Czarni najlepsi w Turnieju o Puchar Burmistrza Jasła
0
W rozegranym dziś na hali Gimnazjum nr. 1 w Jaśle turnieju halowym o Puchar Burmistrza Miasta Jasła z cyklu "Piłkarska Zima 2009" bezkonkurencyjni okazali się młodzi piłkarze Czarnych rocznik 1995.
Podopieczni Antoniego Wanata wygrali wszystkie mecze i zajęli I miejsce. Dodatkowo Wojciech Zima został królem strzelców turnieju z 5 trafieniami.
Wyniki:
Czarni Jasło - Brzozovia Brzozów 1:0 (Trzaskoś)
Krośnianka Krosno - Bieszczady Ustrzyki Dolne 0:0
Stal Sanok - Brzozovia Brzozów 1:0
Czarni Jasło - Bieszczady Ustrzyki Dolne 4:1 (Zima-3, Tusiński)
Krośnianka Krosno - Stal Sanok 6:3
Bieszczady Ustrzyki Dolne - Brzozovia Brzozów 1:2
Czarni Jasło - Krośnianka Krosno 3:1 (Zima-2, Nabożny)
Stal Sanok - Bieszczady Ustrzyki Dolne 2:0
Krośnianka Krosno - Brzozovia Brzozów 3:1
Czarni Jasło - Stal Sanok 3:1 (Garbacik, Tusiński, Trzaskoś)
Czarni Jasło
Podopieczni Antoniego Wanata wygrali wszystkie mecze i zajęli I miejsce. Dodatkowo Wojciech Zima został królem strzelców turnieju z 5 trafieniami.
Wyniki:
Czarni Jasło - Brzozovia Brzozów 1:0 (Trzaskoś)
Krośnianka Krosno - Bieszczady Ustrzyki Dolne 0:0
Stal Sanok - Brzozovia Brzozów 1:0
Czarni Jasło - Bieszczady Ustrzyki Dolne 4:1 (Zima-3, Tusiński)
Krośnianka Krosno - Stal Sanok 6:3
Bieszczady Ustrzyki Dolne - Brzozovia Brzozów 1:2
Czarni Jasło - Krośnianka Krosno 3:1 (Zima-2, Nabożny)
Stal Sanok - Bieszczady Ustrzyki Dolne 2:0
Krośnianka Krosno - Brzozovia Brzozów 3:1
Czarni Jasło - Stal Sanok 3:1 (Garbacik, Tusiński, Trzaskoś)
Czarni Jasło
