Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Czarni pokonani przez Strumyk

26

Piłkarze Czarnych Jasło nie sprostali rywalom z podrzeszowskiej Malawy. Strumyk wywiózł dziś ze Śniadeckich komplet punktów, wygrywając 2:1. Bramkę dla gospodarzy zdobył Marcin Warchoł. 

[FOTORELACJA]

Rezultat meczu otworzyli w 32 minucie przyjezdni, za sprawą Tokarza. Dziewięć minut później nadzieję jasielskim kibicom dał Marcin Warchoł, pokonując bramkarza rywali mocnym strzałem z dystansu. Na przerwę piłkarze obydwu ekip schodzili przy wyniku 0:0.

W drugiej połowie tak jedna, jak i druga drużyna miała swoje sytuacje. Piłka zatrzepotała jednak w siatce tylko raz - w 64 minucie, ponownie za sprawą Tokarza. Czarni nie potrafili już odmienić losów spotkania i zakończyło się ono skromnym zwycięstwem gości, którzy od 85 minuty po czerwonej karce Rusina grali w dziesiątkę, 2:1.

Czarni Jasło - Strumyk Malawa 1:2 (1:1)

Czarni: Tylek - Setlak, Nabożny, Dziedzic, Tusiński (76′ Nawracaj), Podgórski (45′ Żygłowicz), Chrząszcz, Madejczyk (56′ Tłuściak), Warchoł (76′ Borowiec), Szopa, Świątkowski. 

Żółte kartki: Madejczyk (53'), Szopa (67'), Świątkowski (79'), Setlak (89'), Nawracaj (90+').

jh 

Reklama

Komentarze: 26

Dodaj komentarz Widok:
18
@ wioska
dnia 30.03.2015, 11:22 · Zgłoś
Przeciez jaslo to tez wioska!
Odpowiedz
-4
@ maruda
dnia 30.03.2015, 08:42 · Zgłoś
Nie narzekajcie!! Poziom "gry" reprezentacji w meczu z Irlandią gorszy niż na meczu Czarnych.
Odpowiedz
21
@ ja
dnia 29.03.2015, 19:34 · Zgłoś
Za rok "jasielskie gwiazdy" zagrają w okręgówce i będą wyzywać chłopaków od [...], ale boisko zweryfikuje umiejętności
Odpowiedz
23
@ super
dnia 29.03.2015, 18:01 · Zgłoś
kiedys do pierwszego składu przychodzili najlepsi juniorzy...dzis synkowie operatywnych tatusiow...
Odpowiedz
20
@ fakt
dnia 29.03.2015, 18:09 · Zgłoś
Na siłę chcą zrobić z chłopaków gwiazdy ale boisko na szczęście umiejętności weryfikuje.
Odpowiedz
16
@ fan
dnia 29.03.2015, 11:36 · Zgłoś
Widać po raz pierwszy pelną mobilizację czarnych w minusowaniu FAKTÓW!!!
Odpowiedz
-5
@ kib
dnia 28.03.2015, 21:56 · Zgłoś
Wszystko przez Putina.
Odpowiedz
16
@ A daj spokój :(
dnia 28.03.2015, 21:40 · Zgłoś
Ściągacie zawodników z innych zespołów tylko ciekawy jestem po co jak i tak mecze przegrywacie :(
Odpowiedz
9
@ A daj spokój :(
dnia 28.03.2015, 21:38 · Zgłoś
Jeszcze tylko parę meczy i mamy awans do okręgówki tak trzymać panowie oby tak dalej!!!
Odpowiedz
14
@ Wojtek
dnia 28.03.2015, 21:16 · Zgłoś
Pan Machowski prowadził konkurs i było to bardzo ładnie i starannie prowadzone. Gdzie fotki naszych dzieci. To też wydarzenie piłkarskie. Gratulacje za pomysł i super widowisko przez pana Marka.
Odpowiedz
22
@ Kiper
dnia 28.03.2015, 19:08 · Zgłoś
Pozwolę sobie skopiować tekst z poprzednie wątku i się powtórzyć bo przez te kilka godzin nabrał jeszcze większej aktualności.
Tyle z tej zbieraniny [...] pożytku, że Gonzo i reszta jasielskich [...] ma co robić przez niespełna dwie godziny w sobotnie popołudnia - czyli taka przerwa od stania pod StS-em albo obcierania [...] ławek.
Większego pożytku z tych anty sportowców nie widzę. Przecież Ci zdolniejsi z Czarnych już dawno pouciekali i grają w Karpatach i innych klubach.
W Jaśle natomiast ciągle mamy zabawę imitującą sport.
Niech ktoś to przerwie ostrym cięciem póki nie jest za późno.
Odpowiedz
13
@ brawo
dnia 28.03.2015, 19:05 · Zgłoś
Tak trzymać!
Odpowiedz
-2
@ jaślanin
dnia 28.03.2015, 18:46 · Zgłoś
Wow?! Jakiś automat od minusowania sie włączył...
Odpowiedz
16
@ edek
dnia 28.03.2015, 18:44 · Zgłoś
Tak jak pisalem wiele razy to są zwykli kopacze w balon
Odpowiedz
17
@ jaślanin
dnia 28.03.2015, 17:54 · Zgłoś
Tyle kasy wypompowali z miasta i nic z tego. Trzeba to przerwać, bo dość juz naszycch podatków poszło w błoto. Młodzieżówki przekazać mosirowi tak jak w krośnie, a jak komus się marzy prezesowanie, niech sobie zalatwi sponsora i robi nawet pierwszą lige.
Odpowiedz
43
@ ACAB
dnia 28.03.2015, 17:14 · Zgłoś
ŻENADA jednym słowem !
Ogrywają Nas wioski które ciężko na mapie znaleźć.
Niestety ale spadek gwarantowany.
Odpowiedz
-13
@ kierowca
dnia 28.03.2015, 20:14 · Zgłoś
W tych wioskach grają zawosnicy z Rzeszowa i mają za tą gre po 1500zł.miesięcznie a na meczach jest po 300-500 osób.W metropoli Jasło na mecz przychodzi po 100osób a chłopaki grają za 200-300zł na miesiąc.
Odpowiedz
25
@ kibic
dnia 28.03.2015, 21:54 · Zgłoś
Jak mają myslących Prezesów to i zarabiają. W większości w IV lidze kluby dostają dotację mniejszą jak w Jaśle i nie narzekają !
Odpowiedz
29
@ Kenek
dnia 28.03.2015, 22:01 · Zgłoś
Czyli jakby Ci sami zawodnicy dostawali 1500 zł to by grali lepiej? Ciekawe podejście do sportu. Inna sprawa to zarządzanie. Jak klub nawet z małej miejscowości ma sponsora i stać go na takie płacenie takich kwot to chwała mu za to.
Odpowiedz
15
@ mija
dnia 28.03.2015, 22:33 · Zgłoś
W takich klubach prezes jest nie potrzebny.Tam wioska żyje wynikami,wszyscy płacą i pomagają bo to Ich drużyna.W Jaśle kibiców nie ma to i wyniki słabe.W czarnych to kibice narażają klub swoim zachowaniem na straty a inni tylko potrafią zza komputera dopingowac
Odpowiedz
-16
@ czarni
dnia 29.03.2015, 10:23 · Zgłoś
a grupy mlodziezowe tez te kluby maja oraz za stadion miastu tez placa ? Chyba nie .Wiec zastanow sie co piszesz jak nie znasz tematu.
Odpowiedz
8
@ kibic
dnia 29.03.2015, 10:48 · Zgłoś
Jak wiesz to napisz która z drużyn grających w IV lidze nie ma grup młodzieżowych.
Odpowiedz
20
@ kibic
dnia 29.03.2015, 12:57 · Zgłoś
@ czarni widzę ze tak się znasz na rozgrywkach jak i Zarząd Czarnych co nie ma pojęcia o tym co robi.
Odpowiedz
17
@ bury pies z kulawą nogą
dnia 30.03.2015, 19:29 · Zgłoś
wioski to za dużo powiedziane...zbieranina kolesi...którzy się tylko bawią piłka...kopia w balon...bez treningów regularnych...znikomych nakładach finansowych i często na kacu...ogrywają waz...śmiech dla klubu...może czarni zaczną grać w WARCABY
Odpowiedz
8
@ beznadzieja
dnia 31.03.2015, 15:53 · Zgłoś
to może ty sie weź do wadzy jak reszta kibiców i pokażcie do czego doprowadziacie... Jeszcze straszycie piłkarzy ze dostaną [...] za gre! co wy sobą reprezentujecie? takim straszeniem to tyle narobicie ze poje.. ten klub i wtedy upadnie na 100% cieszcie sie ze ma kto grać...
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.