Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Czarni Jasło wracają do rywalizacji. Rundę wiosenną rozpoczną wyjazdowym starciem z Orłem Przeworsk

19

Decyzją Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej w najbliższy weekend wznowione zostaną rozgrywki IV ligi podkarpackiej. W meczu trzeciej kolejki rundy wiosennej Czarni Jasło zmierzą się na wyjeździe z Orłem Przeworsk. Rezultat sobotniego spotkania może mieć dla obydwu drużyn olbrzymie znaczenie w kontekście walki o utrzymanie.  

fot. Archiwum

W obliczu wprowadzonych w marcu przez rząd obostrzeń zawieszono rozgrywki IV ligi podkarpackiej. Tym samym Czarni Jasło nie rozegrali meczu u siebie z Sokołem Nisko (27 marca) oraz wyjazdowego przeciwko Błękitnym Ropczyce (3 kwietnia). Spotkania te odbędą się w dwóch dodatkowych terminach – 5 i 19 maja bieżącego roku.

Tymczasem po wtorkowej naradzie on-line, w której wzięli udział przedstawiciele klubów czwartoligowych władze związku podjęły decyzję o wznowieniu rywalizacji. W najbliższy weekend (10-11 kwietnia 2021r.) rozegrana zostanie więc trzecia kolejka spotkań rundy wiosennej IV ligi podkarpackiej. Mecze odbywać się będą bez udziału publiczności z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego.

W najbliższą sobotę Czarni Jasło udadzą się do Przeworska gdzie zmierzą się z miejscowym Orłem. Obie drużyny sąsiadują w ligowej tabeli. Wynik spotkania może mieć niebagatelne znaczenie w kontekście walki o utrzymanie w IV lidze. Dla podopiecznych Adama Domaradzkiego mecz będzie doskonałą okazją do rewanżu za porażkę poniesioną jesienią przy Śniadeckich 15. Orzeł pokonał Czarnych 2:1 choć przez ponad godzinę grał w osłabieniu.

MD

Reklama

Komentarze: 19

Dodaj komentarz Widok:
2
@ kiero
dnia 11.04.2021, 22:37 · Zgłoś
teraz kierownikiem mosiru jest dyląg były piłkarz i piłkarze maja jeszcze gorzej niż za banioka. wtedy płacili jakieś 15.000 zeta za rok
Odpowiedz
-1
@ Monika
dnia 10.04.2021, 16:59 · Zgłoś
Brawo chłopaki
Odpowiedz
2
@ rxxxxxxxxxxx
dnia 11.04.2021, 11:03 · Zgłoś
Brawo?ja zawsze myslalem ze w pilce kopanej chodzi o zwyciestwo
Odpowiedz
0
@ czarny
dnia 10.04.2021, 16:56 · Zgłoś
koncowy wynik 0-0
Odpowiedz
4
@ CBAB
dnia 10.04.2021, 15:26 · Zgłoś
Super. Czarni mają do zapłaty 3500 zł za boisko a jakiś koniarz 400 zł za hektary miejskie. Zenada. [...] jak w stajni.
Odpowiedz
2
@ Czarni Jasło
dnia 10.04.2021, 15:16 · Zgłoś
Mój kochany Klub.
Tato mnie prowadził na mecze od 1973 roku.
Odpowiedz
1
@ kibic
dnia 08.04.2021, 10:49 · Zgłoś
Ile Czarni płacą za sztuczne boisko za godzinę.
Odpowiedz
4
@ mosir
dnia 08.04.2021, 12:20 · Zgłoś
Za miesiąc marzec Czarni maja do zapłaty za korzystanie z boiska ze sztuczna nawierzchnią kwotę około 3500 słownie (trzy tysiące pięćset) złotych.Inaczej płatne sa treningi czy mecze bez oświetlenia a inaczej z oświetleniem. Inne czynniki mające wpływ na cene za boisko to: 1/2 boiska opłata 50% cennika,30% zniżki kluby z terenu Miasta Jasła, +25% zniżki za korzystanie powyżej 20 razy w miesiącu.
Odpowiedz
4
@ kol.
dnia 08.04.2021, 13:50 · Zgłoś
12 X 3500 = 42 000 zł/ roczny koszt boiska
Odpowiedz
-4
@ Już
dnia 08.04.2021, 14:45 · Zgłoś
Nikt nie mówił że będzie tanio i łatwo.
Odpowiedz
4
@ YK
dnia 09.04.2021, 16:26 · Zgłoś
czyli na zero z dotacją wychodzą - miasto umie w sport
Odpowiedz
4
@ [...]
dnia 07.04.2021, 16:54 · Zgłoś
Tylko zwycięstwo.
Odpowiedz
4
@ [...]
dnia 07.04.2021, 17:48 · Zgłoś
Tak jest tylko 3 pkt.
Odpowiedz
-1
@ łodyniec
dnia 07.04.2021, 16:19 · Zgłoś
Chwila prawdy już tuż tuż .
Odpowiedz
3
@ Ultras
dnia 07.04.2021, 17:28 · Zgłoś
No jeszcze chwilę do tej chwili prawdy jest nie przesadzaj.13 meczy i będzie wiadomo czy gramy z normalnymi klubami czy wracamy do kopania po ciałach z ogórkami.Podobno Czarni jako jedyna drużyna w 4 lidze nie mają możliwości trenować na naturalnej trawie jak inne kluby .Meczach wyjazdowych będzie żle bo różnica w podłożu kolosalna.wstud dla miasta żeby nie można było trenować na Rafinerii ,Hankowce czy Sobniowie .A co z główną płytą na Śniadeckich bo żadnych prac od jesieni nie widać?
Odpowiedz
-1
@ Kibic
dnia 07.04.2021, 18:00 · Zgłoś
Na ten moment bardzo dobra płyta jest w Sobniowie. Myślę, że gdyby Czarni tylko pogadali to by tam trenowali. Ale chyba trenują na Rafinerii. Czemu Nie można na sztucznej?
Odpowiedz
3
@ Do kibic
dnia 07.04.2021, 19:14 · Zgłoś
Czarni trenują tylko na sztucznej bo nikt nie pozwolił im w Jaśle trenować na trawie przed startem do Ligii. Miasto podobno nie pozwoliło na treningu na Rafinerii bo murawa by się zniszczyła,to są kpiny i kolejny pokaz jak bardzo zależy władzom na piłce nożnej w Jaśle.
Odpowiedz
-4
@ do ultras
dnia 08.04.2021, 07:45 · Zgłoś
Ekipa z Hankówki by chętnie wspomogła zawodników Czarnych. To spoko chłopy. Idzie się dogadać. Sobniów - teren podmogły i nawet oni korzystali z innych boisk.
Odpowiedz
2
@ Ghhhhh
dnia 08.04.2021, 17:31 · Zgłoś
Pisałem,że nie ma bazy do treningów.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.