Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Czarni Jasło pozyskali 17-letniego napastnika

47

Do zespołu Czarnych Jasło w przerwie zimowej dołączył kolejny zawodnik. Klub pozyskał Marcina Krajewskiego, który w rundzie jesiennej reprezentował barwy Liwocza Brzyska. Siedemnastolatek stanowić ma wzmocnienie formacji ofensywnej drużyny Adama Domaradzkiego.

Marcin Krajewski jest czwartym wzmocnieniem Czarnych Jasło przed zbliżającą się wielkimi krokami rundą wiosenną. Zawodnik, który do tej pory odpowiadał za zdobywanie goli dla Liwocza Brzyska, teraz ma być receptą na deficyt napastników w ekipie Adama Domaradzkiego. Siedemnastolatek niespełna dwa tygodnie temu wystąpił w meczu sparingowym, jaki Czarni rozegrali przeciwko Sawie Sonina. Młody, perspektywiczny zawodnik pojawił się na boisku w drugiej odsłonie spotkania. Swój występ okrasił golem.

MD

Reklama

Komentarze: 47

Dodaj komentarz Widok:
0
@ czarny
dnia 20.02.2021, 21:16 · Zgłoś
Jeszcze tylko zdradzę ze jednym z nich to Wanat
Odpowiedz
0
@ czarny
dnia 20.02.2021, 18:45 · Zgłoś
A nie mówiłem że będzie nowy bramkarz?dzisiaj juz zagral a napastnik będzie w następnym sparingu
Odpowiedz
1
@ czarny
dnia 19.02.2021, 09:12 · Zgłoś
Dziękuję Hsg
Odpowiedz
0
@ czarny
dnia 19.02.2021, 13:58 · Zgłoś
Będę musiał tak pewnie zrobić ,bo ten [...] ciągle będzie pisał pod moim prywatnym wymyślonym przeze mnie nickiem
Odpowiedz
1
@ czarny
dnia 17.02.2021, 16:39 · Zgłoś
problem z tym forum jest taki że każdy sobie może wpisać nick czarny i pisać różne swoje farmazony bądz poprostu dla beki z kogoś . Także lużna kita względem różnych osób i i ch opinii. ja wcale nic nie pisałem o Raduliim czy Kuzio . Farmazoniarze z okolicznych wiosek bądz [...] z krosna lubią nasze fora i wypisuja głupoty ,a niektórzy z was to łykają jak pelikany.
Odpowiedz
-1
@ czarny
dnia 18.02.2021, 11:23 · Zgłoś
Nie masz swojego nicku ? Nie podszywaj się podemnie .
Odpowiedz
0
@ czarny
dnia 18.02.2021, 11:42 · Zgłoś
[...] ignorować
Odpowiedz
1
@ Jks
dnia 18.02.2021, 18:52 · Zgłoś
Dziecko jedno z drugim. Zaloguj się, będziesz miał nicka na żółto i na wyłączność. Proste ?
Odpowiedz
0
@ czarny
dnia 18.02.2021, 19:42 · Zgłoś
A tak się da ?
Odpowiedz
2
@ Hsg
dnia 19.02.2021, 08:32 · Zgłoś
Da dziecko
Odpowiedz
2
@ Frog
dnia 17.02.2021, 14:25 · Zgłoś
Ty już czarny lepiej nie pisz nic.
Odpowiedz
-2
@ czarny
dnia 17.02.2021, 14:22 · Zgłoś
A jednak to nie koniec ponoć wzmocnień.Od zawodnika wiem ze będzie jeszcze bramkarz i 3 ligowy napastnik z woj.małopolskiego
Odpowiedz
1
@ kibic
dnia 17.02.2021, 14:15 · Zgłoś
Jakie to pozyskanie? Przeciez ten Szkut gral w Czarnych w trampkarzach,ale wolał wrocic do Brzysk bo liczył ze tam zrobi kariere... Obecny drugi trener seniorow prosił wtedy Marcin zostan...ale ten miał Czarnych w [...]e,a dzis wielki "come back". Ale ok,niech wraca i pokaze co potrafi...bedziemy go obserwowac.Zeby tylko nie wrocil za chwile jak Munia do Kopytowej,z calym szacunkiem do niego bo ma papiery na gre i szkoda tylko ze tak nisko mierzy.
Odpowiedz
-1
@ NBI
dnia 17.02.2021, 12:04 · Zgłoś
[Komentarz nie na temat]
Odpowiedz
6
@ [...]
dnia 17.02.2021, 04:54 · Zgłoś
Widziałem tego chłopaka w sparingu zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie wszedł w drugiej połowie strzelił bramkę zrobił karnego a dopiero się poznaje z drużyną.Myślę że Zarząd wreszcie zaczął patrzeć na chłopaków z pobliskich wiosek a takich chłopaków na wioskach ciekawych jest wielu gdyby się chłopakowi udało pograć w Czarnych to się wypromuje w Jaśle.Bardzo dobry ruch ze strony Zarządu Czarnych trzeba dać chłopakowi czas bo to jednak duży przeskok z B klasy do 4 ligi
Odpowiedz
8
@ Loko
dnia 16.02.2021, 22:41 · Zgłoś
Sami znawcy piłki nożnej ciekawy jestem ilu z was widziało choć jeden mecz Kuzia,?ilu z Was rozmawialo z jego poprzednimi trenerami ? A o Krajewskiego bym się nie martwił spokojnie czas pokaze gdzie jest jego miejsce. W Jaśle wszystko na nie!!! ten stary, ten mlody,ten z b klasy, ten z Ukrainy. Naprawdę masakra !!!
Odpowiedz
6
@ Do Loko
dnia 16.02.2021, 23:48 · Zgłoś
Czego ty oczekujesz po tych tzw.kibicach?Raduli nawet nie wiedząnajwyrazniej że jest związany kontraktem z 1 ligową drużyną Resovii na poziomie 8 tyś.zł miesięcznie w dodatku występuje na pozycji pomocnika nie napastnika.Równie dobrze można rzucić hasło Cempa czy Prędota ale nikt przy zdrowych zmysłach i orientujący się cokolwiek w piłce wie że nie przyjdą do Jasła grać do 4 ligii za 2 tyś.zł miesięcznie tylko rozmowy trzeba zaczynać od wynajęcia mieszkania,wyżywienia i kwoty 5 tyś.zł minimum.Kibice ,którzy w zbiórce zdołali uzbierać 2 tyś.zl przez miesiac wymagania mają jak co najmniej kibice Stali Rzeszów czy Resovi a chuligansko uciekają przed chłopkami z Kołaczyc a wspomagając klub zebraną kwotą wydają o sobie świadectwo śmiesznośći i nikt poważnie ich nie traktuje.Pobudka ze snów o wielkości i z Szacunkiem do chłopaka z Brzysk , który chce pomóc tej drużynie mimo tego jakich ma fanów
Odpowiedz
-1
@ czarny
dnia 16.02.2021, 20:12 · Zgłoś
sorry ale nie takiego teraz napastnika Czarnym potrzeba jeśłi celem jest utrzymanie.
Odpowiedz
1
@ biały
dnia 16.02.2021, 21:14 · Zgłoś
Napisz zatem jakiego napastnika Czarnym potrzeba,najlepiej nazwiska żeby ludzie w klubie mieli mozliwosc rozmawiać i zachęcic do gry w klubie.
Odpowiedz
1
@ Lolo
dnia 16.02.2021, 21:26 · Zgłoś
czarny dobrze pisał o Kuzio czy Radulim, chociaż ta druga opcja myślę, że była skazana na niepowodzenie, ale Kuzio z pewnością tak. Ten Krajewski , to dobry pomysł w perspektywie okręgówki. Warto też popytać w Korczynie na temat ...
Odpowiedz
3
@ Kibic JKS
dnia 16.02.2021, 21:48 · Zgłoś
No to zobaczymy ile bramek strzeli Kuzio w Czeluśnicy, a ile Marcin w Czarnych.
Poczekamy, zobaczymy.
Odpowiedz
4
@ Kibic JKS
dnia 16.02.2021, 15:34 · Zgłoś
Jak nie będzie kontuzji i dobrze popracują teraz, to będzie fajna drużyna.
Moc jest z nami!
Odpowiedz
-5
@ Yeti
dnia 16.02.2021, 15:00 · Zgłoś
Dokonano jednego realnego wzmocnienia, mam na myśli tego
z Dębicy, reszta to uzupełnienie kadry. Biorąc pod uwagę,
to, ze inni się wzmacniają to spadek jest bardzo realny.
Odpowiedz
5
@ do Yeti
dnia 16.02.2021, 15:05 · Zgłoś
Napisz jaki klub ze strefy spadkowej realnie wg.Ciebie sie wzmocnił skoro nie przemawiają do Ciebie transfery [...] czy Floriana?
Odpowiedz
7
@ kamil
dnia 16.02.2021, 13:42 · Zgłoś
Marcin! Powodzenia! I będę trzymał kciuki! A "Czarnym" potrzebny jest młody, utalentowany zawodnik, który tak jak kiedyś Paweł Kasprzyk przyciągał ludzi na trybuny!
Odpowiedz
-2
@ Natural Born Leader
dnia 16.02.2021, 12:04 · Zgłoś
[Komentarz nie na temat]
Odpowiedz
1
@ Johny
dnia 16.02.2021, 11:27 · Zgłoś
Połączenie rutyny z młodoścìą,doświadczenia z spontanicznoscią to mieszanka wybuchowa.Był będzie jest nasz jks
Odpowiedz
0
@ Majstersztyk
dnia 16.02.2021, 11:10 · Zgłoś
A Florian to rzeczywiście młody, haha
Odpowiedz
9
@ wilk
dnia 16.02.2021, 10:50 · Zgłoś
Podoba mi się działanie prezesa i zarządu J. K. S stawiają na młodych dynamicznych , utalentowanych piłkarzy a nie tylko starszych , myślę że to jest dobry prognostyk na przyszłość i zachęta dla kolejnych młodych chętnych zagrać w wyższej klasie nie tylko "B"lub O
Odpowiedz
-5
@ łodyniec
dnia 17.02.2021, 06:29 · Zgłoś
Młodych dynamicznych ? To ilu tych młodych dynamicznych pozyskali ?
Odpowiedz
5
@ Rekin
dnia 17.02.2021, 07:21 · Zgłoś
Majka,Sabik,Kieltyka,Mastaj,Lepucki,Krajewski to same małolaty.
Odpowiedz
-2
@ łodyniec
dnia 18.02.2021, 11:19 · Zgłoś
Pytam o młodych pozyskanych ,nie tych którzy już grali.
Odpowiedz
-9
@ Natural Born Leader
dnia 16.02.2021, 10:42 · Zgłoś
[Komentarz nie na temat]
Odpowiedz
-7
@ Natural Born Leader
dnia 16.02.2021, 11:41 · Zgłoś
[Komentarz nie na temat]
Odpowiedz
15
@ Kibic
dnia 16.02.2021, 09:35 · Zgłoś
Gratuluję i życzę powodzenia. Dokonałeś dobrego wyboru.
Odpowiedz
-2
@ Jks
dnia 16.02.2021, 09:27 · Zgłoś
A jaki poziom niby Czarnych? Typowa B klasa. Dajcie się chłopu wykazać a później komentujcie. Może akurat ta B klasa utrzyma Czarnych.
Odpowiedz
-7
@ 123
dnia 16.02.2021, 09:15 · Zgłoś
Gość który będzie kopał w juniorach xd co wy myślicie, że b klasą utrzymacie 4 ligę?
Odpowiedz
10
@ marcos
dnia 16.02.2021, 09:25 · Zgłoś
Ach ta powiatowa zazdrość.Martwcie sie o swoje drużynki a o Czarnych Jasło sie nie martwcie czy się utrzymają czy nie.
Odpowiedz
24
@ ultra fan
dnia 16.02.2021, 09:08 · Zgłoś
Dobra decyzja,to chyba obecnie najwiekszy talent w powiecie. Teraz tylko praca,praca i jeszcze raz praca a efekty same przyjdą.
Odpowiedz
2
@ hehe
dnia 16.02.2021, 12:45 · Zgłoś
to sie dopiero okaze ale potencjal jest
Odpowiedz
37
@ Loko
dnia 16.02.2021, 09:02 · Zgłoś
Powodzenia!! I prośba do czytelników portalu pozwólcie chłopakowi się wykazać na boisku, zanim wylejecie na niego wiadro pomyj w komentarzach.
Odpowiedz
-11
@ łodyniec
dnia 16.02.2021, 13:04 · Zgłoś
Nie chodzi o [...] ,tylko o fakty. A są takie że chłopak młody ,nie ograny z b klasy nie udźwignie zespołu z lV ligi .
Czarni nie mają juniorów ,że muszą z ostatniej ligi wybierać graczy ?
Odpowiedz
15
@ Do łodyniec
dnia 16.02.2021, 14:03 · Zgłoś
Widziałeś chłopaka ?
Weź się nie kompromituj. Jeszcze będziesz odszczekiwał.
Młody, zdolny, ambicior.
Powodzenia Marcin !
Odpowiedz
4
@ kafel
dnia 16.02.2021, 14:05 · Zgłoś
To moe jako odpowiedz,Cos z twojego klubu.A czy w Jasle nie ma chłopaków grających w siatkówke że trzeba kupowac szrot z podkarpacia do 3 ligii ?Skąd ty taki jasnowidz jestes ze juz wiesz ze ktos udzwignie cos czy nie?Jakby tak kazdy myslał to Piątkowski siedziałby w Jasle a w najlepszym wypadku w krośnie a nie wylądował w Salzburgu
Odpowiedz
-9
@ łodyniec
dnia 16.02.2021, 16:12 · Zgłoś
Taki ze mnie jasnowidz . Jak w sezonie jesiennym pisałem że spadek pewny bez wzmocnienia to też tacy jak ty [...] jadem ,że się nie znam. Przypomnij mi które to miejsce mają czarni po rundzie jesiennej ? Jak pisałem że będzie porażka za porażką to najłatwiej było mnie zwyzywać ,w sumie czego się tu spodziewać po takich kibicach ... Wy wszystko sprowadzacie do rozwiązań siłowych ,jak typowy burak ,brak argumentów to solówka , oczywiście nie na solo ,chmara na jednego.
Ot i cała prawda .
Odpowiedz
8
@ Kibic.
dnia 16.02.2021, 18:50 · Zgłoś
A skąd Ty możesz niby wiedzieć czy ktoś coś udźwignie czy nie..
Fakt że chłopak jest młody, ale jest bardzo uzdolnionym chłopakiem, a wiek
Moim zdaniem nie ma znaczenia..niektórzy,strasi piłkarze trenują bardzo długo
A na boisku nie mają się czym pochwalić..a jak na 17-latka Marcin już ma
Bardzo dobre wyniki i wielki talent, za kilka lat będziesz oglądał jego
Mecze w tv i chciał jego autograf.
A pisząc taki komentarz jak Ty pokazujesz tylko swoją zazdrość...
Powodzenia dla Marcina!
Odpowiedz
-6
@ łodyniec
dnia 16.02.2021, 19:07 · Zgłoś
Zazdrość ? Niby czego ja mam zazdrościć ,rusz głową zanim coś napiszesz.
Jak dla mnie to nawet Lewandowski może w JKS grać i wisi mi to . Autograf ? A niby po co? Może 30 lat temu , chociaż też nie ,nigdy mnie to nie kręciło , pewnie dlatego że stąpam po ziemi a nie fruwam w obłokach . Zobaczymy jak to będzie ,awans pewny ;-)
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.