Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Czarni przed kolejnym sparingiem

18

W najbliższą sobotę Czarni zmierzą się w meczu kontrolnym z drużyną Glinika Gorlice. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:30.

fot. Archiwum

Stracie z gorlicką drużyną będzie drugim sprawdzianem formy dla podopiecznych Tomasza Maczugi w ramach przygotowań do zbliżającego się sezonu. Najbliższy przeciwnik seniorskiej drużyny Czarnych Jasło w sezonie 2016/2017 z dorobkiem 33 punktów zajął 12 miejsce w swojej grupie IV ligi małopolskiej. Drużyna z Gorlic rozpoczęła treningi
z nowym trenerem. Miejsce znanego w Jaśle Roberta Cionka zajął Daniel Dawiec.

W ubiegły piątek jaślanie pokonali Tempo Nienaszów 3:1. W drużynie Czarnych z różnych względów zabrakło kilku podstawowych zawodników. Bramki w meczu padły dopiero
w drugiej połowie. Dla Czarnych Jasło bramki strzelali kolejno: Urban, Kurdziel i Kulig.

Mecz z Glinikiem Gorlice rozegrany zostanie w sobotę (22 lipca) o godzinie 16:30 na stadionie przy ul. Sniadeckich 15.

red/czarnijaslo.pl

Reklama

Komentarze: 18

Dodaj komentarz Widok:
-1
@ Marcin
dnia 09.08.2017, 19:23 · Zgłoś
Kolejny rok marnowania publicznych pieniędzy _PODATKÓW_ na skopanych kopaczy.
ŻENADA roku, gratulacje dla władz miejskich / powiatowych za umiejętne marnowanie pieniędzy.
Odpowiedz
-1
@ owczarek niemiecki
dnia 26.07.2017, 07:46 · Zgłoś
"poraszka" to Twoja pisownia ! :)
Odpowiedz
-3
@ czarny
dnia 24.07.2017, 21:43 · Zgłoś
juz to widze jak placa Czarnym pieniadze za zawodnika.Klub z dlugiem i bedzie placic ?.. Juz to widze.Olek niech sie ogrywa na wyzszym poziomie.Jak czarni awansuja to wroci.
Odpowiedz
-2
@ Kibic
dnia 24.07.2017, 08:27 · Zgłoś
Nie rozumiem dlaczego Olek Nabożny tylko wypożyczony do Wisłoki ? Przeciez to była okazja na trochę grosza za który można by przestać nareszcie bidowac ..Awans może być , ale niekoniecznie, a pieniądze byłyby już teraz.
Odpowiedz
-2
@ do @Kibic
dnia 24.07.2017, 10:52 · Zgłoś
Widocznie Wisłoka nie była przekonana na transfer definitywny, ale nic straconego. Z tego co wiem, to w umowie Wisłoka ma możliwość pierwokupu po wypożyczeniu, więc jak nie teraz to za rok kasa wpłynie.
Odpowiedz
5
@ Do kibic
dnia 24.07.2017, 22:55 · Zgłoś
Wisłoka chciała dać za transfer definitywny podobno 4 tys.a Czarni za wypożyczenie wzięli prawie tyle samo.Bardzo dobry ruch jaślan.
Odpowiedz
-4
@ Kibic 18
dnia 22.07.2017, 21:23 · Zgłoś
Na forum aktywny każdy a przyjść zobaczyć...zapytac jak sytuacja w klubie ciężko...
Odpowiedz
8
@ Jks fan
dnia 22.07.2017, 22:00 · Zgłoś
Nie wszyscy olewają,grupa kibiców zakupiła i przywiozła do klubu kilkaset butelek wody mineralnej.
Odpowiedz
23
@ kibic
dnia 22.07.2017, 22:04 · Zgłoś
Czarni o budżet na grę chyba martwić się nie muszą, bo z tą dotacją od miasta to są krezusi w okręgówce ! a że Zarząd jest kiepski i sobie nie radzi z prowadzeniem klubu to już inna bajka !
Odpowiedz
-19
@ do kibic
dnia 23.07.2017, 13:18 · Zgłoś
Ty nie radzisz sobie z życiem i frustracje i kompleksy przelewasz na necie i to jest problem bo Zarząd daje sobie bardzo dobrze radę. Bajki jak sam napisałeś to w przedszkolu nr 9 Panie najmłodszej grupie dzieciaków ładnie opowiadają to moze tam znajdziesz zrozumienie.
Odpowiedz
-2
@ kibic
dnia 22.07.2017, 19:28 · Zgłoś
Wynik dobry ..Ciekawe jaki skład i jak wygladala gra ?
Odpowiedz
2
@ wynik
dnia 22.07.2017, 19:08 · Zgłoś
Wynik z Gorlicami 2 : 2 .
Odpowiedz
7
@ czarny
dnia 22.07.2017, 14:53 · Zgłoś
co za jaki wyniK ? Mecz dzisiaj na Sniadeckich o 16.30 ,a wy sie pytacie jaki wynik? Co za ludzie.
Odpowiedz
2
@ Tom
dnia 22.07.2017, 13:39 · Zgłoś
Proszę aby ktoś podał wynik i potencjalnych strzelców. Strona Czarnych milczy, J4u również.
Odpowiedz
0
@ Nie wiedzący
dnia 22.07.2017, 14:20 · Zgłoś
Jaki wynik?
Odpowiedz
3
@ Nieeeee
dnia 21.07.2017, 20:33 · Zgłoś
Z tempem nienaszow 3-1...płacz i łzy .[...]a m...
Odpowiedz
-5
@ do boju JKS
dnia 20.07.2017, 19:30 · Zgłoś
Chłopaki do boju.
Odpowiedz
17
@ dżemuła
dnia 20.07.2017, 19:10 · Zgłoś
no i co będą kontrolować??? jakość żelu do włosów? czy po uderzeniu główką grzyweczka się nie przemieściła?
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.