Czarni na obozie przygotowawczym
20
Zespół seniorów Czarnych Jasło przebywa na obozie przygotowawczym w Rzepedzi w powiecie sanockim. Na miejscu nasi piłkarze mają zapewnione odpowiednie warunki treningowe oraz szkoleniowe. Drużyna wyjechała w niepełnym składzie, jednak część zawodników, których zatrzymały sprawy rodzinne bądź służbowe dołączyła już do reszty zespołu.
W swoim drugim dniu obozu przygotowawczego w Rzepedzi, piłkarze Czarnych Jasło rozegrali sparing z miejscowym zespołem Drzewiarz Rzepedź, który jest tegorocznym beniaminkiem B Klasy. Mecz zakończył się wynikiem 9:1 dla jasielskiego zespołu.
Kolejny sparing nasi zawodnicy rozegrają dzisiaj z III-ligową drużyną Stali Sanok. Będzie on podsumowaniem dotychczasowego okresu przygotowań. Powrót do Jasła zaplanowano na dzień 17 lipca.
jnn
W swoim drugim dniu obozu przygotowawczego w Rzepedzi, piłkarze Czarnych Jasło rozegrali sparing z miejscowym zespołem Drzewiarz Rzepedź, który jest tegorocznym beniaminkiem B Klasy. Mecz zakończył się wynikiem 9:1 dla jasielskiego zespołu.
Kolejny sparing nasi zawodnicy rozegrają dzisiaj z III-ligową drużyną Stali Sanok. Będzie on podsumowaniem dotychczasowego okresu przygotowań. Powrót do Jasła zaplanowano na dzień 17 lipca.
jnn
