Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Czarni Jasło sprzedają wirtualne bilety na mecz derbowy z Karpatami Krosno. Liczą na wsparcie wiernych kibiców

29

Dwa dni temu klub JKS Czarni 1910 Jasło rozpoczął sprzedaż wirtualnych biletów na mecz derbowy z Karpatami Krosno w Okręgowym Pucharze Polski. Spotkanie ze względu na epidemię koronawirusa i wstrzymane rozgrywki piłkarskie w kraju nie odbędzie się w planowanym terminie. Zarząd klubu liczy jednak na wsparcie swoich najwierniejszych kibiców i zachęca ich do kupowania wejściówek. Celem akcji jest wsparcie dla klubowego budżetu.

Na ten mecz od kilku miesięcy ostrzyli sobie zęby zarówno kibice Czarnych Jasło jak również Karpat Krosno.  Derby po siedmiu latach przerwy miały wrócić na stadion przy Śniadeckich 15. Obie ekipy miały zmierzyć się w meczu Okręgowego Pucharu Polski. Spotkanie zaplanowane na 22 kwietnia bieżącego roku nie odbędzie się jednak ze względu na panujący w Polsce stan epidemii koronawirusa. Rozgrywki piłkarskie w kraju wciąż pozostają zawieszone.

Zawieszenie rozgrywek to spory problem dla budżetów klubów wszystkich klas rozgrywkowych. Czarni Jasło nie są w tej materii wyjątkiem. Klub nie notuje bowiem przychodu ze sprzedaży biletów, co zdaniem zarządu stanowi problem w kontekście bieżącej obsługi zobowiązań.

Aby zminimalizować straty spowodowane zawieszeniem rozgrywek Czarni Jasło wzorem innych polskich klubów piłkarskich zorganizowali sprzedaż wirtualnych biletów na mecz derbowy z Karpatami Krosno, licząc na wsparcie wiernych kibiców. Trybuny stadionu, na którym jasielska drużyna rozgrywa swoje mecze z pewnością wypełniłyby się po brzegi. Cena wejściówki – cegiełki to 10 zł. Klub zachęca do zakupu biletów również kibiców rywala zza miedzy. „Zachęcamy kibiców z Krosna do zakupu biletów jako że wirtualny sektor gości na to spotkanie pozostaje otwarty” – czytamy w poście opublikowanym na oficjalnym profilu facebook’owym Czarnych Jasło.

Wirtualny bilet- cegiełkę można kupić wpłacając 10 zł na zrzutkę dostępna pod linkiem > https://zrzutka.pl/33k5sn

red.

Reklama

Komentarze: 29

Dodaj komentarz Widok:
1
@ Jjjjjjj
dnia 07.05.2020, 19:16 · Zgłoś
4 liga 4 liga jasełko i liga z [...] Sanokiem
Odpowiedz
-1
@ Live
dnia 03.05.2020, 18:06 · Zgłoś
Wyżej pęcherza nie skoczysz ...
Odpowiedz
1
@ _jr
dnia 29.04.2020, 20:34 · Zgłoś
Niech będzie jak w skokach, wygrany po pierwszej rundzie awansuje
Odpowiedz
2
@ jgh
dnia 26.04.2020, 09:14 · Zgłoś
Czyli nie ma sezonu, nie ma dotacji, nie ma awansu.
Odpowiedz
-1
@ czarny
dnia 07.05.2020, 16:18 · Zgłoś
a jednak na przekór takim ludziom jak ty i innym hejterom awans jest jak najbardziej realny. To już tylko może być kwestia czasu przez zatwierdzenie ZPN .
Odpowiedz
6
@ Zbyszko z Bogdańca
dnia 25.04.2020, 17:42 · Zgłoś
Czarni Jasło nie dokończą sezonu. Jak powiedział Marek Koźmiński sezon wszystkich lig od trzeciej w dół zostanie anulowany. Koźmiński zaznaczył że na sport amatorski jeszcze przyjdzie czas.
Odpowiedz
0
@ MATRIX 19
dnia 21.04.2020, 09:42 · Zgłoś
W dobie epidemii ziemniaki lepiej posadzić na boisku
Odpowiedz
0
@ czarny
dnia 19.04.2020, 18:03 · Zgłoś
a karpaty wywieszają biało niebieskie [...] .
Odpowiedz
-8
@ karpaty
dnia 19.04.2020, 15:28 · Zgłoś
Ale czarni sobie czadzą .
Odpowiedz
8
@ obywatel Jasełka
dnia 19.04.2020, 08:49 · Zgłoś
Duży szacunek dla Czarni Jasło Chicago za pomoc, myślę że duża w tym zasługa Dzanksa, Sławka L. i Cześka K. CZARNI !!!
Odpowiedz
10
@ kibic jasielski
dnia 19.04.2020, 08:53 · Zgłoś
Największą robotę to jednak Tadziu C. w Czarnych Jasło Chicago robi. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów
Odpowiedz
7
@ J.J.
dnia 19.04.2020, 08:10 · Zgłoś
..."Czy jest dobrze czy nie, ja i tak kocham Cię, w moim sercu Czarni ! na dobre i na złe"... Tak mi się wydaje że do tego tekstu nic dodać, nic ująć. Każdy kto ma biało-czarne serce pomoże Czarnym w tych ciężkich czasach. Wpłacajcie ile możecie, każda złotówka jest ważna.
Odpowiedz
5
@ Rydzyk
dnia 18.04.2020, 21:01 · Zgłoś
Dawać dawać dawać!
Odpowiedz
9
@ _jr
dnia 18.04.2020, 22:53 · Zgłoś
Lepiej Czarnym niż czarnemu Rydzykowi!
Odpowiedz
5
@ czarny
dnia 18.04.2020, 17:49 · Zgłoś
Jazda Jazda Biało Czarno Armio jedziemy z tematem.
Odpowiedz
4
@ 1910
dnia 18.04.2020, 13:56 · Zgłoś
Dawać ludziska, musimy cel osiągnąć, dobre i parę groszy wpłacić, ilość wpłacających to poza kwotą też ważna sprawa. Jazda !
Odpowiedz
-1
@ [...]123
dnia 24.04.2020, 14:13 · Zgłoś
jazda są tego warci
Odpowiedz
-6
@ jgh
dnia 18.04.2020, 12:06 · Zgłoś
Na siatkę to bym kupił
Odpowiedz
9
@ Miki
dnia 18.04.2020, 13:28 · Zgłoś
To niech siatkarze i ich kibice coś zorganizują bo cisza o nich jakby zapadła się pod ziemię. Żadnych akcji pomocy,zero innych inicjatyw a zarabiają w w lidze na jasielskie warunki bardzo duźo.No ale tak to jest jak się ściąga gwiazdeczki nie związane z Jasłem i dla których miasto i jego potrzeby nic nie znaczą a ma się tylko kasa na koncie zgadzać.
Odpowiedz
7
@ xxxxx
dnia 18.04.2020, 14:05 · Zgłoś
A kibice czarnych nie sa kibicami siatkowki?
Odpowiedz
31
@ Paweł Szterka
dnia 18.04.2020, 11:15 · Zgłoś
O Czarnych Jasło ostatnio sporo dobrego słychać i sie pisze. Zbiórka dla Kuby Procanina, uczestnictwo w akcjach na rzecz budowy hospicjum, Cała Polska czyta dzieciom, teraz ogromna pomoc dla Jasielskiego Szpitala. Klub jak czytam na stronie wyszedł z długoletniego zadłużenia, 1 miejsce w lidze i awans do 4 ligii w zasięgu reki. Brawo Czarni Jasło,możecie byc teraz przykładem i wzorem do naśladowania dla innych klubów i stowarzyszeń sportowych jak pomagać innym. Oczywiście zakupiłem symboliczny bilet bo takich Czarnych to ja rozumiem i warto ich wspierać. Szacunek Panowie.
Odpowiedz
-19
@ [...]
dnia 18.04.2020, 21:00 · Zgłoś
Od wieki wieków Czarni mieli mają długi a nagle są najbogatszym klubem jasielskim rozdają tak jak pis tu np: +500 tam np.13 a może 14-tka. Dostali od Burmistrza 150.000 zł nic nie wydali bo nie grają a Paweł Szterka chwali. Wszystkie kluby jasielskie liczą na pomoc czarnych. A ile dostali od starosty ministra sportu europosła? Pisać można byle co. To specjalność pis. Czy masz rachunek lub paragon zakupu wirtualnego biletu, na czym polegało uczestnictwo i ile kosztowało to klub w akcjach na rzecz budowy hospicjum ile kosztowało czytanie dzieciom. ile mogło kosztować parę zgrzewek wody dla ratowników medycznych. Największa chluba to to że zajmują I miejsce w wiejskiej lidze buraczanej.
Odpowiedz
2
@ CZARNI 1910 JASŁO
dnia 19.04.2020, 00:06 · Zgłoś
Duma Miasta!
Odpowiedz
0
@ ..
dnia 19.04.2020, 00:55 · Zgłoś
Ty smutny człowieku
Odpowiedz
3
@ JKS
dnia 19.04.2020, 08:18 · Zgłoś
[...] [...] od Czarnych. Czekam z niecierpliwością kiedy wreszcie ktoś ci spod [...] ten stołeczek zabierze. Kto takiego tyfusa dyrektorem zrobił ?
Odpowiedz
16
@ do [...]
dnia 19.04.2020, 08:38 · Zgłoś
Akcja charytatywna dla Kuby Procanina zorganizowana przez Czarnych Jasło przyniosła równy rok temu wyśmienite efekty. Na konto siatkarza z Jasła trafi dodatkowo niemal 8 tys. złotych. Akcja pomoc dla szpitala jasielskiego to 5300 zł. Może i biedni czarni ale nawet jak nie mają to sie dzielą i za to słowa uznania a ty czym się podzieliłeś z potrzebującymi?
Odpowiedz
15
@ Kolega
dnia 19.04.2020, 08:40 · Zgłoś
Panie dyrektorze Tadeuszu, proszę mniejsze ilości żółci wylewać.
Odpowiedz
5
@ Mieszkam tu
dnia 19.04.2020, 11:43 · Zgłoś
Standardowy Jasielski ból [...] jak ktoś zrobi coś dobrego.
Zabolał tekst o siatkarzach że to armia zaciężna i nie identyfikuje się z Jasłem i żółć dyrektor musiał wylać.
" Piłeś nie pisz "tak na przyszłość
Odpowiedz
-10
@ Xxx
dnia 18.04.2020, 11:09 · Zgłoś
Zamknąć to bo wstyd, a nie zbiórki jakieś.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.