Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Czarni Jasło w okręgowym finale Pucharu Polski!

51
W dzisiejszym meczu w ramach Pucharu Polski Czarni Jasło pokonali Karpaty Krosno dopiero w rzutach karnych. W regulaminowym czasie gry było 1-1. W pierwszej połowie mecz nie stał na najwyższym poziomie, na boisku panował chaos, piłkarze mieli dużo niecelnych podań, często faulowali.

W 18 minucie tracimy bramkę, Balasa w sytuacji sam na sam strzelił tuż obok bezradnego Orzechowicza i tym samym to Karpaty wyszły na prowadzenie.

W 26 minucie bliski wyrównania był Dziobek, który leżąc oddał strzał z 10 metrów, intuicyjną interwencją popisał się świetnie dysponowany w tym dniu bramkarz gości.

Zapraszamy do obejrzenia Fotorelacji:

<Mecz Czarni Jasło - Karpaty Krosno>

<Burdy kibiców>








W 44 minucie powinno być 1-1, niestety Ocipka z 5 metrów nie potrafił skierować piłki do siatki, fatalnie pudłując. Do przerwy wynik nie uległ zmianie.

Po przerwie ruszyliśmy do ataku i od razu w 52 minucie mogliśmy cieszyć się z trafienia Pawła Kasprzyka, który oszukał obrońcę gości i kapitalnym strzałem zza pola karnego pokonał golkipera Karpat. Chwile po tym mecz został przerwany, gdyż na boisku wbiegli kibice, którzy zakłócili przebieg spotkania. Po niespełna 20 minutowej przerwie sędzia po konsultacji z obserwatorem podjął decyzję, że mecz zostanie wznowiony.








Po tym zdarzeniu Czarni wciąż atakowali, lecz nie mogliśmy postawić kropki nad "i". Tomasz Dziobek 3 razy stawał przed doskonałymi okazjami, jednak świetnie radził sobie bramkarz Karpat, który niesamowitymi interwencjami uchronił swój zespół od utraty bramki. Druga połowa zakończyła się wynikiem 1-1 i o awansie zadecydowała dogrywka.

Pierwsze minuty dogrywki to dominacja Karpat, którzy kilkakrotnie wrzucali piłkę w nasze pole karne, dzięki pewnym interwencją Orzechowicza i dobrym kryciu naszych obrońców udało nam się przejść przez gorszy okres gry.

Druga część dogrywki należała już tylko do nas. W 24 minucie Grzesiak z ostrego kąta nie zdołał umieścić piłki do pustej bramki, a w ostatniej minucie strzał Kasprzyka z najbliższej odległości instynktownie obronił bramkarz z Krosna.

Ostatecznie o awansie zadecydowały rzuty karne, w których okazaliśmy się lepsi i wygraliśmy w nich 6-5. Tym samym Czarni zmierzą się z Bieszczadami Ustrzyki Dolne w okręgowym finale Pucharu Polski.


Lesiu
Reklama

Komentarze: 51

Dodaj komentarz Widok:
0
@ swirlandia
dnia 10.09.2009, 19:11 · Zgłoś
jest tylko jeden jks
Odpowiedz
0
@ Jan niezbedny
dnia 16.05.2009, 20:20 · Zgłoś
Do jj1986 i nie tylko. Jakby was spokojnie ochrona i wszyscy namawiali to napewno bylibyście spokojni, nie wbiegalibyście na boisko i poszli spokojnie do domu jak mały Jaś co go pani w szkole poprosi. On tam stał i prowokował a KIBICE chcieli go obstukać. W takim przypadku to ci kibice są bardziej płytcy co ten ochroniarz. A co robili pseudokibice na murawie? jakby nie wbiegli to by nie prowokował ?! Wasze mniejce jest na trybunie a ochrony pod trybuną.
Odpowiedz
0
@ bu
dnia 16.05.2009, 18:56 · Zgłoś
[...] mecz czarni górą
Odpowiedz
0
@ jj1986
dnia 16.05.2009, 13:32 · Zgłoś
Do Jan niezbedny- czytaj człowieku ze zrozumieniem- nie jestem stałym bywalcem "sektora pod hutą"- to po pierwsze. Po drugie nikogo nie bronie- a nawet jestem przeciw takim zajściom jakie miały miejsce na stadionie. Po 3 nie broń ochroniarza bo koleś mocno przeginał. I hasła jakimi rzucał na pewno nie nakłaniały do pozostania na miejscu- wręcz przeciwnie nakłaniał do ponownego wejścia na murawę- a to chyba nie należy do obowiązku ochroniarza. I tu nikt nie zaprzeczy bo tak było. Ma on zaprowadzać porządek a nie nakłaniać do ponownych [...]. Na jednym zdjęciu widać jak pięknie rozkłada ręce i prowokuje. Kara na pewno będzie i to nie mała.
Odpowiedz
0
@ do solo
dnia 16.05.2009, 13:09 · Zgłoś
***** ciekawy jestem jak bys sie poczul jak bys dostal gazem i bycie spalowali ?? polecial bys z placzem do mamusi :D:D:D:D:D smieszny jestes ****** :D:D:D:D:D
Odpowiedz
0
@ Jan niezbedny
dnia 15.05.2009, 23:37 · Zgłoś
Do jj1986 i nie tylko. Jakby was spokojnie ochrona i wszyscy namawiali to napewno bylibyście spokojni, nie wbiegalibyście na boisko i poszli spokojnie do domu jak mały Jaś co go pani w szkole poprosi. On tam stał i prowokował a KIBICE chcieli go obstukać. W takim przypadku to ci kibice są bardziej płytcy co ten ochroniarz. A co robili pseudokibice na murawie? jakby nie wbiegli to by nie prowokował ?! Wasze mniejce jest na trybunie a ochrony pod trybuną.
Odpowiedz
0
@ [...].pl
dnia 15.05.2009, 22:51 · Zgłoś
Na [...] tylko gaz i [...],monitoring i sąd 24-godzinny.A potem naprawić szkody i pozbierać
psie odchody na terenie miasta pod nadzorem straży miejskiej...i nie wpuszczać [...] na stadion.Amen:p:(
Odpowiedz
0
@ Jan niezbedny
dnia 15.05.2009, 22:06 · Zgłoś
Do jj1986 i nie tylko. Jakby was spokojnie ochrona i wszyscy namawiali to napewno bylibyście spokojni, nie wbiegalibyście na boisko i poszli spokojnie do domu jak mały Jaś co go pani w szkole poprosi. On tam stał i prowokował a KIBICE chcieli go obstukać. W takim przypadku to ci kibice są bardziej płytcy co ten ochroniarz. A co robili pseudokibice na murawie? jakby nie wbiegli to by nie prowokował ?! Wasze mniejce jest na trybunie a ochrony pod trybuną.
Odpowiedz
0
@ Jan niezbedny
dnia 15.05.2009, 21:51 · Zgłoś
Do jj1986 i nie tylko. Jakby was spokojnie ochrona i wszyscy namawiali to napewno bylibyście spokojni, nie wbiegalibyście na boisko i poszli spokojnie do domu jak mały Jaś co go pani w szkole poprosi. On tam stał i prowokował a KIBICE chcieli go obstukać. W takim przypadku to ci kibice są bardziej płytcy co ten ochroniarz. A co robili pseudokibice na murawie? jakby nie wbiegli to by nie prowokował ?! Wasze mniejce jest na trybunie a ochrony pod trybuną.
Odpowiedz
0
@ niekumaty
dnia 15.05.2009, 14:22 · Zgłoś
Obraz po "wspaniałym" młynie "wspaniałych" "jasielskich kibiców" ! Na murawie stadionu 17 wypalonych na trawie placków po petardach, siatka w 3 miejscach rozcięta, do wymiany na dł. ok. 30 m. Dwa banery Gamratu spalone przez palone szaliki Karpat. Kilkadziesiąt odłamków kamieni pochodzących z bałaganu panującego na terenie Huty, drewniane klocki i butelki plastikowe.
I to wszystko zrobili pseudoochroniarze z firmy ochraniającej mecz ??? Czy może tylko ten jeden [...] w okularach ?
Propomnuję dać mu zakaz stadionowy:@
Odpowiedz
0
@ eLO
dnia 15.05.2009, 09:57 · Zgłoś
jj1986 podbijam :@
Odpowiedz
0
@ jj1986
dnia 14.05.2009, 22:13 · Zgłoś
Dokładnie było tak jak wielu pisze. Nie jestem stałym bywalcem"sektora pod hutą" ale akurat podczas tego meczu w 2 połowie stałem podczas zajścia. OK wybiegli, ale szybko się cofnęli- cała akcja szybko się zakończyła, trwała może 10-20 sekund. Ale bez mózgowemu kolesiowi z ochrony było mało i podszedł do siatki zaczął "dolewać oliwy do ognia" słowami zachęcającymi do ponownego wejścia na murawę. Jak by tego było mało gazowali niemiłosiernie bez potrzeby bo nikt nie miał zamiaru z powrotem wbiegać (bo już wcześniej dostali gazem po oczach). Zamiast podejść i spokojnie namawiać do powrotu na swoje miejsce to nawoływał i podgrzewał atmosferę. Taki koleś to spokojnie mógłby być jednym z tych co wbiegali a nie tym co mieli wbiegających powstrzymać. Totalna porażka ze strony ochrony.
Odpowiedz
0
@ TomekDJ
dnia 14.05.2009, 19:33 · Zgłoś
połowa się odzywa co nawet na meczu nie była albo stałą za siatka zal
Odpowiedz
0
@ siemano
dnia 14.05.2009, 18:20 · Zgłoś
do prawda kibice pierwszy wbiegli na mecz jednak szybko się cofnęli. Sytuacja się uspokoiła dopóki wielki pan cwaniak ochroniarz nie zaczął prowokować swoim zachowaniem... gdyby nie on to te race zostały by na swoim miejscu i jedyne co by się stało to rozwalona siatka i wtargnięcie na boisko... a tak to dzięki świetnej ochronie klub będzie płacił nie małą karę... gratulacje ;]

JKS TO MY JKS TO MY A NIE WĘGRZYN I JEGO PSY !!
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 14.05.2009, 18:17 · Zgłoś
Dobry mecz, wygrał zdecydowanie lepszy,
widac pieniadze i układy to nie wszystko.
Powinni dawno zlikwidować ten OZPN,bo to prymitywizm i korupcja
Odpowiedz
0
@ przyjezdny
dnia 14.05.2009, 16:50 · Zgłoś
Żenujący mecz, fatalny poziom. Kibole pokazali na co ich stać.Nie walcie [...], że to ochroniarze szukali zaczepki bo pierwsi wtargnęli na boisko pseudokibole z petardami. Mecz powinien zostać zakończony, a czarni przegrać walkowerem, a tak zmuszeni byliśmy do oglądania kopaniny na zaoranym polu.Pozdrowienia dla Czarnych:o
Odpowiedz
0
@ oliwia545
dnia 14.05.2009, 16:48 · Zgłoś
kibice zrobili zle ze wbiegli ale ochroniarzy bym polowe pozamykal przecierz to marginez spoleczny jak chcieli ustawke mogli sciagnac kominiarki i poczekac po meczu na kiboli a policja zwinela by ich gdzie ich miejsce
Odpowiedz
0
@ Anty kibol
dnia 14.05.2009, 16:34 · Zgłoś
Kiedy wkoncu zlikwidujecie ten [...] klub ??? Cale miasto bylo zasmiecone durnymi kartkami !!! Niech powstanie tam ogródek [...] to napewno będzie mniej grandy holoty i [...] niz teraz.
Odpowiedz
0
@ S___
dnia 14.05.2009, 15:19 · Zgłoś
żenada nie da się inaczej nazwać tego co ów "kibice" jasielskiego klubu zrobili ale tak jest jak ich średnia wieku nie przekraczała chyba nawet 16 lat...chcecie kibicować czy robić jak to nazywacie "ukochanemu klubowi" pod górkę...?
Odpowiedz
0
@ lucilla
dnia 14.05.2009, 14:23 · Zgłoś
Lechu - spadliście już do "okręgówki"? Bo, jeżeli nadal gracie w IV lidze a "Karpaty" w III to dzieli was chyba jedna klasa... A poza tym, staraj się zachowywać proporcję w sukcesie...;)
Odpowiedz
0
@ Kryta
dnia 14.05.2009, 14:02 · Zgłoś
Firma ochroniarska za ten mecz nie powinna dostać ani grosza. Dopuścili do wniesienia materiałów pirotechnicznych i to w takiej ilości, że aż niewiarygodne.
Kompletnie nieprofesjonalne zachowanie pod sektorem kibiców, gdzie sytuacja była juz uspokojona. Stali tam kilka minut gdy nic się nie działo i prowokowali, a potem użyli gazu. To znów zaogniło sytuację.
Czy ta firma nie jest przypadkiem z Krosna ?
Powtarzam jeszcze raz. Nie płacić im ani złotówki !
Odpowiedz
0
@ lol
dnia 14.05.2009, 13:59 · Zgłoś
Ja dziekuje za takich kibicow i co to ma byc czuja sie bezkarni biegaja po boisku w czasie meczu po prostu holota. Polapac paru kazac im zaplacic za szkody idrazu odechcialoby sie im takich zabaw
Odpowiedz
0
@ Kensy
dnia 14.05.2009, 13:20 · Zgłoś
Jeśli któryś z kiboli chce zabłysnąć i pokazać się publice, to powinien wziąć udział w programie " Taniec z gwiazdami " , a nie pajacować na murawie. Ten incydent to ... [...] obciach.
Odpowiedz
0
@ Agent Delegat
dnia 14.05.2009, 13:06 · Zgłoś
Wystarczy popatrzeć na zdjęciach na tych "kibiców". Blisko 3/4 ma wypisane [...] na twarzach.
Odpowiedz
0
@ Zmigo
dnia 14.05.2009, 13:02 · Zgłoś
Nafta Jedlicze to nie kibolówa to [...]ółka jakaś pokazali w żmigrodzie hahahaha 3 gości rozgromiło 20 to pardodia na sali ...
Czarni brawo Dziobek mógł to wcześniej zakończyć ale jest awans :D:D:D
Odpowiedz
0
@ do lucilla
dnia 14.05.2009, 12:45 · Zgłoś
z czego się cieszymy !!! ze zwycięstwa, mozna przegrać z każdym ale nie z kapuscianką!!!
piłkarze kapuścianki to banda cwaniaków i prowokantów i cieszymy się ze zwycięstwa nad tą zgrają oszałomów:) pozdrowienie dla [...]:)
Odpowiedz
0
@ zwykly_kibic
dnia 14.05.2009, 11:13 · Zgłoś
Rózni ludzie rózne potrzeby, ale po co oni wbiegaja na murawe, niech ida pobiegać za stodołe [...]!!! Co koles chce tym osiągnać??
Po porstu porażka.
Odpowiedz
0
@ lech
dnia 14.05.2009, 11:09 · Zgłoś
Ty sie lucilla o sponsorów nie martw.Ich wJasle nigdy nie było i dlatego to miasto sportowo jest dalekow tyle.Piszesz ze druga druzyne to poczytaj skałdy obu druzyn i porównaj z składami meczów ligowych Karpat i naszych i wtedy wyciagaj wnioski,dodatkowo na dzien dzisiejszy dzieli nas 2 klasy rozgrywkowe wiec nie odbieraj chłopakom sukcesu w tak prymitywny spośób.B)
Odpowiedz
0
@ solo
dnia 14.05.2009, 11:04 · Zgłoś
Nie powinno sie wpuszczac na stadion niezrownowarzonej choloty , wypalowac i zagazowac..
Odpowiedz
0
@ z.
dnia 14.05.2009, 10:37 · Zgłoś
Obiektywny = śmieszny jaślanin.
Odpowiedz
0
@ lucilla
dnia 14.05.2009, 10:37 · Zgłoś
Pokonaliście drugą drużynę "Karpat" w rzutach karnych, wasi kibice zrobili kolejną zadymę, która skutecznie odstraszy wszystkich potencjalnych sponsorów, toczycie pojedynki w tej swojej lidze z potęgami piłkarskim w rodzaju Malaway czy Dzikowca i z czego wy się cieszycie?
Odpowiedz
0
@ fan123
dnia 14.05.2009, 10:27 · Zgłoś
JKS KRÓLEM JEST:D:D
Odpowiedz
0
@ jaaa
dnia 14.05.2009, 10:15 · Zgłoś
[...] nie kibice
Odpowiedz
0
@ N_
dnia 14.05.2009, 09:48 · Zgłoś
obiektywny [...] pseudo jaślaninie !

brawo dziobek !
Odpowiedz
0
@ asterix
dnia 14.05.2009, 09:06 · Zgłoś
pytam się po co wbiegaliście na murawę pajacyki??? żenada!!!
Odpowiedz
0
@ lech
dnia 14.05.2009, 08:50 · Zgłoś
Mecz super palce lizać.Niepotrzebna akcja kilkunastu osób z góry skazana na niepowodzenie.Szkoda ze nie dało sie temu zapobiec,natomiast zachowanie kilku ochroniarzy a szczególnie chybaich dowódcy takiego [...] w okularkach skandaliczne.Jesli potepia sie huliganów to on zalicza sie do nich równiez.Najgorsze ze czyni to w imieniu prawa.Sytuacja jak szybko wybuchła tak i wróciłaby do normy gdyby owy pan nie chciał zostac bohaterem.Prowokacyjne gesty i hasełka z propozycja ustawki z kibicami na boisku a na koniec pobicie przez jego ludzi masazyste zespołu Czarnych tylko rozjuszyło nawet te spokojna częsc publicnosci od strony huty.Ja tylko ciekaw jestem jak ów pan dowódca zachowałby sie gdyby znaczna częsc kibiców skorzystała z jego,, zaproszenia ,, na pojedynek na boisku.
Szkoda tego incydentu bo zapewne znów pewno stadion zostanie zamkniety i dotkna klub kary finasowe.:(
Odpowiedz
0
@ obiektywny
dnia 14.05.2009, 08:40 · Zgłoś
Czarni Jasło. Śmieszny klub...śmieszni kibice. Tyle w tym temacie. Ps. Jestem jaślaninem.
Odpowiedz
0
@ ppp
dnia 14.05.2009, 08:25 · Zgłoś
normalnie zal zal zal.
To sie nazywa kibic?
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 14.05.2009, 08:08 · Zgłoś
Dziobek bardzo dobry mecz!!!mimo nie wykorzystanych okazji ,bardzo dobrze też zagrał krytykowany często slowak O[...],a co do kibiców: piekny doping na dwie strony już zaczeło się po bramce na 1:1,a tu nagla [...] po co!!! podejżewam że wiekszość pseudokibiców ,którzy wtargneli na murawe to kibole z naszych zaprzyjażnionych klóbów:(
Odpowiedz
0
@ maxz
dnia 14.05.2009, 06:26 · Zgłoś
co chcecie od Dziobka?
według wielu obserwatorów był najlepszym piłkarzem meczu... Najwięcej miał akcji podbramkowych...
Odpowiedz
0
@ kibol jks
dnia 14.05.2009, 00:54 · Zgłoś
bylo fajnie tylko po co byl ten GAZ !!! ;/ to my pokazalismy ....... jak bawia sie kibice :) ZAWSZE NAD WAMI WY ..... ZAWSZE NAD WAMI!!!
Odpowiedz
0
@ Jan Wspaniały
dnia 13.05.2009, 23:10 · Zgłoś
Psełdo kiboli wpuścić na boisko treningowe a policja niech obstawi żeby nikt nie uciekł z niego. Pare takich zajść, wytłuką się na wzajem i będzie spokój na stadionie.
Odpowiedz
0
@ dziobek to [...]
dnia 13.05.2009, 21:52 · Zgłoś
Dziobek ty ...!!! Mogliśmy wygrać od razu ale nie bo tys musiał kiklać koło bramki!!:)
Odpowiedz
0
@ hahaha
dnia 13.05.2009, 21:51 · Zgłoś
Ale ten Dziobek to ........!!

Na W-F dziewczyny dostaną wycisk hahaha:D:D:D
Odpowiedz
0
@ omg :O
dnia 13.05.2009, 21:42 · Zgłoś
Panie redaktorze.. Tak nie można :) Ojj: "zakłucili"..

Mniejsza z tym :) Kibice naprawdę dobrze dopingowali, lecz niepotrzebne było to wtargnięcie kilku osób na murawę.. Nic tym nie udowodnili, a tylko narazili klub na kary.. :/
Odpowiedz
0
@ Górą lepsi
dnia 13.05.2009, 21:35 · Zgłoś
Kto wie czy bedzie skrót w TV. Widziałem Kamery i Pana MM z miokrofonem.
Odpowiedz
0
@ leśmian
dnia 13.05.2009, 21:26 · Zgłoś
Mecz długi,ze zwycięstwem,ale bez historii.Godne
ubolewania zachowanie pseudokibiców i innej [...].Kto wpuszcza tych ... na stadion,kto
zapłaci kary?A płaczą,że budżet skromny...B);)
Odpowiedz
0
@ FANATYK
dnia 13.05.2009, 21:26 · Zgłoś
Był BĘDZIE JEST JASIELSKI JKS
Odpowiedz
0
@ JKS
dnia 13.05.2009, 21:16 · Zgłoś
To był mecz !!!

Najniższy wymiar kary dla Karpat, nasza skuteczność to rozpacz po prostu, powinni pojechać do domu z 5-6 bramkami.
Emocje wynagrodziły niedostatki w wykańczaniu akcji, ale nie chciałbym być w skórze chłopaków, którzy spartolili taaaakie okazje gdybyśmy to przegrali.
Pięknie jest ! Brawo CZARNI!
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 13.05.2009, 21:09 · Zgłoś
parodia
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 13.05.2009, 20:59 · Zgłoś
oj działo się! JKS!!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.