Czarni przegrali z Igloopolem Dębica
We wczorajszym meczu wyjazdowym JKS Czarni 1910 Jasło przegrali z drużyną Igloopolu Dębica 1:2. Bramkę honorową dla Jaślan strzelił Folwarski.

Gospodarze wyszli na prowadzenie w pierwszej połowie w 35 minucie meczu za sprawą Przemysława Nalepki. Gol na 2:0 dla gospodarzy padł w 60 minucie spotkania, a strzelcem gola był Draguła. Czarni odpowiedzieli tylko jednym trafieniem, a bramkę zdobył najlepszy strzelec drużyny Kamil Folwarski w 73 minucie spotkania.
Igloopol Dębica – JKS Czarni 1910 Jasło 2:1 (1:0)
1:0 Nalepka 35′
2:0 Draguła 60′
2:1 Folwarski 73′
Skład wyjściowy Czarni: Cyran – Kaszycki, Borowiec, Dziobek, Dziedzic – Wójtowicz, Urban, Nabożny, Munia, Kulig – Folwarski
czarnijaslo.pl
