Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Czarni przed ostatnim sprawdzianem

6

Runda wiosenna rozgrywek klasy okręgowej – grupa krośnieńska zbliża się wielkimi krokami. Już 21 marca Czarni Jasło zmierzą się na własnym stadionie z drużyną Brzozovii Brzozów. Zanim jednak jaslanie walczyć bedą o komplet punktów w starciu z "czerwona latarnią" ligowego zestawienia sprawdzą się w ostatnim meczu sparingowym przed startem rozgrywek. Rywalem Czarnych będzie zespół juniorów starszych Resovii Rzeszów. Spotkanie rozegrane zostanie w Jaśle na stadionie przy ul. Sportowej.

fot. Archiwum

Okres przygotowawczy do rundy wiosennej sezonu 2019/2020 dla drużyn rywalizujących w krośnieńskiej grupie klasy okręgowej powoli dobiega końca. Pikarze walkę o punkty rozpoczną 21 i 22 marca. Poszczególne ekipy mają przed sobą ostatnie sparingi. Czarni Jasło już jutro sprawdzą swoją formę w starciu z zespołem juniorów starszych Resovii Rzeszów. Spotkanie zostanie rozegrane na stadionie przy ul. Sportowej. Jego początek zaplanowano na godz. 16.

W ramach zimowych przygotowań do rozgrywek Czarni Jasło rozegrali do tej pory siedem spotkań. Cztery z nich rozstrzygnęli na swoją korzyść. Zanotowali dwie porażki. Mecz ze Stalą Sanok zakończył sie remisem.

Wyniki meczów sparingowych w ramach przygotowań do rundy wiosennej.

JKS Czarni 1910 Jasło – Stal Sanok 2:2 (25.01.2020 r. na stadionie sportowym w Pakoszówce)
Gole: Damian Kulig x2

JKS Czarni 1910 Jasło – Partyzant Targowiska 1:2 (1.02.2020 r. na stadionie sportowym Wiki w Sanoku)
Gole: Bartłomiej Rodak

JKS Czarni 1910 Jasło – Radomyślanka Radomyśl 2:1 (8.02.2020 r. w Dębicy)
Gole: Jakub Frączek, Przemysław Musiał

JKS Czarni 1910 Jasło – LKS Kobylanka 1:0 (15.02.2020 r. Sport Arena w Szalowej)
Gole: Damian Kulig

JKS Czarni 1910 Jasło – KS Legion Pilzno 1:4 (22.02.2020 r. na stadionie w Głowaczowej)
Gole: Przemysław Musiał

JKS Czarni 1910 Jasło – Przełom Besko 6:3 (29.02.2020 r. na stadionie sportowym Wiki w Sanoku)
Gole: Łukasz Urban, Bartosz Szopa, Damian Kulig, Wojciech Munia, Bartłomiej Rodak, Tomasz Pałucki

JKS Czarni 1910 Jasło – "Wisłok" Strzyżów 3:0 (7.03.2020 r. stadion w Strzyżowie)
Gole: Tomasz Kmiotek, Wojciech Munia, Damian Kulig

MD

Napisany dnia: 10.03.2020, 15:51
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ Kibic
dnia 10.03.2020, 18:18
Ocena
komentarza:
1
Rewelacyjna forma! Jak walec przejedziemy się po tej buraczance! Nie stracimy punktu, nie ma z kim.
@ czarny
dnia 10.03.2020, 18:51
Ocena
komentarza:
4
dumą tego miasta jest jks.
@ kibic
dnia 10.03.2020, 22:05
Ocena
komentarza:
3
widzę ,że Damian K. jest dzokerem Czarnych ...
@ Toja
dnia 10.03.2020, 22:08
Ocena
komentarza:
3
Tylko Czarni. Nasza Duma Wasza Trwoga !
@ Kondzio
dnia 10.03.2020, 23:28
Ocena
komentarza:
6
Rywale z górnej półki
@ Live
dnia 15.03.2020, 15:58
Ocena
komentarza:
1
Czy odbędzie się wiosenna sesja rozgrywek piłki nożnej z udziałem "Czarnych Jasło" J
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Uszkodzenia poprawią, ale na generalny remont drogi kierowcy będą musieli poczekać

   

  Ul. Mickiewicza, na jej kilkusetmetrowym odcinku, od dawna wymaga generalnego remontu. Na razie kierowcy nie mają jednak, co liczyć na kompleksową naprawę jej nawierzchni. Powiat Jasielski, w tym roku, zamierza jedynie usunąć uszkodzenia powstałe w wyniku czerwcowych nawałnic. Na ten cel władze powiatu zamierzają wydać 2 500 zł.  

 • Pierwsza ofiara koronawirusa w powiecie jasielskim. W szpitalu w Łańcucie zmarła 84-letnia kobieta

   

  Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rzeszowie poinformowała o kolejnych 37. potwierdzonych przypadkach zakażenia wirusem SARS-CoV-2 na Podkarpaciu. Niestety, w komunikacie znalazła się także informacja o zgonie kobiety z powiatu jasielskiego. W szpitalu w Łańcucie zmarła 84-letnia mieszkanka naszego powiatu. 

 • To było fascynujące widowisko! Jubileuszowy Memoriał "Hubala" za nami

   

  „Łąki Hubalowe” już po raz dziesiąty stały się miejscem fascynującego widowiska historycznego. 

 • Franciszkanie na kwarantannie. Jeden z duchownych zakażony koronawirusem

  - W związku z zachorowaniem na koronawirusa jednego z ojców i kwarantanny mających z nim styczność posługa duszpasterska w kościele została znacznie ograniczona – poinformowali ojcowie z klasztoru Franciszkanów w Jaśle. Jasielski Sanepid szuka osób, które początkiem sierpnia podczas odprawianych mszy przyjmowały komunię świętą.

 • Co zrobić, gdy ubezpieczyciel odmawia wypłaty odszkodowania za skutki powodzi? Cz. 2

   

  W poprzednim artykule dowiedzieli się Państwo, jak ważnym dokumentem w przypadku dochodzenia odszkodowania są Ogólne Warunki Ubezpieczenia. Dzisiaj będziemy kontynuować ten wątek i zgodnie z zapowiedzią z zeszłego tygodnia, przyjrzymy się niektórym wyłączeniom i ograniczeniom odpowiedzialności, z którymi można spotkać się w ubezpieczeniach od skutków powodzi, ale i potencjalnym obowiązkom ubezpieczonego.

 • Oddział zakaźny w Jaśle zamknięty do odwołania. U jednej z pracownic wykryto koronawirusa

  Ze względu na sytuację epidemiologiczną od 6 sierpnia 2020 r. wstrzymana zostaje do odwołania działalność Oddziału Obserwacyjno-Zakaźnego i WZW, Poradni Chorób Zakaźnych, Punktu Konsultacyjnego – czytamy w oficjalnej informacji podanej przez dyrekcję szpitala.

   

 • OSP Tarnowiec z nowym wozem ratowniczo-gaśniczym

   

  Na wyposażenie jednostki OSP w Tarnowcu trafił nowy pojazd. Lekki samochód ratowniczo-gaśniczy służył będzie strażakom ochotnikom głównie do działań związanych z ratownictwem technicznym i powodziowym. 

 • CKE podała wyniki egzaminu ósmoklasisty. Jak poradzili sobie z nim uczniowie szkół z powiatu jasielskiego?

   

  Centralna Komisja Egzaminacyjna podała wstępne informacje o wynikach egzaminu ósmoklasisty. W całej Polsce przystąpiło do niego 343 025 uczniów VIII klas szkół podstawowych. Średni wynik z języka polskiego wyniósł 59 proc. punktów możliwych do otrzymania. W przypadku matematyki jest to 46 proc. Jak na tle uczniów w kraju wypadli ósmoklasiści z powiatu jasielskiego?

 • Trzy nowe przypadki zachorowań na COVID-19 w powiecie jasielskim

   

  Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rzeszowie poinformowała w dzisiejszym komunikacie o kolejnych 33. przypadkach zakażenia wirusem SARS-CoV-2 na terenie województwa podkarpackiego. Na COVID-19 zachorowało kolejnych 3. mieszkańców powiatu jasielskiego (dwóch mężczyzn i jedna kobieta).

 • Groził pracownikom stacji paliw. Usłyszał prokuratorskie zarzuty

  Sobotniej nocy pracownicy trzech stacji paliw na terenie powiatu jasielskiego przeżyli chwile grozy. Młody mężczyzna grożąc im pobiciem zażądał wydania papierosów. Ostatecznie  został zatrzymany przez policjantów na stacji paliw Grosar w Jaśle...

 • Wakacje z tenisem – zapisy nadal trwają

   

  Dla wszystkich dzieci, które chciałyby aktywnie spędzić wakacje i nauczyć się grać w tenisa ziemnego Fundacja Aktywna Galicja zaprasza do Wakacyjnej Szkółki Tenisowej. Chętne osoby, które nie zdążyły z zapisem dziecka na zajęcia mamy świetną wiadomość!  Zajęcia będziemy prowadzić do końca sierpnia. Gorąco zachęcamy, gdyż pozostało już mało czasu. 

 • Blisko 500 tys. zł na remont drogi KG2

   

  Droga KG2 została oddana do użytku w styczniu bieżącego roku.  Szybko okazało się, że nowy odcinek drogi wojewódzkiej 992 posiada szereg usterek, które zostały usunięte w ramach udzielonej gwarancji przez wykonawcę robót. Teraz, droga wymaga przeprowadzenia kolejnych prac remontowych, w związku ze skutkami czerwcowych nawałnic. PZDW w Rzeszowie szacuje, że koszt przewidzianych napraw wyniesie około 500 tys. zł.

 • Caritas Diecezji Rzeszowskiej przekazało blisko 2 mln zł do poszkodowanych w wyniku powodzi

  Po czerwcowych nawałnicach, jakie przeszły przez Podkarpacie, Caritas Diecezji Rzeszowskiej ruszyło na pomoc powodzianom. Oprócz wsparcia rzeczowego poszkodowane rodziny otrzymały środki finansowe. W ramach zbiórki do puszek zorganizowanej w parafiach oraz od darczyńców udało się zebrać kwotę 1 744,800 zł...

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105