Czarni Jasło vs Karpaty Krosno 2:2

4

Dzisiaj o godzinie 16:00 na stadionie Czarnych Jasło odbył się kolejny szlagierowy mecz pomiędzy Czarnymi Jasło a Krośnianką Karpaty Krosno. Obecnie Rafineria Czarni Jasło zajmuje trzecią pozycję z 13 punktami, przed nimi znajduje się wspomniana wcześniej Krośnianka Karpaty Krosno 14 punktów, oraz zajmujące pierwsze miejsce w tabeli Bieszczady Ustrzyki Dolne z 16 punktami.
Dzisiejszy mecz obfitował w sytuacje strzeleckie posiadał również bardzo ciekawą oprawę.
Stadion czarnych Jasło wypełnił się dzisiaj po brzegi, wierni kibice przybyli by dopingować swoich piłkarzy. W asyście policyjnych radiowozów przybyło około 200 kibiców Krośnianki Karpaty Krosno. Mecz dla czarnych Jasło rozpoczął się nie najlepiej gdyż po pierwszych 8 minutach przegrywali oni 1:0. Po tym golu Czarni wzięli się ostro do pracy i ciągle napierali na przeciwnika by w końcu w 32 minucie Myśliwiec umieścił piłkę w bramce przeciwnika. Mimo strzelenia bramki wyrównującej gospodarze nie przestali atakować i nadal oblegali bramkę gości. Pierwsza połowa spotkania zakończyła się remisem 1:1.

Na początku drugiej połowy spotkania kibice Czarnych Jasło zapalili race i rozciągnęli wielką flagę klubową, a na murawę posypał się grad serpentyn. Po ich usunięciu wznowiono grę.

Gospodarze ciągle atakowali bramkę przeciwnika, kilkakrotnie nie wykorzystując doskonałych sytuacji strzeleckich, by w końcu w 71 minucie Paweł Kasprzyk strzelił Gola dającego prowadzenie gospodarzom.  Niestety w 88 minucie Czarni Jasło stracili gola po strzale z głowy Plouchy. Wynikiem 2:2 zakończyło się spotkanie.

Po raz pierwszy w historii Jasielskiego futbolu mecz drużyny Czarnych Jasło można było śledzić również w internecie. Specjalnie dla kibiców portal www.jaslo4u.pl przeprowadził na żywo relacje on-line.