Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Czarni mają plan przygotowań do rundy wiosennej

5
 Znany jest już  zimowy plan przygotowań drużyny seniorów do startu rundy wiosennej sezonu piłkarskiego 2008/09 IV Ligi Podkarpackiej.

Zespół prowadzony przez trenerów Jerzego Daniło oraz asystenta Marka Bukowskiego spotka się po raz pierwszy na zajęciach 7 stycznia 2009 roku. Zespół trenował będzie na halach w jasielskich gimnazjach, przewidziane są rownież zajęcia na siłowni, basenie, oraz w terenie. 30 stycznia zespół seniorów wyjedzie na 9- dniowy obóz przygotowawczy do Stropkova (Słowacja) gdzie poza treningami rozegra dwa sparingi z zespołami Tesli Sropkov oraz BSK Bardejov.

Po powrocie treningi odbywać się będą  dalej na obiektach jasielskich szkół oraz zostaną rozegrane sparingi w systemie środa - sobota, które potrwają do rozpoczęcia rundy wiosennej. Jak co roku będziemy na bieżąco przedstawiać  raport z przygotowań. Start IV ligi zaplanowano na 15 marca 2009 r.
Poniżej przedstawiamy plan sparingów I zespołu seniorów.

Plan springów JKS Czarni 1910 Jasło:

31.02.2009r: Tesla Stropkov - Czarni Jasło
04.02.2009r: BSK Bardejov - Czarni Jasło
07.02.2009r: Glinik Gorlice - Czarni Jasło
11.02.2009r: Wisłoka Dębica - Czarni Jasło *
14.02.2009r: Błękitni Ropczyce -  Czarni Jasło
18.02.2009r: wolny termin
21.02.2009r: Igloopol Dębica - Czarni Jasło *
25.02.2009r: Stal Sanok - Czarni Jasło *
28.02.2009r: Polonia Przemyśl - Czarni Jasło
04.03.2009r: Nafta Jedlicze - Czarni Jasło
07.03.2009r: Czarni Jasło - Korona Rzeszów

* - miejsce rozegrania sparingu nie ustalone

Czarni Jasło
Reklama

Komentarze: 5

Dodaj komentarz Widok:
0
@ pilkarz
dnia 21.12.2008, 22:49 · Zgłoś
kurde a moglem grac w tutejszej druzynie trampkarzy starszych niestety nie wypalilo :(:(pozdrowienia dla trenera Hapa:
Odpowiedz
0
@ s;s
dnia 20.12.2008, 18:04 · Zgłoś
ale długi ten luty będą chłopaki mieli więcej czasu
Odpowiedz
0
@ ; o
dnia 18.12.2008, 16:24 · Zgłoś
gg. B)B)
Odpowiedz
0
@ x
dnia 18.12.2008, 10:45 · Zgłoś
fajnie byłoby zagościć u nas Tesla Stropkov czy BSK Bardejov
lub Glinik Gorlice
Odpowiedz
0
@ ben
dnia 18.12.2008, 09:36 · Zgłoś
31.02.2009r:) wow
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.