Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Czarni kontra Szarotka Uherce

1

Większość Klas Okręgowych zakończyło swoje rozgrywki, w okręgu krośnieńskim do zakończenia sezonu 2009/10 pozostało jeszcze dwie kolejki spotkań. W najbliższej XXIX serii gier "Gamrat" Czarni Jasło podejmować będą na własnym stadionie drużynę Szarotki Uherce.

Goście plasują się na piątej pozycji w ligowej tabeli, mając zgromadzonych na swoim koncie 45 "oczek". Jeszcze nie tak dawno drużyna prowadzona przez Bogdana Kwaśnika była równorzędnym rywalem dla jaślan w walce o pozycję lidera. Teraz jeszcze w miarę wysokie miejsce, to zasługa przede wszystkim bardzo dobrych występów jesiennych, bowiem na wiosnę Szarotka zupełnie sobie nie radzi. W dziesięciu ostatnich spotkaniach mistrzowskich zdobyła zaledwie 6 punktów, w tym trzy za walkower z Zamczyskiem Odrzykoń. W rundzie rewanżowej jedyne zwycięstwa odnotowali z Naftą Jedlicze i Startem Rymanów.

Rywale swoją szansę na korzystny rezultat upatrują w sobotnim spotkaniu towarzyskim z Polonią Bytom  rozegranym w ramach obchodów jubileuszu 100-lecia istnienia jasielskiego klubu sportowego, po którym jasielscy zawodnicy mogą "czuć w nogach" trudy prestiżowego pojedynku. Nijak się to ma jednak do statystyk, skoro "Gamrat" Czarni Jasło wygrali wszystkie mecze na Śniadeckich, strzelając przy tym rywalom 85 bramek, co daje średnią równych 6 goli na mecz.
Zawody poprowadzą sędziowie: Śnieżek, Żychowski, Bolanowski
 
Czarni (przypuszczalny skład): Kwiek - Żuławski, Bernacki, Pokrywka, Grzesiak, Dziobek, Kukowski, Warzocha, Setlak, Majewski, Szalony.
 
Wszystkich kibiców Czarnych zachęcamy do przybycia na nasz stadion aby wspomóc zespół swoją obecnością, jak również kulturalnym dopingiem podczas sobotniego spotkania.

Czarni Jasło

Reklama

Komentarze: 1

Dodaj komentarz Widok:
0
@ SOI
dnia 26.06.2010, 13:08 · Zgłoś
Idziemy wszyscy na 6-ta lige a ceny biletow jak w ekstraklasie.....
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.