Czarni pokonali na wyjeździe Zamczysko Odrzykoń

19

Czarni Jasło odnieśli czwarte zwycięstwo z rzędu. W miniony wtorek jasielski zespół udał się do Odrzykonia, aby zmierzyć się z miejscowym Zamczyskiem. Gospodarze ulegli Czarnym 2:3. Gole dla gości strzelili: Mastaj, Krajewski i Filipak.

Jaślanie wrócili do rywalizacji po przymusowej pauzie. Wczoraj zmierzyli się z Zamczyskiem Odrzykoń. Gospodarze przystępowali do wtorkowej rywalizacji po dwóch zwycięstwach z rzędu.

Pierwsza Połowa spotkania należała do gości. Już w 13. minucie gry do siatki trafił Rafał Mastaj. Tuż przed przerwą Czarni podwyższyli prowadzenie. Gola w 41. minucie spotkania zdobył Marcin Krajewski. Gospodarze zdołali jednak natychmiast zareagować na utratę drugiej bramki. W 42. minucie gry Damiana Niemczyńskiego pokonał Łukasz Stec. Nie był to jednak koniec strzelania w pierwszej odsłonie meczu. Trzeciego gola dla Czarnych w doliczonym czasie gry zdobył Przemysław Filipak.

Wynik wtorkowego meczu otworzył Rafał Mastaj/fot. Marcin Dziedzic

Druga połowa meczu nie była już tak obfita w popisy strzeleckie zawodników. Piłka tylko raz znalazła drogę do bramki gospodarzy. W 90. minucie rywalizacji gola kontaktowego zdobył Mateusz Urbanek. Ostatecznie Zamczysko przegrało na własnym stadionie z Czarnymi 2:3.

Zespoły wystąpiły w składach.

JKS Czarni 1910 Jasło: Damian Niemczyński (GK), Szymon Sudyka, Wojciech Myśliwiec, Rafał Mastaj, Przemysław Filipak, Dawid Florian, Marcin Krajewski, Łukasz Urban (C), Norbert Biały, Mateusz Kurdziel, Patryk Fryc | na ławce rezerwowych: Patryk Szostak (GK), Karol Szydło, Jakub Wyderka, Maciej Sowa, Robert Niemiec, Tomasz Pałucki, Marcel Płocica. Trener: Tomasz Paluch.

GKS Zamczysko Odrzykoń: Damian Kozioł (GK), Dominik Nowak, Bartosz Lenart, Ryszard Zaremba, Wiktor Latkiewicz, Mateusz Urbanek, Patryk Orzechowski, Jakub Dziadosz, Mateusz Głód, Łukasz Stec, Kacper Latkiewicz | na ławce rezerwowych: Damian Rysz (GK), Piotr Bryś, Tomasz Puc, Oskar Cierpiak, Krystian Okólski, Paweł Godek, Kacper Moskal. Trener: Andrzej Paszek.

MD

Napisany dnia: 04.05.2022, 11:22

0
@ Foch
dnia 05.05.2022, 14:07 · Zgłoś
A ja się pytam gdzie ci wszyscy krytykanci sprzed miesiąca co to nowe władze klubu wybierali,trenera I zawodników osądzali?gdzie oni są po 4 z rzędu wygranych meczach?gdzie te pełne troski o klub wynurzenia pseudokibiców?gdzie was wywiało szanowni wichrzyciele?
dnia 04.05.2022, 19:46 · Zgłoś
Kto pisze na tym forum? Same pretensje do władz miejskich, zamiast cieszyć się z wygranej i pisać o piłce. Gratulacje dla drużyny, zwłaszcza, że bramki strzelili bardzo młodzi zawodnicy. To dobrze rokuje na przyszłość. Trenerzy powinni rozważyć czy ustawianie Sowki na obronie to dobry pomysł. Chłopak potrafi grać w piłkę, ale chyba nie na tej pozycji. Alleluja i do przodu.
5
@ Dragon
dnia 04.05.2022, 20:42 · Zgłoś
Sowa niech się za trenowanie weźmie a nie za używanie życia bo zaraz nie będzie już nigdzie grał jak tak pójdzie dalej.A młodzi juniorzy na studia w świat i po młodzieży.Co roku jest to samo.
7
@ Rafineria
dnia 04.05.2022, 17:04 · Zgłoś
To wszystko prawda. Murawa na Rafinerii to jest szok. Jak nie zbyry gdzie pilka skacze po pas to trawa jakby sie plynelo z piłką przy nodze w basenie. Jakby nie sztuczne boisko to w Jaśle byłby koniec piłki.
0
@ yyy
dnia 04.05.2022, 18:50 · Zgłoś
Narzekasz na Rafinerie?Idz zobacz jak wyglada cos co sie nazywa boiskiem przy mosirze gdzie grają i trenuja młode dzieciaki.O tym jak i o innych obiektach do piłki noznej zapomniano zupełnie.A potem działacze czarnych sa zdziwineni ze dzieciaki uciekaja do Krosna.To gdzie maja trenowac?na oraninie albo plackach ziemi bo nikomu nie chce sie ruszyc tyłka i zrobic z tym porzadek?wstyd dla miasta ze takie dziadostwo sie odwala.
1
@ do yyy
dnia 04.05.2022, 19:29 · Zgłoś
Co Ty człowieku gadasz, dawniej nikomu z Nas nie przeszkadzało grać na tych, cytuję: "oranina" czy "placki ziemi". Grało się gdzie popadnie. Pod każdym blokiem były klepicha, jeżeli wiesz o czy mówię , ale chyba nie. Jak ktoś chce to nic mu nie przeszkadza.
dnia 04.05.2022, 16:41 · Zgłoś
Myślałem że Obecny dyrektor mosiru będzie lepiej się staral o obiekty , bardziej o nie zadba a tu klapa .Stadion porażka , siłownia zaplecze socjalne szkoda pisać jak za gomółki kanalizacja wiecznie zapchana , rano pierwsza sesja treningowa w syfie , i nic udaje że jest ok
dnia 04.05.2022, 12:55 · Zgłoś
Teraz Czarni mogą sobie pluc sobie w brodę że w zimie nie zdecydowali się na zwolnienie Trenera Koguta bo nikim poza beznadziejnym Madeja nie wzmocnił drużyny.Lider Rymanow ostatnie dwa mecze przegrane i awans był przy normalnym trenerze i 2 konkretnych wzmocnieniach pewny.No cóż,młodzież niech trenuje i gra a dyrektor MOSiR raze z burMISTRZEM niech w końcu za robotę się wezmą bo w takim tempie jak teraz bo nowego stadionu nie doczekają się nawet nasze dzieci i wnuki.
8
@ Mht
dnia 04.05.2022, 13:02 · Zgłoś
Na ta chwile to nie marzymy o stadionie,niech nam zrobią przynajmniej murawę na nową rundę
3
@ kibic
dnia 04.05.2022, 13:10 · Zgłoś
STADION DLA JASŁA K... M.. !!!Ile jeszcze tych upokorzeń i wstydu przed wioskami jak Kołaczyce, Bieżdziedza, Osiek,Chorkówka czy Czeluśnica co stadiony mają ? Jest ktoś rozumny w tym mieście jeszcze czy juz same ślepoki zostały?
3
@ Staryst
dnia 04.05.2022, 14:37 · Zgłoś
A co ze stadionem na rafinerii? Nie warto tam dołożyć kilka PLN ?
10
@ Mosir
dnia 04.05.2022, 14:43 · Zgłoś
Stadion na rafinerii jest już misiru.W mosirze nie ma na nic pieniędzy to skąd ma być na inwestycje w obiekt? Przecież dyrektorem jest znany piłkarz Czarnych Jasło Boniek a radnymi były prezes Węgrzyn,były zawodnik i trener Hap,sportowcy Ziemba i celebrytka Agusia. Jakich sobie przedstawicieli wybraliście takie teraz inwestycje sportowe są w mieście.Tężnia z budżetu obywatelskiego i pare kilo trawy od chłopa z zielonego rynku kupione i posiane przez kargula i Pawlaka na estadio da gruz przy Śniadeckich