia [...]?
Odpowiedz
12
@ czarny
dnia 11.08.2020, 20:01 · Zgłoś
Tylko zwycięstwo.
Odpowiedz
-8
@ Marcin.
dnia 12.08.2020, 15:19 · Zgłoś
Tylko porażka!!!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.