Czarni mają plan przygotowań do rundy wiosennej
5
Znany jest już zimowy plan przygotowań drużyny seniorów do startu rundy wiosennej sezonu piłkarskiego 2008/09 IV Ligi Podkarpackiej.Zespół prowadzony przez trenerów Jerzego Daniło oraz asystenta Marka Bukowskiego spotka się po raz pierwszy na zajęciach 7 stycznia 2009 roku. Zespół trenował będzie na halach w jasielskich gimnazjach, przewidziane są rownież zajęcia na siłowni, basenie, oraz w terenie. 30 stycznia zespół seniorów wyjedzie na 9- dniowy obóz przygotowawczy do Stropkova (Słowacja) gdzie poza treningami rozegra dwa sparingi z zespołami Tesli Sropkov oraz BSK Bardejov.
Po powrocie treningi odbywać się będą dalej na obiektach jasielskich szkół oraz zostaną rozegrane sparingi w systemie środa - sobota, które potrwają do rozpoczęcia rundy wiosennej. Jak co roku będziemy na bieżąco przedstawiać raport z przygotowań. Start IV ligi zaplanowano na 15 marca 2009 r.
Poniżej przedstawiamy plan sparingów I zespołu seniorów.
Plan springów JKS Czarni 1910 Jasło:
31.02.2009r: Tesla Stropkov - Czarni Jasło
04.02.2009r: BSK Bardejov - Czarni Jasło
07.02.2009r: Glinik Gorlice - Czarni Jasło
11.02.2009r: Wisłoka Dębica - Czarni Jasło *
14.02.2009r: Błękitni Ropczyce - Czarni Jasło
18.02.2009r: wolny termin
21.02.2009r: Igloopol Dębica - Czarni Jasło *
25.02.2009r: Stal Sanok - Czarni Jasło *
28.02.2009r: Polonia Przemyśl - Czarni Jasło
04.03.2009r: Nafta Jedlicze - Czarni Jasło
07.03.2009r: Czarni Jasło - Korona Rzeszów
* - miejsce rozegrania sparingu nie ustalone
Czarni Jasło
