Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Czarni Jasło: W niedzielę wyjazd do Dukli

15

W najbliższą niedzielę piłkarze Czarnych Jasło zmierzą się w wyjazdowym meczu 23 kolejki IV ligi podkarpackiej z Przełęczą Dukla. Początek spotkania o godzinie 11.

Po dwóch ligowych wygranych z rzędu - z Pogonią Leżajsk i OKS Mokrzyszów - zajmująca obecnie 8 miejsce w tabeli rozgrywek drużyna Czarnych z pewnością będzie chciała podtrzymać dobrą passę i wywieźć z Dukli trzy punkty. Tym bardziej, że wiosenna dyspozycja Przełęczy łagodnie mówiąc nie zachwyca - zespół ten przegrał jak na razie wszystkie swoje mecze w ramach rundy rewanżowej i plasując się na przedostatnim miejscu w tabeli jest jednym z głównych kandytatów do spadku do klasy okręgowej.

W jesiennej potyczce Czarnych i Przełęczy stoczonej na stadionie przy ulicy Śniadeckich w Jaśle lepsi okazali się gospodarze pokonując wówczas biało-zielonych 2-1 po bramkach Aleksandra Nabożnego oraz Bartosza Szopy. Czy w rewanżu jasielscy piłkarze znów zainkasują trzy punkty? Tego dowiemy się już w najbliższą niedzielę wczesnym popołudniem.

Jakub Hap

Reklama

Komentarze: 14

Dodaj komentarz Widok:
0
@ [...]
dnia 05.05.2014, 09:31 · Zgłoś
Wyjątkowo [...]owska "drużyna" przypadkowych kopaczy w balon !!!
Każde większe podwórko w Jaśle wygra z tymi gigantami 17tej ligi !!!
Odpowiedz
0
@ don
dnia 27.04.2014, 20:50 · Zgłoś
kopacze w balon i tyle
Odpowiedz
1
@ don
dnia 27.04.2014, 15:42 · Zgłoś
kopacze w balon
Odpowiedz
-2
@ czarnifan
dnia 27.04.2014, 16:58 · Zgłoś
internetowy gimbus zza monitora sie odezwal Don cond.n.
Odpowiedz
0
@ czarnifan
dnia 27.04.2014, 15:32 · Zgłoś
niestety ale slaby mecz naszej druzyny.Niestyety mloda druzyna i brak regularnosci i stabilizacji w druzynie .Raz gramy lepiej raz gorzej.Trzeba to zmienic.
Odpowiedz
1
@ 1312
dnia 27.04.2014, 14:58 · Zgłoś
2
@ market
dnia 26.04.2014, 13:38 · Zgłoś
Nabozny i Chrząszcz do gry ...madejczyk pewnie pół na pół
Odpowiedz
1
@ www
dnia 26.04.2014, 14:18 · Zgłoś
Piotrek za kartki pauzuje :)
Odpowiedz
1
@ 1312
dnia 26.04.2014, 11:13 · Zgłoś
Damy rady WYGRAĆ co się martwisz ! ! !
Odpowiedz
0
@ 1312
dnia 26.04.2014, 08:28 · Zgłoś
A w Dukli to 3 punkty mamy pewne i ze 3 bramki im strzelimy
Odpowiedz
2
@ licho
dnia 26.04.2014, 10:07 · Zgłoś
Tak na pewno,bez Chrząszcza,Madejczyka,Setlaka,Warchoła,Urbana i Naboznego na pewno wygramy.Wszyscy albo kontuzje albo za kartki siedzą.
Odpowiedz
2
@ 1312
dnia 26.04.2014, 08:27 · Zgłoś
A 4 maja w niedzielę o godz. 17:00 jest mecz w Krasnem !

ZBIÓRKA jest na stadionie o godz.14:00
Koszt wyjazdu standardowo 20 pln plus bilet !

p.s Pamiętajcie o dokumentach

"Jesteśmy zawsze tam gdzie Nasz JKS gra"

http://www.czarni1910jaslo.fora.pl/kibicowski-swiatek,3/kolejny-wyjazd-tym-razem-krasne-4-maja-g-17-00,282.html
Odpowiedz
2
@ 1312
dnia 26.04.2014, 08:23 · Zgłoś
Niedziela godz. 9:00 ZBIÓRKA na ten wyjazd na stadionie ! ! !
Jedziemy autami więc kołować skład i fury i widzimy się na zbiórce ! ! !

"Jesteśmy zawsze tam gdzie Nasz JKS gra"
Odpowiedz
-2
@ wiosna
dnia 25.04.2014, 14:37 · Zgłoś
I będą bęcki jak w pucharze z Pisarowcami!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.