Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Czarni przed arcyważnym spotkaniem

35

Już w najbliższą niedzielę Czarni Jasło rozegrają kolejne spotkanie w rundzie wiosennej. Tym razem jaślan czeka niezwykle ważne spotkanie wyjazdowe w Dukli, które może zadecydować o kształcie tabeli na koniec sezonu.

Obecnie w tabeli Klasy Okręgowej, grupa Krosno drużyny, którym przyjdzie rywalizować w niedzielne popołudnie na sztucznej murawie w Dukli zajmują dwa pierwsze miejsca. Liderem jest Przełęcz Dukla, która w osiemnastu meczach sezonu zgromadziła 44 punkty. Czarni tracą  do rywala zaledwie dwa punkty i choć do końca sezonu jeszcze daleko to niedzielne rozstrzygnięcie może mieć realny wpływ na końcową klasyfikację w lidze. W meczu rundy jesiennej rozegranym na obiekcie przy ul. Śniadeckich 15 Czarni pokonali Przełęcz 2:1.

Jasielska drużyna w niedzielnym meczu wystąpi bez pauzującego za kartki Grzegorza Muni. Prawdopodobnie do składu Czarnych powrócą po kontuzjach Piotr Chrząszcz i Bartosz Szopa, oraz pauzujący za kartki w poprzednim spotkaniu Kamil Wietecha.

Data meczu: 17.04.2016 r.

Początek spotkania:  godz. 16:30 

PP

Reklama

Komentarze: 35

Dodaj komentarz Widok:
7
@ czarny
dnia 17.04.2016, 20:23 · Zgłoś
dodam ze Czarni byli powinni wygrac ten mecz ale niestety dzisiaj Bartek Szopa pomimo paru bardzo dobrych okazji nie wykorzystal ani jednej.Szkoda.
Odpowiedz
7
@ czarny
dnia 17.04.2016, 19:06 · Zgłoś
dobry wynik .Czarni nadal w grze o awans ,no ale cisnienia na ten awans jednak az tak duzego byc nie powinno ,bo grunt to zeby czarni wyszli na prosta z tym dlugiem .Jak na razie obecnemu zarzadowi idzie z tym dbrze.
Odpowiedz
-3
@ edek
dnia 17.04.2016, 18:38 · Zgłoś
jak zwykle pokopali trochę w balon
Odpowiedz
1
@ Kibic sportowy
dnia 17.04.2016, 18:19 · Zgłoś
Czy ktoś zna wynik meczu
Odpowiedz
4
@ oo
dnia 17.04.2016, 18:28 · Zgłoś
0-0 wynik !!!
Odpowiedz
-1
@ edek
dnia 16.04.2016, 19:58 · Zgłoś
pokopią trochę w balon i tyle i aż tyle, bo to są kopacze w balon
Odpowiedz
6
@ Jotkaesiak
dnia 16.04.2016, 18:13 · Zgłoś
A karpaty znów dzisiaj przegrały.Najpierw z Nazymi juniorami starszymi 2:0 a przed chwilą ze Stala Rzeszów.A miało byc tak pieknie a tutaj 6 pkt.do strefy spadkowej ;-)
Odpowiedz
-1
@ [...]
dnia 16.04.2016, 14:56 · Zgłoś
Do czego to doszło ...panika w klubie przed meczem z Dukli. ..
Odpowiedz
0
@ 0000000000000000000000000000000000000000
dnia 15.04.2016, 19:47 · Zgłoś
a ja myślałem że to Czarni to zespół muzyczny bo tak pięknie i koncertowo grają że hej
Odpowiedz
-7
@ Ralph
dnia 15.04.2016, 14:01 · Zgłoś
Ponieważ studiuję psychosocjologię i pisze pracę " Przestępczość stadionowa z perspektywy przestępczości zorganizowanej z uwzględnieniem takich czynników jak poziom IQ i sytuacja zawodowa".
Odpowiedz
6
@ max
dnia 15.04.2016, 14:22 · Zgłoś
I tutaj na tym forum zamierzasz materiałów szukac w tym temacie?to twój poziom IQ musi byc zdecydowanie nizszy niż tych o których,,powiedzmy,,że piszesz coś.
Odpowiedz
-2
@ Ralph
dnia 15.04.2016, 14:56 · Zgłoś
Tak...
Odpowiedz
2
@ Foot
dnia 17.04.2016, 16:02 · Zgłoś
Niemożliwe żebyś cokolwiek studiował. No chyba że zaocznie...
Odpowiedz
-4
@ Ralph
dnia 15.04.2016, 13:06 · Zgłoś
Kolejny popis jasielskiej nieudolności i amatorki.
Zjedzą rosół i pokopią się po czołach.
Wybieram w ten dzień ofertę sportowa sąsiednich miast.
Odpowiedz
4
@ mars
dnia 15.04.2016, 13:41 · Zgłoś
Masz takie prawo,tylko po co wchodzisz w ten temat i komentujesz skoro amatorka cie nie interesuje?
Odpowiedz
-1
@ uioipllllllllp;yohi;;i
dnia 15.04.2016, 10:12 · Zgłoś
czarnych to dawno powinni zlikwidować tylko0 wstyd przynoszą
Odpowiedz
3
@ max
dnia 15.04.2016, 11:31 · Zgłoś
Ty swoim rodzicom również wstyd przynosisz i co?
Odpowiedz
2
@ ant
dnia 15.04.2016, 16:07 · Zgłoś
wstyd to jest żeby klub z miasta Jasła w lidze okręgowej grał, jak kluby z małych wsi graja w wyższych ligach. Tylko strata kasy z budżetu na finansowanie tych pseudo piłkarzy
Odpowiedz
5
@ bma
dnia 16.04.2016, 07:02 · Zgłoś
Jasne,lepiej wydac kase na dni wina czy kultury romskiej.
Odpowiedz
1
@ ant
dnia 16.04.2016, 18:26 · Zgłoś
lepiej wydać te pieniądze na sport, który będzie miał szanse na sukcesy przy większym budżecie. A nie lądować tyle kasy w czarnych a oni się po okręgówce pałętają. A jak im się uda awansować wyżej to jeden sezon i znów okręgówka. A nie wspominając ile jeszcze kasy idzie na zabezpieczenie meczy bo jeden z drugim wielki kibic idzie na mecz i patrzy tylko żeby pobić kogoś. Coś zdewastować, zniszczyć bo przecież on to robi z miłości do klubu to mu wolno.
Odpowiedz
3
@ bma
dnia 16.04.2016, 19:12 · Zgłoś
No ile idzie kasy na zabezpieczenie meczy w Jaśle znawco od 7 bolesci?od 2012r.i meczu derbowego z karpatami nie było żadnej bójki czy demolki.
Odpowiedz
-1
@ czarny
dnia 16.04.2016, 19:23 · Zgłoś
Czyli co wedlug twojego [...] rozumowania wies-miasto wychodzi ze Czarni powinni grac w Ekstraklasie bo tam gra przeciez wioska Nieciecza.Szczyt idiotyzmu w twoim komentarzu i kompletny brak wiedzy na ten temat.
Odpowiedz
2
@ czarny
dnia 17.04.2016, 12:17 · Zgłoś
organizatorem meczu jest klub i to on zabezpiecza mecze sam zatrudniajac i placac ochrone znawco.
Odpowiedz
-3
@ edek
dnia 14.04.2016, 21:03 · Zgłoś
Po kopia w balon
Odpowiedz
0
@ czarny
dnia 14.04.2016, 21:33 · Zgłoś
czlowieku nie udzielaj sie wiecej w temacie Czarnych bo nie jestes kibicem tej druzyny i tylko ich obrażasz.
Odpowiedz
-4
@ tak bywa...
dnia 15.04.2016, 08:13 · Zgłoś
czarny...z Ciebie taki czarny jak ta biała kura...
Odpowiedz
3
@ czarny
dnia 15.04.2016, 13:39 · Zgłoś
jaki twoj nick bez sensu taki twoj wpis bez sensu.
Odpowiedz
-3
@ tak bywa...
dnia 16.04.2016, 17:11 · Zgłoś
czarny zaszalał...żal ogarnia twoje myśli...[...] wrzuć na luz...wskocz na deskorolkę...wypuść parę uszami...no i walni głową w mur...spewnością pomorze...pa ... i dozobaczenia na meczu...
Odpowiedz
1
@ czarny
dnia 16.04.2016, 19:18 · Zgłoś
Ciekawe czy taki [...] jestes tylko przed monitorem .Moze mi to powtorzysz w cztery oczy na meczu ?.Na koniec naucz sie pisac [...].Jak nie umiesz nie pisz wcale ,bo sie tylko osmieszasz.
Odpowiedz
-3
@ tak bywa...
dnia 16.04.2016, 20:33 · Zgłoś
jestem wolnym człowiekiem i pisze jak chce...parodia...przedstaw się z imienia i nazwiska...to zobaczysz jak ci spojrzę w oczy...przed kompem każdy mocny...
Odpowiedz
-1
@ PATRIOTA
dnia 14.04.2016, 15:47 · Zgłoś
ZBIÓRKA na wyjazd o g.14:30 na Stadionie.
Wyjazd autami !
Odpowiedz
3
@ [...]
dnia 16.04.2016, 14:17 · Zgłoś
Myślałem ze rowerami..
Odpowiedz
7
@ max
dnia 14.04.2016, 10:12 · Zgłoś
Wszyscy prawdziwi kibice Czarnych będą w Dukli.Najważniejszy mecz,mecz praktycznie o awans.Jedziemy!
Odpowiedz
7
@ Goczałkowickie złoża bursztynu
dnia 14.04.2016, 10:10 · Zgłoś
Powodzenia! W Jaśle z nimi wygraliśmy to można wygrać i w Dukli. Do boju Jasełko!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.